Welcome, Guest. Please login or register.
21 Nov 2017 - 03:41:54
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Brooklyn Nets  |  Topic: Off-season 2005 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 17
Author Topic: Off-season 2005  (Read 37987 times)
mtk
Pro. Member

View Profile
« on: 7 May 2005 - 01:20:03 »

Bu seneyi tamamladık. Şimdi elimizde harika bir üçlü ile önümüzdeki sezona bileniyoruz. Uzun alınması şart. Sizce neler yapılmalı, neler yapılmamalı? Offseason'ı nasıl değerlendirmeliyiz?

Buyrun

başlıı deiştirdim - oscar
« Last Edit: 28 Jun 2005 - 23:31:30 by OscarRE » Logged
dwyane_wade79
Guest
« Reply #1 on: 8 May 2005 - 23:14:01 »

Once bu rezil carte ri satin derim.Bu adamdan yildiz falan olmaz o sadece smac yapsin,ben bu kadar bencil,egoist ve loser bir adam daha gormedim
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #2 on: 8 May 2005 - 23:22:56 »

toronto'daki halinden mi bahsediyorsun Huh
m.sinan
Iroquois
Sr. Member

View Profile WWW
« Reply #3 on: 9 May 2005 - 00:05:17 »

dwyane_wade79 kardeş Roman Abramovich VC'i almış zaten astronomik bir ücret ödeyerek, senin için rahat olsun.
Carter'ı satın ne demek ya ! Guest olarak nasıl mesaj atılıyor hala anlayamadım ya o da var...

Kangaroo Kid
Forum Spikeri
Full Member

View Profile
« Reply #4 on: 9 May 2005 - 00:08:40 »

dwyane_wade79 kardeş Roman Abramovich VC'i almış zaten astronomik bir ücret ödeyerek, senin için rahat olsun.
Carter'ı satın ne demek ya ! Guest olarak nasıl mesaj atılıyor hala anlayamadım ya o da var...

Sanırım az önce banlandı bu kişi o son mesajı olmuş yani Carter New Jersey in en iyi oyuncusu idi adeta küllerinden doğdu.

mtk
Pro. Member

View Profile
« Reply #5 on: 9 May 2005 - 00:13:29 »

arkadaş biraz uçmuş .pardon epey uçmuş. bu sezon başındaki toronto'daki oyunu bile bu kadar lafı haketmezdi(lafı hakederdi ama bu kadarını değil). carter kariyerinin en iyi dönemlerindeen birini geçirdi adam gitmiş rezil diyor no Angry
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #6 on: 9 May 2005 - 00:28:41 »

Ya o cinsliğinden diyor onu, siz de oltaya gelip cevap yazmayın lütfen.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
khn city_15
Newbie
*

batug.com

View Profile
« Reply #7 on: 28 Jun 2005 - 22:15:43 »

bence stromile swift i alip draftten warrick veya may i yedekliyebilirsek super olur krstic gosterdi kendini
front court dan hic bahsetmiorum bile
super olcak hersey
bu arada bizim benche laf atanlar gitsin detroit in phoenix in benchine baksin artik bench ten en fazla 2 3 adam kullanilio
seneye sampionuz insallah

sky's the limit:vince_the prince_carter
RMiller31
Forum Reggie Miller'i
Jr. Member
**

It's Miller Time!!!

View Profile
« Reply #8 on: 28 Jun 2005 - 22:50:46 »

artik bench ten en fazla 2 3 adam kullanilio
o dediğin playofflarda oluyo.

hele ki nets gibi en önemli iki oyuncusu yüksek sakatlık riskine sahipse derin bi kadroya uzuuun sezonda ihtiyaç var.o yüzden en ii yedekleri planinic ve mercer olan bi takım çok zorlanabilir yoğun tempoda.

MJ'i durdumak imkansız olduğundan bir kenara koyarsak Miller bence dünyada durdurulması en zor,tutulması en fazla acı veren oyuncu.Pota altında yukarı aşağı koşarken onun peşinde koşmaktan her seferinde bitap düşüyorum.Onunla eşleşmek yerine Jordan'a karşı hiçbirşey yapmamayı tercih ederim
Rudy-T
Choke2Clutch
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #9 on: 28 Jun 2005 - 23:39:07 »

yaw bu bütün dwayne nickli arkadaslara özel galiba bende foruma üye olmadan ilgileniodum rox formunu dwayne25 nickli bi arkadaş formu bir birine girdirtmişti . herhalde bunlar shaq miami ye geçtikten sonra maimi yi tutup baska takımın superstarlarının başarılarınını kıskanıp laf attıolar  thinking no  Huh Shocked

sp33dyman
Guest
« Reply #10 on: 29 Jun 2005 - 00:03:29 »

toronto gm i kazık yedi ve karşılığında pek bişey alamadı, aslında birkaç işe yaramaz adamı takıma katarak cap doldurdu başka bir şey olmadı ama onlarda bu yıl ii bir rookie kazandılar. New jersey ise belkid gelecek sezonun gsw ile en büyük favorisi olacak gibi gözüküyor. Takımda kenyon martin in gidişi çok kötü olmuştu ama carter ilaç gibi geldi. Neyse zaten kimse onlardan ilk turu geçmelerini beklemiyordu ama o özlediğimiz air canada (ne kadar artık canada dan ayrılsada) carter belkide geri döndü !! Hemde kidd ile birlikte!!
« Last Edit: 29 Jun 2005 - 00:04:09 by sp33dyman » Logged
mtk
Pro. Member

View Profile
« Reply #11 on: 29 Jun 2005 - 14:25:30 »

draftten antoine wright'ı aldık. aslında istediğimiz gibi bir uzun alamadık ama buna mecbur kaldık. çünkü düşündüğümüz uzunların hepsi (villaneuva, diogu, may, frye) önce gitti. bulunduğumuz sıradan ben hakim warrick'in seçilmesini bekliyordum. ama o da atlandı. Belki Gerald Green de düşünülebilirdi ama onun alınması özellikle oyuncunun kariyeri açısından pek iyi olmayabilirdi. Yine de seçimimiz kötü değil. Wright takip ettiğim kadarıyla iyi bir oyuncu. Özellikle sonu senesinde şutunu iyi geliştirmiş. Ama kötü bir serbest atışçı. Şimdi kesinlikle fa'den bir uzun kapayabilmeliyiz.

Ayrıca ikinci turdan da Sırp Ilic'i aldık. 2.16 boyunda bir pivot. Drafttaki diğer genç avrupalılar gibi onunda pek ciddi tecrübesi yok. Ayrıca yavaş olduğu söyleniyor. Bizim olmayan uzun rotasyonumuzda belki Kidd'in altında basketbol oynamayı öğrenebilir.
« Last Edit: 29 Jun 2005 - 14:33:15 by mtk » Logged
Nique
Guest
« Reply #12 on: 30 Jun 2005 - 03:35:56 »

draft'tan istediimiz sonucu alamadık. istediğimiz gibi bir uzun oyuncu kalmamıştı yinede antoine wrigh yerine gerald green'in alınması daha mantıklı olurdu. kısa bir oyuncu alınacaksa green tercihim olur.

2. tuda aldığımız pivot ise çok iyi olmasada, potansiyeli var. En azından pota altında yer kaplayabilecek bir oyuncumuz olacak. Bi kaç seneye istenilen türde bi oyuncu olablir.
mtk
Pro. Member

View Profile
« Reply #13 on: 30 Jun 2005 - 17:52:57 »

Green bence de Wright'tan daha değerli bir oyuncu(sanırım herkes için de böyle) ama ben Green'in seçilmesini istemedim o anda. Çünkü Green'in oynayabileceği mevkilerde Carter ve Jeff var. Bize ancak yedekten katkı sağlardı. Bu şekilde de önü kapanırdı. Yani onun kariyeri açısından olumsuz bir sonuç olurdu. Belki bizim takım daha iyi olurdu ama onun açılması gecikebilirdi. Eğer takas düşünülseydi tamam ama bu takımda kesinlikle o 3'lü bozulmamalı. Bu nedenle takas da düşünülmemeli. Ben yine de kalan oyunculardan iyi bir tercih yaptığımızı düşünüyorum

edit- Bu arada ben buraya yazmayı unutmuşum. Carter'ın 2 Haziran'da nurtopu gibi bir kızı oldu. Adını Kai Michelle koymuşlar. Kai Michelle'in Carter ailesine mutluluk, saha içinde de Vince'e gaz getirmesini diliyoruz Cheesy Afro
« Last Edit: 30 Jun 2005 - 23:16:21 by mtk » Logged
mtk
Pro. Member

View Profile
« Reply #14 on: 1 Jul 2005 - 22:12:21 »

Free Agent'larla görüşmelerin başlamasıyla bizim free agent konusunda izleyeceğimiz yol da belli olmaya başladı. Lawrance Frank, Shareef ile görüşmek üzere Atlanta'ya gitmiş. Orada Shareef'i ikna etmeye çalışacakmış. Sonra da Raja Bell ile görüşmek için Utah'a gidecekmiş. Shareef tercihi çok iyi ona laf yok da Raja Bell'i niye düşünüyoruz onu anlayamadım.
Pages: [1] 2 3 4 ... 17
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Brooklyn Nets  |  Topic: Off-season 2005 « previous next »
    Jump to: