Welcome, Guest. Please login or register.
21 Nov 2017 - 03:50:13
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Brooklyn Nets  |  Topic: Gecenin Maçı 2004-2007 0 Members and 3 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 25 26 27 [28]
Author Topic: Gecenin Maçı 2004-2007  (Read 61228 times)
mtk
Pro. Member

View Profile
« Reply #405 on: 9 Apr 2007 - 00:13:19 »

Belki biraz fantazi olacak ama Washington'da sakatlıklar olunca ben şimdi 6. sıra olur mu diye ciddi ciddi düşünmeye başladım. Aslında play-off bile hala tehlikede ama büyük ihtimalle olur herhalde. Şimdi Washington ve bizim fikstürler burada önemli. Öncelikle iki gün sonra Washington'da oynayacağız. O maç önemli olacaktır. Daha sonrasında da rakipler üç aşağı beş yukarı denk takımlar.

Öte yandan dün gece gördük ki -her ne kadar 4 maçtır kaybetseler de- sakatlıklara rağmen Washington oynayabiliyor. Bu da benim düşündüğüm şeyin gerçekleşmesini zorlaştırır şüphesiz. Zaten pek kolay birşey de değil. 6'şar maç ve 3 maçlık galibiyet farkı var. Önümüzdeki 6 maçta Cleveland-Chicago ikilisinden birini yenip, diğer maçları da firesiz atlatırsak olabilir gibi geliyor..

6.lık şu yönden de önemli. 6. olursak muhtemelen Torontoyla, 7. olursak da Chicago-Cleveland'dan biriyle karşılaşacağız. Bu üç takım içerisinde Toronto'yla karşılaşmayı tercih ederim. Hoş gitsek bile gidebileceğimiz en üsy nokta konferans yarı finalidir ama sene boyunca ağız tadıyla şöyle tahmin yapabilecek konuma hiç gelemedik. Şimdi ilk defa geliyoruz, olsun o kadar Smiley
Carra
Forum Kidd'i
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #406 on: 13 Apr 2007 - 05:06:57 »

su jefferson'ı 2.tur draft hakkına bile takas ederim..yalvarırım kurtulalım su heriften.. televizyonu kapattırdı adam daha 3.çeyrekte..dayanılcak gibi degil..
« Last Edit: 13 Apr 2007 - 05:09:04 by Carra » Logged
mtk
Pro. Member

View Profile
« Reply #407 on: 18 Apr 2007 - 20:47:40 »

Bu gece tamamlıyoruz normal sezonu. An itibariyle Wizards'ın üstünde 6. sırada olsak da 6.'lık için onlar daha avantajlı diyebilirim. Biz bu gece Chicago'yla oynarken onlar Indiana'yla oynuyor.

Chicago'ya karşı yanılmıyorsam 2-1 öndeyiz sezon içerisinde. Ancak son maçta fena pataklamışlardı bizi. Malum son dönemde de iyi durumdalar. Bu maçı kaybedersek de 7. olup yine Chicago'yla eşleşeceğiz. Şimdi şöyle bir durum var. Chicago'yu bu gece yenmemiz, 4 kez yenme durumundan kurtaracak bizi. 6. olup Toronto'yla karşılaşırsak da işimiz Chicago'ya göre ciddi anlamda daha kolay olacaktır. Ancak Chicago cephesinden bakarsak maçın daha zor olduğunu görüyoruz. Onlar da Doğu ikinciliği için Cleveland'la çekişiyor ve kaybettikleri takdirde 5.'liğe düşecekler(Cavs Bucks'la oynadığı için işleri kolay). Onlar da kesinlikle kaybetmemek için çıkacaktır dolayısıyla. Bu yüzden işimiz epeyce zorlaşıyor.

Tabi Wizards da -pek sanmasam da- Indiana'ya kaybederse bu hesaplarımıza hiç gerek kalmayacak. Zira 6.'lık o takdirde garanti. Bu sezon epeyce canımız sıkıldı ama en azından bi konferans yarı finali görebilelim. Bunu da büyük ihtimalle bu geceki performans belirleyecek..
nowitzki41
Pro. Member

Sen benim her gece efkarım.....

View Profile
« Reply #408 on: 18 Apr 2007 - 21:14:00 »

wizard bizi nasıl yenecek yahu o kadar da değil  Cheesy
yeneriz wizardı sen gönlünü ferah tut Wink
Carra
Forum Kidd'i
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #409 on: 18 Apr 2007 - 22:20:08 »

keşke yenebilseniz ama dun gece atlanta karsısındaki halini gorunce pacers'ın pek ihtimal vermiyorum buna. ayrıca JO, Tinsley falan da şalteri indirmiş, bu gece de oynamayacakları söyleniyor. kısacası kendi işimizi kendimiz görücez gibi şimdilik.

toronto, kagıt üstünde chicago'ya göre cok daha iyi duruyor bizim için. hem play-off tecrübeleri yok denecek kadar az, hem de chicago'nun o bunaltıcı perimeter defansının bizim için onemli bir sorun teşkil edecegini dusunuyorum. son maçta daha bir yakından şahit oldum buna. kısacası chicago'yu 4 defa yenmek çok zor olur bizim için. iyi yanından bakarsak lebron düdükleriyle ugrasma ihtimalimiz kalktı ilk turda.
üfürükçü
Yazar
Pro. Member

keyifti yaaa

View Profile
« Reply #410 on: 19 Apr 2007 - 05:32:37 »

wizard bizi nasıl yenecek yahu o kadar da değil  Cheesy
yeneriz wizardı sen gönlünü ferah tut Wink

wizards'ın adını ağzına desturla alacaksın bundan böyle burak efendi. adama böyle takarlar kapağı.

nowitzki41
Pro. Member

Sen benim her gece efkarım.....

View Profile
« Reply #411 on: 19 Apr 2007 - 23:01:42 »

wizards'ın adını ağzına desturla alacaksın bundan böyle burak efendi. adama böyle takarlar kapağı.

wizarda bile yenildik şu takımı tinsleysiz ve jermainsiz de yenmeliydik
takımımıza da güvenemiyoruz artık Sad
Pages: 1 ... 25 26 27 [28]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Brooklyn Nets  |  Topic: Gecenin Maçı 2004-2007 « previous next »
    Jump to: