Welcome, Guest. Please login or register.
28 Oct 2020 - 17:47:46
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Utah Jazz  |  Topic: Gecenin Maçı 2004-2007 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 33 34 35 [36]
Author Topic: Gecenin Maçı 2004-2007  (Read 119389 times)
The Glove
Jr. Member
**

batug.com

View Profile
« Reply #525 on: 8 Apr 2007 - 21:22:55 »

Utah bomkörlüğe devam ediyo, fikstürdeki en beleş maç konumundaydı Seattle..

seattle ile utah arasında beleş maç olmaz hiçbir zaman.ray allen olmasa bile.   eğer olur diye düşünülürse sonuç böyle olur

« Last Edit: 8 Apr 2007 - 21:23:29 by payton_mustafa » Logged
riefensteil
Newbie
*

View Profile
« Reply #526 on: 8 Apr 2007 - 21:57:52 »

olur böyle şeyler. bir maça bakıp hemen karamsarlığa kapılmamak lazım. kendi evimizde basit gibi görünen bir takıma yenilip, ardından phoenix yada spurs'u deplasmanda yenebiliriz. daha önce olmamış şeyler değilki bunlar. karşındaki rakibi ciddiye alacaksın rehavete kapılmayacaksın. kapılırsan olacağı budur işte. son çeyrekteki 39-16 nın açıklamasıda budur bence. önemli bir avantajı kaybettik ama son maçtada olsa houston'ı yenip saha avantajını alacağız. bu takıma güvenim tam benim.
Svetlin
Pro. Member

View Profile
« Reply #527 on: 8 Apr 2007 - 23:30:23 »

Keske erkenden bu mac Utah kazanır nasılsa diyerek yatmayıp da MM nin cokusunu izleseymişim..Sabah gorunce pişman oldum..Utah'ın yenilmesi degil MM nin halini gormek isterdim en cok..
mariburnu
Sr. Member

View Profile
« Reply #528 on: 15 Apr 2007 - 02:34:03 »

Fazla kasmayan bi Dallas'a karşı da olsa şu 5 maçlık mağlubiyet serisini bitirip kazanmak güzel. Ki bu serinin içinde evde üst üste kaybedilen 2 maç var, galiba bu sezon ilk kez oldu bu. Play off öncesi iyi bi gösterge değil.

Phoenix 4 maçlık bi galibiyet serisiyle geliyo. Onlar da fazla kasmadan oynayacaklardır ya da ben öyle umut ediyorum. Zaten ev sahibi avantajını büyük ölçüde yitirdik. Fırtına gibi girip inişli çıkışlı performanslar sergilediğimiz şu normal sezondan benim beklentim 50'yi bularak gerçek sezona girmek. Ondan sonrasında herkes susacak, oyuncular konuşacak  Wink

edit: ben öyle umut ediyomuşum
« Last Edit: 15 Apr 2007 - 08:26:47 by mariburnu » Logged
khazad
Sr. Member

View Profile
« Reply #529 on: 15 Apr 2007 - 13:20:29 »

beklenenin aksine phoenix utahı resmen parçaladı.maçı canlı olarak seyrettim maç boyunca utah skoru eşşitleyebilecek duruma hiç gelemedi.rox serisine bu gidişle girerlerse turu geçme şansları çok çok zayıf.rox her haliyle şuan utahtan daha derli toplu bir görüntü veriyor.benim düşüncem utah seride en fazla 2 galibiyet alabilir.böyle giderse o da zor.

judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #530 on: 16 Apr 2007 - 14:39:45 »

yer belli olduktan sonra kaybedilen maçları çok ciddiye almayın der. her zaman olur bu, çok da normaldir. şu an takım tamamen playoffa konsantre ve çıktıkları maçlarda dinleniyorlar bir nevi. houston bence de daha şanslı bu turda ama sebebi utah'ın düşen gibi görünen formu diil.

Pages: 1 ... 33 34 35 [36]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Utah Jazz  |  Topic: Gecenin Maçı 2004-2007 « previous next »
    Jump to: