Welcome, Guest. Please login or register.
20 Jan 2021 - 10:48:01
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: Yeni yetenekler, gözden kaçanlar 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 4 ... 7 [All]
Author Topic: Yeni yetenekler, gözden kaçanlar  (Read 47260 times)
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« on: 21 Jun 2002 - 16:46:26 »

CM üstadları bilir, Hammarby'de Kennedy Bakircioglü, ismini unuttuğum bir Slav takımından Maxim Tsigalko bir anda yıldızlaşan elemanlar. (2001-2002 sezonuyla başlayan sürümde)

Sizin bildiğiniz genç yetenekler varsa yazıverin, kapalım Smiley
kanizares
Bir Denver Aşığı
Veteran
Pro. Member

a Denver Nuggets' fan

View Profile WWW
« Reply #1 on: 21 Jun 2002 - 18:46:22 »

KALECİ CHİOTİS, majdan,jarstein
defence eriksson-olsson, lucic, somcherechi, okoronkwo, n'diaye...
dm hoiland, petkov, nieuwenburg, finnan,timoschuk...
mid eriksson, kerr,mild,
am lunden, kallström, bakırcıoğlu, hadzimehmetovic, aghahowa
st selakovic,cisse,
fa niculescu, solis, west, castillo, vyajevic...

hayırlı olsun:)
savage
Guest
« Reply #2 on: 21 Jun 2002 - 22:38:33 »

Türkler'i yazdım, yarın da ecnebileri yazıcam Wink
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #3 on: 22 Jun 2002 - 01:10:25 »

okoronko(yanlış oldu galiba Huh) baya iyi shaktar donkes te oynuyo

birde yugoslav bosko boskovic var galiba yarın yazarım onuda...
savage
Guest
« Reply #4 on: 22 Jun 2002 - 02:20:38 »

isaak okoronkwo
shakhtar donetsk takımında oynar
deli olur  daha 24 yaşındadır, defans için baba oyuncudur
aynı takımda assane ndiaye, ve julius aghahowa oynamaktadır ki bunlar da hayvani özelliklere sahip insanimsi yaratıklardır
julius 20 yaşında, orta aha-forvet oynar, ve adamım assane d/dmc oynar, ki oyundaki Vieria ve Edgar Davids ile beraber en baba DMClerden biridir (aslında oynatabilene baronio'yu da tavsiye ederim, tabii paralı takımı olana)
Ülen ne bereketli takım, Sheva da ordan çıkma, rebrov ve kanchelskis'i saymıom
Neyse, o adamlar, işte bunlar Wink
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #5 on: 22 Jun 2002 - 02:57:16 »

abi ben bu oyunda 2027ye geldim ve hala devam ediyorum bir zamanlar ferbahçeyi çalıştırırken maxim tsigalkoyu almmıştım ve bir sezonda en az 35gol atıyodu 55 maç 52 gol asist man of matcah falanda yüksek
35 ma. 39 gol cillop gibi forvet sekoNBA 2002 garantili oyuncu
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #6 on: 22 Jun 2002 - 15:55:14 »

Dün keşfettiğim FA Ljubo Kovacevic, dehşet hızda gelişen bir kaleci. Tavsiyeler listesine ek.

Bir de bir sene Manchester'da oynayıp FA olmuş Rhodri Jones var. Defansın sağ kanadına adam arayanlar için ideal bir genç. Sürekli kadroda tutulursa çok işe yarayan bir eleman oluyor (eh fiyatı da canazor oluyor) Bu da tavsiye.
kanizares
Bir Denver Aşığı
Veteran
Pro. Member

a Denver Nuggets' fan

View Profile WWW
« Reply #7 on: 22 Jun 2002 - 17:21:19 »

milevski diye bir DML var, müthiş, hem ucuz, hem süper performans gösteriyor, kesinlikle alın...
kanizares
Bir Denver Aşığı
Veteran
Pro. Member

a Denver Nuggets' fan

View Profile WWW
« Reply #8 on: 22 Jun 2002 - 23:48:07 »

ibrahim said ile aynı takımdaydı galiba, b,r mısır takımı,al ahly mi ne , orda al-sayed de var, o da fena değil...
bu arada gilanın dediği van der vaart süper bir adam, yalnız 6 milyona kadar aldınız aldınız yoksa boşuna denemeyin...
DC lucic max 200.000 çok iyi iş görüyor...
GK chiotis max 350.000 süper kaleci...
savage
Guest
« Reply #9 on: 23 Jun 2002 - 02:27:20 »

Şimdi, olaylar şööle gelişti, Gila, iyi oku birader, çok mahcup oldum açıkçası;

Ben bölümde yazılan yazıları okurken, senin bu topic içinde, genç ve ucuz Türkleri tanıttığın o güzel yazıyı görünce "ülen aslında bu young turks topicinde olsa daha iyi olur, hatta ööle yapiim, bi işe yariim" dedim, ki bunu zaten belirttim
Sonra taşıdığım mesajı silmek için gene bu topici açtım, sil tuşuna bastım, ama!!! o ne!!!  senin bi önceki mesajını silmemiş miyim? Amanın amanın, işin yoksa o mesajı bulmaya çalış
Ve ne yazık ki bulamadım, o güzel yazıyı mahvetmiş oldum Cry
Birader, cidden kusruma bakma, güzel bi düzenleme yapayım, millet daha rahat ulaşsın dedim verdiin bilgilere, dağıttık ortalığı Embarassed Embarassed
Senden ricam, o yazıyı (yabancı kelepirler hakkında olan) bi daha yazabilir misin? Hadi bi kere daha uğraş da o kadar hayıflanmaktan kurtar beni Undecided
kanizares
Bir Denver Aşığı
Veteran
Pro. Member

a Denver Nuggets' fan

View Profile WWW
« Reply #10 on: 23 Jun 2002 - 14:13:28 »

DM LR arayanlara Fulham dan Finnan'ı tavsiye ederim...
DC olarak da Livingston'lu Andrews...
Eğer çok kötü bir takımdaysanız ve çok ucuza DC gerekiyorsa Eriksson-Olson'u alın 55-65K arası geliyor...
Sertaç
Guest
« Reply #11 on: 26 Jun 2002 - 00:45:38 »

Bİ BREZİLYA TAKIMINDA RAMON DİE BİRİ VAR.ÇOK İİ OYNUYO
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #12 on: 26 Jun 2002 - 12:18:43 »

SERGEY KOVALCHİUK  Dinamo Minsk B.Rusya  DMLC
MAXİM TSİGALKO        Dinamo Minsk  B.Rusya  SC
J.AGAHOWA           Shaktar Donesk   Nijerya    SC
K.BAKIRCIOĞLU         Hambarry       İsveç/T.C  AMRC/FRC
HALİL ALTINTOP      alaman takımı   Türkiye      SC
HAMİT ALTINTOP                              T.C/Almanya SC
FATİH DURMUŞ *        FA                    Türkiye      D/DMLR

birde free agentlere bakın  Wink
*:belki vardır
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #13 on: 26 Jun 2002 - 13:20:17 »

Dinamo Minsk - Kuzutov. Milan kapmadan yetişin.

Bir de Ceyhun'a Fitness training'i intensive şeklinde uygulanırsa 2 ay sonra her maçta 1 gol garantili.
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #14 on: 26 Jun 2002 - 14:43:44 »

WAEL REYAD Al-Ahly Mısır f-FRLC(Afrikanın en iyisi ve 17 yaşında!!!!!!!!!!)
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #15 on: 26 Jun 2002 - 21:15:01 »

kardes canın saolsun sile sen ol bende buraya yazmamısmıydım die dusunuyodum tam yzıyı gordum
iste o yazı

kaleci-franco costanzo- gk1.5m al 15 sene oynat yok sıkıldın 5-6 sene sonra 10m na sat
defans- ibrahim said- dmc mukemmel bi adam hem defans hem orta saha da super 22 yasında falan galiba
orta saha -jesper hakansson amc pozisyonunda iki forvetin arasıdnda oynat 25 gol 17 asist garanti her sene hem samsunsporda hem barcelona da denenmistir 500k ya alırsınız 81 dogumlu
marat izmailov mlc orta saha da dehset 20 asistle falan oynar belki ilk sene cok ii oynamaz o kadar sonra 20milyona kadar satabilrisn takımına gore
rafael van der vaart -mlc almak cok zor oluyo bazen vermiyo takım ama alırsanız cosarsınız
darren fletcher mrc 1-2 sene sonra 30 asist yapmıslıgı var eger sanslıysanız 2 sene sonra falan free oluyo yoksa zor 24 yasındayken degeri 20.5 milyondu roma almıstı
alonso solis amrc costa ricalı yani rakip ama oyuna basldıgınız da free agent beles alın 2 sene sonra 10 milyon pound o da satarsanız keyif takımınız kotu ise belese daha iisi yok hem genc

forvette maxim tsigalko bana bu adam mı yoksa vieri mi deseniz bi saniye dusunmem tsigalko derim bende bu sene 48 mac 53 gol 16 asist ile oynadı anlayın artık 500k ya alın kesin alın
lee chun soo 600k alın bi sene sonra ne kadar akıllı is yaptıgınızı gorun

bunların hepsi cok ucuz ve super yoksa veririsin 20 milyonu alırsın herkesi ama bunları cogu takımla cok rahat alırsın

*ama hakansson tsigalkodan asagı bi adam degil ama sadece amc de digerlerinde okadar super deil

Son Turnuva Şampiyonu
savage
Guest
« Reply #16 on: 26 Jun 2002 - 21:44:59 »

Amanın, çok sağolasın Gilacım, benim kusurumu örtmüş oldun böölece Cheesy

Ben de artık şu 2 yazıyı yazsam iyi olcek, en geç cuma'ya hazır (inşaallah, kısmetse, muhtemelen, sanırım, büyük ihtimalle, galiba..... Lips Sealed )
ricky
Newbie
*

kings rise from the fallen...

View Profile
« Reply #17 on: 23 Aug 2002 - 22:53:46 »

y.kovtun ,
orejuela,
l.saha,
m.izmailov,
c.christiansen,
a.evanilson,
genç ve iyi elemanlar.
ama forvete
hassan ahamada(nantes) ve tonton moukoko(aik)
mutlaka alın ikiside dehşet.
defansta pascal delhommeau manyak formu var.

manofsteel
Jr. Member
**

..j'aime mon iPod..

View Profile
« Reply #18 on: 24 Aug 2002 - 01:32:13 »

TONTON ZOLA MOUKOKO
GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #19 on: 26 Aug 2002 - 11:12:37 »

Valla ben size belarus milli takımını öneririm.Her oyuncusuna bakın.
Vitaly Volodenkov Dinamo Minsk
Madalin Murgan    Free
Sirman Singh        Free(Bu oyuncuyu zar zor aldım su anda 15 yasaında ama baya iyi)
Isaksson Djurdagen
Hakansson Heerveen(Yanlış yazmış olabilirim)
Forlan Man Utd
Chadwick Man Utd
Fletcher Man Utd
Carroll Man UTd
Roche Man UTd
Jeffers Arsenal
Virt Shaktar Donetsk
Nikiforenko Shakter Soligorsk
Marquinho PSV
Arjen Robben PSV
Mark Kerr Falkrik
Mendonca Varzim

Şimdilik aklıma bu kadar geldi.
wildboy
Guest
« Reply #20 on: 27 Sep 2002 - 02:10:25 »

beyler hic soylenmemis isimler var mesela kım var dıyeceksiniz hemen baslıyalım once yabancılar sonra türkler...
    pawel brozek-amr
    gregorz pater-amr wisla krakow
    pablo michelini-dmc san lorenzo (SONUNA KADAR KEFİLİM HER LİGDE İŞ YAPAR )
    sergey nikiforenko-amc/fc
    dimitry balashov-aml
    theo lucıus-dmr psv
    juan roman fernandez-dc/dr ama ben playmaker yaptım neysegeri kalanısonra Cool
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #21 on: 27 Sep 2002 - 19:08:03 »

arkadasim iyi güzel de bi nba forumu icin hos olmayan imzani degistirmeni rica edicem.

yok yani yanlis anlamayin gs falan diye degil, besiktas da olsa ayni tepkiyi verirdim. yok yani, senden goren baskasi anti bisey yazicak falan, is buyucek o yuzden diyorum.belki de ustume vazife olmayan bisey diyorum ama olsun...

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #22 on: 27 Sep 2002 - 20:18:38 »

yaw alim kardes bir yonden haklısında sonucta gs aynı zamanda bir basketbol takımıda her ne kadar ole gorunmesede

ayrıca bu forumda gs logosu nouma logosu falan kullanan uyelerde var

hosuma gittiginden degil ama olay bole

Son Turnuva Şampiyonu
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #23 on: 27 Sep 2002 - 21:48:45 »

biliyorum gilacim, zaten olayin abartilmamasi icin yazdim bende bunlari. yani kastim bu arkadasa degildi.

C-WeBB
Guest
« Reply #24 on: 8 Dec 2002 - 17:31:22 »

Tanınmamış süper yeteneklerin yer aldığı ve çoğunun ismini benim bile unuttuğum (o oyuncuları ben yazmıştım ama neyse) oyuncu ordusu war... Adres m ?? www.cmanager.8m.com/shortlist.html

Kendinize iyi Bakın..
Shaq34
Guest
« Reply #25 on: 18 Dec 2002 - 15:09:48 »

Sanırım o listede olmayan bir iki süper adamı biliyorum.Bu adamlar sanırım sadece oyunun yeni patch'inde var.(Olmayadabilir )
Morten Gamst Pedersen
Carlos Bobadilla
Alexander Farnerud.
Kerem Polat
Guest
« Reply #26 on: 20 Dec 2002 - 13:40:45 »

Dostlar, Chesterfield'dan 16 yaşındaki süper orta sahayı alınç. 5 ay civarında 1000 pounddan 2 milyona çıksın.
Sonra diğer sezon onunla Chievo'yu çalıştırdım. Sezon sonunda 48milyon dolarlık Lazio teklifi geldi.
Shaq34
Guest
« Reply #27 on: 23 Dec 2002 - 16:14:41 »

Adamın adı ne?
Death.gT
Guest
« Reply #28 on: 9 Jan 2003 - 17:13:09 »

piston abijim milan kapmadan kutuzovu alın demişin abi kutuzovun finisingi 10 bile deil ayrıca oyun başlayınca direk milanda gözüküyor!
ayrıca ben 2006 ya gelmiştim tonton zola yı bilmiyodum actım baktım nasıl olmuş diye 1 şeyi bile değişmemiş

Ve 1 soru daha chiotisi aldığım zaman reserverse mi atayım orda daha iyi mi gelişir??veya oynatayım mı en hızlı nasıl gelişir???
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #29 on: 4 Feb 2003 - 16:20:34 »

mark kerri (falkirkte) kesin alın.Eleman çok iyi gelişiyo.Bide Kim Kallstrom var.onu da tavsiye ederim.Ayrıca Aghahowa, Otaka ve Robbene de bakın.

GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #30 on: 4 Feb 2003 - 18:55:51 »

Sorry ama dayı bu oyuncular bilindik kişiler yane
PokerFace
Guest
« Reply #31 on: 5 Feb 2003 - 13:23:56 »

Uzun süredir bu siteyi takip etmeme rağmen forumu ilk kez kullanıyorum.Burası yeri değil ama bu siteyi oluşturan herkesi tebrik ediyorum...
---------------------------------------------------

Bu oyunun en güzel yanı zaten yeni yetenekler bulmak;Çoğunuzun bildiğini düşündüğüm birkaç taneside aşağıda;

Martin Tallan ( Kangru)        16y
To Madieria ( Portekizli)
D.Petkoviç ( Yugo)
Risp         ( İsveçli )
E.Debski ( Danimarkalı )       16y
Baha   ( Fransız )
İllola    ( Finlandiya)
Taner Demirbaş ( A.Demir)
Gökhan Zan (Çanakkale)
Musa Aydın ( Samsun)
Alpaslan ( Çorlu)

Eurytos
Jr. Member
**

Long live Gandalf

View Profile
« Reply #32 on: 10 Feb 2003 - 00:29:45 »

Walla kullanmadım ama att leri ii ve 18 yaşinda defans riminide oynuyo diego nanni iibi antrenmanşa ii bişiler olabilir.İbrahim said yazıldımı bilmiom ama genç ve sağlam dmc dir.
Estaban cambiasso çok ii ve gizli kalmış sayılmaz ama real satmaktan çekinmio.Ze elias bu da bilinir ama bilmeyanlere faydası olabilecek bi dmc dir...
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #33 on: 10 Feb 2003 - 00:52:37 »

Arkadaşlar
Çaykur'u şampiyon yaptım
Bu takımda Ümit Kazmaz,Alnuouji,Okan Öztürk ve Tetteh manyak.
Ayrıca Ümit'i MC'de oynatımn.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #34 on: 12 Feb 2003 - 16:18:26 »

arkadaşlar yazmadım heralde bende kalsın bazı adamlar diye ama bir deneyin siz. Özellikle amatorden başlayanlar için çok iyi oyuncular ve ucuzlar.

Dc Brad Miller(Doncester)
Mc Steve Houssam veya Hussam(free)
fc Marcin Harasimovic

arkadaşlar bu yazdığın uç oyuncuda mevkilerinde mukemmeller. Yani nasıl soyleyim ben italyada frosinoneyi amatorden alıp birinci ligde sampiyon yaptığımda bu oyuncular hep onbirimdeydi. Mller savunmanın merkezinde harika. Hussam ise orta sahada mukemmel top çalıyr. Oyun kurucu ozelliği var ve harika. Yani ha aimar ha hussam ki bizimki daha çok top çalar. Forveti ise 60 k ya alabilirsiniz. İtalyada benim takımda 35 maçta 25 gol atmıştı birinci ligde. Çok kuvvetli bitirici tsigalko kadar iyi.

Bide Saun Derry ve Appleton var. Bunlarada bakarsınz. Ama soyleyim Hussam takımı satabilir yani gidebilir. apletonda dmc dir ve harikadır. ama buda satabilir. Hadi dusuke oynayanlara kıyağım olsun bu. Beğenirseniz on tane daha varda herkese vermem ole eheheheh Grin

Shaq34
Guest
« Reply #35 on: 18 Feb 2003 - 14:55:32 »

Marcin Harasimovic'in oynadığı takımda 16 yaşında iyi bir forvet daha var.Adı Terlecki gibi bir şeydi.Çok ucuza geliyor.Amatör takımlarda bayağı iyidir.
Sekerford
şampiyon
Pro. Member

Forum Raşidi

View Profile
« Reply #36 on: 18 Feb 2003 - 17:19:52 »

yaw dediğin eleman çok genç alıcan yetiştiricen onu. 16 yaşında olduğundan butun sezonu kaldıramıyor. E bizim amacımız peşpeşe enaz uc sampiyonluk olduğundan pek tavsiye etmem yani

ansley
Newbie
*

Antoine Walker...

View Profile
« Reply #37 on: 19 Feb 2003 - 00:23:28 »

Mark Jones var, Chesterfieldda. 75000 DOLAR. Ve uzaktan şutları mükemmel. 6-7 ay çalıştırdıktan sonra dribling ve finishingi de iyi seviyelere ulaşıyor. Ve Türkiye liginde gol krallığını kovaliyor.

Eurytos
Jr. Member
**

Long live Gandalf

View Profile
« Reply #38 on: 19 Apr 2003 - 10:29:02 »

bu konuda bayadır post olmuyo ama ben cm4 de bi oyuncu gördüm sölemeden geçemiçem anderlect te oynuyo sanırım adam türk adı yasin karaça 2004 de 20 yaşinda attributeleri ise work rate 20, off the ball 15 techniq 16, set peices 18 penalty taking 20 dribbling 15 passing 16 (bütün att göremediğim için bunları yazabilfim geleceğim süper aml si dei bakıyorum) scout yolladım bütün att gelince isteyen arklara yollayabilirim...
Senator
Aristokrat Üye
Full Member

Maple Leafs'e ölüm

View Profile WWW
« Reply #39 on: 19 Apr 2003 - 11:51:15 »

Türkiye liglerinde oynuyorsanız Yıldırım Bosna'da Baha Çörüz isminde bir çocuk var, dehşet bir şey.
  Bir de Helsingborg'dan Chistopher Andersson'u tek geçerim. M-Ü-K-E-M-M-E-L bir herif. Savunmada ve orta sahada, sağda, solda, ortada istediğiniz yerde oynatın. Ben kefilim kendisine Grin

Sonuna dek Warriors!!!

http://www.yerelfutbol.com
Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #40 on: 6 May 2003 - 18:01:36 »

-Freddy Adu 13 AMC USA (kesinlikle tavsiye ediyorum 5 sene sonra 40M $'lık adam olur zaten geçen günlerde de inter 450$ vererek U16 takıma aldı adamı dehşet oynuyo yeni pele diyolar)
-Fabio Paim AMRL Sporting Portugal (18-19 dribbling'le başlıyo direk 20 oluyo diğer özellikleri ilk başta kötü ama onlarda hızla artıyo birebirde inanılmaz 4-5 sene içinde nasıl olur bi de siz düşünün)
-Wael Reyad AM/F RLC 18 Egypt (birebirde geçemeyeceği adam yok dünyanın her takımında ilk 11 oynıcak kadar iyi bi adam oyunun özel oyuncusu fiyatı ise sadece 75k)
-Tim Howard GK 23 Metrostars USA (dünyanın en iyi kalecisi bissürü 20 olan kaleci özelliği var sadece 750k)
-Ianis Alin Zicu AML 18 (henüz denemedim ama dehşet diyolar bi deneyin siz..)

devam edicek...

GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #41 on: 6 May 2003 - 18:27:10 »

URL http://www.cmturkey.com/Cm4/list_youth.zip Bu linkte genç oyuncuların oluşturduğu bir shortlist var

URL http://www.cmturkey.com/Cm4/WorldsFreePlayers.rar burdada dünyaca ünlü free oyuncuların oluşturduğu bir shortlist var.

the_mailman nin dediği gibi Freddy adu'yu alın çoşun derim.Bi kaç sene kalmadan süper bir yıldız oluyo.
Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #42 on: 7 May 2003 - 01:02:56 »

ama adu konusunda dikkat edilicek (aslında dikkatlik bişi yok sadece şans) bi husus var adam 13 yaşında olduğundan kontratı unprotected yani eğer isterse başka bi takıma gidebiliyo o kadar kastıktan sonra kaçırma ihtimali de var yani...

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #43 on: 7 May 2003 - 12:30:30 »

yaw bu enchacment pack2 yi yukledim peki bu save edilmis oyunumu da etkiliyomu bu yuklşedigim paket

bide bu pakette traningte oyuncularım 2yıldızı gecebiliyo mu ??

Son Turnuva Şampiyonu
GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #44 on: 7 May 2003 - 18:05:25 »

Mailman kardeş dikkat et demişsin unprotectadda ama sende karşı takımdan unprotecteddan alabiliyıosun
Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #45 on: 7 May 2003 - 22:16:38 »

evet hatta böle çok ekmek yedim(yiorum) Wink)

gila;save'leri etkiliyo evet o 2 yıldızlar ise kah 0'a düşüyo, kah 5'e çıkıyo bu arada oyunda en çok geliştiren traininglerin
-Cross (cross country(özellikle),crosses,sprints)
-set pieces
-overloading
-5-a-side(large)
olduğu kanıtlanmıştır bunlardan en az 2'şer tane koymanız tavsiye olunur hatta bütün training'i bunlardan oluşturursanız bütün takım 5 yıldız çalışıyo..

gokhan
Guest
« Reply #46 on: 7 Jun 2003 - 14:44:16 »

Ya bu list_youth.zip ve WorldsFreePlayers.rar
dosyaları bilgisayarımda kayıtlı
açınca slf dosyası geliyor
bu slf dosyasını nasıl veya hangi programla çalıştırabilirim
Haydi cevaplarınızı bekliyorum...
ARdaQue
Newbie
*

GSBasket

View Profile WWW
« Reply #47 on: 8 Jun 2003 - 13:08:40 »

GK Franco Costanzo , Federico Agliardi , Martin Silva

DC Phillippe Mexes ( sadece SW başlıyor ama training le DC oluyor ) , Matei Mirel Radoi , Isaak Okoronkwo ( Left ve Right da oynuyor ) , Suat Usta , Maurizio Peccarisi , Martin Alzugaray , Daniela Bonera , John Terry , Armagan Turhan ( yakın arkadasımdır , 1-1,5 yıl boyunca iyi training le super sonuc verir )

DL Fatih Sonkaya , Ashley Cole

DR Francesco Montervino

DMC Ibrahim Said , Gonzalo Sorondo , Igor Biscan

MC - AMC Mark Kerr , Arjen Robben , Rafael Van Der Vaart , Andres D'Alessandro , Wael Reyad , Kemal Aslan , Tuncay Sanli , Ender Alkan , Ümit Kazmaz , Kim Kallstrom , Kennedy Bakircioglu , Matthias Lindstrom , Nelson Cuevas , Julius Aghahowa , Vitaly Kutuzov

FC-SC Fernando Torres , Jermaine Defoe , Zlatan Ibrahimovic , Petre Chiratcu , Jonas Lunden , Aranda , Mido (şiddetle tavsiye ederim) , Lee Chun-Soo , Antonio Cassano , Landon Donovan    

COACH : Giorgios Pomaski  ( Alemin en iyi coach u )

A R D A Q U E
www.gsbasket.org
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #48 on: 8 Jun 2003 - 13:09:30 »

ardaq bu yazdıkalrın cm4 icin de mi cm3 degil

Son Turnuva Şampiyonu
ARdaQue
Newbie
*

GSBasket

View Profile WWW
« Reply #49 on: 8 Jun 2003 - 13:15:43 »

Ben son CM yi oynamıyorum . Almadım bile , cok bozmuslar karmakarısık olmus .

Forza CM3 . Yani CM 2001-2002 Wink

A R D A Q U E
www.gsbasket.org
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #50 on: 9 Jun 2003 - 18:55:35 »

hele bu adamları biliyom zaten diom cm4te mi var die dusundum

bu arada bu cm3 icin 2002-2003 un en son kadroları war mı nette bi yerde

Son Turnuva Şampiyonu
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #51 on: 9 Jun 2003 - 19:38:47 »

Var var...
www.cmturkey.com a bak
GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #52 on: 10 Jun 2003 - 17:57:01 »

Sekocum 2002-2003'ün kadroları yok cmturkey.com.
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #53 on: 10 Jun 2003 - 21:47:07 »

Cm 01/02 nin olması gerek....
Spree
Guest
« Reply #54 on: 13 Jun 2003 - 02:13:01 »

yeni kadrolar için 4.0.5 patchi çekilebilir.ama 45 mb olduğu için uğraştırcak biraz.

şimdiye kadar sadece türkiye ligini oynadığım için pek fazla yıldız bulamadım henüz ama önümüzde uzun bi yaz war.bi sürü adam bulurum en kısa zamanda Smiley
GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #55 on: 13 Jun 2003 - 12:54:19 »

Yaw seko cm 2001/2002 nin son kadrolarını diyo veya ben öle anlıyorum.Cm4 içinse spree ninn dediği gibi var 45 mb büyüklügünde.
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #56 on: 22 Jun 2003 - 13:38:03 »

Kutuzov konusuna açıklık getiriyim oyunda 2 adet Kutuzov var, biri Milan'daki dandik olan diğeri hala bi balkan ya da eski rus ülkesinde olan (ve sanırım ikizi) Kutuzov, benim bahsettiğim bu, Milan'daki hırt'ın teki.

Yazdınız mı bilmiyom ama Nigmatullin de iyi kalecidir.
mightyzizou
Yazar
Newbie

shine on you...

View Profile
« Reply #57 on: 22 Aug 2003 - 20:17:30 »

aleksander farnerud
soyadından aratırsanız kesin bulursunuz ismini belki dogru yazmamış olabilirim...
orta saha ve forvette her yerde oynayabiliyor.Her iki ayagıda çok iyi 18 yaşında.2 sezon sonunda 40milyondan çok rahat satarsınız isterseniz.

Entrynin sonuna karakter hatası vardı,onu düzelttim. Seko
« Last Edit: 28 Aug 2003 - 21:42:59 by sekoNBA » Logged

you reached for the secret too soon, you cried for the moon
Penny_1
Forum Sefiri
Pro. Member

yitip giden..

View Profile
« Reply #58 on: 29 Sep 2003 - 14:37:19 »

şu anda roma da olan, yarı brazil yarı italya ürünü, dmr mevkisinde oynayan mancini arkadaşımızda iş war..

I'm playing against great players, playing against the best in the world. The competition - that's what I've always wanted.
Kobe Bryant
ansley
Newbie
*

Antoine Walker...

View Profile
« Reply #59 on: 29 Sep 2003 - 14:50:55 »

Beyler 2010 yılındayım. İskoçya'da East Stirlingshire takımındayım. Premier Ligde Celtic ve Rangersla kapışıyoz. Rangers'da Lovenkrand'ı durduramıyom. Adam tam 29 yaşında attribütlerden 9 tanesi 20 ve durdurulamıyo.

kanizares
Bir Denver Aşığı
Veteran
Pro. Member

a Denver Nuggets' fan

View Profile WWW
« Reply #60 on: 29 Sep 2003 - 17:22:08 »

güney kore'li lee chon-soo ve arjantinli pisculichi...
üzerlerine adam tanımam Smiley
her ikisini de 1 sene oturtup, bir sene de oynattıktan sonra 20'şerden okutursunuz...
üfürükçü
Yazar
Pro. Member

keyifti yaaa

View Profile
« Reply #61 on: 30 Sep 2003 - 18:16:02 »

CM3'te Red Star'dan Leo LErinc. Emerson uzun süreli sakatlanınca buldum. Ucuza kapattım. Süper oynuyor

seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #62 on: 3 Oct 2003 - 21:45:59 »

güney kore'li lee chon-soo

Bu adamı ben aldıydım 17 yaşında ve 2 sezon az oynatdım,ama oynadığı maçlardada iyiydi. Sonra Agahahowa yı satınca,bunu ilk onbire koydum,adam oynadı iyi 1 sene,adamın sene sonunda kontratı bitti ve daha büyük takımda oynamak istiyorum diyerek 20 yaşında takımdan ayrıldı. Sonra da İtalya'da Bologna da 3-4 sene oynadı. Şimdi 25 yaşında ve Samsunspor'da oynuyor. Grin Grin
Petsi
Sr. Member

View Profile
« Reply #63 on: 8 Oct 2003 - 04:08:06 »

Arkadaşlar G.Doğanspor da Temur Altunhan diye bi forvet var.Şu an 2013 yılındayım ama çoktan milli oldu bile.9 diye bi özelliği yok bile.Havatoplarına hakim(18).Bitirici vuruşlarda 17.Ama şöyle bir şey var.Adamı hiç ama hiç kesmedim.11 sene boyunca sadece 2 kere yedek çıkartmışım.Heralde o da zevzekliğimdendir.
Yabancı oyunculara gelirsem;
Collins Osunwa (FC) Finishing=20 Hız=19 Çok ucuz, Ayak=Her ikisi
Valery Tarasenko (SW) Kafa 20 Marke 20 Tackle 20 Hız 14
Barcelona dan çok ekmek yedim.Curto ve Nano yu free bıraktı ve Curto yu da İspanya milli takımına yollama başarısını gösterdim.Bi de Liverpool Hadji Diouf u serbest bıraktı, onu da senelerdir kullanmaktayım ama kılları kadayıf oldu artık.
Adamlara 28-29 dan sonra alıcı bulamamaktan şikayetçiyim.Malesef free bırakmak zorunda kalıyorum.
Oyuncu seçerken özellikle kanat ve orta saha oyuncularında dribbling olayına dikkat edin.Bi de paf takımına oyuncular gelince her takımın pafını gözden geçirip gelecek vaadeden oyunculara kapak atmak lazım.
Bu arada Gümüşhane'ye Şampiyonlar kupasını aldırdım.Gurur duyuyorum memleketimle...
LeMi
Veteran
Jr. Member

View Profile
« Reply #64 on: 8 Oct 2003 - 18:56:45 »

temur altunhan oyun başladığında ankara demirsporda oynuyor. fena da değil.sonra gelişirse dediğin gibi süper oluyor. ayrıca ankara demirspor da bir çok sayıda çok genç oyuncu var ve bunlarda iyi denilebilecek tiptenler. acaba bilerek mi yapıldı bilmiyorum. benim bu dediklerim cm 3 için geçerli 4 değil.
Petsi
Sr. Member

View Profile
« Reply #65 on: 18 Oct 2003 - 05:48:49 »

Beyler paranız yoksa yani bir ikinci lig takımıyla yola çıkıyorsanız, Ünyespor'a yönelin derim.Cihan Koyuncu ve İlker Okur iş yapar.Üstelik beleşler.Trabzon da Feridun Sungur iyi çocuk kapatabilirsiniz.Bi de Trabzonun ve gençlerin altyapısından çok iyi veletler çıkıyo söyliyim.Yabancı oyuncu ise Brezilya ya bi scout göndermek vasıtsaıyla halledilebilir.Barcelona da çok kalite herifler takımdan bırakılıyor.Nano, Curto vs.
GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #66 on: 6 Dec 2003 - 20:56:28 »

Çoğunu sizde biliyorsunuzdur ama ben genede yazayım dedim cm 4 2003/2004'ün gelecek vaaden yıldızları:

Alex Pinardi- Atalanta Bergamo
Andres D’Alessandro- VfL Wolfsburg
Anton Ferdinand- West Ham United
Antonio Cassano- AS Roma
Arjen Robben- PSV
Cavenaghi-River Plate
Christian Obodo -Perugia
Cristiano Ronaldo- Manchester United
Daniele De Rossi- AS Roma
Darren Fletcher- Manchester United
David Bellion- Manchester United
Diego- Santos
Djibril Cissé- Auxerre
Federico Agliardi- Brescia
Fernando Torres- Atlético Madrid
Freddy Adu -Potomac (VS)
Gaetano D'Agostino- AS Roma
Gianpaolo Pazzini- Atalanta Bergamo
Glen Johnson- Chelsea
Hugo Viana- Newcastle United
Hussain Abdulrahman- Antwerpen
James Milner- Leeds United
Javier García Portillo- Real Madrid
Jermaine Defoe- West Ham United
Joe Cole- Chelsea
Jose Antonio- Reyes Sevilla
Julius Aghahowa -Shaktar (Oekraine)
Kaká- AC Milan
Kennedy Bakircioglu- Hammarby IF (Zweden)
Kim Källström- Djurgården
Leandro do Bonfim- PSV
Leite Ribeiro 'Adriano'- Parma
Leon Knight- Chelsea
Maarten Stekelenburg- Ajax
Niko Kranjčar- Dinamo Zagreb
Philippe Senderos- Arsenal
Rafael van der Vaart- Ajax
Raul Bravo- Real Madrid
Ricardo Quaresma- FC Barcelona
Robert Huth- Chelsea
Robin van Persie- Feyenoord
Robinho- Santos
Sebastian Frey- Parma
Vicente- Valencia
Víctor Valdés- FC Barcelona
Vincent Kompany- RSC Anderlecht
Wayne Rooney- Everton
Wesley Sneijder- Ajax
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #67 on: 29 Dec 2003 - 01:00:52 »

Oyunu onamaya başladım. Bayağıda ilerledim. Bunlar benden size kıyak olsun:

Advaldo
Daniel Luna
Jeremias Caggiano
Muhammed Akıncı
Yılmaz Örtülü
Cynsure
Guest
« Reply #68 on: 1 Jan 2004 - 23:59:52 »

ben paranız yoksa defans için tahir alegöz ü alın derim galiba 3 te mersin idmanyurdunda 4 te küçükköyde 5te serbest gerçi 30 küsür yaşında ama markaj 18 top kapma(tackling) 18 civarı falan ben hep alıyorum alın oynatın bide biliyosunuzdur kim kallström var 3 milyon dolar 5 te minimumu
Cynsure
Guest
« Reply #69 on: 5 Jan 2004 - 22:28:32 »

ooo bunlar 01/02 çocuktu o zamanlar saviola falan var onları al oretga falan genç bi çok ii oyuncuda başka takımlarda
egooistt
Guest
« Reply #70 on: 6 Jan 2004 - 16:28:15 »

Arkadaşlar bi iki tan oyuncu var bildiklerim. Bakın sekonun dediği gibi Reyad, İspanyol Güiza bitiricilikleri 9 veya 11 oldu (benim ğördüğüm kadarıyla) ama dehşet oynuyor kendileri. Ben arkadaşlarla multi hesabı 01-02'nin 03/04 updateni oynadık orada Nikolaidis (A. Madridte oynayan) mutsuz oldu ben de G.Birliğiydim adamı bi aldım pat küte atıyor Reyad ona yardım ediyor deli gibi oynadılar ama ne oldu o aptal makinalar dayanamadı ve oyun patladı  Angry  
Sonraaa..... sonrası yok  Grin aklıma bunlar geldi de sizinle paylaşayım dedim  Undecided
direwolf_23
Guest
« Reply #71 on: 7 Jan 2004 - 11:46:06 »

01-02 için defans
west,akwari..........free
okoronkwo,n2diaye,hofland, heitinga, türrk takımları için mehmet polat,
udeze, risp, terry,
orta saha mc:
mark kerr, simon davies,
amc:
robben, joe cole, bruno (gremio daki), nikiforenko,
kanat:
aghahowa, bakırcıoglu, kemal aslan, yine robben, van der vaart, wael reyad,
forvet:
tsigalko, koucthuro, vasilyuk, fernando torres, hadzimehmedovic, mido,
falan filan
egooistt
Guest
« Reply #72 on: 7 Jan 2004 - 12:40:14 »

Abi sağolasın bi kaçını yeni öğrendim sayende  Wink ama şöle oyun için ileride yıdız olacak birilerini biliyorsan söle daha çok yardımcı olmuş olursun. Bütçem 157 trilyon yani para konusunda bir derdim yok yardımların için sağol
direwolf_23
Guest
« Reply #73 on: 8 Jan 2004 - 12:03:16 »

01-02 oynuyosan cm scout diye bi program var onu indir
fazla büyük bisey diil
hemen indirirsin bayaa işe yarıyo
Lethal
forum Vinsanity'si
Sr. Member

The World is a Vampire!

View Profile WWW
« Reply #74 on: 12 Apr 2004 - 00:39:41 »

cm 03\04te söyleyeceğim adamlara dikkat
Tariq Nabil(M\S C oynayan gelecek için müthiş bi adam)
Julian Gray(tüm sol kanat dertlerinize çare bulur)
Magne Hoseth(bilinen bi adamdır ama 03\04te direk bosmana kalıyor sakın kaçırmayın AML\C)
Alessandro(sağ bek mi arıyodunuz? buldunuz! biraz fazla para vermek zorunda kalabilirsiniz 3-4 milyon $ gibi ama hakkaten değiyor DR)
Brian Close(midllesborough'daki bu adam da pahalıdır biraz ama sezon ortasında %90 mutsuz oluyor ve 5 milyona kapabiliyosunuz bazen[oynadığım 10 küsür oyunda 4-5 kere kaptım bu adamıD\DM LC ydi galiba yanlış olabilir)
Mark Kerr(bilinen adam, bilmeyen yoktur heralde.. burada statleri düşmüş biraz ama yine de playmaker aradığınızda ve aynı zamanda frikikçi de olsun diyorsanız daha iyisi o paraya yok hala.. 2-3 milyon $ maksimum.. MC)
vee adamım, Tuncay Şanlı..
15 milyon $ saydım tıkır tıkır.. ama adam şu ana kadar çıktığı 33 maçta 25 gol attı.. 8.01 rating average'ıyla oynuyor ve 18 asisti var..
Yanında Henry gibi bi santrfor olunca asistler normalde, o goller nedir öyle  Shocked
şu an Auto-Value 50 küsürlerde geziyor, her ii oynadığı maçta da 2-3 milyon artıyor.. paranız varsa kaçırmayın derim..
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #75 on: 13 Jul 2004 - 11:56:41 »

(CM 2001/02)
AIK'ten Stefan Ishizaki (18), Min. olayı var, 325.000 dolara kapatabiliyosunuz, 1-2 sene oynatın sürekli, iyi iş çıkarıyor.
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #76 on: 29 Jul 2004 - 14:14:10 »

türkiye u-19 milli takım:
Serkan Kırıntılı (Adanaspor), Burak Yılmaz, Tuğçin Kadıoğlu (Antalyaspor), Ali Güzeldal (Bakırköyspor), Ozan Tahtaişleyen (Beşiktaş), Onur Çubukçu, Zafer Sakar, Doğan Şengül (Beylerbeyi), Selçuk İnan (Çanakkale Dardanelspor), Olcan Adın, Kerim Zengin, (Fenerbahçe), Sinan Turan, Cafer Can Aksu (Galatasaray), Şener Özcan, Orhan Şam, Ali Öztürk (Gençlerbirliği), Ergün Teber (Kayserispor), Emre Aygün (Trabzonspor), Hakan Aslantaş (VFB Stuttgart), Sezer Öztürk (Bayer 04 Leverkusen).bunlardan hangileri iyi cm 03-04te??

GSWarrior
Forumun Kısası
Jr. Member
**

Go Home St.Jean

View Profile WWW
« Reply #77 on: 30 Jul 2004 - 15:19:37 »

Serkan Kırıntılı'nın bildğim kadarıyla potansiyeli -1 di küçük takımlar için ii kaleci sayılır.Cafercan Aksu ile Olcan Adın ikiside Türkiye için star olabilecek,geleceği parlak futbolcular.Bi de G.Birliği'nden Ali Öztürk işe yarar.Geri kalanları ancak andolu takımları için ii sayılabilecek futbolcular
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #78 on: 30 Jul 2004 - 16:44:24 »

hakan aslantaşla sezer öztürk de -1 olması lazım  Undecided
selçuk inan da -1 miş saol gerisi için

seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #79 on: 4 Aug 2004 - 00:11:20 »

Beyler bu oyuncu potansiyellerini nerden buluyorsunuz Huh
Keane
Newbie
*

View Profile
« Reply #80 on: 4 Aug 2004 - 00:38:41 »

editorle bakilabiliyo

Form is temporary,class is permanent...
seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #81 on: 4 Aug 2004 - 00:43:18 »

editorle bakilabiliyo

editor nerde Huh
Keane
Newbie
*

View Profile
« Reply #82 on: 4 Aug 2004 - 00:46:12 »

03/04 de oyunu kurunca otomatik olarak kuruluyo ama cm4 de yoktu yan sanayi editorleri internetten download etmek zorundaydin onceki oyunlari bilmiyorum oynamadim hic...

Form is temporary,class is permanent...
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #83 on: 4 Aug 2004 - 13:51:36 »

sen hangi wersiyonu oynuyosun?? v.4.01-4.08 arası versiyonlar için editörü nygreen.netten bulabilirsin..aklıma ilk bu site geldi

seko
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #84 on: 4 Aug 2004 - 22:00:55 »

sen hangi wersiyonu oynuyosun?? v.4.01-4.08 arası versiyonlar için editörü nygreen.netten bulabilirsin..aklıma ilk bu site geldi

YArdımın için saol,ben sorunu anladım,oyunu oynarken açıyorum editörü. E tabi açılmıo,yanında birde oyundaki database in içine edio Grin
Günde 16 saat civarı CM oynuyorum sonuçtya Wink
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #85 on: 5 Aug 2004 - 13:48:51 »

cm scoutu biliyosunuzdur bu durumda olanlar onu kullansın o da war nygreen.nette iyi program ama hileye kaçıyo

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #86 on: 5 Aug 2004 - 14:35:19 »

real madrid takımımın suanki kadrosu

gk -casillas 25 yasında (takımın emektarı yaslı kurt )
dr-p.lahm 23 yasında
dl-f.navarro 22 yasında
dc-mexes 23 yasında
dc-romero 17 yasındal
mc-le tallec 21 yasında
mc-adu 17 yasında
aml- f.reyes 21 yasında
amr- a.cassano 23 yasında
fc-soriano 21 yasında
fc-zwikker 17 yasında

sırf zevk icin raulu l.fabianoyu (25 yasında) grankjaeri felan oynatmıyom

Son Turnuva Şampiyonu
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #87 on: 5 Aug 2004 - 16:13:17 »

ben de arsenalde frey-ashley cole-jlloyd samuel-klomse-phil jagielka-gökdeniz   Tongue -kleberson-cesar delgado-diego-reyes-robinho
11i yapmıştım ama o kadarda deil  Grin

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #88 on: 5 Aug 2004 - 16:18:41 »

senin takım benimkinin yanında veteranlar gibi olmuş

bu arada bu oyunda bişi dikkatimi cekti rakip takımlar cok az pahalı adam alıyolar (benden)

mesela raulu satıyom kimse talip olmuyo aynı sekilde luis fabiano da ole (ki 20m$ ye satıyom)
daha sonra offer to club diom ozaman bile almıyolar yuh! dedim yani

Son Turnuva Şampiyonu
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #89 on: 5 Aug 2004 - 16:36:23 »

sansasyonel transferler az oluyo anca oyuncu mutsuzsa (ortega)
cmde oyuncular arasındaki kalite farkıaz olduğundan daha çok boş transferler yapıyolar.
chelseaye bi baktım pizarro ama sonra anladım ki udinesedeki cortez pizarroymuş  Cheesy

the_alorak
Newbie
*

NukleER

View Profile WWW
« Reply #90 on: 9 Aug 2004 - 23:18:55 »

bu arada bu oyunda bişi dikkatimi cekti rakip takımlar cok az pahalı adam alıyolar (benden)

Heralde Real Madridde oynadığın içindir ve kesin transfer edersin.Bi kaçkez Türk takımları (özellikle İstanbulspor'u çok seviom oyunda) seçersen oyuncuların alınma oranlarını anlarsın.Şöyle diyebilirsin.Ben A oyuncusuna 10m veriyorum gelmiyor(gerçek değeri 15m filan olsa bile) başka bir oyuncunun değeri 17m civarı ama o oyuncuyu başka takım 7m yada daha aza alabiliyor.Evet olabilir, tabi ki oyuncuyu almayı bileceksin.(İlk önce az para önerip oyuncuyu üz, daha sonra genç ise diğer satıştan %pay ver ve fiyatı biraz artır.Adam gelir.
Bi aralar Manchester United Şampiyonlar ligi kadrom.(ligde tam bu 11le oynamam ama)

-Tim Howard
McEveley
Tom Huddlestone
Ridgewell
-O'shea
-P neville
Lennon Aaron
Landolina
Adu
Rosi Alessandro
Samba
-Bellion

-olanlar manchesterlı zaten.Diğerleri hep 18 yaş altı.

Jermaine, Randolph, Darious, Derek ve Sebastian.
Seni unutmayacağız RaSheed.
iverson_3
Guest
« Reply #91 on: 15 Aug 2004 - 06:58:26 »

arkadaslar size yeni yetenek muhamed zidan ı deneyin ben aldım su anda 18 macta 27 golu var
dr.bjk
Newbie
*

Hiçbiri yokken biz vardık

View Profile
« Reply #92 on: 7 Sep 2004 - 15:11:06 »

ABi Zidan da bende gol bile atamıyo. Neyse bi daha deneyim.
Yeni oyun açacam
Abi size bikaç isim yazacam.Alın
Jose Julian de la Questa (motorda hemen bulnuyo)(DLC) Mutlaka alın 1 sezonda 5 MVP garanti
Deschacht (DCL)
Robben (Mutlaka alın)
Feulner (DMR) FC Bayern
Gamst Pedersen (AML)
Todorov (SC)
Tobias Rau(DL)
Patricio Perez (Her maç 7 reyting garanti)

Yeni yıldızlar keşfedersem haber veririm.
Bi de gözünüz devamlı Portekizde olsun ve Brezilya'da
Bu arada Alex adlı bi DC var berezilya'da
Sakın almayın.
Herif hemen kırmızı görüyo en kritik maçta.
Andy O'Brain da da ısrar ederseniz çok istikrarlı oynuyor (Leeds DC)

Prof.Dr.BJK
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #93 on: 9 Sep 2004 - 18:39:00 »

sıkı durun!!!
alceu (palmeiras)
jonathan blondel (club brugge)
carlos alberto (porto)
wilson (corinthians)
steven taylor (newcastle) not:bu çok zor alınıyo
roger (ponte preta)
patricio pérez (vélez)
damian luna (san lorenzo) not:bunu da wermiyolar hiç yaw...
santiago fernandez (américa (mex))
fabio santos (sao paulo) not:bunu da wermiyolar kolay kolay...
dennys (free başlıyo çok kaliteli değil ama iyi oynuyo-küçük takımlar için ideal)
tranquillo barnetta (özellikle öneririm)
quincy owusu abeyle (arsenal) not:kaç yıl arsenalle oynadım gelişmedi ama başka bi oyunda çok pis gelişti... -1 olabilir...
denis calencov (anderlecht) not:harika potansiyeli var ama çok hızlı değil süper bir bitirici değil we bencil...
dinélson (guarani) not:guaraniden alınacak bikaç adam war..onlardan biri...görev adamı oluyo yıldız değil..çok harika goller atmasını beklemeyin...evandroyla birlikte coşuyolar...
carl medjani (liverpool) not:verirler mi hiç denemedim ama eksileri var...mesela yavaş oluşu...
we sona da hep yazdığım adamlar :
1.evandro roncatto (guarani) not:bi alın bi deneyin yaww..garantli oyundaki eniyi gençlerden biri..
2.tim janssen (psv) not:yeni owen...bu da ikincisi...
3.jose julian de la cuesta (atletico nacional) not:genç yaşına rağmen oyundaki en iyi d l/c lerden biri...harika bir de potansiyeli war...
4.kasper schmeichel (man city) not:sırf peter schmeichel'in oğlu diye iyi yapmış olma ihtimallerinin var olduğundan kuşkulanıyorum...
5.helder barbosa (porto) no:tek kelimeyle harika...asist rekorları kırıyo...
6.jo(corinthians) not:özel bir oyuncu değil...ama potansiyel yıldız...
7.igor akinfeev (cska moscow) not:satılık oluyo arada sırada-yani kasperden daha ucuz...onun kadar iyi olmasa da çok iyi...
« Last Edit: 2 Oct 2004 - 23:46:59 by ScaLoPhobiA » Logged

Pages: 1 2 3 4 ... 7 [All]
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: Yeni yetenekler, gözden kaçanlar « previous next »
    Jump to: