Welcome, Guest. Please login or register.
22 Sep 2017 - 16:18:31
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Brooklyn Nets  |  Topic: Gecenin Maçı 2004-2007 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 28
Author Topic: Gecenin Maçı 2004-2007  (Read 60267 times)
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« on: 15 Oct 2004 - 15:26:41 »

Gecenin maçı ile alakalı yorum ve görüşler. Maç öncesi ve maç sonrası tartışmaları...
« Last Edit: 30 Oct 2007 - 17:12:56 by BabyShaq » Logged
gunaem
Rookie Hastası
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #1 on: 29 Oct 2004 - 22:16:08 »

beyler bişey sorcam phili-nets maçının boxlarında kiddi koymamışlar bnim bilmediim bişey yok dimi Huh
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #2 on: 29 Oct 2004 - 23:39:51 »

Senin bilmediğin şudur ki, Kidd sakat.

uf olmuş

gunaem
Rookie Hastası
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #3 on: 30 Oct 2004 - 10:37:02 »

Senin bilmediğin şudur ki, Kidd sakat.

uf olmuş

hyr injured falanda yazmıyodu ondan merak ettim
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #4 on: 30 Oct 2004 - 14:41:12 »

eheh bi ara kidd vardı boxscore'da, karşısında ''DNP-Coach's decision'' yazıyordu.
Memo
Yazar
Full Member

View Profile
« Reply #5 on: 8 Feb 2005 - 06:34:20 »

Philly maçının sonuna doğru verilen istatistik süperdi...Kidd şu ana kadar NBA'de yer almış 22 franchise'dan daha fazla triple double yapmış...

22 sayı,16 asist,11 rebound...Maçın sonlarında Corliss Williamson gibi bi ayıya yaptığı top aldırmayan savunmasından söz etmiyorum bile.

Steve Kerr kendi ideal Allstar reserve teamine Kidd'i almamış.Git şut çek Kerr.

The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #6 on: 8 Feb 2005 - 12:01:09 »

Steve Kerr kendi ideal Allstar reserve teamine Kidd'i almamış.Git şut çek Kerr.

Bunun Kidd'in kalitesi ile alakalı olmadığı kesin.Sezonun şu ana kadarki kısmının yarısını sakat geçirdi ve açıkçası kendi kadrosunda yer vermemesini ben normal karşılıyorum.Ondan daha fazla hakeden guardlar oldu bu sene reserve olarak,Arenas ve Wade gibi.Ama kidd'in bunlardan daha iyi oyuncu olduğu su götürmez.
 Verdiğin tepki anlamsız memocan.

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #7 on: 8 Feb 2005 - 12:29:41 »

Carter ve Kidd çok yoruldu. Maçı az önce NBA TV'den izledim (tekrarı). 3. periyotta Carter 1/6 FG idi. Bu arada, Carter ve Kidd 65, takımın geri kalanı 42 sayı attı. Hala bir sempatim var Carter'a?  Tongue Bu arada potaaltının çok zayıf olduğu belli. Marc Jackson bile 11 dakikada 12 sayı atmıştı; sonra oyunda kaldığı 6 dakikada sayı atamamış.  thinking Ama Jefferson'un da olmadığı göz önüne alınırsa bu New Jersey, bizim playoff şansımızı çok düşürecektir. Iverson'lu bir Philedelphia ile de playoff için çekişir. Boston da %50'ye çıktı; "three in a row" yaptı. Atlantik'in en iyisiler...  itele
Bu arada, Ron Mercer eski günlerini hatırlattı. 14 sayısının tamamını maçın sonlarında attı. Kaan Kural, güzel bir laf söyledi, jump-shot'larından birinden sonra : "Mercer eskiden bunları atarken hiç zorlanmıyordu; Shaq'in smaç basması kadar kolay bir şeydi Mercer'ın bunları atması." Mercer gibi bir skorer oynadıkça kendine güveni artacaktır tahminimce.

Memo
Yazar
Full Member

View Profile
« Reply #8 on: 2 Apr 2005 - 06:51:33 »

Regular season'ın bitmesine 10 maçtan az bir süre kala aynı gecede Philly ve Orlando yenilirken,biz Knicks'i mağlup ettiğimiz için Doğu Konferansında 9. sıraya yerleştik ve Philly ile aramızda sadece yarım maç var.Yarın gece Magic ile maçımız var.Eğer onları mağlup edersek 1.5 maç önlerine geçmiş olacağız.Şu an herşey yolunda gidiyor,ha gayret çocuklarım...
gunaem
Rookie Hastası
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #9 on: 3 Apr 2005 - 12:26:41 »

Regular season'ın bitmesine 10 maçtan az bir süre kala aynı gecede Philly ve Orlando yenilirken,biz Knicks'i mağlup ettiğimiz için Doğu Konferansında 9. sıraya yerleştik ve Philly ile aramızda sadece yarım maç var.Yarın gece Magic ile maçımız var.Eğer onları mağlup edersek 1.5 maç önlerine geçmiş olacağız.Şu an herşey yolunda gidiyor,ha gayret çocuklarım...

Orlando'ya 1 sayıyla yenildiniz.102-103. Çok üzülüceğini biliyodum Memo. ÖZellikle yazıym dedim.  Grin
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #10 on: 3 Apr 2005 - 14:09:12 »

Play-off'a bu kadar yaklaşmışken böyle kerizce bir yenilgi alınır mı? Bi de yenildiğiniz de başka bir play-off adayı.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
Memo
Yazar
Full Member

View Profile
« Reply #11 on: 3 Apr 2005 - 16:11:49 »

Hill,Hido ve Nelson'ın olmadığı bir Magic'e nası yeniliriz aklım ermyior...Maçı üçüncü çeyreğinin sonuna kadar takip ettim Yahoo'dan ve tek söyleyebileceğim olumsuz şey Carter'ın foul trouble yaşaması idi.Kidd savunmacısı yokken kullandığı şut girmiyince kaybettik.Krstic'te 28 sayı 11 rebound.Career-night yaşamış herif...
 Playoff yarışında çok büyük bir darbe aldık.

Not : Vaughn'un sağ bacağındaki bi kemik kırıldı.Sezonu kapadı...
« Last Edit: 3 Apr 2005 - 16:18:51 by Njmemo » Logged
MineField
Forum Mayını
Pro. Member

Dikkat Mayın Var!

View Profile WWW
« Reply #12 on: 16 Apr 2005 - 09:37:34 »

Bir Rocketslı olarak New Jersey'nin playoff yapmasını isterim...Toronto galibiyeti ile 1 maça indi aradaki fark...Kalan maçlarda New Jersey'nin fikstür Cleveland'a göre daha iyi...Pazar günü evinizde Sixers ile oynayacaksınız...O maç mutlaka kazanılmalı Wink

mtk
Pro. Member

View Profile
« Reply #13 on: 17 Apr 2005 - 23:51:20 »

Az önce Cleveland Detroit'e yenildi belly dancer Bu maçtan sonra bi anda bende bi Detroit sevgisi depreşti Smiley(sanırım geçici ama olsun). bi de bu gece Phila'yı yenersek güneye, Miami'ye doğru gitmek üzere bavullarımızı hazırlamak lazım
mertoglumc
Forum Akhisarlısı
Pro. Member

View Profile
« Reply #14 on: 18 Apr 2005 - 18:29:57 »

Dün akşam Nets Philadelphia'yı çok farklı şekilde yenerek şimdilik 8. sıraya çıktı.Carter'ın inanılmaz form grafiği buradan sonra Nets'i playoff tablosundan düşürmez gibi geliyor bana.Ayrıca muhtemel RJ dönüşü playofflar için Nets taraftarlarını umutlandırmalı...
Pages: [1] 2 3 4 ... 28
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Brooklyn Nets  |  Topic: Gecenin Maçı 2004-2007 « previous next »
    Jump to: