Welcome, Guest. Please login or register.
6 Jun 2020 - 15:51:30
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Minnesota Timberwolves  |  Topic: Gecenin Maçı 2004-2007 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 15 16 17 [18]
Author Topic: Gecenin Maçı 2004-2007  (Read 62584 times)
Romulus
Newbie
*

Minnesota TimberWolves

View Profile WWW
« Reply #255 on: 1 Feb 2007 - 11:18:42 »

min. bööle devam etcek ve denverın önünde playoff a gircek
Wolves'den bahsediyoruz farkındaydan ... İstikrarsızlık abidesi ...
  Evimizde Kings'e yenildik ...

Foye son 3 dakikada yaptıklarıyla maçı Kings'e veren isim oldu ...
Özellikle yaptığı son 1 dakikadaki top kayıpları skoru tayin etti ...

Son 1 buçuk dk'da ;
-2 top kaybı
-1 foul
-1/1 isabet ( 3 saniye kala olan basketi saymasakta olur aslında ...)

KG şaşalı 44'ün ardından 8/24 gibi felaket bir yüzdeyle şut attı ...

Bu yenilgiden sonra Phoenix galibiyetininde pek bi önemi kalmadı benim için ...

Clippers çıkışta,arkadan Hornets geliyor ... İşimiz zor ...

Buda benden ... İndirmek isteyenler için ...
KG'nin Suns maçında atmış olduğu sayılardan kesitler.Buradan İndirebilirsiniz.
« Last Edit: 1 Feb 2007 - 11:47:22 by Romulus » Logged

The Glove
Jr. Member
**

batug.com

View Profile
« Reply #256 on: 2 Feb 2007 - 01:18:42 »

kg nin phoenix maçında gazla oynayıp oynamadığınıda anlamış olduuk Smiley
BiggDogg
Newbie
*

View Profile
« Reply #257 on: 9 Feb 2007 - 03:44:49 »

evet cidden istikrarsızız.. nse sonunda golden state i yenerek 1 galibiyet aldık önümüzde memphis ve boston macları var belki bi seri yakalarız

A MAN BECOMES A MAN FROM WHAT HE BİN THROUGH
NYK
Guest
« Reply #258 on: 9 Feb 2007 - 03:48:39 »

Clippers çıkışta,arkadan Hornets geliyor ... İşimiz zor ...
Clippers çıkışta mı? Bişey mi kaçırdım?
El C3m0
Guest
« Reply #259 on: 9 Feb 2007 - 03:51:13 »

Clippers çıkışta mı? Bişey mi kaçırdım?
Ewt abi Clips play-off potasına girdi
NYK
Guest
« Reply #260 on: 9 Feb 2007 - 03:56:30 »

Ama 3 maçtır kaybediyorlar,yani bu çıkış değil ama çakılış olabilir kanımca.Golden State'deki düşüş ve Denver'ın henüz oturmamaış sistemi onları potaya sokmuş gibi görünüyor ama bakalım takke düşünce ne çıkacak altından... Ben Denver ve Minnesota'yı daha olası görüyorum.
CunCun
Pro. Member

View Profile
« Reply #261 on: 28 Feb 2007 - 11:23:43 »

Bir adam bu kadar mı satar ya ? Geçen sene ki oyunu nerde şimdi ki nerde ? Ayıp aldığın paraya , sana umut bağlayana . Nedir derdi acaba ? Hani takasla gidersin takımı sevmezsin, oynamazsın anlarım bu ne yani sakatlığın yok , birşeyin yok adam yerine koydular seni takıma dahil ettiler, senin olaylara tepkin ne ?  İlk başta yerini çaylak oyunucuya bıraktın şimdi de aldığın dakikalar 20 nin altına düştü. Ve dünkü istatistikleri ; 6 da 0 şut , 2 asist 1 top kaybı helal be Mike James helal.
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #262 on: 28 Feb 2007 - 14:41:54 »

ben tam tersine james'in adam yerine konulmadıını düşünüyorum. foye'yi seçiyosun madem bu kadar güveniyosun, ilk beşi teslim edeceksin hemen, o zaman james'i almayacaksın. adam benchte oturmak için gelmedi o sezondan sonra. 28-30 attığı maçın ertesinde 15 dakika oynadıını hatırlıyorum. ha bi de takıma dahil ettilerse de adam o kontratı hakederek aldı, minnesota'nın hayırseverliğine değil. geçen sene toronto'nun birinci opsiyonuydu adam, şimdi garnett, davis hatta blount daha fazla top kullanıyo, bi yandan foye giriyo en ufak hatada. benche çekilmesinin sebebi de zaten oyuna girdiğinde takımı oynatmaktan ziyade kendi başına takılmasını sağlamak. ha james bunu ne kadar yer onu bilmiyorum, yazın takas ister muhtemelen.

gica
Alessandra Ambrosio
Sr. Member

View Profile
« Reply #263 on: 28 Feb 2007 - 19:15:33 »

ben tam tersine james'in adam yerine konulmadıını düşünüyorum. foye'yi seçiyosun madem bu kadar güveniyosun, ilk beşi teslim edeceksin hemen, o zaman james'i almayacaksın. adam benchte oturmak için gelmedi o sezondan sonra. 28-30 attığı maçın ertesinde 15 dakika oynadıını hatırlıyorum. ha bi de takıma dahil ettilerse de adam o kontratı hakederek aldı, minnesota'nın hayırseverliğine değil. geçen sene toronto'nun birinci opsiyonuydu adam, şimdi garnett, davis hatta blount daha fazla top kullanıyo, bi yandan foye giriyo en ufak hatada. benche çekilmesinin sebebi de zaten oyuna girdiğinde takımı oynatmaktan ziyade kendi başına takılmasını sağlamak. ha james bunu ne kadar yer onu bilmiyorum, yazın takas ister muhtemelen.
Foye sene başında ilk beş başlamıyordu ve kısıtlı süre alıyordu.Casey'i burda az süre verdiğinden dolayı çok eleştirmiştik.Ama Mike James'te aldığı sürede kayda değer pek birşey yapmadı.0 çektiği bir çok maç hatırlıyorum ben.Wittman baktı olmuyor,Foye'u ilk beşe çekti.Bence doğru da bir karar verdi.Çok büyük beklenti içinde alındı James fakat Cassell vakası gibi oldu bizim için.

Ha birde Livingston'ın sakatlanmasından sonra Corey Maggette'li bir takasla yollayabiliriz Mike James'i.Hoş artık bu kadroyla artık daha fazla zorlamanın da bir mantığı yok ama,neyse...
Romulus
Newbie
*

Minnesota TimberWolves

View Profile WWW
« Reply #264 on: 1 Mar 2007 - 02:07:38 »

ben tam tersine james'in adam yerine konulmadıını düşünüyorum. foye'yi seçiyosun madem bu kadar güveniyosun, ilk beşi teslim edeceksin hemen, o zaman james'i almayacaksın. adam benchte oturmak için gelmedi o sezondan sonra.
  20 küsür sayı ortalamasından sonra kim bile bilirdiki Mikey'in bu kadar razalet bir oyun ortaya koyacağını? Bir çok maç çıkardı en 0'lısından ...
  Son 10 maça kadarda takımda daima ilk 5 çıkıyordu ... Koca bir ''0''! İyi oynadığı maçlar oldu mu ... Elbette oldu.Takımın geri kalanı gibi onunda en büyük sorunu istikrar ...
Toronto'nun birinci opsiyonuydu,evet öyleydi.Geçen sene Toronto neydi?Asıl soru bu.Ne kadar iddaa lıydı?İddaa lı olmadıkları içinde oyuncularda stres ve baskı yoktu.Ee,haliyle 20 küsür milyon dolarlık kontratın getireceği birşeyler olacaktır.Stres,baskı,sorumluluk duygusu ...
  Mikey abi bunların hiç birini yapamadı.Jaric gibi oda orta çaplı kontraytıyla yatışa geçen bir isim oldu.

Takas süresi dolmadan önce takasını istemiş sanırsam ... Elden çıkartıverseymişiz keşke ... Değeri her geçen dakika düşmeye meğilli.1-2 gecelik performanslarına aldanmayın derim ...

Bir adam bu kadar mı satar ya ? Geçen sene ki oyunu nerde şimdi ki nerde ? Ayıp aldığın paraya , sana umut bağlayana . Nedir derdi acaba ? Hani takasla gidersin takımı sevmezsin, oynamazsın anlarım bu ne yani sakatlığın yok , birşeyin yok adam yerine koydular seni takıma dahil ettiler, senin olaylara tepkin ne ?  İlk başta yerini çaylak oyunucuya bıraktın şimdi de aldığın dakikalar 20 nin altına düştü. Ve dünkü istatistikleri ; 6 da 0 şut , 2 asist 1 top kaybı helal be Mike James helal.

Hay ağzına sağlık  Wink  Afro
« Last Edit: 1 Mar 2007 - 02:09:50 by Romulus » Logged

riketsia
forummorum
Sr. Member

View Profile
« Reply #265 on: 6 Mar 2007 - 00:34:45 »

bu arada dün gece bostonla 2 uzatmaya giden macta ilginc olan son saniyelerle mac kaybetme alıskanlıgı olan mini nin 2 defa macı kurtarabilmesi hatta daha ilginci bostonun 18 maclık maglubiyet serisine ekleme yaptıgımız mactada ricky davis in 2 saniye kala attigi sutun girmesi ve aylar sonra ilk defa bırakın kaybetmeyi kazanmış olmamız Cheesy Smiley ki ben gecenin 5 inde netten dinledigim mac sonunda tezahurat yaparken buldum kendimi  Cheesy

gica
Alessandra Ambrosio
Sr. Member

View Profile
« Reply #266 on: 22 Mar 2007 - 00:51:22 »

Buraya yazmayalı uzun zaman olmuş...

Son 10 deplasman maçını kaybettik.Artık bizimle özdeşleşen klasik tepetaklak gidişlerimizden birini yaşıyoruz.Yine ne yaptığını bilmeyen 11 kişilik bir basketbol topluluğuyuz.Mike James'i yeniden ilk 5'e aldı Wittman'da birşeye yarayacak mı bilmiyorum.Mike James'i efektif kullanmak için topu onun eline vermek gerek.Bu durumda Ricky'nin kullanacağı toplar azalacak.Bence bu bize daha çok yarar.Mike James'in skor katkısına ihtiyacımız var bu çok açık şu an.Ricky'nin biraz daha KG ve James'i tamamlayıcı rolde oynaması gerektiği kanısındayım.Hoş bahsettiğimiz kişi Ricky olunca bunu demek biraz abes kaçıyor.

Foye'da fena bir çaylak yılı geçirmiyor.Pivot dergisindeki çaylak incelemesinde de yazıyordu sanırım,Foye istekli oynuyor,birşeyler yapmaya çalışıyor.Fena bir tercih olmadı ve gelecekte işimize yarayacak gibi duruyor.McCants'te sakatlıktan iyi döndü.En başından beri güveniyoruz bu elemana Afro.

Ha birde Mchale'e dizmek yerine iki tane link vereyim:
http://youtube.com/watch?v=_VFdqHxVdzk
http://www.firemchale.com (Gerçi bunu bilen baya bir kişi vardır).

edit:Baya fantezi olacak ama Jerry West'le anlaşsak ne hoş olurdu Roll Eyes
« Last Edit: 22 Mar 2007 - 01:46:34 by ChazyChaz » Logged
Pages: 1 ... 15 16 17 [18]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Minnesota Timberwolves  |  Topic: Gecenin Maçı 2004-2007 « previous next »
    Jump to: