Welcome, Guest. Please login or register.
16 Nov 2018 - 06:50:20
Google
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: İLGİNÇ 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 4 5 [All]
Author Topic: İLGİNÇ  (Read 21828 times)
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« on: 24 Jun 2002 - 00:27:54 »

maç sırasında veya değil oyun içinde olan çok enteresan olayları yazalım benim için en enteresan şey şu bir maçı oynuyodum 2-1 yeniktim gol atım hakemler golü saydı hatta oyuncu içinde 2 gol attı diyodu ama üstte durum yin 2-1di maç sonunda anlamadığım bir durumla hakım olan 1 puan yerine 0 puan aldım gol sayıldı ve oyuncunun istatistiğine bile geçti ama skor olarak sayılmadı
kanizares
Bir Denver Aşığı
Veteran
Pro. Member

a Denver Nuggets' fan

View Profile WWW
« Reply #1 on: 24 Jun 2002 - 13:13:09 »

demek ki oyun, belli bir zamandan sonra kafayı yiyor...
ben şahsen daha hiç ikinci seneyi bitirdiğimi hatırlamıyorum, takım iyi gitsede, gitmese de hep baştan başlıyorum Smiley
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #2 on: 24 Jun 2002 - 19:01:17 »

hehhehheee
bende kanizares usta aklıma bir yeni fikir gelir yada takım kötü gider filan...

2027 için baya sabırlı olmak lazım Grin
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #3 on: 25 Jun 2002 - 00:12:34 »

ee yaz olunca sabahın onundan gecenin on ikisine kadar oynuyoz şicabında ama 2-3 saat ara var ayrıca yarın 2030a geliyorum
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #4 on: 25 Jun 2002 - 00:15:53 »

usta chate gelsene yaw...
muhabbet sağlam
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #5 on: 25 Jun 2002 - 00:24:16 »

biraz sonra çar
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #6 on: 25 Jun 2002 - 00:25:46 »

sohbet programını şu an kullanamam ne java nede mirc (bir ara silmişim)yüklü burdan chat yapalım tabi istersen
savage
Guest
« Reply #7 on: 25 Jun 2002 - 14:46:16 »

Ona "bug" denio sanırım

İlginç olaylar dersen, ben kuzenlerimin yaptıklarının hepsine ilginç olaylar derim

Adam gidip 2 hafta oynayamıyacak durumda, "güya" hafif sakat adamı 11e koyar, adam hattrick yapar, ben Siirtle kupa maçı yaparım, forvette de Anelka ve Ronaldinho olur, 17 kaleyi bulan şut ve 0 gol, onlar benim Nigmatullinime 1 şut atar, ve 1-0 yenerler beni

Asıl bug bu Grin Grin Grin

Kore bastırıo, amanın amanın, yürüyün be çekik gözlü aslanlarım
kanizares
Bir Denver Aşığı
Veteran
Pro. Member

a Denver Nuggets' fan

View Profile WWW
« Reply #8 on: 25 Jun 2002 - 16:35:08 »

oyunun son versiyonunu yeni almışım, eve gelip heyecanla yüklemişim, randevularımı iptal edip, sadece oyuna konsantre olmuşum, her zaman yaptığım gibi önce bütün ülkeleri, takımları taramışım, yanına yıldız konulan oyuncuları ve diğer beğendiklerimi short list'e almışım, training programını editleyip, tekrar düzenlemişim, seçtiğim takımın oyuncularına göz atıp, işime yaramayacakları transfer listesine koymuşum, taktiği falan ayarlamışım, tam menüleri karıştırırken gözüme bir şey çarptı...
hani şu manager notes mu nedir, o hadise...
yenilik ya, hemen kullnacam tabii...
ve kullandım...
tam hatırlamıyorum, ya hemen yada bir süre sonra oyun kendini shut down etti...
koptum tabii...
meğerse manager notes da bug varmış...
hemen bir file çıkartıp düzelttiler ama ben bir daha korkudan manager notes olayını kullanamadım Wink
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #9 on: 25 Jun 2002 - 16:53:06 »

ben o bölümü sinirlendiğim oyuncular için kullanıyorum daha bu sabah yıl 2029 bir maçta aynı oyuncu 2 penaltı kaçırdı ve maç 1-1 bitti bende nota penaltı kaçıran..... diye bişey yazdım sinirlendiğim heriflernin ismine aklıma ne gelirse yazıyorum
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #10 on: 25 Jun 2002 - 16:57:05 »

Ona "bug" denio sanırım

İlginç olaylar dersen, ben kuzenlerimin yaptıklarının hepsine ilginç olaylar derim

Adam gidip 2 hafta oynayamıyacak durumda, "güya" hafif sakat adamı 11e koyar, adam hattrick yapar, ben Siirtle kupa maçı yaparım, forvette de Anelka ve Ronaldinho olur, 17 kaleyi bulan şut ve 0 gol, onlar benim Nigmatullinime 1 şut atar, ve 1-0 yenerler beni

Asıl bug bu Grin Grin Grin

Kore bastırıo, amanın amanın, yürüyün be çekik gözlü aslanlarım

peki bendede böyle bir cins var fenerbahçeyim ve ali sami yende galatasaray ile oynuyorum gs'yi 31-0 yendim
Heat Is On
Guest
« Reply #11 on: 25 Jun 2002 - 19:53:01 »

Dana: Ona "bug" denio sanırım.

Bug da bir hayvandir ona bole uvey evlat muamelesi yapman hic yakismadi dana. Bocekler de kardeslerimiz sayilir.
savage
Guest
« Reply #12 on: 25 Jun 2002 - 23:47:31 »

Hmm, olaya gene çok farklı, değişik bi yönden yaklaşan lamam civanım, benden "yaklaşma bööle, yaklaşmaa" nidalarının çıkmasına sebep oldu
Yaklaşma olaylara ööle alakasız yönlerden, bak sonra adın çıkıo 9a, inmio 8e Grin
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #13 on: 26 Jun 2002 - 09:34:19 »

Bug değil de (bug'lar alınmasın) Hatayspor'da Ferdi Top diye bi eleman gördüm. Hadi o önemli değil de oyun isimleri "soyad, ad" şeklinde yazdığı için adam sürekli "Top Ferdi" diye geçiyor. İşallah haberi yoktur adamın bu oyundan Grin
TheAnswer
Guest
« Reply #14 on: 10 Jul 2002 - 03:53:05 »

www.cmplanet.com da 2 kalecili taktik vardı.Ayrıca bi kere oyuncu İnsan Hakları Mahkemesine gitmişti
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #15 on: 22 Aug 2002 - 16:36:38 »

oha lan sora ne olmuştu insan haklatrı mahkemesi sonuçlanınca açsana bi onu
LeMi
Veteran
Jr. Member

View Profile
« Reply #16 on: 22 Aug 2002 - 22:14:09 »

oyunda bazen aynı yazılar peşpeşe yazılıyor ve aynı olay iki kere tekrarlanıyo. ben bi fener maçında 1-0 öndeydim. fener bi gol attı. sonra bi daha aynı yazı yazdı ve yine gol oldu. ikisinde de abdullah ortaladı anderson kafa vurdu. Smiley)
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #17 on: 23 Aug 2002 - 18:08:19 »

alttakifotoya bakın gözlerinize inanamazsınız buyrun bakın

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #18 on: 24 Aug 2002 - 16:09:57 »

aha aha ne kalecisi lan. Yaw hep bu urkce versiyonundan kaynaklanıyor. Salak salak yapmışlar bazı şeyleri. Dediğim gibin oynayın siz ingilizcesini yada bekleyin cm4 ü eniyisi  Wink

LeMi
Veteran
Jr. Member

View Profile
« Reply #19 on: 28 Aug 2002 - 21:03:42 »

ya bi gol olduktan hemen 1 dakika sonra niye gol oluyor bazen. atınca iyi  Grin ama yiyince kötü yaw Sad 1-0 yeniyodum 2-1 oldu son 2 dakikada yaw zaten tüm kadro sakat zar zor oynuyom. kaleci kurtardı o kadar dayanamadım 2 dakika daha yaw.
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #20 on: 28 Oct 2002 - 22:57:41 »

walla bvu da ilginç sayılır pek de rastlanan bişiy deildir

judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #21 on: 30 Oct 2002 - 04:59:02 »

gece gündüz oynuyorum şu oyunu bi kere başıma gelmedi ya. sebep neydi peki seko, yazdı mı onu da? light snow yazıyo çünkü hava şartlarından diil heralde.

seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #22 on: 30 Oct 2002 - 10:00:00 »

YAW BUNU İNTERNETTE BULDUM BENDE OLMADI AMA BAŞKA İLGİNÇ OLAYLAR OLDU YAZDIM ONU BURDA DAHA ÜSTLERDE

kusura bakmayın farkında olmadan büyük yazdım zamanım yok düzeltecek de Smiley
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #23 on: 31 Oct 2002 - 14:04:44 »

ayrıca bu fotoğraf cmturkey.com tarafından yılın görüntüsü seçildi,benim de başıma gelen ilginç bişiy var onu belki görüntülemey çalşrım burda
Shaq34
Guest
« Reply #24 on: 14 Nov 2002 - 17:11:05 »

Oyunda Doğu Almanyalı,Çekoslovakyalı adamlar var.Halbuki bu ülkeler çoktan yok oldu.Nasıl olduğunu anlayan var mı?
Shaq34
Guest
« Reply #25 on: 18 Nov 2002 - 15:53:39 »

Çekoslovakyalı adamın resmi burada.

gariban
Newbie
*

Bu forumu seviyoruuum!

View Profile
« Reply #26 on: 20 Dec 2002 - 18:54:01 »

benim başıma değil de halilagiç in başına geldi...
eleman bir devrede tam 112 pas verdi...
bu pasların 100 küsuru yerine ulaştı...
2. devrede biraz sistemi değiştirdim...sadece 10 küsur pas verdi...
beşiktaş ta 3 lü defansın göbeğinde oynuyordu...
ayrıca önünde de bir dmc yoktu...

Shaq34
Guest
« Reply #27 on: 23 Dec 2002 - 15:33:20 »

YUH! Nasıl oldu o iş öyle yaw? Huh
gariban
Newbie
*

Bu forumu seviyoruuum!

View Profile
« Reply #28 on: 23 Dec 2002 - 17:12:53 »

YUH! Nasıl oldu o iş öyle yaw? Huh
yav ne biliyim...
maç başladı...
beşiktas stats denen yere bir bastım karşımda halilagiç karşında 70-80 felan pas vermiş...
ilk yarının sonunda kesin rakam 111 pas 108 isabetli...
devre arasında notu 8 di...
« Last Edit: 25 Dec 2002 - 21:58:26 by sekoNBA » Logged

Shaq34
Guest
« Reply #29 on: 26 Dec 2002 - 16:33:59 »

Parma'yla oyunun yeni patchinde yeni bir oyuna başladım.C.League'de 2.tura çıktım.Önümde Barça maçı var.Maçın başlarında Luis Enrique bir gol attı.Ama o da
ne!Forvet oyuncum Bonazzoli ofsayttaydı ve Barça'nın golü geçersiz sayıldı!
Kerem Polat
Guest
« Reply #30 on: 2 Jan 2003 - 13:31:15 »

Bu oyunda futbolcu bilgileri ve psikolojisi iyi araştırılmış.
Geçende Felipe'yi aramıştım. Felipe için has some personal problems yazıyodu. Yani, bu adam Brazilyada bile problemliydi ve bu oyun a bile yansıtılımış. Peki Gs'lı scoutlar bunu neden gözeterek takıma almışlar bilemiyorum.
Ve, örneğin sergenin attributesları iyi yapılmış. Sergen, Avrupa'da ünü yayılmış bir Türk değil. Ama flair ve tekniği 20.
Shaq34
Guest
« Reply #31 on: 2 Jan 2003 - 13:52:55 »

E tabi ligleri ve oyuncuları inceleyerek yapıyorlar.Kafadan atmıyolar yani. Smiley
ArchipeLL
Guest
« Reply #32 on: 2 Jan 2003 - 23:58:27 »

oyunda gerçekçilik
editörlerin dikkatine ve tarafsızlığına kalmış..
yani avrupa hiç tanımasa bile
türkiye liginin datalarını veren kişi (bir türktür kendisi hatta adı serkanmı neydi) eğer iyi çalışmışsa ve fanatiklik yapmayıp herkese hakkını vermişse oyuncu karakteristikleride gerçeğe çok yakın oluyo
mesela ahmet dursunun sakatlık riski yüksektir ve dikkat etmezseniz antremanda bile sakatlanır (tıpkı gerçek hayattaki gibi)
ansley
Newbie
*

Antoine Walker...

View Profile
« Reply #33 on: 3 Jan 2003 - 11:55:16 »

Türkiye Ligini aralştıran bir kişi değil. Bir ekip. Creditlerde, researchde 20ye yakın Türk ismi vardı. Çok büyük bir ekiple hazırlanmış ama.
Birkaç soru sorucam. Bilen varsa yanıtlasın.
Hiç, expand the stadiumu kullanıp, stadyumu genişletme önerisi gm chairman tarafından kabul edilen var mı? Varsa stadyum büyütülürken, takım maçlarını nerde oynuyıor?
Bir başka soru...
Gsı yönetirken, champi ligi maçlarına ilk sezonda ortalama 14000 kişi geliyordu. Ama hafta içi bir hazırlık maçı yapıyom. Mesela Cizresporla. Buna 17000 taraftar geliyor. Yani champ. kligi maçından fazla. Bu niraz saçmalık değil mi?
Ben gsyi yönetirken ilk sezonda ort. taraftar 14000, ama Kadıköyde 31000. Bu nasıl oluyor. Bu kadar fark var mı ki gerçek hayatta?
Bir soru daha...
Özellikle köçük takımları yönetirken, maçlara daha fazla seyircinin gelme sebeplerinin en büyüğü alınan galibiyetler ve hava mı? Varsa başka sebepler?

ansley
Newbie
*

Antoine Walker...

View Profile
« Reply #34 on: 3 Jan 2003 - 11:58:56 »

Bir şey daha diyom. Bana göre bir saçmalık vardı Turkey liginde. O da Göztepe!'de Gökmen var. En iyi defansçı Turkey Ligi'nde Bülent Korkmazdır. Ama adamı bi karşılaştırttım Göztepeli Gökmenle 2 yıldız fazla çıktı. Bi baktım, sezon ortasındayız ve adamın sakatlığı olmamasına rağmen bir kere oynatılmamış.

seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #35 on: 3 Jan 2003 - 16:48:37 »

İlk önce sorularını bilmediklerim topicinde sorman gerektiğini söylerim.
Yabv ben bazen yapıom,o stad ı yazın genişletiolar,sana dio ki stadın bi,lmem kaç bin oluo .
Öle işte,öle stad deiştime felan yoq
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #36 on: 5 Jan 2003 - 15:36:36 »

ewt yazın gelişiyor stadın. Sezon bitince teklif et. Yoksa başka yerde oynayamayacağından kabul etmeyecektir.

xabafaruk
Guest
« Reply #37 on: 7 Jan 2003 - 22:41:33 »

bu oyunu yıllardır oynuyorum ve simdiye kadar bir takımın basındayken baska bir takımdan teklif almadım.Üstelik worl class olduğum zamanlarda dahil.Okey bostayken teklif gelebiliyor ama bir takımdayken çok zor.Sizce?
manofsteel
Jr. Member
**

..j'aime mon iPod..

View Profile
« Reply #38 on: 8 Jan 2003 - 00:31:28 »

sorularını cvplıyım bilader.
1)stadı sezon icindede buyutuyolar öle nerde oynucaksın fln yok. mesala gercektede fenerbahce stadı buyutulurken mac oynandı.

2) fenerbahcenin daa cok seyircisi oldugundan öle cok gelio  Grin

3) tabiki galibiyetler. eger galibiyet alırsan takım ii giderse seyirci ortalaması artıyo. stad ful cekmeye baslıo. sende yönetime buyutelim kardes diosun onlarda eyvalah dio stad buyuyo bölece.
manofsteel
Jr. Member
**

..j'aime mon iPod..

View Profile
« Reply #39 on: 8 Jan 2003 - 00:34:42 »

su is teklifide ewt harbi cook zor teklif gelmesi bana simdiye kadar 1 kere geldi trabzonspordaydım lazio teklif etti gittik Smiley
ansley
Newbie
*

Antoine Walker...

View Profile
« Reply #40 on: 8 Jan 2003 - 14:18:55 »

Manofstell veya herneyseniz, oyunda gs ortalama 16000 taraftarla oynuyor. O sene de 2. turda elenmiştim. Ama fenerin ortalaması 30000. Bu saçmalık. Gerçekte olsa olsa 3000 kişilik fark var!

Ben gasaayın başındayken bana sadece A.Üsküdar takımından bir teklif gelmişti. Başvurdum. Yönetimle aram bozulmuştu.

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #41 on: 8 Jan 2003 - 14:54:10 »

yaw monsteel arkadaşım stad yapılırken oynarsında sezondayken oyle her takım kabul etmiyor. Sezon ortası hiç kabul etmiyor. Anca paşa paşa sezon sonunu bekleyip yaptırmak en guzeli.

ansley
Newbie
*

Antoine Walker...

View Profile
« Reply #42 on: 8 Jan 2003 - 17:18:52 »

Küçük takımlar için stadyumun dolması önemli. Ama büyüttüğün zaman çok paraya malolabilir. Bütçe yoksa büyütmezler herhalde

Penny_1
Forum Sefiri
Pro. Member

yitip giden..

View Profile
« Reply #43 on: 4 Apr 2003 - 23:23:26 »

başıma gelen en en en ilginç ve beni fitil eden olay şuydu.bnm yerimde olan herkes heralde çıldırırdı. rüya takım bölümüne yazdığım real madridimle o sene bütün kupaları aldım. tabi avrupada hep üst tura yükseldiğim için federasyon ispanya kral kupasını biraz daha geç tarihe aldı 10 haziran a mı ne?neyse maç günü geldi çattı o da ne?maça 11 kişi çıkaramıyorum. neden?çünkü hepsi yıldız olan oyuncularım milli takımlarına euro 2004 için gitmişler. e reservelerin hiç biriyle anlaşmadım hepsi gitti.oyun öle kitlendi ilerleyemiyorum.maçta hükmende yenilmiyorum hiç bişiy yapamıyorum kaldım.başıma gelen en ilginç olay buydu.
ha bi de bilgisayarın kendi kendine türkiye yi dünya kupası 2002 de finale çıkarması ancak penaltılarla brazil e yenilmemiz. ah brazil oyunda bile rahat yok ne çektik senden futbolda baskette
« Last Edit: 4 Apr 2003 - 23:28:18 by Penny_1 » Logged

I'm playing against great players, playing against the best in the world. The competition - that's what I've always wanted.
Kobe Bryant
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #44 on: 5 Apr 2003 - 17:08:29 »

Penny bilader;
Öyle bir durumda iki üç kez continue game de. Hep çıkaramıon falan diğecek. Ok de. Sonunda birkaç amatör oyuncu çıkacak A takıma onlarla oynayacan...
Penny_1
Forum Sefiri
Pro. Member

yitip giden..

View Profile
« Reply #45 on: 5 May 2003 - 19:33:37 »

seko o dedğin olmuyo çünkü paf ta adamım yok hepsi sözleşmeleri bitti gittiler veya sattım..yani adamım var ama hepsinin adı sönük yani anlamışsındır sönükle ne kastettiğimi..

arkadaşlar cm ile ilgisi yok ama o kadar ilginç geldiki bana yazıyım gerçek hayattan..biliyosunuz ispanya liginde 3 takım şampiyonluk mücadelesi verio..r.madrd,r.sociedad ve deportivo..kalan 6 haftada oynayacakları takımlara bakın..
madrid: recrativo, malaga, atl.madrid, valencia, celta, bilbao
sociedad:mallorca, recrativo, malaga, valencia, celta, atl.madrid
deportivo:malaga, valencia, celta, atl.madrid, bilbao espanyol..
anlaşıldığı gibi birbirlerinin fixtürlerini takip ediyolar ama şampiyonluk mücadelesinde hepsinin yollarının aynı takımlardan geçmesi çok ilginç..

I'm playing against great players, playing against the best in the world. The competition - that's what I've always wanted.
Kobe Bryant
üfürükçü
Yazar
Pro. Member

keyifti yaaa

View Profile
« Reply #46 on: 20 May 2003 - 15:17:33 »

Dün CM 01-02 oynarken Brezilya Liginden bir oyuncu (Ben Roma menejeriyim ama Brezilya Ligi de background liglerden biri) kameralara seyirciye çirkin hareketler yaparken yakalndığı için federasyondan bir maç ceza aldı.

LeMi
Veteran
Jr. Member

View Profile
« Reply #47 on: 20 May 2003 - 16:40:52 »

evet o bana da olmuştu benım bır oyuncum, oyundan çıkarken rakip takımın taraftarlarına hareket yapmış. o yüzden ceza verdıler.
NaXuaN
Guest
« Reply #48 on: 3 Jun 2003 - 23:10:11 »

2012 sezonunda spawn olan bi oyuncu gördüm... adam 1856 dogumlu Shocked ... oha dedim yani daha ne diyim Undecided
atletico madrid le oynuyorum oyunu... 2005 sezonunda yeşillik olsun diye tuncay sanlı'yı takıma aldım... nerden bileyim adamın loyality si 1 miş... hemen ekşidi vatanımı özledim diye... 2 kere türkiyeye tatile yolladım... birinde uçağı kaçırdım diye geç kaldı... birinde de ben takıma dönmiyecem başka takımlarla görüşme yapıyorum dedi... satılığa koydum satılık listesine konduğu için kızdı... neee biçim iş ya ehuehu.... Grin en sonunda betis e satımda kurtuldum... e be bilader sen değilmiydin vatanımı özlüyom diyen... gitti betis de oynadı...  Angry sonra da futbolu bıraktı... hey yaaa...  Sad
---------------------

aklıma geldikçe yazıyorum... 2012-13 sezonunda barcelona küme düştü...  Shocked
bilenler vardır, spain liginde 1. ligdeki takımların b takımları da olur... (en iyileri...) o sezon Atl. Madrid'in (benim takım yane  Wink ) b takımı ilk 3 e girdi... ama prosedür gereği çıkamıyomuş 1. lige öğrendim... 4. olan takım çıktı 1. lige... barça 5. bitirdi ligi...  Grin  ahaha...
şu an 2014-15 deyim bakalım bu sezon ne yapacak barça... Huh

Lütfen kısa aralıklarla bir topice ardarda  mesaj atmayalım. Seko...
« Last Edit: 5 Jun 2003 - 19:28:07 by sekoNBA » Logged
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #49 on: 5 Jun 2003 - 19:30:08 »

Yaw NaXuan şu 1894 doğumlu olan oyuncunun screen ini bir foruma koysana...
NaXuaN
Guest
« Reply #50 on: 5 Jun 2003 - 21:18:39 »

yaw bu yazdıklarım hepsinin ss ini yollamak istiyorum da benim evde net bağlantım yok... sırf burda yazı yazabilmek için cafe ye geliyorum... ama bi ara tüm ss leri diskete yükleyip gelecem cafeye... gözünüz dönecek... Grin bayaa bi ilginç şeyler var...
mesela dün olan bi olayı yazayım...
christian guillermo diye bi adam var bende... (boşuna aramayın 2010 da spawn oldu)... adamı geçen 2013-14 sezonunda takımın oynadığı 70 maçın sadece 22 sinde oynatmışım ama adam gitti fifa nın en iyi oyuncu anketinde 1. seçildi... (ilginçtir ben de bi 7-8 sezondur ilk defa oy vermek için çağırılmadım...) oha dedim...  Shocked
sonra adam oynatmıyorum diye moral bozdu bu sezonun başında... çünkü kondisyonu yerlerde sürünmeye başlamıştı... ööle olunca bissürü takımın listesine girdi eleman... milan en son 162 milyon dolar verdi... Shocked
(max. bu zaten) ulan dedim hadi satalım (bu arada burda bi forum daha var en çok transfer ücreti diye onu dün okumuştum da oha demiştim... biri daha satmış o fiyata bi oyuncu... akşamına benim başıma geldi  Wink ) kabul ettim teklifi... baktım bu sefer guillermo reddetti milan'ı... dedim takımını bırakmadı eleman helal olsun... (loyality 11 miş bu arada) sonra gelen her teklifi geri çevirdim... bu sefer transfer olması engellendi diye moral bozdu dangoz... ben de inadına satmıyorum elemanı...  Grin neyse bu akşam devam edecem oynamaya yeni gelişmeler olursa anlatırım...  Wink
ss leri de unutmazsam getirecem...
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #51 on: 13 Jul 2003 - 23:56:53 »

http://www.geocities.com/serkan2002tr2002/fbarca.html

Yukarıda ki screenshot'a bakmanızı tavsiye ederim.
Sanırım Hasan Yiğit ile Ogün Barca'dan para almış. Grin Grin
üfürükçü
Yazar
Pro. Member

keyifti yaaa

View Profile
« Reply #52 on: 14 Jul 2003 - 04:25:39 »

Biz benim yeğenle oynarken aynı oyuncu iki gol attıydı kendi kalesine

gariban
Newbie
*

Bu forumu seviyoruuum!

View Profile
« Reply #53 on: 7 Aug 2003 - 14:44:31 »

benimde başıma geldi...
alpayı bjk ye almıştım...
fener maçında iki gol attı bizim kaleye...
o kadar kızdım ki  Angry  1,5 ay oynatmadım adamı...

LeMi
Veteran
Jr. Member

View Profile
« Reply #54 on: 17 Aug 2003 - 17:48:34 »

cm4 ü oynamaya yeni başladım sayılır. oyuna alışmaya çalışıyorum. genelde evde iyi sonuçlar alıyorum, deplasmanda yenilgi veya beraberlik. gs ye 3-1 yenildikten sonra. evde adanasporu 6-1 yendim. oha dedim, bari takımı bozmayalım dedim. kocaeli maçına da aynı kadro ile çıktım, o maçta ev sahadaydı 11-0 bitti maç. eski cm lerde en fazla 6-7 attığımı hatırlıyorum. 11-0 gerçekten beni çok şaşırttı.  Tongue Wink
Eurytos
Jr. Member
**

Long live Gandalf

View Profile
« Reply #55 on: 17 Aug 2003 - 20:26:37 »

walla ben cm4 oynamıorum babalar gibi 01-02 war walla onu oynuom
yeşillik olsun die fenerbahçeyi seri A ya aldım torinoyuda bizim birinci lige koydum bi sikrinşot aldım acayip garip
torino tamamen yabancılarda kurulu olduğu için maça 7mi 8 mi kişile çıkıo bütün yedekleri yabancı ama oyun da bişi yapamıo yabancı hakkını 3e 4e katlıo ama devam edio 3. haftada daha gol atamadı ama birkaç türk bulup oynatırsa belki ligte kalabilir  Grin

(sikrinşot bölümüne koycama ama çok kasıo orası bilmiorum daha fazla kastırmak istemiom ama belki koyarım özellikle görmek isteyenler bana msj atabilir)

seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #56 on: 17 Aug 2003 - 21:23:05 »

abi koy koy.
Bu arada o olayı editör ile yaptın dimi Huh
GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #57 on: 6 Dec 2003 - 15:44:54 »

Galatasaray ile oynuyordum iki ilginç olay oldu.İlki Bjk ve Fb'nin menajerleri kovulmuştu.Bjk Oğuz Çetin'i aldı.Ertesi gün Fb Bjk'dan Oğuz Çetin'i almıştı.İkincisi ise Ömer Çatkiç ile bi maçta iki asist yapmamdı.
egooistt
Guest
« Reply #58 on: 5 Jan 2004 - 12:47:04 »

arkadaşlar fenerle 3 sene boyunca bjk maçlarına( kendi sahamda) deli oluyorum. 3-1 yeniyorum 90.dakika adamlar 3 tane gol attı yaaaa  Angry   bu kadar olabilir ben monitörü kırıyordum az kalsın o sene kupa finali yine bjk 5-3 öndeyim ben zafer naraları atıyorum kapı çaldı o an ben gittim nasıl olsa  yenmişimdir diye. Neyse elimde içecek bişeyle giridim odaya. Bir anda "Ciyaaaaakk" sesi evet ben bağırdım çünkü maç  5-6 bitmişti, inanamadım. Bi "Ohaaa" ardından. Hüleeaan İ. Mansız tam 4 gol atmış yaaa o günden beri gıcık oluyorum kendilerine.  Cry  Cry  Cry
« Last Edit: 17 Feb 2004 - 15:45:50 by egooistt » Logged
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #59 on: 6 Feb 2004 - 18:28:25 »

Biraz önce CM'de Real Madrid,bana Gökdeniz için 6 milyon doların yanı sıra Roberto Carlos'u önderdi. Vay be Cool
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #60 on: 13 Feb 2004 - 00:48:38 »

Newcastle bana Gökdeniz için -42 milyon dolar önerdi(eksi kırk iki milyon dolar)
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #61 on: 14 Feb 2004 - 20:51:26 »

Şanlıurfa Bld.'nin altyapsından Gamel Abdel Hamid diye bir adam çıktı. Sadece Türk vatandaşı,biraz İngilizcesi var. Sanırım Arap göçmeni fln. Bu özelliğide öğrendik. Süper oldu Cheesy
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #62 on: 5 Jul 2004 - 12:34:05 »

Biraz önce cm'de kaleden kaleye gol atıyordum. kalecimin attığı şut direkten döndü.
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #63 on: 5 Jul 2004 - 13:29:06 »

Biraz önce cm'de kaleden kaleye gol atıyordum. kalecimin attığı şut direkten döndü.
allah canımı alsın bende atmıştı.. gerçi oyuna ilk başladıımda çok salak goller oluyodu, sonra olması durmuştu.. mesela sıfırdan kendi kalesine gol atan adam vardı ya..
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #64 on: 5 Jul 2004 - 13:32:47 »

allah canımı alsın bende atmıştı.. gerçi oyuna ilk başladıımda çok salak goller oluyodu, sonra olması durmuştu.. mesela sıfırdan kendi kalesine gol atan adam vardı ya..

benzer şeyler bende de oluyordu,cm 03/04'ü  ilk oynadığım zamanlar,mesela rakip takımın oyuncusu kalecisine pas atardı,kaleci tutamazdı kornere çıkardı top. ayrıca ismail güldüren yarı sahadan gol atmıştı.
gokTurk
Jr. Member
**

bir deli coşku insanı..

View Profile
« Reply #65 on: 6 Jul 2004 - 09:37:58 »

Üst üste 2 günde 2 maç yapmıştım. Birisi adını unuttuğum uzak diyarlarda bi kupaydı. Intercontinental olabilir. Federasyon ligdeki maçımı ertelememişti. Bende haliyle kaybetmiştim  Angry  Bi kaç defada milli takıma giden oyuncularım yüzünden genç oyuncularımı  oynatmak zorunda kalmıştım.
03-04 de gerçekten çok saçma goller oluyodu. İnsan böyle bi kaç tane saçma gol yiyince bidaha 2D izlemio  Grin

RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #66 on: 6 Jul 2004 - 12:55:05 »

şampiyonlar ligi finalinde aynısı olmuştu bana.. bütün oyuncularım milli takıma gitmişti.. sonra bunun tekrarlanacağını anlayınca, milli takımların teknik direkörü olup, oyuncularımı almamıştım  Wink ..
mertoglumc
Forum Akhisarlısı
Pro. Member

View Profile
« Reply #67 on: 2 Jun 2005 - 13:09:47 »

Hoş herkesin başına gelmiştir ama yazayım dedim.CM 01/02'de herhangi kupalarda (Şampiyonlar Ligi,UEFA özellikle) kura çekimi sırasında bazı takımlar unutuluyor diğer takım ise iki takımla eşleşiyordu.Doğal olarak bu ''teams given bye'' olayıyla o kupa ebedi olarak oynanamıyordu.Hatta bu olay kendi liginizin kupasında da olduğu zaman sadece ligi oynayabiliyordunuz.
Tabii bir de milli maçlarda oludu bu.Avrupa Şampiyonaları,Dünya Kupaları v.s'de özellikle ikinci tur maçlarında teams given bye olayı olup o anda milli takımda oynayan oyuncular bir daha dönmüyordu.Kadronuzun yarısı milli takımda olunca doğal olarak o oyundan çıkmak gerekiyordu...(Bu olay%80 olur benim oyunda)
Spirit
Newbie
*

View Profile
« Reply #68 on: 2 Jun 2005 - 14:25:58 »

Bir dönem Brezilya'da Vasco de Gama ile oynuyordum. Oranın fikstür düzenlemesinin iğrençliğinden bir kere 5 günde 4 maç yapmıştım (üçü üst üste), birkaç kere de 4 günde 3 maç yapmıştım. Ertele diyorum federasyona ertelemiyolar, çaresiz kadroyu çok geniş tutmak gerekiyor. Bir keresinde de Lyon'la aynı gün iki lig maçı yapmıştım, biri kendi evimde biri deplasmanda Smiley. Aynı oyuncuları da oynatabilmiştim iki maçta da.
infaz1905
Guest
« Reply #69 on: 6 Jun 2005 - 09:59:54 »

manchester united - eskisehirspor
sampiyonlar ligi ilk tur grup maci
old trafford

manchester: shots on goal : 37
eskisehirspor: shots on goal : 1

manchester: 0 - eskisehirspor : 1

Direk bilgisayarı kapat Smiley
Pages: 1 2 3 4 5 [All]
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: İLGİNÇ « previous next »
    Jump to: