Welcome, Guest. Please login or register.
20 Sep 2019 - 21:59:58
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: NBA Pick'n Roll 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2]  All
Author Topic: NBA Pick'n Roll  (Read 9053 times)
kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #15 on: 11 May 2006 - 09:14:15 »

hay anasını satım 36. lıga kadar çıkmısken. adam seçmeyi unutmusum. daha dogrusu adam sectim ama enter picks demeyi unutunca gitti. kaman ı seçmistim, iyi de oynuyordu Sad  Cry

H.S.Celik
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #16 on: 11 May 2006 - 23:27:55 »

Kötü olmuş gerçekten (dün "expert pick"te görmüş de beğenmemiştim Kaman'ı ama işte uzman farkı. Benim Kidd'imi geçti, ki o da "bu turun yıldızlarından" biri olacaktı güya. Ha olur da benim sıramda değil maalesef) ama fazla da üzülmeye gerek yok bence, ilerleyen turlarda sıralamada zaten düşecektin mecburen. Bir kaç iyi oyuncu kullanılmış çünkü. Ha ben kullanmadım da ne oldu, daha kötü oldu. Wink Ama iyi seçimler var gerçekten. İşte Expert Pick meselâ yaklaşık benimle aynı hakları var, 250 puan civarı fark atmış bile! Demişim ama; artık nasıl bir hesap yapmışım bilmiyorum arada 60-70 puan civarı fark varmış çünkü!

...Dolayısıyla play off ların bitmesine en azından  3-4 hafta gibi bir süre kaldığı için bir yerden sonra oyun sıkışacak ve tercihlerinde dikkatli olanlar yukarılara tırmanacaklardır. Nba.com'un pick of the daylerine de çok aldırmamak gerekiyor onlarda şimdiden Carter,James ve ikinci tura geçecek bir iki yıldızı kullandı...

Katılıyorum ama işte uzmanlar bazen 12'den vurabiliyor özelikle Jermaine O'neal seçimi çok iyi rastgelmişti: 54 puan.

...San Antonio ve Detroit'in finale kalacağını düşündüğüm için onlardan hiç oyuncu seçmiyorum. Diğer takımlardan ise hemen hemen bütün yıldızları seçtim. Hedefim oyunu ilk 50'de bitirmek ama çok zor görünüyor.

Ben de aynı şekilde düşündüğüm için henüz kullanmadım bu takımlardan oyuncu; ama özellikle Phoenix bu turu geçerse 1-2 tanesi mecburen kullanılacak gibi, ki geçerler herhalde.

Pick and Roll'de ilk turu lider bitirdim ama geçen sene de aynısı olduğu ve sonlara doğru battığım için pek de sevinemiyorum. Ama umut fakirin ekmeği tabii  Wink Cheesy

(Tekrar okurken farkettim de neredeyse her cümlede bir "ama" kullanmışım, ama olsun, gerekli yerlerde kullanmışım sonuçta. Wink )
« Last Edit: 13 May 2006 - 22:04:00 by H.S.Celik » Logged
İzmir Knicks
Newbie
*

View Profile
« Reply #17 on: 24 May 2006 - 02:42:33 »

Spurs'un NBA finali oynayacağını düşünüp, Spurs oyuncularını saklayanlar yandı. Belki seri 3-1 olunca bir kısmını kurtarmışlardır...
Dr.Funk
Jr. Member
**

Zihuatanejo

View Profile
« Reply #18 on: 25 May 2006 - 05:06:09 »

Pick'n Roll oyununda konferans finallerine kadar öngördüğüm eşleşmelerde doğru takımı seçmeyi başardım.Seri tahminlerinde ise Sas-Kings 4-2 ve Sas-Mavs 4-3 tuturmayı becerebildik.Final tahminim Mavs-Detroit olmuştu ama detroit bizi bu sefer yatıracak gibi..hadi hayırlısı..

SMAÇLARIMIZ,RUHLARIMIZ,VASFİLERİMİZ ve KARDEŞİLĞİMİZ SONSUZA KADAR YAŞAYACAK!!!
Pages: 1 [2]  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Fantezi Oyunlar  |  Topic: NBA Pick'n Roll « previous next »
    Jump to: