Welcome, Guest. Please login or register.
23 Jul 2019 - 02:50:18
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Dünya Basketbolu  |  Topic: Dünya Basketbol Şampiyonası 2010 Türkiye 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 ... 46
Author Topic: Dünya Basketbol Şampiyonası 2010 Türkiye  (Read 128099 times)
Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #75 on: 26 Aug 2009 - 06:21:04 »

büyük turnuvalar için oluyor öyle, şehirler zaten belli olduğu için a1-a2, a2-a3, şehir paketi kombine gibi satıyorlar biletleri. polonya içinde önce böyle çıkmıştı biletler. gruplar belli olunca bilet fiyatlarında ufakda olsa artma olur ama tahminen.

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #76 on: 26 Aug 2009 - 11:44:08 »

mesela ben kayseride oldugum icin alacagım bilet Allah'tan bir mani gelmez insallah

Son Turnuva Şampiyonu
MineField
Forum Mayını
Pro. Member

Dikkat Mayın Var!

View Profile WWW
« Reply #77 on: 26 Aug 2009 - 13:02:10 »

Bu maçları kaçırmamalı. Bilet fiyatlarını bekliyorum ben de. İstanbul bileti banko da bakalım belki İzmir'e de damlarım Smiley

MineField
Forum Mayını
Pro. Member

Dikkat Mayın Var!

View Profile WWW
« Reply #78 on: 28 Aug 2009 - 22:30:53 »

Bilet satışları başladı bugün. Fena değil gibi sanki fiyatlar. Bakalım yakın zamanda bir İstanbul paketi almak istiyorum Smiley

https://www.biletix.com/turkey2010/index.htm

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #79 on: 28 Aug 2009 - 22:58:28 »

yalnız kategorileri anlamadım tüm sehirler icin aynı kategoriler var.. ben simdi 1. kategoriden alınca ne olacak ??

Son Turnuva Şampiyonu
dirkn
Full Member

View Profile
« Reply #80 on: 29 Aug 2009 - 00:10:49 »

Ben de grup maçlarını izlemeyi düşünmüyorum..Şampiyonluk paketi düşünüyorum...Çeyrek/Yarı Final ve Final....
İpekçi de olacak gibi..Ataşehir'deki salonun yetişeceğinden umudu kestim..A kategori fiyatları şampiyonluk paketinden 1.000 gibi olacak .Para biriktirmek lazım.Ama daha fazla olur sanıırm.O zaman A den vazgeçilecek mecburen.
Bir de tek başına gitmek istemeyenlerde eğer basketbol fanatiği arkadaşı yoksa bayağı zorlanacaklar gibi.Tongue Mesela ben Tongue
tolgatmac
Full Member

JoRdAn

View Profile
« Reply #81 on: 29 Aug 2009 - 05:03:55 »

valla şu an için aklımdan geçen yarı final+final paketini 3.kategoriden alıcam o kesin gibi
üstüne bide grup maçlarında takım olarak türkiyeyi seçmeyi düşünüyorum.ama şöyle bi sorun var grup maçlarını nerde oynarız istanbul yada izmir olursa onuda alırım ama ankara veya kayseride olursa ordaki maçlara gidemem.
yav bu iş ne zamana kesinleşir kuralar ne zaman çekilir bilen var mı acep
bu arada dirkn iyi bi konuya parmak basmışsın.öyle bi sorun olabilir.
aslında çözümüde zor değil foruma yazarsın şu şu maçlara bilet alan batugcu varmıdır elbet böyle bi forumdan maçına göre en az 7-8 adam çıkar toplaşıp gidilir hem muhabbet olur hem maç izlenir.hele bi zamanı gelsinde orası kolay
Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #82 on: 29 Aug 2009 - 06:11:04 »

Türkiye grup maçlarını ankarada oynayacak. turgay demirel dün açıkladı, 2001deki gibi ankarada oynucaz dedi. bilet alıcaklar ona göre alsın.  son 16dan sonrası ise tahminen istanbuldaki yeni salonda yapılcak. umarım biter de final serisini en azından güzel yerde izleriz. yalnız biletixden zone 3 bi şehir paketi almaya çalıştım 25 lira hizmet bedeli biçti.

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #83 on: 29 Aug 2009 - 06:14:54 »

bence onemli olan turkiyenin nerede oynayacagı degil abd nin nerede oynayacagı

Son Turnuva Şampiyonu
Ug®_GnY
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #84 on: 29 Aug 2009 - 06:19:13 »

abd yi bence istanbula vereceklerdir.. ama eğer bi yanlışlık olurda izmire verirlerse eğer, bende grup kombinesi alıp 3 gün halkapınardayım kesinlikle...

Ug®_GnY
otherside
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #85 on: 29 Aug 2009 - 13:46:30 »

Grup maçları 3 gün değil 5 gün ben programa baktım. Her grup 6 takımdan oluşuyor. Bu durumda  günde 3 maç toplamda 15 maç var. Bütün takımlar 5 gün boyunca oynuyorlar. Takıma bilet almak anlamlı gelmedi bana (eğer yanlış okumadı isem). Grup maçlarına kombine ile takıma kombine aynı fiyat gelmiş. Sadece takıma opsiyon alma durumda 20 lira ek para ile üst tur maçlar garanti ediliyor, o güzel olmuş. (ABD diyenler için tabiki. Türkiye diyenler için fazla bir anlamı yok Smiley  )

ben kendimce (ankarada olduğumdan) ilk grup paketi alıp yarı+final paketi yada çeyrek+yarı+final paketi alayım diye düşündüm. Fiyatlar ortalama olarak bakıldığında çok pahalı değil aslında sorun para cepten birden çıkınca can yakıcı. Ama taksit imkanı sunmuşlar herkes 1. kategoriye zorlayabilir kendini. Bir başka sıkıntı bilette numara çıkmıyor bileti nereden aldığın belli değil.

ben bi almayı denedim. erken alım 270 TL + 37.5 biletix haracı + 10 lira kurye (elden alma yok) = 317.5 oluyor. taksit ile 3 ve 6 var 340 TL'ye geliyor. üstüne 20 lira opsiyonda eklenip ABD ciler için sonuna kadar en iyi yerde izleme imkanı var.

Ben kendi adıma İspanyayı istiyorum ama kim olursa olsun final paketi alıcam.
« Last Edit: 29 Aug 2009 - 13:58:10 by otherside » Logged

tek bir söz,
dudaklarımda ve ıslak,
kısık gözlerimde hapis bir damla,
ılık bir müzik,
soguk bir el,
tenimde,
karmaşık,
lütfen,
lütfen ölme...
kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #86 on: 29 Aug 2009 - 14:04:04 »

Grup maçları 3 gün değil 5 gün ben programa baktım. Her grup 6 takımdan oluşuyor. Bu durumda  günde 3 maç toplamda 15 maç var. Bütün takımlar 5 gün boyunca oynuyorlar. Takıma bilet almak anlamlı gelmedi bana (eğer yanlış okumadı isem). Grup maçlarına kombine ile takıma kombine aynı fiyat gelmiş.
eğer yanlış anlamadıysam, takıma kombine diye bir şey yok zaten. takıma göre seçtiğinizde takımın düşeceği gruba kombine almış oluyorsunuz. yine 15 maç yani.

MineField
Forum Mayını
Pro. Member

Dikkat Mayın Var!

View Profile WWW
« Reply #87 on: 29 Aug 2009 - 14:10:33 »

Sanırım bir de kullanım klavuzu çıkarmaları gerekecek bu bilet sistemi için. İlginç olmuş Smiley

dirkn
Full Member

View Profile
« Reply #88 on: 29 Aug 2009 - 19:58:48 »

Aynen öyle.Çok karışık.Ama öyle bileti numara yoksa kötü o zaman .Sen 1.kategori diye alırsın ama neredeyse  2.kategorinin hemen orada izlemek zorunda kalır verdiğin paraya yanarsın.Böyle bir durum olmaz inşallah.
 Maçlar için yeni salonun yetişeceğindne umudum yok.Ben İpekçi için kendimi hazırlıyorum.
 Sadece bir takım seçip onun maçlarına bilet almak ben istemem.Çünkü ABD nin tüm maçlarına alırsın ama ABD 40 sayı atar öbür yandan Litvanya İtalya müthiş çekişmeli maçlar olur.Ayrıca izlemek istediğim takım bir tane değil ki hangi birine alayım Tongue
 En iyisi çeyrek/yarı/final olarak paket halinde alayım ben.

bu arada dirkn iyi bi konuya parmak basmışsın.öyle bi sorun olabilir.
aslında çözümüde zor değil foruma yazarsın şu şu maçlara bilet alan batugcu varmıdır elbet böyle bi forumdan maçına göre en az 7-8 adam çıkar toplaşıp gidilir hem muhabbet olur hem maç izlenir.hele bi zamanı gelsinde orası kolay
Olabilir pekala..
kubilay
Administrator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #89 on: 29 Aug 2009 - 20:07:01 »

beyler sadece amerika'nın maçlarına bilet diye bir şey yok zaten. onun olduğu gruba kombine alıyorsunuz, pek de karmaşık bi olay değil aslında.

Pages: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 ... 46
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Dünya Basketbolu  |  Topic: Dünya Basketbol Şampiyonası 2010 Türkiye « previous next »
    Jump to: