Welcome, Guest. Please login or register.
25 Jun 2019 - 02:54:47
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: İLGİNÇ 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 [4] 5  All
Author Topic: İLGİNÇ  (Read 22943 times)
Penny_1
Forum Sefiri
Pro. Member

yitip giden..

View Profile
« Reply #45 on: 5 May 2003 - 21:33:37 »

seko o dedğin olmuyo çünkü paf ta adamım yok hepsi sözleşmeleri bitti gittiler veya sattım..yani adamım var ama hepsinin adı sönük yani anlamışsındır sönükle ne kastettiğimi..

arkadaşlar cm ile ilgisi yok ama o kadar ilginç geldiki bana yazıyım gerçek hayattan..biliyosunuz ispanya liginde 3 takım şampiyonluk mücadelesi verio..r.madrd,r.sociedad ve deportivo..kalan 6 haftada oynayacakları takımlara bakın..
madrid: recrativo, malaga, atl.madrid, valencia, celta, bilbao
sociedad:mallorca, recrativo, malaga, valencia, celta, atl.madrid
deportivo:malaga, valencia, celta, atl.madrid, bilbao espanyol..
anlaşıldığı gibi birbirlerinin fixtürlerini takip ediyolar ama şampiyonluk mücadelesinde hepsinin yollarının aynı takımlardan geçmesi çok ilginç..

I'm playing against great players, playing against the best in the world. The competition - that's what I've always wanted.
Kobe Bryant
üfürükçü
Yazar
Pro. Member

keyifti yaaa

View Profile
« Reply #46 on: 20 May 2003 - 17:17:33 »

Dün CM 01-02 oynarken Brezilya Liginden bir oyuncu (Ben Roma menejeriyim ama Brezilya Ligi de background liglerden biri) kameralara seyirciye çirkin hareketler yaparken yakalndığı için federasyondan bir maç ceza aldı.

LeMi
Veteran
Jr. Member

View Profile
« Reply #47 on: 20 May 2003 - 18:40:52 »

evet o bana da olmuştu benım bır oyuncum, oyundan çıkarken rakip takımın taraftarlarına hareket yapmış. o yüzden ceza verdıler.
NaXuaN
Guest
« Reply #48 on: 4 Jun 2003 - 01:10:11 »

2012 sezonunda spawn olan bi oyuncu gördüm... adam 1856 dogumlu Shocked ... oha dedim yani daha ne diyim Undecided
atletico madrid le oynuyorum oyunu... 2005 sezonunda yeşillik olsun diye tuncay sanlı'yı takıma aldım... nerden bileyim adamın loyality si 1 miş... hemen ekşidi vatanımı özledim diye... 2 kere türkiyeye tatile yolladım... birinde uçağı kaçırdım diye geç kaldı... birinde de ben takıma dönmiyecem başka takımlarla görüşme yapıyorum dedi... satılığa koydum satılık listesine konduğu için kızdı... neee biçim iş ya ehuehu.... Grin en sonunda betis e satımda kurtuldum... e be bilader sen değilmiydin vatanımı özlüyom diyen... gitti betis de oynadı...  Angry sonra da futbolu bıraktı... hey yaaa...  Sad
---------------------

aklıma geldikçe yazıyorum... 2012-13 sezonunda barcelona küme düştü...  Shocked
bilenler vardır, spain liginde 1. ligdeki takımların b takımları da olur... (en iyileri...) o sezon Atl. Madrid'in (benim takım yane  Wink ) b takımı ilk 3 e girdi... ama prosedür gereği çıkamıyomuş 1. lige öğrendim... 4. olan takım çıktı 1. lige... barça 5. bitirdi ligi...  Grin  ahaha...
şu an 2014-15 deyim bakalım bu sezon ne yapacak barça... Huh

Lütfen kısa aralıklarla bir topice ardarda  mesaj atmayalım. Seko...
« Last Edit: 5 Jun 2003 - 21:28:07 by sekoNBA » Logged
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #49 on: 5 Jun 2003 - 21:30:08 »

Yaw NaXuan şu 1894 doğumlu olan oyuncunun screen ini bir foruma koysana...
NaXuaN
Guest
« Reply #50 on: 5 Jun 2003 - 23:18:39 »

yaw bu yazdıklarım hepsinin ss ini yollamak istiyorum da benim evde net bağlantım yok... sırf burda yazı yazabilmek için cafe ye geliyorum... ama bi ara tüm ss leri diskete yükleyip gelecem cafeye... gözünüz dönecek... Grin bayaa bi ilginç şeyler var...
mesela dün olan bi olayı yazayım...
christian guillermo diye bi adam var bende... (boşuna aramayın 2010 da spawn oldu)... adamı geçen 2013-14 sezonunda takımın oynadığı 70 maçın sadece 22 sinde oynatmışım ama adam gitti fifa nın en iyi oyuncu anketinde 1. seçildi... (ilginçtir ben de bi 7-8 sezondur ilk defa oy vermek için çağırılmadım...) oha dedim...  Shocked
sonra adam oynatmıyorum diye moral bozdu bu sezonun başında... çünkü kondisyonu yerlerde sürünmeye başlamıştı... ööle olunca bissürü takımın listesine girdi eleman... milan en son 162 milyon dolar verdi... Shocked
(max. bu zaten) ulan dedim hadi satalım (bu arada burda bi forum daha var en çok transfer ücreti diye onu dün okumuştum da oha demiştim... biri daha satmış o fiyata bi oyuncu... akşamına benim başıma geldi  Wink ) kabul ettim teklifi... baktım bu sefer guillermo reddetti milan'ı... dedim takımını bırakmadı eleman helal olsun... (loyality 11 miş bu arada) sonra gelen her teklifi geri çevirdim... bu sefer transfer olması engellendi diye moral bozdu dangoz... ben de inadına satmıyorum elemanı...  Grin neyse bu akşam devam edecem oynamaya yeni gelişmeler olursa anlatırım...  Wink
ss leri de unutmazsam getirecem...
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #51 on: 14 Jul 2003 - 01:56:53 »

http://www.geocities.com/serkan2002tr2002/fbarca.html

Yukarıda ki screenshot'a bakmanızı tavsiye ederim.
Sanırım Hasan Yiğit ile Ogün Barca'dan para almış. Grin Grin
üfürükçü
Yazar
Pro. Member

keyifti yaaa

View Profile
« Reply #52 on: 14 Jul 2003 - 06:25:39 »

Biz benim yeğenle oynarken aynı oyuncu iki gol attıydı kendi kalesine

gariban
Newbie
*

Bu forumu seviyoruuum!

View Profile
« Reply #53 on: 7 Aug 2003 - 16:44:31 »

benimde başıma geldi...
alpayı bjk ye almıştım...
fener maçında iki gol attı bizim kaleye...
o kadar kızdım ki  Angry  1,5 ay oynatmadım adamı...

LeMi
Veteran
Jr. Member

View Profile
« Reply #54 on: 17 Aug 2003 - 19:48:34 »

cm4 ü oynamaya yeni başladım sayılır. oyuna alışmaya çalışıyorum. genelde evde iyi sonuçlar alıyorum, deplasmanda yenilgi veya beraberlik. gs ye 3-1 yenildikten sonra. evde adanasporu 6-1 yendim. oha dedim, bari takımı bozmayalım dedim. kocaeli maçına da aynı kadro ile çıktım, o maçta ev sahadaydı 11-0 bitti maç. eski cm lerde en fazla 6-7 attığımı hatırlıyorum. 11-0 gerçekten beni çok şaşırttı.  Tongue Wink
Eurytos
Jr. Member
**

Long live Gandalf

View Profile
« Reply #55 on: 17 Aug 2003 - 22:26:37 »

walla ben cm4 oynamıorum babalar gibi 01-02 war walla onu oynuom
yeşillik olsun die fenerbahçeyi seri A ya aldım torinoyuda bizim birinci lige koydum bi sikrinşot aldım acayip garip
torino tamamen yabancılarda kurulu olduğu için maça 7mi 8 mi kişile çıkıo bütün yedekleri yabancı ama oyun da bişi yapamıo yabancı hakkını 3e 4e katlıo ama devam edio 3. haftada daha gol atamadı ama birkaç türk bulup oynatırsa belki ligte kalabilir  Grin

(sikrinşot bölümüne koycama ama çok kasıo orası bilmiorum daha fazla kastırmak istemiom ama belki koyarım özellikle görmek isteyenler bana msj atabilir)

seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #56 on: 17 Aug 2003 - 23:23:05 »

abi koy koy.
Bu arada o olayı editör ile yaptın dimi Huh
GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #57 on: 6 Dec 2003 - 16:44:54 »

Galatasaray ile oynuyordum iki ilginç olay oldu.İlki Bjk ve Fb'nin menajerleri kovulmuştu.Bjk Oğuz Çetin'i aldı.Ertesi gün Fb Bjk'dan Oğuz Çetin'i almıştı.İkincisi ise Ömer Çatkiç ile bi maçta iki asist yapmamdı.
egooistt
Guest
« Reply #58 on: 5 Jan 2004 - 13:47:04 »

arkadaşlar fenerle 3 sene boyunca bjk maçlarına( kendi sahamda) deli oluyorum. 3-1 yeniyorum 90.dakika adamlar 3 tane gol attı yaaaa  Angry   bu kadar olabilir ben monitörü kırıyordum az kalsın o sene kupa finali yine bjk 5-3 öndeyim ben zafer naraları atıyorum kapı çaldı o an ben gittim nasıl olsa  yenmişimdir diye. Neyse elimde içecek bişeyle giridim odaya. Bir anda "Ciyaaaaakk" sesi evet ben bağırdım çünkü maç  5-6 bitmişti, inanamadım. Bi "Ohaaa" ardından. Hüleeaan İ. Mansız tam 4 gol atmış yaaa o günden beri gıcık oluyorum kendilerine.  Cry  Cry  Cry
« Last Edit: 17 Feb 2004 - 16:45:50 by egooistt » Logged
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #59 on: 6 Feb 2004 - 19:28:25 »

Biraz önce CM'de Real Madrid,bana Gökdeniz için 6 milyon doların yanı sıra Roberto Carlos'u önderdi. Vay be Cool
Pages: 1 2 3 [4] 5  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: İLGİNÇ « previous next »
    Jump to: