Welcome, Guest. Please login or register.
21 Aug 2019 - 01:43:04
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Teknoloji  |  Topic: Cep Telefonları 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Poll
Question: Hangi cep telefonu markasını kullanıyorsunuz? Hangi GSM operatörünü kullanıyorsunuz?
Nokia - 7 (8.5%)
Samsung - 37 (45.1%)
HTC - 5 (6.1%)
Blackberry - 2 (2.4%)
iPhone - 19 (23.2%)
Sony Ericsson - 2 (2.4%)
LG - 7 (8.5%)
Huawei - 0 (0%)
Diğer - 3 (3.7%)
Total Voters: 79

Pages: 1 ... 94 95 96 [97] 98 99 100 101
Author Topic: Cep Telefonları  (Read 330359 times)
HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #1440 on: 7 Apr 2015 - 12:41:22 »

Samsung S4 telefonda silinen fotoğrafları nasıl kurtarabiliyoruz? (Telefonu PC'ye bağlayıp, PC üzerinden veri kurtarma programlarıyla yapmayı denedim ama programlar telefonu görmediği için o taraftan bi sonuç elde edemedim)

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
CaRtMaNtR
Pro. Member

Laaaaaaaaapppppppppssssssssss

View Profile
« Reply #1441 on: 7 Apr 2015 - 22:39:19 »

Samsung S4 telefonda silinen fotoğrafları nasıl kurtarabiliyoruz? (Telefonu PC'ye bağlayıp, PC üzerinden veri kurtarma programlarıyla yapmayı denedim ama programlar telefonu görmediği için o taraftan bi sonuç elde edemedim)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.baloota.dumpster&hl=tr

şu belki ilaç olabilir bu derde.

Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #1442 on: 8 Apr 2015 - 00:22:58 »

Hayırlısıyla OnePlusOne için siparişi verdik, davetiye sisteminin yanında bir de Salı günleri herkese satmaya başlamışlar telefonu, 64GB'ı ekran koruyucu ve shipping dahil 980 liraya geldi. Alette sorun çıkarsa bu topicte en az beş kişiye sallıyorum Sad

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #1443 on: 8 Apr 2015 - 10:54:37 »

Dumpster programını da indirmiştim ama saçmalığı programı kurduktan sonraki fotoları yedekliyo, daha önce gidenleri geri getirme gibi bi seçeneğini göremedim açıkçası, yanılıyo muyum?

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #1444 on: 8 Apr 2015 - 15:23:54 »

Hayırlısıyla OnePlusOne için siparişi verdik, davetiye sisteminin yanında bir de Salı günleri herkese satmaya başlamışlar telefonu, 64GB'ı ekran koruyucu ve shipping dahil 980 liraya geldi. Alette sorun çıkarsa bu topicte en az beş kişiye sallıyorum Sad

OnePlus One alınır mı ya Şaban? Yakın zamanda 2. si çıkacaktı Deli (şu smiley'in yokluğunu emoji'de sadece ben mi arıyorum merak ettim şimdi).
Hayırlı olsun. Güzel telefon Smiley

Kerem bunu denedin mi?
http://www.easeus.com/android-data-recovery/how-to-recover-deleted-photos-from-android-phone.html
Telefonu PC'ye bağladıktan sonra sürücüler yüklü olsun, tuş kilidi açık olsun. Bunlar da işe yaramazsa telefondan Geliştirici seçenekleri-USB hata ayıklama açık olsun. Öyle bağlamayı dene.
Saban
Pelikan
Yönetici
Pro. Member

Brow 💖 Boogie

View Profile WWW
« Reply #1445 on: 8 Apr 2015 - 18:11:27 »

OnePlus One alınır mı ya Şaban? Yakın zamanda 2. si çıkacaktı Deli (şu smiley'in yokluğunu emoji'de sadece ben mi arıyorum merak ettim şimdi).
Hayırlı olsun. Güzel telefon Smiley

Abi OxygenOS çok tırt çıktı diyorlar, onun stabil hali gelmeden OnePlus Two'yu çıkarmazlar daha, artı bu cihaz beni iki-üç sene rahat götürür, OnePlusThree alırım sonra Cheesy

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #1446 on: 9 Apr 2015 - 12:58:05 »

Kerem bunu denedin mi?
http://www.easeus.com/android-data-recovery/how-to-recover-deleted-photos-from-android-phone.html
Telefonu PC'ye bağladıktan sonra sürücüler yüklü olsun, tuş kilidi açık olsun. Bunlar da işe yaramazsa telefondan Geliştirici seçenekleri-USB hata ayıklama açık olsun. Öyle bağlamayı dene.
[/quote]

Bugün denicem Yavuz'um, sağolasın...

Reflector
Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #1447 on: 9 Apr 2015 - 15:34:13 »

Abi OxygenOS çok tırt çıktı diyorlar, onun stabil hali gelmeden OnePlus Two'yu çıkarmazlar daha, artı bu cihaz beni iki-üç sene rahat götürür, OnePlusThree alırım sonra Cheesy

Oxygen, 5.0.2 Android üzerine geldiğinden sıkıntı olabileceğini tahmin ediyorum. 5.0.2'lerde şu an ram kullanımı açısından ciddi sıkıntılar var. Ancak 5.1 ile Google sorunları çözdüğünü açıklamıştı. 5.1'i yayınladıktan sonra, Oxygen de sağlam hale gelir. Saf Android L'in bile sadesini yaptı adamlar sonuçta, boş iş yapacaklarına ihtimal vermiyorum ben onların. Smiley

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #1448 on: 13 Apr 2015 - 10:59:00 »

Kerem bunu denedin mi?

Telefonla pc'yi bağladıktan sonra programı çalıştırıyorum ama program "usb bağlantısı hatası veriyor" ve bi türlü o aşamayı geçemediğim için taramayı da yapamıyorum. Hakkaten şaka gibi...

Reflector
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #1449 on: 13 Apr 2015 - 12:51:16 »

Hatun için Zenfone düşünüyorum. 5 modelini gördüm fena değil fiyat/performans olarak ama 6 alalım diye düşündük hiçbiryerde yokmuş. Sanırım Mayıs-Haziran gibi Zenfone 2 çıkacağı için mi piyasaya sürmüyorlar anlamadım?

Slaughter'ın yorumunu okudum iyi yorumlar var genel olarak kötü deneyimi olan yoksa beklemeye değer mi?

Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #1450 on: 13 Apr 2015 - 13:30:13 »

o fiyata zenfone lar güzel bence 5-6 fark etmez.
Slaughter
Global Moderator
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #1451 on: 13 Apr 2015 - 16:09:29 »

5'in pil performansı pek iyi değil abi hatta pek çok kişi memnun değil, onu göz önünde bulundurmak lazım. 6 iyidir ama.

İlk Teknosa getirmişti sanıyorum, İstanbul Cevahir mağazasında görünüyor 6 ama sitelerin bu kısmını geç güncelleniyor, yine arayıp sormak işe yarayabilir.
http://www.teknosa.com/urunler/125071319/asus-zenfone-6-siyah-akilli-telefon

İstanbul Bilişim, Hepsiburada vs. stoklarda görünmüyor, doğru, kalkmaya başladı sanırım piyasadan yavaştan.
« Last Edit: 13 Apr 2015 - 16:10:45 by Slaughter » Logged

BlackandWhite
Pro. Member

Sefasini surduk;cefasini cekeriz

View Profile
« Reply #1452 on: 16 Apr 2015 - 00:29:29 »

Samsung modellerinde kamerasinda  aniden problem yasayan var mi?

Telefon birden 20 cm uzagini bulanik cekmeye basladi her ayari 0 ladim ama olmadi

Ne onerirsiniz

<br /><br /><br />
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #1453 on: 16 Apr 2015 - 11:32:00 »

5'in pil performansı pek iyi değil abi hatta pek çok kişi memnun değil, onu göz önünde bulundurmak lazım. 6 iyidir ama.

İlk Teknosa getirmişti sanıyorum, İstanbul Cevahir mağazasında görünüyor 6 ama sitelerin bu kısmını geç güncelleniyor, yine arayıp sormak işe yarayabilir.
http://www.teknosa.com/urunler/125071319/asus-zenfone-6-siyah-akilli-telefon

İstanbul Bilişim, Hepsiburada vs. stoklarda görünmüyor, doğru, kalkmaya başladı sanırım piyasadan yavaştan.

Aradık heryeri, ithalatçıda da yokmuş zaten. Bence satış politikası da var işin içinde Zenfone 2 için sunulmuyor olabilir.

CaRtMaNtR
Pro. Member

Laaaaaaaaapppppppppssssssssss

View Profile
« Reply #1454 on: 16 Apr 2015 - 22:57:06 »

Aradık heryeri, ithalatçıda da yokmuş zaten. Bence satış politikası da var işin içinde Zenfone 2 için sunulmuyor olabilir.

zenfone 2 için bu ay sonuna kadar piyasaya çıkma söylentileri vardı. o nedenle acil bir ihtiyaç yok ise bir iki hafta sabır göstermek faydalı olabilir.

bende peder bey için s6 edge almayı düşünüyorum, ama bir yandan basında çıkan ilk parti ürünlerde kapanmayan flaş ve ekranın dönmesi ile ilgili sorunlar hakkında çıkan haberler kafamı kurcalıyor. alan kullananlar varsa yorumlarını merak ediyorum.

Pages: 1 ... 94 95 96 [97] 98 99 100 101
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Teknoloji  |  Topic: Cep Telefonları « previous next »
    Jump to: