Welcome, Guest. Please login or register.
16 Jan 2021 - 01:17:17
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: Çalıştırmak için en ideal takım ve neden? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [All]
Author Topic: Çalıştırmak için en ideal takım ve neden?  (Read 9536 times)
dr.bjk
Newbie
*

Hiçbiri yokken biz vardık

View Profile
« on: 15 Mar 2005 - 17:58:39 »

Selamlar saygılar sevgiler.

Size yeni bir başlık.
Benim için BJK

Yabancıları satabilir ve genç yetenekleri alırsanız tadına doyulmuyor.
Hele takım oturana kadar teknik direktörlük kariyeriniz bile MACERACI oluyor.

Prof.Dr.BJK
Kangaroo Kid
Forum Spikeri
Full Member

View Profile
« Reply #1 on: 18 Mar 2005 - 11:07:40 »

Aslında benim Avrupa da tuttuğum takım Manchester United , Türkiye de de Beşiktaş ben genellikle bu iki takımı alırım . Kimse Manchester güçlü , güçlü takımla oynamak zevkli olmaz demesin çünkü Manchester ın bütçesini çok az yapmışlar . Ben genellikle bu iki takımla oynarım ama bir kaç aydır oyunu oynamıyorum .

GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #2 on: 18 Mar 2005 - 20:52:28 »

1.Herkesin kendi ülkesinde tuttuğu takımlar vardır.Oyunu ilk aldıgında da zaten o secilir.Misal ben gs ile baslarım
2.Tuttuğu takımın dısında sevdiği takımlar vardır.Misal benim Roma gibi
3.Alt liglerden alıp basarıya kosturdugu takımlar vardır.Misal Hull City gibi...
bagginz
Newbie
*

View Profile
« Reply #3 on: 18 Mar 2005 - 22:50:28 »

ideal takım senin kafandaki hedeflere göre değişir örneğin ben her oyunda ilk gs sonra ksk ile başlarım eğer oyun bayarsa da ingiltere 3.liginden bir takım alır başlarım..
ideal takım çalıştırılması kolay takım anlamında olursa 01/02 de roma fm de de tabii ki chelsea..
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #4 on: 18 Mar 2005 - 23:58:57 »

01-02'yi update edip Wolves'u 4-1-3-2 ile çalıştırmak çok zevkli, maçlar 4-1, 5-3 falan bitiyo
ovunc10
Forum Rahatsızı
Veteran
Pro. Member

Askerden de olsa play-off görmüş insan...

View Profile
« Reply #5 on: 19 Mar 2005 - 03:29:02 »

01-02 de luton town
çünkü 3. ligden alıyorsunuz 0 bütçe ile 2 ye çkıyorsunuz premiere kadar gitseniz bile reputation sınırlı oldugu için stadını genişletmeniz bir yere kadar oluyor.takımın üst sıralara çıkması çok zor oluyor ve transfer konusunda baya bir çekiyorsunuz.
kısaca zoru başarıyorsunuz.

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #6 on: 19 Mar 2005 - 04:04:47 »

ben isvecten bi takim seciyorum bolece isvecli genc yetenekleri transfer ederek super takimlar kurabiliyor ve avrupanin devlerine kafa tutabiliyorum  Grin

Son Turnuva Şampiyonu
mertoglumc
Forum Akhisarlısı
Pro. Member

View Profile
« Reply #7 on: 19 Mar 2005 - 14:35:29 »

Kolaylık açısından bakarsak Dinamo Kiev'i seçiyorum.Adamların hem taş gibi adamları var hem ülkede yabancı sınırı da yok.
Eğer biraz kasarak birşeyler yapmak istiyorsam İngiltere 1. liginde takım seçiyorum.(Oldham falan gayet iyi)Premier lige çıkmak için en az 3 sene gerekiyor.2 senede çıkmak mümkün olmuyo Coca-Cola Championship'te ilk yılda çıkmak çok zor.
xmenac
Sr. Member

View Profile
« Reply #8 on: 4 Apr 2005 - 21:09:45 »

doğduğum şehir diye tekirdagspor la başlarım genelde sonradan 1. ligte istenilen sonuçları alamadığımdan kovulurum Smiley ardından 2. lig ten bi takıma giderim sonra sürünürüm
Elrohir
Newbie
*

Zuğaşi Berepe

View Profile
« Reply #9 on: 14 Apr 2005 - 17:01:23 »

Tuttuğumuz takım dışında ben hep başarısız takımları almayı tercih ederim. Başarılı olanlar zaten üsttedir. Önemli olan kötüyü ii yapabilmek. Birde tabii alt liglerden takım alıp üstlere çıkarması var. En zevkliside odur zaten. Yeni baştan sadece sizin yarattığnız bir takım. Başarı geldikce Taraftarın ilahı oluyorsunuz. Ben bun CM4'de Chesterfield'la yapmıştım. İngiltere ikinci liginden 5 sene içinde premier lige yüselip UEFA şampiyonu olmuştum
cemcemgs
Newbie
*

batug.com

View Profile
« Reply #10 on: 21 Apr 2005 - 19:13:05 »

Tuttuðumuz takým dýþýnda ben hep baþarýsýz takýmlarý almayý tercih ederim. Baþarýlý olanlar zaten üsttedir. Önemli olan kötüyü ii yapabilmek. Birde tabii alt liglerden takým alýp üstlere çýkarmasý var. En zevkliside odur zaten. Yeni baþtan sadece sizin yarattýðnýz bir takým. Baþarý geldikce Taraftarýn ilahý oluyorsunuz. Ben bun CM4'de Chesterfield'la yapmýþtým. Ýngiltere ikinci liginden 5 sene içinde premier lige yüselip UEFA þampiyonu olmuþtum

Chesterfield....
Mike Pollitt, Blatherwick, Luke Beckett Smiley Gerçekten en zevklisi bence bu. 3. ligden takım alıp çıkarmak. Hatta dünyanın en zevkli işleri arasında. FM yi hiç oynamadım denebilir ama bu satırları yazarken başlasam mı diyorum , ama yeni favorim Lincoln Cİty ve Chris Cornelly:)
selcuk
Newbie
*

www.batug.com

View Profile
« Reply #11 on: 1 May 2005 - 22:09:51 »

ben de parmadan başka takımla oynayamam gerçekten o takımı alıp finansal durumunu güçlendirip avrupanın en iyi takımı yapmaya bayılıyorum  taaaa 99 dan beriiiiii bütün cm fm serilerinin hepsinde takımım aynı olmuştur.
Wolver
Forum Sorunsalı
Pro. Member

Aldığı Nefes Zarar

View Profile
« Reply #12 on: 1 May 2005 - 23:07:32 »

Cok azami boyutlarda oynamasam da aldigimda porto ile ba$lamayi seviyorum. Ne hikmetse kendileri bana pek bir cekici geliyor. Sahasini buyutuyorum, yonetimle didi$iyorum, transfer butcesi icin yirtiniyorum falan. Alt yapidan gelen elemanlar iyi yeti$tirilmi$ oluyor ayrica. Paf ve 2. takim hocalari sanirim baya saglam.

Batug Member Since 2002
ballboy
Newbie
*

the matrix reloaded

View Profile
« Reply #13 on: 2 May 2005 - 23:54:55 »

Tuttuğumuz takım dışında ben hep başarısız takımları almayı tercih ederim. Başarılı olanlar zaten üsttedir. Önemli olan kötüyü ii yapabilmek.

budur işte. bu oyundan en çok zevk aldığım şey budur benim de. böyle adı sanı duyulmamış takımları alıp büyük başarılar aldığın vakit çok güzel oluyor. bu takımı ben yarattım diyosun. öbür türlü zaten iyi olan takımlarda fazla bi şey yapmasanda başarılı oluyorsun. tabi onunda zevki başka oluyor.   Tongue
Elrohir
Newbie
*

Zuğaşi Berepe

View Profile
« Reply #14 on: 10 May 2005 - 17:18:05 »

Chesterfield....
Mike Pollitt, Blatherwick, Luke Beckett Smiley Gerçekten en zevklisi bence bu. 3. ligden takım alıp çıkarmak. Hatta dünyanın en zevkli işleri arasında. FM yi hiç oynamadım denebilir ama bu satırları yazarken başlasam mı diyorum , ama yeni favorim Lincoln Cİty ve Chris Cornelly:)

beckett birakali oldu baya ama yeni oyunculardan çok ii gençler var Adam Smith, Gareth Davies, Alan O'hare, Mark Hudson gibi. hem genç ve yetenekliler hemde ucuzlar.
maruL
Heyvönsi Cözibe
Jr. Member
**

Bu Oyunu Seviyorum...

View Profile WWW
« Reply #15 on: 29 May 2005 - 14:06:17 »

bence 03-04 te fransadan auxxer çünkü çok çabuk para kazanabiliyorsunuz we kafanizdaki takimi hemen kurabiliriyorsunuz tabi yildiz oyuncular kolay kolay gelmiyor o baska!

türkiyeden ise 2. ligden altay birinci ligden tabikide bursa ile samsun Smiley Tongue

Peki Zeki Müren'de bizi görebilecek mi?
devin
Newbie
*

www.batug.com

View Profile
« Reply #16 on: 7 Jun 2005 - 18:06:59 »

bence orta seviye takımlar arasında herta berlin. elinizde hem gençler var, hem altyapı imkanları, hem de marcelinho

We're doing something
We're making changes
Like changing the kind of crap we buy
We say it makes a difference
But that's just another lie
               (BJ Armstrong- lifeduringwartime)
Pages: 1 2 [All]
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: Çalıştırmak için en ideal takım ve neden? « previous next »
    Jump to: