Welcome, Guest. Please login or register.
31 Oct 2020 - 08:55:01
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Kültür - Sanat  |  Sinema  |  Topic: Sinema 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 268 269 270 [271] 272 273 274 ... 284
Author Topic: Sinema  (Read 659148 times)
Cantona
Metalurjist
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #4050 on: 21 Mar 2011 - 20:09:46 »

"blow "gibi bir filmi daha yeni izlediğim için kendimden utandım cidden. hala izlemeyen varsa şiddetle tavsiye ediyorum.

<br /> And God said, Let There Be Rock. And there was Led Zeppelin.
drunken_sailor
Newbie
*

View Profile
« Reply #4051 on: 2 Apr 2011 - 23:29:10 »

bir arkadaşıma doğum günü hediyesi alacam, uygun başlık bulamadığımdan ve almak istediğim hediye de " a beautiful mind " filminde john nash 'in karısına verdiği şu ışığı renklerine ayrıştıran kristal olduğundan buraya yazayım dedim. kristal olur prizma olur, ışığı ayrıştırıp göze güzel renkler sağlayan taşı hangi tarz dükkanlardan bulabilirim, yardımlarınızı bekliyorum Smiley
early
Pro. Member

'eybi'

View Profile WWW
« Reply #4052 on: 19 Apr 2011 - 00:47:00 »

şu kaybedenler kulübü soundtracklerini bulup kolaylıkla indirebileceğim bir site söyleyebilecek var mıdır?
şarkılar baya iyi filmde. tavsiye ederim.

Ilkkan
Sr. Member

View Profile
« Reply #4053 on: 19 Apr 2011 - 04:35:00 »

yabancı bi film olsa rahat bulunurdu da, bu hem türk hemde yeni bir film. biraz süre alır fakat ost'in tam listesini buldum:

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/206314_204694596216312_145263188826120_713978_2434310_n.jpg

şimdi geriye kalan şarkılara bakıp, beğendiğin şarkıların hangileri olduğunu bulmak.

Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #4054 on: 19 Apr 2011 - 10:56:16 »

http://www.cayfan.net/community/249243-kaybedenler-kulubu-orjinal-film-muzikleri-2011-a.html
early
Pro. Member

'eybi'

View Profile WWW
« Reply #4055 on: 19 Apr 2011 - 23:06:46 »

ilkkan şarkıların listesi her yerde var ama sağol yine de.
kensai, site error veriyor, acaba bana mı özel?

RB26DETT
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #4056 on: 24 Apr 2011 - 15:06:46 »

Senna filmini seyrettim dün gece.kesinlikle izlenmesi lazım

NA is the best! S54 Rulez
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #4057 on: 27 Apr 2011 - 23:00:03 »

Beyler, zamanında çocuğun biriyle başka hiçbir filmde rol almaması üzerine anlaşan yönetmen kimdi ve hangi filmdi bu? Kafama takıldı ve bulamıyorum bir türlü

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #4058 on: 27 Apr 2011 - 23:09:20 »

the shining - stanley kubrick

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #4059 on: 27 Apr 2011 - 23:20:43 »

Ya benim de aklımda The Shining diye kalmış ama böyle bir anlaşmaya dair bir şey bulamadım. Dave Lombardo'nun duvarda bozuk para tutması gibi bir asparagas mı acaba bu?

Danny Lloyd'un IMDB biyografisinden: Danny made only one more film and stated that he wasn't interested in an acting career.

Wikipedia sayfasından: Despite his performance in The Shining, little was subsequently heard or seen of Lloyd, other than an appearance as 'Young Liddy' in the 1982 made-for-TV movie, Will: The Autobiography of G. Gordon Liddy.

Ilkkan
Sr. Member

View Profile
« Reply #4060 on: 27 Apr 2011 - 23:31:39 »

evet o dediğiniz film the shining'ten. kubrick, o jack nicholson'un çocuğu rolündeki sarışın ufaklığa öyle bir kontrat yaptırmıştı. ünlüdür de bu olay.

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

View Profile
« Reply #4061 on: 28 Apr 2011 - 00:01:19 »

ben de bu konuyla ilgili referans olabilecek bir kaynak bulamadım diyorum. Hatta yukarıya da iki tane önemli olduğunu düşündüğüm siteden alıntı yaptım. Ve eleman bir yerde daha oynayıp kendi isteğiyle bırakmış ve öyle bir anlaşmadan bahsedilmemiş.

airness
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #4062 on: 29 Apr 2011 - 15:58:07 »

Fast Five guzel film olmus izlenir. Hatta kizla bile gidilebilir. Yine arabalar ve aksiyon sahneleri oldukca guzel.
« Last Edit: 29 Apr 2011 - 15:58:23 by airness » Logged

Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #4063 on: 29 Apr 2011 - 17:30:21 »

ben de bu konuyla ilgili referans olabilecek bir kaynak bulamadım diyorum. Hatta yukarıya da iki tane önemli olduğunu düşündüğüm siteden alıntı yaptım. Ve eleman bir yerde daha oynayıp kendi isteğiyle bırakmış ve öyle bir anlaşmadan bahsedilmemiş.

valla kesinlikle o filmdeki çocuğa yapılan bir kontrat var Yasincim, yani film yorumcularından falanda ben dinlemiştim ilginç tabiki.

Ya ben eskiden bir film seyrettim tvde. Filmi bulamıyorum. Öyle ,nlü bir film değil ama burdan bilen varsa yazsın be bir zahmet. Konusu şöyle;

2.Dünya savaşında amerikan askeriyle japon askerinin arasında geçen bir film. Adada geçen film değil. Burda aklımda kalan, japon asker bunu kovalıyorda kovalıyor anasını satayım. Amerikan askeri kaçıyorda kaçıyor habire. Ama inatçı japon yapıştırıcısı gibi takip ediyor. Ondan sonra tam amerikalıyı vuracağı zaman, köyün yanında bir kızın mayına gittiğini görüp oraya ateş ederek kızı kurtarıyor. Ondan sonra işte amerikalıyla boğuşma sahnesi, artık süngüyü çıakrıp öldürecekken tepeden uçak geçiyor broşürler etrafta. Broşürlerde savaşın bittiği yazıyor. Japon bırakıyor amerikalıyı tam ahrakiri yapackkende amerikalı bunu engelliyor. Ondan sonra, 60 yıl sonra savaş gazileri isimli bir gecede ikisi karşılaşıyor. Hatırladığım bu çok svmiştim filmi ama bulamadım varsa rep vericem

mithril
Full Member

View Profile
« Reply #4064 on: 29 Apr 2011 - 17:46:05 »

valla kesinlikle o filmdeki çocuğa yapılan bir kontrat var Yasincim, yani film yorumcularından falanda ben dinlemiştim ilginç tabiki.

Ya ben eskiden bir film seyrettim tvde. Filmi bulamıyorum. Öyle ,nlü bir film değil ama burdan bilen varsa yazsın be bir zahmet. Konusu şöyle;

2.Dünya savaşında amerikan askeriyle japon askerinin arasında geçen bir film. Adada geçen film değil. Burda aklımda kalan, japon asker bunu kovalıyorda kovalıyor anasını satayım. Amerikan askeri kaçıyorda kaçıyor habire. Ama inatçı japon yapıştırıcısı gibi takip ediyor. Ondan sonra tam amerikalıyı vuracağı zaman, köyün yanında bir kızın mayına gittiğini görüp oraya ateş ederek kızı kurtarıyor. Ondan sonra işte amerikalıyla boğuşma sahnesi, artık süngüyü çıakrıp öldürecekken tepeden uçak geçiyor broşürler etrafta. Broşürlerde savaşın bittiği yazıyor. Japon bırakıyor amerikalıyı tam ahrakiri yapackkende amerikalı bunu engelliyor. Ondan sonra, 60 yıl sonra savaş gazileri isimli bir gecede ikisi karşılaşıyor. Hatırladığım bu çok svmiştim filmi ama bulamadım varsa rep vericem

Spoiler'ın en ağırı olmuş bu Cheesy
Pages: 1 ... 268 269 270 [271] 272 273 274 ... 284
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Kültür - Sanat  |  Sinema  |  Topic: Sinema « previous next »
    Jump to: