Welcome, Guest. Please login or register.
28 Feb 2020 - 00:51:16
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Charlotte Hornets  |  Topic: Gecenin Maçı 2004-2007 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2]  All
Author Topic: Gecenin Maçı 2004-2007  (Read 15537 times)
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #15 on: 19 Feb 2006 - 02:58:28 »

kendisi kolejde canavar gibi oynardı juan dixonla. şampiyon felan yapmışlardı maryland'i. ben pek bi severim kendisini. mücadelecidir ama ncaa'deki gibi kullandırtmıyolar tabii vücudunu. battier ve gooden gibi oldu o da(yani kolejdeki performansını nba'ye yansıtamadı).

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Parma
Newbie
*

Sihirle bakıyım evladım

View Profile WWW
« Reply #16 on: 23 Mar 2006 - 03:19:11 »

Raymond Felton'ın gelişimi oldukça umut verici.. ki çok şeyler bekliyordum ben kendisinden.. Bernie Bickerstaff gibi rotasyoncu ve biraz eski kafalı sayılabilecek bir adama kendisini ispat etmesi çok önemli.. (Bernie amcaya kötü bir şey demek için söylemedim bunu, Allah taş yapar zira)

ebru destan
Guest
« Reply #17 on: 28 Mar 2006 - 00:58:25 »

keske bu sezonu okafor sakat gecirmeseydi nba icinde bir kayıp olur bence,çünkü malum uuzn eksikliği var,hem takım hem lig icin yılın caylagının bu sezon neredeyse hic oynamaması kötü oldu.peki ne zaman döncek
mc
Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #18 on: 28 Mar 2006 - 01:29:28 »

dayı, bilindik nba siteleri var, diyelim ki bilmiyorsun ya da aklına gelmedi yazıver google'a okafor injured, ne biliyim okafor will be back gibi keywordlerle. ansiklopedi miyiz, aç bul işte kendin.
The DieseL
FoRuM SHaQ'ı
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #19 on: 21 Nov 2006 - 06:42:20 »

Emake daha ne yapsın?? Dallas karşısında 22 sayı,13 riband,8 blok,3 asist ve % 57 şut yüzdesi..Howard için geleceğin en büyük uzunu diyolarda Okafor'uda asla unutmamak lazım..

ThE WoRLd is YoURs!!
kekler3000
Guest
« Reply #20 on: 23 Nov 2006 - 01:06:38 »

Okafor'u bide Bobcats "lotarya takımı" konumundan çıktıktan sonra yani etrafında iyi oyuncular olduğu zaman ve daha üst seviyede oynaması gereken zamanlarda,örneğin play-off'ta bi görmek lazım.Ben de çok beğeniyorum ama hala soru işaretleri var.
kekler3000
Guest
« Reply #21 on: 23 Nov 2006 - 21:12:58 »

Çok komik... Grin  Nereden buldun bu kalite espiriyi? 3 saat düşünmedin inşallah???
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #22 on: 11 Dec 2006 - 12:15:03 »

morrison is on strike!

son 4 macta 4/34 sut orani ki kenidisi %11,76'ya tekabül ediyor. oh my oh

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
CunCun
Pro. Member

View Profile
« Reply #23 on: 13 Jan 2007 - 16:39:03 »

Üzüldüm ya 1 ribaundla triple double ı kaçırmış Okafor.Uzun süredir bi gözüken bir durum değildi uzun oyuncu triple double ı.Zaten 29 takım uzunları arasında yarışma var N York a kim daha fazla blok yapacak diye Okafor birinci sırada.
The Glove
Jr. Member
**

batug.com

View Profile
« Reply #24 on: 14 Jan 2007 - 03:21:20 »

vay be 10 blok gerçekten mükemmel.acaba en çok bloğu kime koyduki
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #25 on: 14 Jan 2007 - 12:45:52 »

A rare scorekeeping error caused Charlotte guard Jeff McInnis to be ejected in the first quarter of the Bobcats' game against Philadelphia on Saturday.

A Bobcats employee turned in an official roster before the game that did not include McInnis as an active player. McInnis was acquired in a trade from New Jersey on Jan. 4 and Saturday was Charlotte's first home game since the deal.

McInnis entered the game with 3:15 left in the first quarter. The 76ers called attention to the error eight seconds later during a break in play after a foul was called.

Referee Dick Bavetta called an official timeout and players from both teams went to the bench for several minutes before it was announced the Bobcats were called for a technical foul and McInnis was ejected.

Bobcats coach Bernie Bickerstaff looked at the incorrect roster before slamming it to the table and walking back to the bench.

makinist'in yakasını şanssızlıklar bırakmıyo anlaşılan.

mertoglumc
Forum Akhisarlısı
Pro. Member

View Profile
« Reply #26 on: 24 Mar 2007 - 17:39:16 »

Bickerstaff nihayet Herrmann'ı hatırladı da adamın beklenen performansını görebildik son günlerde.
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #27 on: 24 Mar 2007 - 18:40:21 »

aynen katılıyorum, en azından neler yapabileceğini görüyoruz...
Pages: 1 [2]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Charlotte Hornets  |  Topic: Gecenin Maçı 2004-2007 « previous next »
    Jump to: