Welcome, Guest. Please login or register.
6 Jun 2020 - 15:58:25
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Toronto Raptors  |  Topic: Gecenin Maçı 2004-2007 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2] 3 4 5 6  All
Author Topic: Gecenin Maçı 2004-2007  (Read 27256 times)
Levo
Tifosi
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #15 on: 22 Nov 2004 - 01:03:11 »

sa bölümüne de yazdım ama buraya yazmadan da geçemiycem

torontoyu gerçekten tebrik ediyorum inanılmaz bir comeback gerçekleştirdiler seyircinin yarattığı atmosfer inanılmazdı her ne kadar kaybettiysek de ben maçtan keyif aldım tekrar tebrikler
Lethal
forum Vinsanity'si
Sr. Member

The World is a Vampire!

View Profile WWW
« Reply #16 on: 22 Nov 2004 - 01:36:25 »

oh... Tarihi bir comeback, inanılmazsın murray, muhteşemsin skip, spurs'ün tarihinde görüp göreceği en müthiş comeback yenilgilerinden birini tattırdık.
Son çeyrekte 19 sayı geriden gelip 5 sayı farkla iki sene öncenin NBA şampiyonunu yenmek kolay değil. Hele hele duncan gibi MVP kalitesinde bir oyuncuya son çeyrek oynama şansı bile vermemek hiç kolay değil.
Helal olsun diyorum, Carter ve Rose'a eyvallah diyorum, tez elden gidin de kazanmak isteyen adamlar gelsin artık bu takıma.. Gerçi bence Marshall'ın da dönmesiyle Carter ve Rose'u bu takımdan atıp yerine adam koymasanız bile bu takım playoffa oynar doğuda..
Murray'in Duncan'a koyduğu blok, Murray'in smacı, Bosh'un müthiş crossover'ı, yine Murray'in müthiş üçlüğü..
Alston-Peterson-Murray-Bosh-Woods beşi yeterli, zaten marshall da sakat daha o da gelecek kazanmaya hevesli bu takıma.
Bir de şu Carter&Rose ikilisi için iyi bir savunmacı alabilsek.. ama sanırım Anderson gibi yine şuta dayalı bir adam ve Shareef gibi 4 numara oynamak isteyecek bir adam alacağız, bu da demek oluyor ki ya shareef ya bosh pivot oynayacak yine.. bosh yedek kalmayacağına göre..
Neyse hele bir takas olsun, sonra haberler kısmında tartışırız..
LeMi
Veteran
Jr. Member

View Profile
« Reply #17 on: 22 Nov 2004 - 21:07:16 »

ikinci kez son periyotta cartersız, rosesuz geriden gelip maçı kazandık. valla helal olsun oynayan herkese. artık carterin ve rosea ihtiyaç olmadığımız iyice netleşti. özellikle carter sahada boş boş dolaştı, şut sokamadı bari savunma yap. ama o da yok. 3.periyotta 2 kez üst üste adamı bowenı kaçırdı ve peş peşe 2 tane 3 lük yedik. alston ile bosh bu sezonki normal performanslarını tekrar gösterdiler. bosh savunması, hırsı ile alston da oyunu yönlendirişi, hızı, asistleri, muhteşem turnikeleri ile tek kelimeyle mükemmeldi. murray ümit can ilhana selam yollayan bir performans sergilerken, hocaydı, sakatlıktı gibi problemleri attığını gösterdi. petersonda kafası rahat olunca, iyi bir bench oyuncusu olduğunu bir kez daha kanıtladı. kendisi iyi bir oyuncu ama benim gözümde hala ilk 5 başlayabilecek düzeyde değil. palacio, woods da ellerinden geleni yaptılar. onlarada bir alkış. şimdi eğer takas gerçekleşirse bu takıma sharef, derek anderson gelecek galiba, bi de sakat olan alvin ve marshallda gelecek. galiba iyi işler yapacaz. coach da kendisini iyice kanıtlamaya başladı, ona da alkış hep böyle devam et. bütün oyunculara bize böyle bir güzel galibiyet yaşattıkları için tekrar teşekkürler.
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #18 on: 22 Nov 2004 - 22:50:11 »

murray ümit can ilhana selam yollayan bir performans sergilerken, hocaydı, sakatlıktı gibi problemleri attığını gösterdi.

şimdi bir olası yanlış anlamanın önüne geçmek için en sevdiğiniz 5 oyuncu topiğine gidelim Lamond Murray ismini görelim orada. Grin Wink
Murray adına çok sevindim hatta divison'daki rakibimiz olduğu halde Murray'in girişiyle Raptors'u destekledim.Helal olsun diyorum.
 Murray' malesef artık prime time'ını geçti,ve malesef doğru dürüst bir takımda oynayamadan ve sakatlıkla boğuşarak geçirdi.10 yıllık kariyerinde maalesef ki arkasında bir iz bırakamadı ,en çok buna üzülüyorum.Şu raptors takas yapıp 3 numarayı boşaltsa da eleman ilk 5 çıksa bari bundan sonra.İyi bir takımda çok iyi bir tamamlayıcı olabilirdi dış şutlarında falan.3 yıl önce SAS'a takası sözkonusuydu,o olsaydı belki yüzüğü falan olurdu böyle sakatlık falan geçirmemiş olurdu ama kaderin önüne geçmek imkansız.

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #19 on: 23 Nov 2004 - 01:51:22 »

do you believe in miracles? i do anymore...  Cool

walla san antonio 20 ypınca biraz da buruk bi şekilde gittim odama, akabinde kardeşimin çığlıklarıyla maça geri döndüm 16-2'lik bi seri, hemde spurs'e karşı, inanılır gibi diil.. bu maç carter ve rose'un artık bu takımda yerleri olmadığını perçinledi, özellikle taparcasına sewdiim carter'ın 3 senedir her geçen gün mum gibi erimesi çok üzücü, tabi NBA içinde inanılmaz bi kayıp, ha carter'a olan sewgim azaldı mı? pek diil, hala all-star oylamasında her seferinde yerini alıyo inşallah gittiği takımda bi parça olsun kıpırdanır (ki bundan kötü olması imkansız..). toronto ise hiç tahmin etmiceim bi direnç gösterdi bosh çok ta süper diiildi maçın genelinde, ancak uzun süredir seeretmediim alston gerçekten inanılmaz eskisinden daha mı hızlı anlamadım walla, tercihleri çok yerinde bu hızla giderse elit guardlar arasına giricek, keşke bu patlamayı erken yapabilseydi de onun için daha farklı şeylerden bahsedebilseydik, eğer söylendiği gibi shareef'te eklenirse oldukça tehlikeli olucaklar 2 süperstar'ın satışta olduğu bi takım için müthişler..

LeMi
Veteran
Jr. Member

View Profile
« Reply #20 on: 19 Dec 2004 - 16:21:58 »

takastan sonra ilk maçın nets ile olması gerçekten ilginç. bakalım ne olacak maç. bu takımda hep iş yapabilecek bir potansiyel var, özellikle coachu da gerçekten çok beğeniyorum, hırslı biri, iyi taktikler veriyor, oynamayanı kesebiliyor filan. ama takımda bir türlü istikrar yok. bosh iyi tamam da bir maç iyi diğer maç kötü, bu diğer oyuncular içinde geçerli. garnett ve duncan gibi süperstarlara karşı gerçekten süper oynadı ama daha kolay maçlarda bu oyununu yakalayamdı.bu takımın kazanması için özellikle bosh, alston ve yanına birinin bu peterson olur, murray olur, marshall olur iyi oynaması gerekiyor. rose un değil. rose un 20li sayıları geçtiği maçların çoğunu kaybettik ilginçtir. onuda bi takasla bir yere postalayabilsek gerçekten güzel olabilecek, ve şimdi bunun için uğraşlar verilecek büyük ihtimal. takımımızın aslında iyi olduğu ama bunu yansıtamadığını maçları hep 5-6 sayı farklarla son periyotlarda basit hatalarla kaybettiğimizi görüyoruz. takımın bir gaza ihtiyacı, çünkü gerçekten iyi konsantre olamıyor, geçen maç bonner olayı veya spurs maçında geriden gelmenin gazı gibi, takımı birşeylerin havaya sokması gerekiyor. bu havaya girememede belki de takımda kadronun daha bir netlik kazanamamasının da etkisi olabilir. takas bu ortamı belki ortadan kaldırabilir. bakacaz ve görecez. hadi uşaklar size güveniyoruz.  Grin
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #21 on: 7 Feb 2005 - 11:50:32 »

Son bir kaç maçımızı müthiş comeback'lerle kazandıktan sonra aynısını Mavericks'e yapamamışız.
Bosh bir kaç maçtır takımı sırtlayan isim oluyor. Alston'un ilk beşe dönmesi ve Marshall'ın 5/6 üçlük atması da maçtan diğer notlar. Bu arada MoPete 21, Rose 22 sayı atmış. Rose bu sayıları nasıl mı attı? 6 top kaybı yaparak.  Angry
Hey Sam! Arajuo'yu oynat biraz da görelim ne olduğunu!  Tongue

Ah, bu arada!
"I don't care, we did win," Bosh said.  Grin
« Last Edit: 7 Feb 2005 - 11:52:11 by ScaLoPhobiA » Logged

kenzel
Newbie
*

Chris Bosh

View Profile
« Reply #22 on: 7 Feb 2005 - 15:05:42 »

tam geri döndüğümüz sıralarda rose 2 top kaybı yaptı  Angry. 25 sayıdan 4 sayıya kadar indirdik farkı ama alamadık nowitzki ve dampier son çeyrekte oyuna girince  iki kere daha maç kopuyodu ama geri dönmesini bildik  .Bosh çok iyi oynadı ilk çeyrekte 15 sayı attı ama faul problemine girdiği için ilk yarıda fazla oynamadı.Ama bunun yanı sıra fark 4 sayıya indiği anda BOSH un turnover ı bitirdi bizi  Cry Maçı haketmiştik aslında ...
kadir coban
Newbie
*

Harun Erdenay

View Profile
« Reply #23 on: 14 Mar 2005 - 13:59:22 »

marshal 28 dakika oynayarak 12 tane üçlük attı,10 da rebound çekti.kobenin rekorunu kıramadı ama kendi kariyerinin en yüksek rakamına ulaştı(38).ayrıca toronto en fazla üçlük isabeti atan takım oldu(21).
AK47
Guest
« Reply #24 on: 14 Mar 2005 - 21:13:45 »

Mo-Pete'de harika oynamış ve Triple Double'yı kılğayı kaçırmış.Bugünlerde de moda oldu triple double'yı kaçırmak. Smiley
CunCun
Pro. Member

View Profile
« Reply #25 on: 27 Oct 2005 - 11:28:42 »

Raptors portland ı 100-78 yenmiş. 22 sayı Villanueva tarafından gelmiş.Sanki bu adam preseason durumu itibariyle ROY a büyük aday gibi.
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #26 on: 27 Oct 2005 - 20:01:01 »

Henüz konuşmak için çok erken olsa da en azından kendini göstermek için çok istekli olduğunu söyleyebilirim. Roll Eyes

Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #27 on: 14 Nov 2005 - 00:05:31 »

şu an oynanmakta olan seattle maçında toronto maçın ilk 38 dk 16 saniyelik bölümüne top çalma ya da blok yapamadı, imdada Calderon çaldığı topla yetişti, rezalet geçrekten...

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #28 on: 14 Nov 2005 - 00:09:10 »

İlk 23 dakika 30 saniye boyunca da serbest atış kullanmadılar.
Fark hala 8 sayi sayi, bu da ilginç.
« Last Edit: 14 Nov 2005 - 00:09:43 by Tobias » Logged

Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #29 on: 8 Dec 2005 - 21:36:40 »

Bosh sounded more frustrated than he has all season.

"I don't know man. We talk about the same thing after every game all the time," Bosh said. "You guys see it, the fans see it and I see it."

Bosh says the problems are mental.

"It's the same old thing," Bosh said. "Once it starts getting old for us we'll start playing better. Once we get tired of the fans booing, once we get tired of being down by 20 at home, once we get we get tired of those things, that's when things will really kick in for us."

Pages: 1 [2] 3 4 5 6  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Toronto Raptors  |  Topic: Gecenin Maçı 2004-2007 « previous next »
    Jump to: