Welcome, Guest. Please login or register.
20 Jan 2021 - 11:20:28
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: Yeni yetenekler, gözden kaçanlar 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 7  All
Author Topic: Yeni yetenekler, gözden kaçanlar  (Read 47261 times)
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #15 on: 26 Jun 2002 - 21:15:01 »

kardes canın saolsun sile sen ol bende buraya yazmamısmıydım die dusunuyodum tam yzıyı gordum
iste o yazı

kaleci-franco costanzo- gk1.5m al 15 sene oynat yok sıkıldın 5-6 sene sonra 10m na sat
defans- ibrahim said- dmc mukemmel bi adam hem defans hem orta saha da super 22 yasında falan galiba
orta saha -jesper hakansson amc pozisyonunda iki forvetin arasıdnda oynat 25 gol 17 asist garanti her sene hem samsunsporda hem barcelona da denenmistir 500k ya alırsınız 81 dogumlu
marat izmailov mlc orta saha da dehset 20 asistle falan oynar belki ilk sene cok ii oynamaz o kadar sonra 20milyona kadar satabilrisn takımına gore
rafael van der vaart -mlc almak cok zor oluyo bazen vermiyo takım ama alırsanız cosarsınız
darren fletcher mrc 1-2 sene sonra 30 asist yapmıslıgı var eger sanslıysanız 2 sene sonra falan free oluyo yoksa zor 24 yasındayken degeri 20.5 milyondu roma almıstı
alonso solis amrc costa ricalı yani rakip ama oyuna basldıgınız da free agent beles alın 2 sene sonra 10 milyon pound o da satarsanız keyif takımınız kotu ise belese daha iisi yok hem genc

forvette maxim tsigalko bana bu adam mı yoksa vieri mi deseniz bi saniye dusunmem tsigalko derim bende bu sene 48 mac 53 gol 16 asist ile oynadı anlayın artık 500k ya alın kesin alın
lee chun soo 600k alın bi sene sonra ne kadar akıllı is yaptıgınızı gorun

bunların hepsi cok ucuz ve super yoksa veririsin 20 milyonu alırsın herkesi ama bunları cogu takımla cok rahat alırsın

*ama hakansson tsigalkodan asagı bi adam degil ama sadece amc de digerlerinde okadar super deil

Son Turnuva Şampiyonu
savage
Guest
« Reply #16 on: 26 Jun 2002 - 21:44:59 »

Amanın, çok sağolasın Gilacım, benim kusurumu örtmüş oldun böölece Cheesy

Ben de artık şu 2 yazıyı yazsam iyi olcek, en geç cuma'ya hazır (inşaallah, kısmetse, muhtemelen, sanırım, büyük ihtimalle, galiba..... Lips Sealed )
ricky
Newbie
*

kings rise from the fallen...

View Profile
« Reply #17 on: 23 Aug 2002 - 22:53:46 »

y.kovtun ,
orejuela,
l.saha,
m.izmailov,
c.christiansen,
a.evanilson,
genç ve iyi elemanlar.
ama forvete
hassan ahamada(nantes) ve tonton moukoko(aik)
mutlaka alın ikiside dehşet.
defansta pascal delhommeau manyak formu var.

manofsteel
Jr. Member
**

..j'aime mon iPod..

View Profile
« Reply #18 on: 24 Aug 2002 - 01:32:13 »

TONTON ZOLA MOUKOKO
GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #19 on: 26 Aug 2002 - 11:12:37 »

Valla ben size belarus milli takımını öneririm.Her oyuncusuna bakın.
Vitaly Volodenkov Dinamo Minsk
Madalin Murgan    Free
Sirman Singh        Free(Bu oyuncuyu zar zor aldım su anda 15 yasaında ama baya iyi)
Isaksson Djurdagen
Hakansson Heerveen(Yanlış yazmış olabilirim)
Forlan Man Utd
Chadwick Man Utd
Fletcher Man Utd
Carroll Man UTd
Roche Man UTd
Jeffers Arsenal
Virt Shaktar Donetsk
Nikiforenko Shakter Soligorsk
Marquinho PSV
Arjen Robben PSV
Mark Kerr Falkrik
Mendonca Varzim

Şimdilik aklıma bu kadar geldi.
wildboy
Guest
« Reply #20 on: 27 Sep 2002 - 02:10:25 »

beyler hic soylenmemis isimler var mesela kım var dıyeceksiniz hemen baslıyalım once yabancılar sonra türkler...
    pawel brozek-amr
    gregorz pater-amr wisla krakow
    pablo michelini-dmc san lorenzo (SONUNA KADAR KEFİLİM HER LİGDE İŞ YAPAR )
    sergey nikiforenko-amc/fc
    dimitry balashov-aml
    theo lucıus-dmr psv
    juan roman fernandez-dc/dr ama ben playmaker yaptım neysegeri kalanısonra Cool
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #21 on: 27 Sep 2002 - 19:08:03 »

arkadasim iyi güzel de bi nba forumu icin hos olmayan imzani degistirmeni rica edicem.

yok yani yanlis anlamayin gs falan diye degil, besiktas da olsa ayni tepkiyi verirdim. yok yani, senden goren baskasi anti bisey yazicak falan, is buyucek o yuzden diyorum.belki de ustume vazife olmayan bisey diyorum ama olsun...

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #22 on: 27 Sep 2002 - 20:18:38 »

yaw alim kardes bir yonden haklısında sonucta gs aynı zamanda bir basketbol takımıda her ne kadar ole gorunmesede

ayrıca bu forumda gs logosu nouma logosu falan kullanan uyelerde var

hosuma gittiginden degil ama olay bole

Son Turnuva Şampiyonu
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #23 on: 27 Sep 2002 - 21:48:45 »

biliyorum gilacim, zaten olayin abartilmamasi icin yazdim bende bunlari. yani kastim bu arkadasa degildi.

C-WeBB
Guest
« Reply #24 on: 8 Dec 2002 - 17:31:22 »

Tanınmamış süper yeteneklerin yer aldığı ve çoğunun ismini benim bile unuttuğum (o oyuncuları ben yazmıştım ama neyse) oyuncu ordusu war... Adres m ?? www.cmanager.8m.com/shortlist.html

Kendinize iyi Bakın..
Shaq34
Guest
« Reply #25 on: 18 Dec 2002 - 15:09:48 »

Sanırım o listede olmayan bir iki süper adamı biliyorum.Bu adamlar sanırım sadece oyunun yeni patch'inde var.(Olmayadabilir )
Morten Gamst Pedersen
Carlos Bobadilla
Alexander Farnerud.
Kerem Polat
Guest
« Reply #26 on: 20 Dec 2002 - 13:40:45 »

Dostlar, Chesterfield'dan 16 yaşındaki süper orta sahayı alınç. 5 ay civarında 1000 pounddan 2 milyona çıksın.
Sonra diğer sezon onunla Chievo'yu çalıştırdım. Sezon sonunda 48milyon dolarlık Lazio teklifi geldi.
Shaq34
Guest
« Reply #27 on: 23 Dec 2002 - 16:14:41 »

Adamın adı ne?
Death.gT
Guest
« Reply #28 on: 9 Jan 2003 - 17:13:09 »

piston abijim milan kapmadan kutuzovu alın demişin abi kutuzovun finisingi 10 bile deil ayrıca oyun başlayınca direk milanda gözüküyor!
ayrıca ben 2006 ya gelmiştim tonton zola yı bilmiyodum actım baktım nasıl olmuş diye 1 şeyi bile değişmemiş

Ve 1 soru daha chiotisi aldığım zaman reserverse mi atayım orda daha iyi mi gelişir??veya oynatayım mı en hızlı nasıl gelişir???
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #29 on: 4 Feb 2003 - 16:20:34 »

mark kerri (falkirkte) kesin alın.Eleman çok iyi gelişiyo.Bide Kim Kallstrom var.onu da tavsiye ederim.Ayrıca Aghahowa, Otaka ve Robbene de bakın.

Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 7  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: Yeni yetenekler, gözden kaçanlar « previous next »
    Jump to: