Welcome, Guest. Please login or register.
25 Jun 2019 - 07:08:59
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: İLGİNÇ 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [3] 4 5  All
Author Topic: İLGİNÇ  (Read 22958 times)
Kerem Polat
Guest
« Reply #30 on: 2 Jan 2003 - 14:31:15 »

Bu oyunda futbolcu bilgileri ve psikolojisi iyi araştırılmış.
Geçende Felipe'yi aramıştım. Felipe için has some personal problems yazıyodu. Yani, bu adam Brazilyada bile problemliydi ve bu oyun a bile yansıtılımış. Peki Gs'lı scoutlar bunu neden gözeterek takıma almışlar bilemiyorum.
Ve, örneğin sergenin attributesları iyi yapılmış. Sergen, Avrupa'da ünü yayılmış bir Türk değil. Ama flair ve tekniği 20.
Shaq34
Guest
« Reply #31 on: 2 Jan 2003 - 14:52:55 »

E tabi ligleri ve oyuncuları inceleyerek yapıyorlar.Kafadan atmıyolar yani. Smiley
ArchipeLL
Guest
« Reply #32 on: 3 Jan 2003 - 00:58:27 »

oyunda gerçekçilik
editörlerin dikkatine ve tarafsızlığına kalmış..
yani avrupa hiç tanımasa bile
türkiye liginin datalarını veren kişi (bir türktür kendisi hatta adı serkanmı neydi) eğer iyi çalışmışsa ve fanatiklik yapmayıp herkese hakkını vermişse oyuncu karakteristikleride gerçeğe çok yakın oluyo
mesela ahmet dursunun sakatlık riski yüksektir ve dikkat etmezseniz antremanda bile sakatlanır (tıpkı gerçek hayattaki gibi)
ansley
Newbie
*

Antoine Walker...

View Profile
« Reply #33 on: 3 Jan 2003 - 12:55:16 »

Türkiye Ligini aralştıran bir kişi değil. Bir ekip. Creditlerde, researchde 20ye yakın Türk ismi vardı. Çok büyük bir ekiple hazırlanmış ama.
Birkaç soru sorucam. Bilen varsa yanıtlasın.
Hiç, expand the stadiumu kullanıp, stadyumu genişletme önerisi gm chairman tarafından kabul edilen var mı? Varsa stadyum büyütülürken, takım maçlarını nerde oynuyıor?
Bir başka soru...
Gsı yönetirken, champi ligi maçlarına ilk sezonda ortalama 14000 kişi geliyordu. Ama hafta içi bir hazırlık maçı yapıyom. Mesela Cizresporla. Buna 17000 taraftar geliyor. Yani champ. kligi maçından fazla. Bu niraz saçmalık değil mi?
Ben gsyi yönetirken ilk sezonda ort. taraftar 14000, ama Kadıköyde 31000. Bu nasıl oluyor. Bu kadar fark var mı ki gerçek hayatta?
Bir soru daha...
Özellikle köçük takımları yönetirken, maçlara daha fazla seyircinin gelme sebeplerinin en büyüğü alınan galibiyetler ve hava mı? Varsa başka sebepler?

ansley
Newbie
*

Antoine Walker...

View Profile
« Reply #34 on: 3 Jan 2003 - 12:58:56 »

Bir şey daha diyom. Bana göre bir saçmalık vardı Turkey liginde. O da Göztepe!'de Gökmen var. En iyi defansçı Turkey Ligi'nde Bülent Korkmazdır. Ama adamı bi karşılaştırttım Göztepeli Gökmenle 2 yıldız fazla çıktı. Bi baktım, sezon ortasındayız ve adamın sakatlığı olmamasına rağmen bir kere oynatılmamış.

seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #35 on: 3 Jan 2003 - 17:48:37 »

İlk önce sorularını bilmediklerim topicinde sorman gerektiğini söylerim.
Yabv ben bazen yapıom,o stad ı yazın genişletiolar,sana dio ki stadın bi,lmem kaç bin oluo .
Öle işte,öle stad deiştime felan yoq
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #36 on: 5 Jan 2003 - 16:36:36 »

ewt yazın gelişiyor stadın. Sezon bitince teklif et. Yoksa başka yerde oynayamayacağından kabul etmeyecektir.

xabafaruk
Guest
« Reply #37 on: 7 Jan 2003 - 23:41:33 »

bu oyunu yıllardır oynuyorum ve simdiye kadar bir takımın basındayken baska bir takımdan teklif almadım.Üstelik worl class olduğum zamanlarda dahil.Okey bostayken teklif gelebiliyor ama bir takımdayken çok zor.Sizce?
manofsteel
Jr. Member
**

..j'aime mon iPod..

View Profile
« Reply #38 on: 8 Jan 2003 - 01:31:28 »

sorularını cvplıyım bilader.
1)stadı sezon icindede buyutuyolar öle nerde oynucaksın fln yok. mesala gercektede fenerbahce stadı buyutulurken mac oynandı.

2) fenerbahcenin daa cok seyircisi oldugundan öle cok gelio  Grin

3) tabiki galibiyetler. eger galibiyet alırsan takım ii giderse seyirci ortalaması artıyo. stad ful cekmeye baslıo. sende yönetime buyutelim kardes diosun onlarda eyvalah dio stad buyuyo bölece.
manofsteel
Jr. Member
**

..j'aime mon iPod..

View Profile
« Reply #39 on: 8 Jan 2003 - 01:34:42 »

su is teklifide ewt harbi cook zor teklif gelmesi bana simdiye kadar 1 kere geldi trabzonspordaydım lazio teklif etti gittik Smiley
ansley
Newbie
*

Antoine Walker...

View Profile
« Reply #40 on: 8 Jan 2003 - 15:18:55 »

Manofstell veya herneyseniz, oyunda gs ortalama 16000 taraftarla oynuyor. O sene de 2. turda elenmiştim. Ama fenerin ortalaması 30000. Bu saçmalık. Gerçekte olsa olsa 3000 kişilik fark var!

Ben gasaayın başındayken bana sadece A.Üsküdar takımından bir teklif gelmişti. Başvurdum. Yönetimle aram bozulmuştu.

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #41 on: 8 Jan 2003 - 15:54:10 »

yaw monsteel arkadaşım stad yapılırken oynarsında sezondayken oyle her takım kabul etmiyor. Sezon ortası hiç kabul etmiyor. Anca paşa paşa sezon sonunu bekleyip yaptırmak en guzeli.

ansley
Newbie
*

Antoine Walker...

View Profile
« Reply #42 on: 8 Jan 2003 - 18:18:52 »

Küçük takımlar için stadyumun dolması önemli. Ama büyüttüğün zaman çok paraya malolabilir. Bütçe yoksa büyütmezler herhalde

Penny_1
Forum Sefiri
Pro. Member

yitip giden..

View Profile
« Reply #43 on: 5 Apr 2003 - 01:23:26 »

başıma gelen en en en ilginç ve beni fitil eden olay şuydu.bnm yerimde olan herkes heralde çıldırırdı. rüya takım bölümüne yazdığım real madridimle o sene bütün kupaları aldım. tabi avrupada hep üst tura yükseldiğim için federasyon ispanya kral kupasını biraz daha geç tarihe aldı 10 haziran a mı ne?neyse maç günü geldi çattı o da ne?maça 11 kişi çıkaramıyorum. neden?çünkü hepsi yıldız olan oyuncularım milli takımlarına euro 2004 için gitmişler. e reservelerin hiç biriyle anlaşmadım hepsi gitti.oyun öle kitlendi ilerleyemiyorum.maçta hükmende yenilmiyorum hiç bişiy yapamıyorum kaldım.başıma gelen en ilginç olay buydu.
ha bi de bilgisayarın kendi kendine türkiye yi dünya kupası 2002 de finale çıkarması ancak penaltılarla brazil e yenilmemiz. ah brazil oyunda bile rahat yok ne çektik senden futbolda baskette
« Last Edit: 5 Apr 2003 - 01:28:18 by Penny_1 » Logged

I'm playing against great players, playing against the best in the world. The competition - that's what I've always wanted.
Kobe Bryant
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #44 on: 5 Apr 2003 - 19:08:29 »

Penny bilader;
Öyle bir durumda iki üç kez continue game de. Hep çıkaramıon falan diğecek. Ok de. Sonunda birkaç amatör oyuncu çıkacak A takıma onlarla oynayacan...
Pages: 1 2 [3] 4 5  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: İLGİNÇ « previous next »
    Jump to: