Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /storage/content/61/1004561/batug.org/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3 Favori TV programlarýnýz,reklamlarýnýz vs.
Welcome, Guest. Please login or register.
19 Oct 2021 - 15:56:55
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dýþý  |  Kültür - Sanat  |  Televizyon  |  Topic: Favori TV programlarýnýz,reklamlarýnýz vs. 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 354
Author Topic: Favori TV programlarýnýz,reklamlarýnýz vs.  (Read 1075044 times)
Petsi
Sr. Member

View Profile
« on: 2 Jun 2002 - 19:08:45 »

Arkadaþlar "Çocuklar Duymasýn" ý ne zaman izlesem kahkahadan yerlerde sürünüyorum.Bence her erkeðin içinde Abidinlik var hatta dede de bile.
   Durex'in reklamý süper.Daha önce de çýkmýþtý bu reklam ara vermiþlerdi þimdi yine yayýmlýyorlar.Müthiþ bir reklam bu.
   Magnum'un en son reklamý, hani kýz magnumu çýtýr çýtýr yerken ünlü çocuðu hayal ediyo falan, o da süper.

Bu arada, Aoo die hiphop söliyen kýl cell-o ya sinir oluyom.Bi de Pamukbankýn reklamlarýný hiç sevmiyom
« Last Edit: 22 Jun 2006 - 19:54:45 by Tayshaun » Logged
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #1 on: 2 Jun 2002 - 20:28:11 »

ben cnbc-e nin yayinladigi sitcom lara hastayim. married with children i zaten konustuk ama onun disinda da seinfeld, simpsons, two guys a girl and the pizza place, dharma&greg vs vs yani bos dizi olmaz cnbc-e de..

Richard Hammond
wolf21
Jr. Member
**

god loves his children

View Profile WWW
« Reply #2 on: 2 Jun 2002 - 20:52:10 »

[shadow=red,left,300]OZ[/shadow]

one wolf to save the sheep; one wolf to hunt another
bombalasi
Forum Büyüðü
Veteran
Jr. Member

aslýnda kaþýk yok

View Profile
« Reply #3 on: 2 Jun 2002 - 21:10:45 »

Cem yýlmaz'ýn sadece sesiyle yorum yaptýðý telsim reklamlarý müthiþ.Gerçi þu adam baþka birþeyin raklamýný yapsa daha çok sevineceðim.
Mükremim Çýtýr'ý da es geçmem hani.Bütün dizilerinin vcd si çýkacakmýþ yeni bir masraf daha gözüküyor ufukta:) hepsini almam lazým.
Çok fazla seyretmedim o diziyi petsi abidinlik her neyse sen diyorsan vardýr içimde Roll Eyes

cosh
Guest
« Reply #4 on: 2 Jun 2002 - 21:52:05 »

TRT de 7 numara vardý,  hala varmý bilmiyom televizyon izlemez olmuþtuk ne zamandýr, ama o da çok güzeldi. hafiften kel elemana kopardým ben Smiley bi de kývýrcýk kýz çok komikti.
Heat Is On
Guest
« Reply #5 on: 2 Jun 2002 - 22:22:26 »

Bende cnbc-e deki dizileri izliyorum. Jason'in soylediklerine ek olarak inside scwartz war. Sporla da ilgili oldugu icin daha bir eglenceli oluyor.
Reklam olayinda ise ahanda su asagida gordugunuz vazelin reklaminin ustuýne birsey tanimiyorum

jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #6 on: 2 Jun 2002 - 22:44:24 »

hmmm su sali gunneri olan dizi di mi o heatcan? hani yeni basladi. gecen haftaki bolumu izledim cok hosuma gitti de bak adini bilmiodum yazamadim. harbi gusel dizi..

news radio guseldi ama o bitti. simdi bi just shhot me war eskilerden(cumalari 19 00 da). what about joanne gibilerinden bisiiler basladi ama basrol oyuncusu hatun cok asiri oynuyo o yuzden hosuma gitmedi..

ya friends i cok izlemek istiom ama bizimkiler digiturk almiolar ki. neymis efendim gece mac izlemekten okulu aksatirmisim da bilmem neymis de..

Richard Hammond
vodina
Guest
« Reply #7 on: 2 Jun 2002 - 22:51:56 »

ben Cnbc-e ye hastayim arti cocuklar duymasin muthis bi aralar deli gibi kara melek izlerdiim
jwill
Guest
« Reply #8 on: 2 Jun 2002 - 23:58:06 »

Çoçuklar duymasýn ý sýrf Pýnar Altuð için izliom..
Ayrýca bilen war mý bilmiom ama CNBC-E de gece yarýmdan sonra bi dizi oluyo..Polisiye bi dizi...
Martinez diye meksikalý bi polis war...
Ýçine kapanýk sorunlu b idedektif war..
Kel 20 yýldýr sewiþmeyen gecen gün sex yapan bi polis war..
Uyuþturucu kacakcýlarý manyak psikopatlar..
Güzel dizi yanee  seyredin derim ben ismi neydi o dizinin??
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #9 on: 3 Jun 2002 - 00:15:14 »

Çocuklarla Evlilik,Bir Demet Tiyatro ve Beyaz Show kaçýrmamaya çalýþtýðým programlar.
Sizi bilmem ama Turkcell'in reklamý bana güzel geliyor
Heat Is On
Guest
« Reply #10 on: 3 Jun 2002 - 01:01:55 »

Evet sali gunleri. Road Trip teki eleman oynuyor. Bill Walton da sik sik konuk oyuncu oluyor yada adi geciyor. Daha dogrusu amerikanin butun unlu sporculari konuk oyuncu oluyor. Cunku cocuk spor spikeri olmak istiyor ve butun hayati da maclar uzerine kurulu. Gecen haftaki bolumu de baya iyiydsi
savage
Guest
« Reply #11 on: 3 Jun 2002 - 01:40:20 »

Inside Schwarz (Son bölümde arkada "scoooreeee" diye baðýran tiplere gülerken annemi uyandýrmýþým)
Simpsons
Bi zamanlar Southpark (Yeniden yayýnlasýnlar)
Al'i saymýom bile, o kafadan, hatta sýralama dýþý
7Numara
Gene bi zamanlar Freaks&Geeks
Veeee Buffy The Vampie Slayer (Gülmeyin, seviom ben o kýzýn dövüþmesini)

Çocuklar Duymasýn'ý TGRT'de çok seviodum, Atv'de biraz abartýlý oldular, mesela çocuða hep "havuç" demezlerdi, þimdi sanki "o kadar para aldýk, güldürelim" diye kasýolar gibi, ya da o devamlý kullanýlan "light erkek" muhabbetleri artýk sýkýcý gelio bana
Pýnar Altuð ekranda göründüðün çok daha güzel bi haným (Evet gördüm, ve Türkiye Güzeli olmayý gerçekten de hakettiðini düþündüm, ama tvde bence çok kötü çýkýo, anlamýorum)
Bööle bööle devam eder iþte
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #12 on: 3 Jun 2002 - 05:44:23 »

çocuklar duymasýn çok güzel, ama benim favorim trt deki ayrýlsakta beraberiz...

da wolf yardýma hazýrým...
Petsi
Sr. Member

View Profile
« Reply #13 on: 3 Jun 2002 - 07:53:03 »

CNBC-e deki Buffy and vampire dizisi çok kötü.Eywallah genelde harika filmler veriyo ve ben de müptelasýyým ama her filmi de çok iyi deðil.
Dede bu diziyi bence de izle ve kuracaðýmýz fan club'a üye olma (Burcu ablaya hörmetler)
blackhovel
Guest
« Reply #14 on: 3 Jun 2002 - 13:19:15 »

Bence de cnbc_e de çok hosh diziler war..Bence en iyileri Buffy the vampire slayer....
Pages: [1] 2 3 4 ... 354
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dýþý  |  Kültür - Sanat  |  Televizyon  |  Topic: Favori TV programlarýnýz,reklamlarýnýz vs. « previous next »
    Jump to: