Welcome, Guest. Please login or register.
15 Oct 2019 - 23:32:32
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Denver Nuggets  |  Topic: Playoff 2005 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Spurs'ü eleyebilir miyiz?
Seriyi geçeriz - 7 (41.2%)
Spurs'e eleniriz - 10 (58.8%)
Total Voters: 0

Pages: [1] 2 3  All
Author Topic: Playoff 2005  (Read 14039 times)
Guner
Full Member

View Profile
« on: 7 Apr 2005 - 23:05:52 »

Play-off ilk turunda kiminle eşleşeriz? Phoenix'le mi? Spurs'le mi? Seatte mı? Şu an itibariyle Spurs gibi görünüyo. Biraz iyimser olursak, Seattle bile olabilir. Son günlerde çok formda olan takımımız Houston'a da bayağı yaklaştı. Ama yine de 7. sıradan play-off'a kalıp Spurs'le eşleşcez gibi geliyo. Tabi bir düşüş yaşarsak (herhangi bir sakatlık) 8. liğe düşebiliriz. Yine de sonuçta play-off'a kalabiliriz gibi geliyo. Bir sonraki maçımız Minnesota'yla, sonra çok da zor olmayan rakiplerle (New Orleans, Memphis, Seattle, GSW) kendi sahamızda 4 maç yapcaz ve iki zorlu Houston, Phoenix deplasmanlarına gidip, Pepsi Center'da Portland'la oynayıp regular sezonu bitircez. Çok formda, çok iyi oynuyoruz. Ben biraz iyimser davranıcam ve Seattle diycem. Seattle olmasa bile Spurs olur. Phoenix olacağını sanmam.

başlıı deiştirdim - oscar
« Last Edit: 25 Jun 2005 - 23:04:23 by OscarRE » Logged
MineField
Forum Mayını
Pro. Member

Dikkat Mayın Var!

View Profile WWW
« Reply #1 on: 7 Apr 2005 - 23:27:21 »

Duncan'ın sakatlığıyla gerileyen San Antonio, liderliği Suns'a kaptırdı...Geri alması da zor gibi geliyor bana  thinking...Son maçlardaki iyi formunuz ile bizi de yakaladınız... Angry Ama ben büyük ihtimalle 7. olacağınızı ve San Antonio ile eşleşeceğinizi düşünüyorum...Playofflarda başarılar  Afro

_TheANSWER_
Jr. Member
**

Göztepe

View Profile
« Reply #2 on: 7 Apr 2005 - 23:30:28 »

Bence Seattle ile eşleşirsiniz.. Çok formda Denver. İnişli çıkışlı bi performans sergileyen Houston'ı geçmesinden çok geçememesi sürpriz olur..

Tek kurşun bitirebilse gari bu hayatı, bari bin kurşun atın da gönlüm doysun ahali..
Kangaroo Kid
Forum Spikeri
Full Member

View Profile
« Reply #3 on: 7 Apr 2005 - 23:41:18 »

Valla bana San Antonio gibi geliyor Phoenix i geçemez 2. olur onlar sizde 7. olarak onlarla eşleşirsiniz

gunaem
Rookie Hastası
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #4 on: 8 Apr 2005 - 17:44:18 »

Tabii kide Spurs. Tartışmam bile. Şüpesiz. Duncan'ın sakatlığındaki Spurs'ün halini gördük. Onlarla yaptığımız maçıda galip bitirmiştik. 2. tura çıkmamız için büyük avantaj olur. Tabii Duncan gelirse işlerin bir anda alt-üst olacağına eminim. Yinede çok formdayız. Spurs'le play-off'arda eşleşmemiz epey iyi olacaktır diye düşünüyorum.
Levo
Tifosi
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #5 on: 12 Apr 2005 - 00:03:52 »

Tabii kide Spurs. Tartışmam bile. Şüpesiz. Duncan'ın sakatlığındaki Spurs'ün halini gördük. Onlarla yaptığımız maçıda galip bitirmiştik. 2. tura çıkmamız için büyük avantaj olur. Tabii Duncan gelirse işlerin bir anda alt-üst olacağına eminim. Yinede çok formdayız. Spurs'le play-off'arda eşleşmemiz epey iyi olacaktır diye düşünüyorum.

bunu son iki maçtan sonra bi daha düşünmelisin belki de  Roll Eyes Roll Eyes
mertoglumc
Forum Akhisarlısı
Pro. Member

View Profile
« Reply #6 on: 13 Apr 2005 - 00:55:47 »

Denver kesinlikle 5 veya 6. sırayı alacak bundan eminim.Eğer 6.olursa Seattle'ı 4-2 gibi bi skorla geçerek rakibimiz olurlar.O sırada çok formda olan TD ile de Nuggets'ı 4-0 ile süpürerek konferans finallerine adımızı yazdırırız.
Guner
Full Member

View Profile
« Reply #7 on: 22 Apr 2005 - 19:20:24 »

Arkadaşlar topiği biraz değiştiriyorum. Artık kiminle eşleşiriz değil de, eşleştiğimiz Spurs'ü eleyebilir miyiz diye konuşalım. Gönlüm tabii ki elemesini istiyor ama, bana elenebiliriz gibi geliyo. Fakat eleyebiliriz de. Hiç belli olmaz. Bence bu eşleşme kesin 7 maça uzar. Ama turu kim geçer derseniz? Spurs bence.  tabii TD iyi form tutamassa bu seride, TD gibi oynamazsa iş değişir. Ama biz yine de elersek 7 maçta eleriz. Bu arada nuggets.com'da yapılan ankette, "Spurs-Nugs eşleşmesi ne olur" Nuggets 6 maçta ilk, nugs 7 maçta ikinci sırada. Bu arada play-off programı:
Game 1         San Antonio     Sunday, April 24         
Game 2         San Antonio     Wednesday, April 27          
Game 3         Denver               Saturday, April 30              
Game 4         Denver               Monday, May 2    
Game 5**    San Antonio        Wednesday, May 4       
Game 6**   Denver             Friday, May 6    
Game 7**    San Antonio        Sunday, May 8    
Modify:Arkadaşlar ayrıca Play-off 2005 diye de bir topic açmadım. Play-off maçları, yorumlar, atışmalar vb. her şey de konuşulsun.
« Last Edit: 23 Apr 2005 - 17:04:53 by denverrrrr15 » Logged
judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #8 on: 22 Apr 2005 - 20:13:45 »

denver ne kadar formda gözükse de spurs'ü eleyebileceklerini hiç sanmıyorum. en fazla 2 maç alır denver, ki o da zor.

xabafaruk
Full Member

you will never walk alone!

View Profile
« Reply #9 on: 23 Apr 2005 - 12:43:08 »

denver ne kadar formda gözükse de spurs'ü eleyebileceklerini hiç sanmıyorum. en fazla 2 maç alır denver, ki o da zor.

kesınlıkle katılıyorum,olayı cok guzel ozetlemıssın.

YOU WiLL NEVER WALK ALONE!
Guner
Full Member

View Profile
« Reply #10 on: 24 Apr 2005 - 12:43:38 »

Yarın ilk maçı SBC Center'da oynıcaz. TD halen kendini tam hazır bulmuyomuş. Camby, K-mart ve Najera'nın da hafif sakatlıkları vardı. Onlar da bu seride oynayabilecekler. Sorularımız veya sorunlarımız: Camby ne kadar iyi döndü? K-mart TD'yi iyi savunur mu? Carmelo Bowen'ın savunmasında, geçen seneki Minnesota eşleşmesindeki gibi mi oynar? NBA'in en iyi geri koşan takımı karşısında, fast break'lerde ne yapıcaz?. Öncelikle Camby'den başlıyım. Camby zaten çok iyi bir savunmacı. Ve oyun stilimizin temel taşı. Çünkü fast-break'ler çıkışımızda birinin ribaund alması gerekir ve  çok mücadeleci ve hırslı yapısıyla ribaundları topluyor. Sakatlıklardan çok çeken bir oyuncu bu yüzden. Nesterovic zaten yok, bu eşleşmede hayli hayli üstünüz zaten. K-mart-TD eşleşmesinde K-mart Duncan'ı iyi savunursa, işimiz daha da kolaylaşır zaten. Gerçi Duncan'sız Spurs'ün de neler yaptığını gördük ama, duncan olmadığı zaman yine de sayı bulmakta zorlandılar. K-mart bu seride ofansif değilde, defansif oynamalı. Zaten Spurs'ü yendiğimiz iki maçta da TD yoktu. Yani turu geçmek istiyorsak, Camby ve Kenyon'ın TD'yi iyi kapaması ilk şart bence. Camby'nin yokluğunda nasıl farklar yedik. O yüzden ona çok ihtiyacımız var. Melo play-off'lar yaklaşırken çok iyi maçlar oynadı. Play-off'larda da böyle oynayabilir ama, karşısında Bowen gibi bir savunmacı var. Ama ben yine de Minnesota eşleşmesini unutturmak isteyeceğini düşünüyorum. En büyük sorun ise Spurs'ün geriye çok iyi koşması. Biz en büyük silahımız olan Fast Break'leri kullanamazsak, çok düşük skorlu maçlar izleyebiliriz. Çünkü Duncan'ı ne kadar kötü savunulsa bile, bence ancak 2. 3. maçta kendi gibi oynayabilir. Yani yine de çok iyi oynayamaz, bu yüzden Spurs zor sayı bulur, ama iyi de savunma yaptıkları için düşük skorlu maçlar izleyebiliriz. Ayrıca Boykins, Nene, Brent Barry gibi oyuncuların bench'ten yaptıları katkılar önemli olacaktır. Şu ilk iki maçın birini kazansak bizim için çok iyi olur. Seyirci avantajımızı iyi değerlendiriyoruz zaten.
Göko
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #11 on: 24 Apr 2005 - 17:36:28 »

Denver SBC'de bir maç alsa bile fazla ümitlenmemeli..S.Antonio ve Duncan için belki de zor bir play-off başlangıcı ama Denver'ı geçeceklerdir.. Potansiyeli olan bi takım Denver ama galiba yanlış bi takımla eşleştiler ilk turda..
Guner
Full Member

View Profile
« Reply #12 on: 25 Apr 2005 - 10:15:58 »

Evveettt..... İlk maçı SBC'de 6 sayı farkla kazandık. (93-87) Çok iyi başladık. Çok iyi oldu bu galibiyet. Maçı son çeyrekteki iyi oyununumuzla kazandık. Camby ve Miller çok iyi bir oyun oynadı. Bu arada bu sezon kendi evinde 38-4 oldu Spurs için. ve bu 4 mağlubiyetin ikisini bizden almış. Manu Ginobili 23 sayı atıp, play-off career-high yapmış. Miller 24-11 isabetle 31 sayı atmış, Camby 12 sayı 12 rebo yapmış. Melo sadece 14 sayı. Spurs cephesinde, Nazr-Tim ikilisi 26 rebo çekmiş, Horry benchten gerekli katkıyı yaparak 24 dk'da 12 sayı atmış. (%50). TD'yi 22-7 şut yüzdesinde tuttuk. Camby maçın tamamında müthiş savunma yapmış. Takımımı kutluyorum. 3 gün sonra aynı sonuç dileğiyle...
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #13 on: 25 Apr 2005 - 12:32:34 »

bence ilk maclarda en cok sevinmesi gereken takım denver cunku san antonio cidden ii oynamıs (istatistiklere gore konusuyorum) yani manua atmıs parker ii oynması duncan belki biraz az atmıs ama dd yapmıs kenardan horry katkı yapmıs ama buna ragmen denver yendi.. ve denverda miller dısında kimse cok ekstra oynamamıs (bkz.nochioni)

denver san antonioyu elerse playoffların en sıkıcı takımı elenmis olur ki bu super bi olay

Son Turnuva Şampiyonu
gica
Alessandra Ambrosio
Sr. Member

View Profile
« Reply #14 on: 25 Apr 2005 - 14:39:46 »

eveet manyak bir başlangıç.hemde ligin en iyi takımlarından birine Afro.sas denveri 4-1 le geçer diyenler bir daha düşünsün bir zahmet Grin.Andre nede güzel oynamış pek de güzel oynamış çok da güzel oynamış tam 31 sayı yapmış bolt bolt.Ama bu kadar iyi şey içinde kötü birşey var ki beni çok üzdü CARMELO 14 sayı yapmış Angry.Ben tam düzeldi diyorum adam sapıtıyo Angry.Neyse diğer maçlarda iyi oynar(inşallah). thinking
Pages: [1] 2 3  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Denver Nuggets  |  Topic: Playoff 2005 « previous next »
    Jump to: