Welcome, Guest. Please login or register.
21 Jan 2019 - 06:59:47
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Kültür - Sanat  |  Televizyon  |  Topic: Favori TV programlarınız,reklamlarınız vs. 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 354
Author Topic: Favori TV programlarınız,reklamlarınız vs.  (Read 752305 times)
Petsi
Sr. Member

View Profile
« on: 2 Jun 2002 - 19:08:45 »

Arkadaşlar "Çocuklar Duymasın" ı ne zaman izlesem kahkahadan yerlerde sürünüyorum.Bence her erkeğin içinde Abidinlik var hatta dede de bile.
   Durex'in reklamı süper.Daha önce de çıkmıştı bu reklam ara vermişlerdi şimdi yine yayımlıyorlar.Müthiş bir reklam bu.
   Magnum'un en son reklamı, hani kız magnumu çıtır çıtır yerken ünlü çocuğu hayal ediyo falan, o da süper.

Bu arada, Aoo die hiphop söliyen kıl cell-o ya sinir oluyom.Bi de Pamukbankın reklamlarını hiç sevmiyom
« Last Edit: 22 Jun 2006 - 19:54:45 by Tayshaun » Logged
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #1 on: 2 Jun 2002 - 20:28:11 »

ben cnbc-e nin yayinladigi sitcom lara hastayim. married with children i zaten konustuk ama onun disinda da seinfeld, simpsons, two guys a girl and the pizza place, dharma&greg vs vs yani bos dizi olmaz cnbc-e de..

Richard Hammond
wolf21
Jr. Member
**

god loves his children

View Profile WWW
« Reply #2 on: 2 Jun 2002 - 20:52:10 »

[shadow=red,left,300]OZ[/shadow]

one wolf to save the sheep; one wolf to hunt another
bombalasi
Forum Büyüğü
Veteran
Jr. Member

aslında kaşık yok

View Profile
« Reply #3 on: 2 Jun 2002 - 21:10:45 »

Cem yılmaz'ın sadece sesiyle yorum yaptığı telsim reklamları müthiş.Gerçi şu adam başka birşeyin raklamını yapsa daha çok sevineceğim.
Mükremim Çıtır'ı da es geçmem hani.Bütün dizilerinin vcd si çıkacakmış yeni bir masraf daha gözüküyor ufukta:) hepsini almam lazım.
Çok fazla seyretmedim o diziyi petsi abidinlik her neyse sen diyorsan vardır içimde Roll Eyes

cosh
Guest
« Reply #4 on: 2 Jun 2002 - 21:52:05 »

TRT de 7 numara vardı,  hala varmı bilmiyom televizyon izlemez olmuştuk ne zamandır, ama o da çok güzeldi. hafiften kel elemana kopardım ben Smiley bi de kıvırcık kız çok komikti.
Heat Is On
Guest
« Reply #5 on: 2 Jun 2002 - 22:22:26 »

Bende cnbc-e deki dizileri izliyorum. Jason'in soylediklerine ek olarak inside scwartz war. Sporla da ilgili oldugu icin daha bir eglenceli oluyor.
Reklam olayinda ise ahanda su asagida gordugunuz vazelin reklaminin ustuıne birsey tanimiyorum

jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #6 on: 2 Jun 2002 - 22:44:24 »

hmmm su sali gunneri olan dizi di mi o heatcan? hani yeni basladi. gecen haftaki bolumu izledim cok hosuma gitti de bak adini bilmiodum yazamadim. harbi gusel dizi..

news radio guseldi ama o bitti. simdi bi just shhot me war eskilerden(cumalari 19 00 da). what about joanne gibilerinden bisiiler basladi ama basrol oyuncusu hatun cok asiri oynuyo o yuzden hosuma gitmedi..

ya friends i cok izlemek istiom ama bizimkiler digiturk almiolar ki. neymis efendim gece mac izlemekten okulu aksatirmisim da bilmem neymis de..

Richard Hammond
vodina
Guest
« Reply #7 on: 2 Jun 2002 - 22:51:56 »

ben Cnbc-e ye hastayim arti cocuklar duymasin muthis bi aralar deli gibi kara melek izlerdiim
jwill
Guest
« Reply #8 on: 2 Jun 2002 - 23:58:06 »

Çoçuklar duymasın ı sırf Pınar Altuğ için izliom..
Ayrıca bilen war mı bilmiom ama CNBC-E de gece yarımdan sonra bi dizi oluyo..Polisiye bi dizi...
Martinez diye meksikalı bi polis war...
İçine kapanık sorunlu b idedektif war..
Kel 20 yıldır sewişmeyen gecen gün sex yapan bi polis war..
Uyuşturucu kacakcıları manyak psikopatlar..
Güzel dizi yanee  seyredin derim ben ismi neydi o dizinin??
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #9 on: 3 Jun 2002 - 00:15:14 »

Çocuklarla Evlilik,Bir Demet Tiyatro ve Beyaz Show kaçırmamaya çalıştığım programlar.
Sizi bilmem ama Turkcell'in reklamı bana güzel geliyor
Heat Is On
Guest
« Reply #10 on: 3 Jun 2002 - 01:01:55 »

Evet sali gunleri. Road Trip teki eleman oynuyor. Bill Walton da sik sik konuk oyuncu oluyor yada adi geciyor. Daha dogrusu amerikanin butun unlu sporculari konuk oyuncu oluyor. Cunku cocuk spor spikeri olmak istiyor ve butun hayati da maclar uzerine kurulu. Gecen haftaki bolumu de baya iyiydsi
savage
Guest
« Reply #11 on: 3 Jun 2002 - 01:40:20 »

Inside Schwarz (Son bölümde arkada "scoooreeee" diye bağıran tiplere gülerken annemi uyandırmışım)
Simpsons
Bi zamanlar Southpark (Yeniden yayınlasınlar)
Al'i saymıom bile, o kafadan, hatta sıralama dışı
7Numara
Gene bi zamanlar Freaks&Geeks
Veeee Buffy The Vampie Slayer (Gülmeyin, seviom ben o kızın dövüşmesini)

Çocuklar Duymasın'ı TGRT'de çok seviodum, Atv'de biraz abartılı oldular, mesela çocuğa hep "havuç" demezlerdi, şimdi sanki "o kadar para aldık, güldürelim" diye kasıolar gibi, ya da o devamlı kullanılan "light erkek" muhabbetleri artık sıkıcı gelio bana
Pınar Altuğ ekranda göründüğün çok daha güzel bi hanım (Evet gördüm, ve Türkiye Güzeli olmayı gerçekten de hakettiğini düşündüm, ama tvde bence çok kötü çıkıo, anlamıorum)
Bööle bööle devam eder işte
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #12 on: 3 Jun 2002 - 05:44:23 »

çocuklar duymasın çok güzel, ama benim favorim trt deki ayrılsakta beraberiz...

da wolf yardıma hazırım...
Petsi
Sr. Member

View Profile
« Reply #13 on: 3 Jun 2002 - 07:53:03 »

CNBC-e deki Buffy and vampire dizisi çok kötü.Eywallah genelde harika filmler veriyo ve ben de müptelasıyım ama her filmi de çok iyi değil.
Dede bu diziyi bence de izle ve kuracağımız fan club'a üye olma (Burcu ablaya hörmetler)
blackhovel
Guest
« Reply #14 on: 3 Jun 2002 - 13:19:15 »

Bence de cnbc_e de çok hosh diziler war..Bence en iyileri Buffy the vampire slayer....
Pages: [1] 2 3 4 ... 354
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol Dışı  |  Kültür - Sanat  |  Televizyon  |  Topic: Favori TV programlarınız,reklamlarınız vs. « previous next »
    Jump to: