Welcome, Guest. Please login or register.
27 Oct 2020 - 01:50:48
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Utah Jazz  |  Topic: Gecenin Maçı 2004-2007 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 36
Author Topic: Gecenin Maçı 2004-2007  (Read 119331 times)
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« on: 15 Oct 2004 - 17:31:45 »

Gecenin maçı ile alakalı yorum ve görüşler. Maç öncesi ve maç sonrası tartışmaları...
« Last Edit: 30 Oct 2007 - 18:10:58 by BabyShaq » Logged
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #1 on: 17 Oct 2004 - 02:12:42 »

ya bu utah ne zaman pre season maci oynicak da memo yu box score da goruces walla sabirsizlaniorum.. bu sene en ii oyuncumus memo olucak yuzde99, ama hido dan da umutluyum.. ibo ziyan olucak o da olsun artik zaten bu saaten soora..

neyse memo yu bekliom sabirsizlikla..

Richard Hammond
gunaem
Rookie Hastası
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #2 on: 17 Oct 2004 - 02:18:28 »

abi tam olarak bilmiomrum ama pazar günü ibolarla maçı olması lazım öle bişey duydum ama yalan sölemiş olmiym
üfürükçü
Yazar
Pro. Member

keyifti yaaa

View Profile
« Reply #3 on: 18 Oct 2004 - 01:26:05 »

sanırım jerry sloan takımını saklıyor

Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #4 on: 19 Oct 2004 - 00:35:17 »

son taktik idmanlarının ardından takımımız seattle maçıyla kamuoyuna sunuldu; siftahı da ypmış olduq: 100-84; harpring 18, memo, andrei "wonderful" kirilenko ve çaylak kris humphries 14 apiece Wink çakmışlar , tabi seattle cephesinde de sevindirici bi haber ibo 15 sayıyla allen'dan sonra en skorer 2. oyuncu olmuş (10-10 ft snrm) kısacası her yönüyle bizi mutlu eden bi maç ayrıca boozer ve lopez'in oynamadıını da söyliyelim
PS: maçın box score'unu hiç bi yerde bulamadım bilen warsa lütfen linkini yazsın..

The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #5 on: 19 Oct 2004 - 01:09:01 »

PS: maçın box score'unu hiç bi yerde bulamadım bilen warsa lütfen linkini yazsın..

pek içaçı değil,boxscore denilebilirmi bilmiyorum ama

http://www.sltrib.com/jazz/ci_2429903

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #6 on: 19 Oct 2004 - 09:27:17 »

pek içaçı değil,boxscore denilebilirmi bilmiyorum ama

http://www.sltrib.com/jazz/ci_2429903

hic yoktan iyidir. Memo ile Harpring takimin en etkili oyunculari olmuslar. 14sy 8rib memodan 18sy 8rib harpringden. Harpringi dönüsü sevindirici daha ilk macinda gecen sene sakatlanmadan önceki performansina dönmüs. boozer olmamasina ragmen ribaundlarda 48-38 rahat bi üstünlük var, bide bu ligin en iyi ribaundcularindan boozer eklenince utahin ligde en iyi ribaund alan 3-4 takimdan biri olacagi kesin. Arroyo da 10sayi 10ast ile istenileni yapmis, memo ve harpringin dönmesi onun pg rollerini öne cikarcak, bu sene 6.5-7 asist ortalamasi bekliyorum ondan. Bu arada iki takimda 34 faul yapmis ve toplamda 89 ft atilmis (Utah 34-43, Seattle 35-46) sanki preseason ft maci gibi olmus cok yüksek bi rakam. Hakemler sanirim balansi oturtamadilar, utah sert bi takim ama seattle da buna karsilik vermis gibi görünüyor. Ft düellosunun yildizlari söyle Grin Ibrahim 10/10, Humphries 8/10, Radmanovic 9/12, Kirilenko 8/9, Harpring 5/8 ve Memo 4/5.

nucu14
Newbie
*

www.batug.com

View Profile
« Reply #7 on: 19 Oct 2004 - 14:08:06 »

Umarım bu işe yarar.
http://sportsillustrated.cnn.com/basketball/nba/boxscores/2004/10/17/18683_boxscore.html
Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #8 on: 19 Oct 2004 - 16:14:29 »

sezonu nihayet açtık ilk maçta seattlei devirmemiz güzel

çaylak humphries umut veriyor
bir kaç yerde yeni malone falan diye okumuştum

harpringin dönmesi ve ilk maçta gayet güzel oynaması sevindirici
belki sezon içinde 2 numara bile başlayabilir

arroyo 20 dakikada double double harika

arroyo-harpring-ak47-boozer-memo 5 lisi oldukça da uzun bi 5 olur

memonun beyaz formalı pozunu koymuştum bu da lacivert formamız
yeni formaya başta ısınamamıştım ama gözüm alıştı hakkaten güzel forma renkler hoş
« Last Edit: 19 Oct 2004 - 16:23:42 by Hornacek » Logged
Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #9 on: 20 Oct 2004 - 13:33:00 »

dün gece de salt lake de newyorku 25 sayıyla devirdik
başlangıç süper
harpring takımın en ribaundcu oyuncusu oldu 2 maçtır
http://www.nba.com/games/20041019/NYKUTA/boxscore.html
Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #10 on: 23 Oct 2004 - 13:46:58 »

geçen günkü phoneix şokundan sonra sacramento'yu son periyottaki oyunla dewirmişiz
Andrei Kirilenko benchten gelip 27 dakikada; 13pts, 7r, 7a, 4b, 3st  Shocked , mehmet birazcık aksamış onun dışında oyuncularımız günündeymiş özellikle kris humphries'in daha 19 yşında gösterdiği bu performans umut saçıyo...

Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #11 on: 24 Oct 2004 - 18:13:41 »

kirilenko daha şimdiden 5*5 hazırlıklarına başladı Smiley

jerry sloan memodan pek menun değilmiş
milli kamptan hazır dönen bir oyuncu için daha iyi performans göstermeli demiş
Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #12 on: 4 Nov 2004 - 13:46:08 »

özlemiştim jazzımı izlemeyi be Smiley

daha ilk hucumda andrei sağolsun uykumuzu açtı
bir blok bir follow jam Shocked daha maçın başında şova başladı ve geceyi 8 blokla Shocked bitirdi

boozer süperdi lakers pota altını dağıttı harpring adeta şut kaçırmadan oynadı

ak47-booz-harp toplam 24/30 şut Shocked

bu sene içerde kolay maç kaybetmeyiz o anlaşıldı  Wink
ama deplasmanlardan korkuyorum hazırlık maçlarındaki deplasmanda çok başarısız olduk

guard ve pivot sorunu var şimdilik arroyo ilk 5 maç yok
memo da göz problemiyle ofansta verimli olamadı
ama defansta gayretliydi epeyi ; 5 ribo 2 blok
borchardt bu sene nazar değmesin sağlam başladı kısa süre almasına rağmen de oldukça katkı yaptı

iyi başladık sırada warriors var

Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #13 on: 4 Nov 2004 - 18:48:53 »

bundan daha iyi bi başlangıç olamazdı heralde, ilk 2:45'lik sürede 3 blok bi de tip dunk yapan kirilenko max kontratın ona az bile olduğunu kanıtladı.. mcleod hiç sırıtmadı, memo ve snyder'i acaip heyecanlı gördüm onlar hakkında daha sağlıklı yorumları ilerde yapabiliriz, boozer sessiz sedasız 27-11'le pota altını domine etti, borchardt da snrm en sonunda onu boşuna draft etmediğimizi gösterircesine bi sezon geçiricek, raja bell ve giricek çok kritik sayılar attılar sıkıştıımızda, harpring inanılmaz bi oyun oynadı sakatlıktan sonra böle bi dönüş ypması harika, kirilenko'ya her zmn ki gibi ayrı bi parantez, sadece 6 şut kullandı 5'te top kaybetti ama buna raamen 25 vgm getirmesi onun ne kdr özel olduğunu kanıtlıyor snrm, kobe bile bi süre pota altına girmeye çekindi gerçekten geçen seneye göre daha da gelişmiş, bazı bloklarını ancak tekrarda anlayabildim, ancak yanılmıyosam kirilenko 6. bloğa ulaştıktan sonra kobe'nin onu geçip koyduu harika smacın da hakkını vermek gerek muazzamdı gerçekten, seyircimiz yine süperdi, takımda da rotasyon çok iyi işledi savunmamız belki asla bi detroit kdr olamıcak ama kirilenko'nun iki kolu birden kopmadığı sürece "herkes haddini bilecek"  Wink
maçın üzerinden 8-9 saat geçmesine rağmen halen mutluluktan kendime gelemedim, ilerleyen zmnlarda daha sağlıklı yorumlar yparım, nazar deemesin.....

Rocketmaniac
Rockets Holiganı
Full Member

Era "Underdog"

View Profile WWW
« Reply #14 on: 5 Nov 2004 - 20:49:12 »

kalaşnikof 8 bloks wow!!!!
AK47 kusursuz ,inanılmaz ,mukemmel oynuyor
bu sene bi quadruple-doble bile yapabilr

macın tekrarını seyrettim utah ligin en goze hos gelen takımlarından biri
memo kendini bulunca dahada tehlikeli bi takım olacakllar

hadi hayırlısı  batı cadı kazanı 8takım az piley of için

FORUMU ROCETS TOPİĞİNE TOPLAMA MAKİNASI
Pages: [1] 2 3 4 ... 36
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Utah Jazz  |  Topic: Gecenin Maçı 2004-2007 « previous next »
    Jump to: