Welcome, Guest. Please login or register.
16 Jun 2019 - 08:27:46
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: İLGİNÇ 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 5  All
Author Topic: İLGİNÇ  (Read 22917 times)
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« on: 24 Jun 2002 - 02:27:54 »

maç sırasında veya değil oyun içinde olan çok enteresan olayları yazalım benim için en enteresan şey şu bir maçı oynuyodum 2-1 yeniktim gol atım hakemler golü saydı hatta oyuncu içinde 2 gol attı diyodu ama üstte durum yin 2-1di maç sonunda anlamadığım bir durumla hakım olan 1 puan yerine 0 puan aldım gol sayıldı ve oyuncunun istatistiğine bile geçti ama skor olarak sayılmadı
kanizares
Bir Denver Aşığı
Veteran
Pro. Member

a Denver Nuggets' fan

View Profile WWW
« Reply #1 on: 24 Jun 2002 - 15:13:09 »

demek ki oyun, belli bir zamandan sonra kafayı yiyor...
ben şahsen daha hiç ikinci seneyi bitirdiğimi hatırlamıyorum, takım iyi gitsede, gitmese de hep baştan başlıyorum Smiley
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #2 on: 24 Jun 2002 - 21:01:17 »

hehhehheee
bende kanizares usta aklıma bir yeni fikir gelir yada takım kötü gider filan...

2027 için baya sabırlı olmak lazım Grin
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #3 on: 25 Jun 2002 - 02:12:34 »

ee yaz olunca sabahın onundan gecenin on ikisine kadar oynuyoz şicabında ama 2-3 saat ara var ayrıca yarın 2030a geliyorum
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #4 on: 25 Jun 2002 - 02:15:53 »

usta chate gelsene yaw...
muhabbet sağlam
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #5 on: 25 Jun 2002 - 02:24:16 »

biraz sonra çar
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #6 on: 25 Jun 2002 - 02:25:46 »

sohbet programını şu an kullanamam ne java nede mirc (bir ara silmişim)yüklü burdan chat yapalım tabi istersen
savage
Guest
« Reply #7 on: 25 Jun 2002 - 16:46:16 »

Ona "bug" denio sanırım

İlginç olaylar dersen, ben kuzenlerimin yaptıklarının hepsine ilginç olaylar derim

Adam gidip 2 hafta oynayamıyacak durumda, "güya" hafif sakat adamı 11e koyar, adam hattrick yapar, ben Siirtle kupa maçı yaparım, forvette de Anelka ve Ronaldinho olur, 17 kaleyi bulan şut ve 0 gol, onlar benim Nigmatullinime 1 şut atar, ve 1-0 yenerler beni

Asıl bug bu Grin Grin Grin

Kore bastırıo, amanın amanın, yürüyün be çekik gözlü aslanlarım
kanizares
Bir Denver Aşığı
Veteran
Pro. Member

a Denver Nuggets' fan

View Profile WWW
« Reply #8 on: 25 Jun 2002 - 18:35:08 »

oyunun son versiyonunu yeni almışım, eve gelip heyecanla yüklemişim, randevularımı iptal edip, sadece oyuna konsantre olmuşum, her zaman yaptığım gibi önce bütün ülkeleri, takımları taramışım, yanına yıldız konulan oyuncuları ve diğer beğendiklerimi short list'e almışım, training programını editleyip, tekrar düzenlemişim, seçtiğim takımın oyuncularına göz atıp, işime yaramayacakları transfer listesine koymuşum, taktiği falan ayarlamışım, tam menüleri karıştırırken gözüme bir şey çarptı...
hani şu manager notes mu nedir, o hadise...
yenilik ya, hemen kullnacam tabii...
ve kullandım...
tam hatırlamıyorum, ya hemen yada bir süre sonra oyun kendini shut down etti...
koptum tabii...
meğerse manager notes da bug varmış...
hemen bir file çıkartıp düzelttiler ama ben bir daha korkudan manager notes olayını kullanamadım Wink
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #9 on: 25 Jun 2002 - 18:53:06 »

ben o bölümü sinirlendiğim oyuncular için kullanıyorum daha bu sabah yıl 2029 bir maçta aynı oyuncu 2 penaltı kaçırdı ve maç 1-1 bitti bende nota penaltı kaçıran..... diye bişey yazdım sinirlendiğim heriflernin ismine aklıma ne gelirse yazıyorum
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #10 on: 25 Jun 2002 - 18:57:05 »

Ona "bug" denio sanırım

İlginç olaylar dersen, ben kuzenlerimin yaptıklarının hepsine ilginç olaylar derim

Adam gidip 2 hafta oynayamıyacak durumda, "güya" hafif sakat adamı 11e koyar, adam hattrick yapar, ben Siirtle kupa maçı yaparım, forvette de Anelka ve Ronaldinho olur, 17 kaleyi bulan şut ve 0 gol, onlar benim Nigmatullinime 1 şut atar, ve 1-0 yenerler beni

Asıl bug bu Grin Grin Grin

Kore bastırıo, amanın amanın, yürüyün be çekik gözlü aslanlarım

peki bendede böyle bir cins var fenerbahçeyim ve ali sami yende galatasaray ile oynuyorum gs'yi 31-0 yendim
Heat Is On
Guest
« Reply #11 on: 25 Jun 2002 - 21:53:01 »

Dana: Ona "bug" denio sanırım.

Bug da bir hayvandir ona bole uvey evlat muamelesi yapman hic yakismadi dana. Bocekler de kardeslerimiz sayilir.
savage
Guest
« Reply #12 on: 26 Jun 2002 - 01:47:31 »

Hmm, olaya gene çok farklı, değişik bi yönden yaklaşan lamam civanım, benden "yaklaşma bööle, yaklaşmaa" nidalarının çıkmasına sebep oldu
Yaklaşma olaylara ööle alakasız yönlerden, bak sonra adın çıkıo 9a, inmio 8e Grin
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #13 on: 26 Jun 2002 - 11:34:19 »

Bug değil de (bug'lar alınmasın) Hatayspor'da Ferdi Top diye bi eleman gördüm. Hadi o önemli değil de oyun isimleri "soyad, ad" şeklinde yazdığı için adam sürekli "Top Ferdi" diye geçiyor. İşallah haberi yoktur adamın bu oyundan Grin
TheAnswer
Guest
« Reply #14 on: 10 Jul 2002 - 05:53:05 »

www.cmplanet.com da 2 kalecili taktik vardı.Ayrıca bi kere oyuncu İnsan Hakları Mahkemesine gitmişti
Pages: [1] 2 3 4 5  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: İLGİNÇ « previous next »
    Jump to: