Welcome, Guest. Please login or register.
28 Oct 2020 - 17:31:09
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Utah Jazz  |  Topic: Gecenin Maçı 2004-2007 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 36
Author Topic: Gecenin Maçı 2004-2007  (Read 119386 times)
Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #15 on: 6 Nov 2004 - 13:15:56 »

golden state'e de 20'lik tarife uyguladık Wink , 1/14'le oynayan murphy ve 5/14'le oynayan j-rich övünç'ün eleştirmekte ne kdr haklı olduğunu kanıtlamış adeta,keith mcleod patlamış 17p 10a  Shocked boozer yine sağlam iş çıkarmış, kirilenko da 5 blokla göz zewkimizi okşamış yine, aslında daa da koyar ama insanlar giremiyo içeri onu görünce  Grin
doğrusu bu derece rahat galibiyetlerle başlamayı ummuyodum, çok fazla oyuncudan katkı aldığımız (ya da sloan aldırdığı) için bireysel performanslara bağlı olmıcaz en güzeli de bu snrm..

Jazz6th
Guest
« Reply #16 on: 6 Nov 2004 - 19:38:11 »

Bu gece Denver deplasmanındayız.
Kazanmalıyız.
Çıkış sürecek.
Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #17 on: 7 Nov 2004 - 12:23:59 »

denver maçı da 24 olmuş walla rüya gibi bi başlangıç, umarım üst düzey takımlarla başabaş oynayacak seviyeye gelmişizdir, boozer 30-17 ile inanılmaz başlangıcını dewam ettiriyo mehmet 20 dakikada 12 atmış bu sevndirici (ama 5 F ? ) kirilenko bi kez daha career high'ıunı yakalayıp 8 blok la oynamış böylece 3 maç sonunda 21 bloğa ulaştu bile bunun yanında ribaund sayısı daha 19 Smiley bu maçta 3 te top çalmış, bu da sevindirci çünkü geçen senenin sonlarında ve ilk 2 maçta ortalamaları düşer gibiydi, bunun yanında 16 sayı (3/13 fg) 3 te asisti war, şutlar girmemiş, hatta 5 tane de faul kaçırmış ama yinede hücumda daha aktif olması bizi  için sewindirici, pazartesi gecesi denverla bu kez evimizde oynıcaz, ondan sonraki 2 maç ewimizde (sonuncusu detroitle gücümüzü görmek açısından önemli olucak) ondan sora ise4 maçlık bi road trip olucak, şu an herşey mükemmel önümüz açık go JAZZ.....

Lethal
forum Vinsanity'si
Sr. Member

The World is a Vampire!

View Profile WWW
« Reply #18 on: 7 Nov 2004 - 16:09:27 »

jaz fırtına gibi maşallah.. önüne geleni deviriyolar.. bu sene batıda dominant bir güç olacaklarını şimdiden belli ettiler.. sloan resmen ben geçen seneki kadroyla son maçta playoff kaçırmışsam bu kadroyla 50yi vururum mesajı veriyor bizlere.. hem de daha arroyo ve lopez de ortalarda yokken. sloan benim coach of the year adayım şimdiden.. önünde saygıyla eğiliyorum..(ama yine de oynanan takımlar bence utah ayarı takımlar değildi, detroit,san antonio,minnesota gibi daha oturmuş takımlara karşı gösterecekleri performans daha önemli bana kalırsa.. ama zaten onlardan da şampiyon olmalarını bekleyen yok, o yüzden çok iyi bir başlangıç gerçekten..)
Jazz6th
Guest
« Reply #19 on: 7 Nov 2004 - 16:33:07 »

...ama zaten onlardan da şampiyon olmalarını bekleyen yok,..)

Var.
Bu taraftar herşeyin en iyisini hakediyor.

Çıkışımız sürecek.
Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #20 on: 7 Nov 2004 - 18:22:25 »

boozer ne yapmış öyle ya dağıtmış denver pota altını Smiley
ne camby demiş ne martin 30 sayı 17 ribaund Shocked
ve de inanılmaz yüzdeli atmış

kirilenkonun şu anki blok ortalaması 7.0 Shocked
meloyu şaşkına çevirmiş 3/20 şut atabilmiş melo

memo da yavaş yavaş açılıyor o da güzel haber

2 gun sonra yine denverla bu kez evimizdeyiz maç nbatvde

hakkaten süper başladık ben denver maçına biraz şüpheyle bakıyodum ama deplasmanda 20 küsür fark inanılmaz
« Last Edit: 9 Nov 2004 - 16:14:50 by Hornacek » Logged
Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #21 on: 7 Nov 2004 - 22:43:40 »

oytun abi gibi bende şampiyonluğu ulaşılmaz bi hedef olarak görmüyorum, son şampiyon detroit'in kadrosundan pek bi eksiğimiz olduğunu düşünmüyorum; rasheed'se boozer, big ben'se kirilenko, rip'se harpring ... san antonio, minnesota, detroit gibi takımlara göstereceğimiz direnç aşağı yukarı ne olduğumuzu gösterir ztn, biraz daha beklielim..

Lethal
forum Vinsanity'si
Sr. Member

The World is a Vampire!

View Profile WWW
« Reply #22 on: 8 Nov 2004 - 01:20:45 »

çıkışınız sürecek de, şampiyonluk hakkında konuşmak için erken.. 1 sene sonra sloan bu takımı o kategoriye de sokabilir ama..
Uğur
Guest
« Reply #23 on: 9 Nov 2004 - 14:14:30 »

Mehmet dün gece ilk kez iyi bir performans sergilemiş (20dk 12 sayı 9 r).inşallah performansı artarak devam eder.
Ayrıca Kirilenko her geçen gün daha da iyiye gidiyor. 12-8 şut 24 s,6 r,4 a,4 tç,5 b ile oynamış.  Shocked Grin

http://www.turkbasket.com/nba_detay.asp?m=64&hid=29407
Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #24 on: 9 Nov 2004 - 16:26:26 »

4te 4 wow süper başladık Smiley
kirilenko 5*5 çalışmalarına hız verdi sadece 1 asist ve 1 top çalmayla kaçırdı bu kez 5 blokta kaldı Grin

memo 20 dakkada 9 ribaund 12 de sayı
memo ribaundcu değil diyenler utansın Wink

giricek yine tüm sayılarını 3. periyoda sığdırdı
raja da en kritik anda 2 kez sahne aldı bir 3lük bir de 2likle takımı rahatlattı

şampiyonluk için henüz erken de sezon öncesinde bizi lakersın denverın arkasında gösterenler
utanmıştır heralde Wink

Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #25 on: 9 Nov 2004 - 17:39:16 »

maçı baştan sona seerettim; öncelikle bu sezon ilk kez bi maçın başında çok zorlandığımızı söylemem gerek, ancak denver zaman zaman oyundan kopunca 2. periyot muazzam bi seri yakalyıp maçı koparttık, 3. periyot kafa kafaya gitti ama kontrölü elden bırakmadık son periyotta ise sloan'ı çıldırtan rehavete kapılma gerçekleşti, denver çoğu zaman oyunu yakalama şansına erişti ancak giricek ve bell böyle durumlarda tüm topları sokarak pek çok kez rahat nefes aldırdılar.mehmet nedense iyi oynamasına karşın düzgün süre alamadı, çok etkisiz bi maç çııkaran boozer'da ısrar edildi, mehmet'i hakkaten çok beendim hiç bi olumsuz hareket yapmadı çok mücadele etti, uyku sersemi kime koyduunu hatırlayamasam da bi bloğu harikaydı, keith mcleod bi parça özüne döndü, zaten kimse ondan daha fazlasını ummuyordu yine de fazla sırıtmadı, kirilenko'yu yazmaktan ben yoruldum, o böyle oynamaktan yorulmadı, özellikle ilk yarıda (3stl, 4blk) tam bi defensive party verdi , skora da çokiyi katkı yaptı yalnız nedense serbest atışlarında düşüş war bu sene, tabi bu onun düzeltemeyeceği bişey diil, denver bu maçta dirençli olmaya çalıştı ancak en ufak hataları bile çok pahalıya mal oldu carmelo'nun mental sorunlardan acilen arınması şart. sonuçta denver gibi bi takımı 3 maçta iki kez sahadan silip eze eze yenmek oldukça büyük bi başarı artık önümüzde gerçekten ciddi maçlar war, yenilgisiz toronto ve detroit'le oynadıktan sonra 4 maçlık bi road trip bizleri bekliyo, bi de unutmadan söylemeliyim son 10 saniyeye 12 sayı önde girmişken loose ball'a adeta uçan ve dizlerini parçalayan kirilenko takımımızın ruh halini harika yansıtıyor, gerçekten korkutucu bi takım oluyoruz, allah bozmasın..

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #26 on: 9 Nov 2004 - 21:08:38 »

bi de unutmadan söylemeliyim son 10 saniyeye 12 sayı önde girmişken loose ball'a adeta uçan ve dizlerini parçalayan kirilenko takımımızın ruh halini harika yansıtıyor.
Bu bence çok övülecek bir davranış değil. Seyretmedim ama dediğin gibiyse çok gereksiz yere sakatlayabilirmiş kendini. Hoş olmasa gerek bu da.

Jazz6th
Guest
« Reply #27 on: 10 Nov 2004 - 00:56:32 »

Denver'ı ikinci kez yenerek olası bir playoff eşleşmesinde 1-0 öne geçtik.

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #28 on: 10 Nov 2004 - 12:30:57 »

utah, litvanya milli takımından sonra seyredilmesi en zevkli takım olmuş valla helal olsun

Son Turnuva Şampiyonu
gkhngns
Guest
« Reply #29 on: 11 Nov 2004 - 05:47:16 »

Utah sezona 4 galibiyetle basladi ki bu kadarini beklemiyordum acikcasi.Sloan'in sistemi yeni gelen oyuncular tarafindan da yavas yavas benimsenmeye baslandi.Ozellikle son denver macinda Memo gozunun de iyilesmesiyle sisteme alismaya basladiginin sinyallerini vermeye basladi ki bu da rotasyonda ilk 5'e kayacagi gunlerin epey yakinda oldugunu gosteriyor.Utah'in tam bir takim ruuh icinde oynadigi su goturmez bi gercek.Ancak bir oyuncu var ki hakikaten soylenecek soz bulmakta zorlaniyor insan.AK47 kalesnikof tan ziyade bir bazukayi andiriyor.Onunla ilgili en buyuk temennim sutunu fazla gelistirmemesi.Cunku NBA camiasinda sutunu gelistiren atletik oyuncularin iceri dirve etmekten zamanla vazgectikleri bilinen gercek ki benim sahsi kanaatim utah'in su an ki hucum basarisinda Kirilenko'nun diklemesine penetrelirinin sonucu olusan kendi attigi sayilar,kazandirdigi fauller,mismatchler,uzerine uygulanan dobule teamler sonucunda bos adama verdigi asistler,penetre sonucu boyali alanin yakinlarinda kovaladigi hucum reboundlarinin payi cok buyuk.Sutunun gelismesi durumunda bunlarin azalacagi kanaatindeyim.Ne diyelim Allah Kirilenko'nun ahtapot kollarina zeval vemesin Wink
Pages: 1 [2] 3 4 5 ... 36
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Utah Jazz  |  Topic: Gecenin Maçı 2004-2007 « previous next »
    Jump to: