Welcome, Guest. Please login or register.
25 Jun 2019 - 02:17:05
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: İLGİNÇ 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 4 [5]  All
Author Topic: İLGİNÇ  (Read 22941 times)
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #60 on: 13 Feb 2004 - 01:48:38 »

Newcastle bana Gökdeniz için -42 milyon dolar önerdi(eksi kırk iki milyon dolar)
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #61 on: 14 Feb 2004 - 21:51:26 »

Şanlıurfa Bld.'nin altyapsından Gamel Abdel Hamid diye bir adam çıktı. Sadece Türk vatandaşı,biraz İngilizcesi var. Sanırım Arap göçmeni fln. Bu özelliğide öğrendik. Süper oldu Cheesy
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #62 on: 5 Jul 2004 - 14:34:05 »

Biraz önce cm'de kaleden kaleye gol atıyordum. kalecimin attığı şut direkten döndü.
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #63 on: 5 Jul 2004 - 15:29:06 »

Biraz önce cm'de kaleden kaleye gol atıyordum. kalecimin attığı şut direkten döndü.
allah canımı alsın bende atmıştı.. gerçi oyuna ilk başladıımda çok salak goller oluyodu, sonra olması durmuştu.. mesela sıfırdan kendi kalesine gol atan adam vardı ya..
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #64 on: 5 Jul 2004 - 15:32:47 »

allah canımı alsın bende atmıştı.. gerçi oyuna ilk başladıımda çok salak goller oluyodu, sonra olması durmuştu.. mesela sıfırdan kendi kalesine gol atan adam vardı ya..

benzer şeyler bende de oluyordu,cm 03/04'ü  ilk oynadığım zamanlar,mesela rakip takımın oyuncusu kalecisine pas atardı,kaleci tutamazdı kornere çıkardı top. ayrıca ismail güldüren yarı sahadan gol atmıştı.
gokTurk
Jr. Member
**

bir deli coşku insanı..

View Profile
« Reply #65 on: 6 Jul 2004 - 11:37:58 »

Üst üste 2 günde 2 maç yapmıştım. Birisi adını unuttuğum uzak diyarlarda bi kupaydı. Intercontinental olabilir. Federasyon ligdeki maçımı ertelememişti. Bende haliyle kaybetmiştim  Angry  Bi kaç defada milli takıma giden oyuncularım yüzünden genç oyuncularımı  oynatmak zorunda kalmıştım.
03-04 de gerçekten çok saçma goller oluyodu. İnsan böyle bi kaç tane saçma gol yiyince bidaha 2D izlemio  Grin

RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #66 on: 6 Jul 2004 - 14:55:05 »

şampiyonlar ligi finalinde aynısı olmuştu bana.. bütün oyuncularım milli takıma gitmişti.. sonra bunun tekrarlanacağını anlayınca, milli takımların teknik direkörü olup, oyuncularımı almamıştım  Wink ..
mertoglumc
Forum Akhisarlısı
Pro. Member

View Profile
« Reply #67 on: 2 Jun 2005 - 15:09:47 »

Hoş herkesin başına gelmiştir ama yazayım dedim.CM 01/02'de herhangi kupalarda (Şampiyonlar Ligi,UEFA özellikle) kura çekimi sırasında bazı takımlar unutuluyor diğer takım ise iki takımla eşleşiyordu.Doğal olarak bu ''teams given bye'' olayıyla o kupa ebedi olarak oynanamıyordu.Hatta bu olay kendi liginizin kupasında da olduğu zaman sadece ligi oynayabiliyordunuz.
Tabii bir de milli maçlarda oludu bu.Avrupa Şampiyonaları,Dünya Kupaları v.s'de özellikle ikinci tur maçlarında teams given bye olayı olup o anda milli takımda oynayan oyuncular bir daha dönmüyordu.Kadronuzun yarısı milli takımda olunca doğal olarak o oyundan çıkmak gerekiyordu...(Bu olay%80 olur benim oyunda)
Spirit
Newbie
*

View Profile
« Reply #68 on: 2 Jun 2005 - 16:25:58 »

Bir dönem Brezilya'da Vasco de Gama ile oynuyordum. Oranın fikstür düzenlemesinin iğrençliğinden bir kere 5 günde 4 maç yapmıştım (üçü üst üste), birkaç kere de 4 günde 3 maç yapmıştım. Ertele diyorum federasyona ertelemiyolar, çaresiz kadroyu çok geniş tutmak gerekiyor. Bir keresinde de Lyon'la aynı gün iki lig maçı yapmıştım, biri kendi evimde biri deplasmanda Smiley. Aynı oyuncuları da oynatabilmiştim iki maçta da.
infaz1905
Guest
« Reply #69 on: 6 Jun 2005 - 11:59:54 »

manchester united - eskisehirspor
sampiyonlar ligi ilk tur grup maci
old trafford

manchester: shots on goal : 37
eskisehirspor: shots on goal : 1

manchester: 0 - eskisehirspor : 1

Direk bilgisayarı kapat Smiley
Pages: 1 2 3 4 [5]  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: İLGİNÇ « previous next »
    Jump to: