Welcome, Guest. Please login or register.
27 Feb 2020 - 23:28:25
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Milwaukee Bucks  |  Topic: Zaza Pachulia 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1]
Author Topic: Zaza Pachulia  (Read 6002 times)
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« on: 20 Oct 2004 - 12:53:03 »

Evet NBA'in uzerine yeni bir hayvan doguyor sanirim. 4 hazırlık maçında 24dk'da %71  Shocked şut, %73 faul yüzdesi ile mac basina 12,5 sayi, 6,5 ribaund, 1,5 asist ile hem istikrarli hem de gelecek vaad eden bir oyun oynuyor Zaza.

Sanirim bu gidişle Gadz'in elinden ilk beş spotunu kapacak evladim benim...

Oh ohh...

üfürükçü
Yazar
Pro. Member

keyifti yaaa

View Profile
« Reply #1 on: 20 Oct 2004 - 12:55:28 »

bence bir alim karasu klasiği daha doğuyor. ne biri tj ford nba'in üzerine doğan güneş mi dedi

muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #2 on: 20 Oct 2004 - 14:24:18 »

valla ben demiştim demek istemiyom ama Smiley oyle oluyor biraz. Bu cocuk avrupa icin fazla iyi idi ama bir türlü istediği sansı bulamadı. Hucumu uzun icin pek iyi olmayabilir ama uzunlar hucumda gec acılır bu onun icin kayıp değil ama sırf bence savunma performansı ile bile nba'de ileride adından sıkca söz ettirecek bir yeteneğe sahip... Bekleyeceğiz göreceğiz...
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #3 on: 20 Oct 2004 - 14:47:13 »

yok muyu sole sole cekinme  Wink zamanında zaza ii oyuncu nba de basarılı olur derken kimi cevreler acaip guluyolardı bence zaza biraz daha alısınca cook daha ii olacak

Son Turnuva Şampiyonu
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #4 on: 20 Oct 2004 - 14:50:52 »

Zaza'dan medet umanlara, Zaza'nın çoşup kuduracağına inananlara ben gülüyordum, hala da gülüyorum.
Bizde de Smush Parker bu şekilde oynuyor ama kendisini Gatorade dağıtmak dışında görebileceğimizi sanmıyorum.
muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #5 on: 20 Oct 2004 - 14:58:26 »

zaza nba'de superstar olacak demedim ama su an ligde oynayan bi cok uzun cok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Ve oyununu geliştirmeye devam edecektir keza bu seneki performansı artarak sürecektir..
capfiller
Full Member

View Profile
« Reply #6 on: 27 Jul 2005 - 11:15:36 »

http://www.hoopsworld.com/article_13549.shtml

Zaza'nın takım için sanırım, benim tahmin ettiğimden fazla önemli. Zaza için makale yazma gereği bile duymuşlar. Bu sevindirici aslına bakılırsa. Kendisinin PF pozisyonunda da oynayabileceğine ciddi olarak güveniyorlar. Ama Zaza'nın istediği dakikaları da veremeyecekleri meydanda.

Rumor has it that Zaza has been offered a deal by an unnamed eastern conference team, and the assumption is this team can offer him more minutes on the floor.

Atlanta olabilir bu. Ama, Zaza'yı almak için olması gerekenden biraz fazlaca vermeleri gerekiyor. Çünkü, yazıda da belirtildiği üzere, kendisine "qualifying" yapılmış. Bu da yapılabilecek önerileri "match" etme hakkı veriliyor. Ama, tutup bu yaz çoğu oyuncunun olduğu gibi Zaza da bu para dağıtmadan nasibini alırsa; Milwakee bunu eşlemeyecektir.
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #7 on: 27 Jul 2005 - 14:08:16 »

Bakınız:  Wink
http://www.realgm.com/src_wiretap_archives/36796/20050726/keeping_zaza_in_milwaukee_now_becomes_key/
Biraz daha dakika bulursa neler neler yapar, bundan bahsediyorlar kendisi için... Smiley

jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #8 on: 27 Jul 2005 - 17:31:24 »

yasi genc kuvvetli ve sertligi seven bi uzun.. dalembert e fln sacilan paralara bakinca zaza da iyi bisiler alir herhalde ki keske kiki baglasa 5 seneligine.. eminim 5 sene soora su gunku halinden cok daha ii olucaktir..

Richard Hammond
gica
Alessandra Ambrosio
Sr. Member

View Profile
« Reply #9 on: 27 Jul 2005 - 17:39:21 »

yasi genc kuvvetli ve sertligi seven bi uzun.. dalembert e fln sacilan paralara bakinca zaza da iyi bisiler alir herhalde ki keske kiki baglasa 5 seneligine.. eminim 5 sene soora su gunku halinden cok daha ii olucaktir..
Zaza'nın bize gelmesi iyi olabilir aslında.Nede olsa bu taraftar Skita'yı bile gördü Tongue.En azından Skita'dan iyi olur bizim için...
Pages: [1]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Milwaukee Bucks  |  Topic: Zaza Pachulia « previous next »
    Jump to: