Welcome, Guest. Please login or register.
28 Oct 2020 - 06:55:55
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Charlotte Hornets  |  Topic: Gecenin Maçı 2004-2007 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [All]
Author Topic: Gecenin Maçı 2004-2007  (Read 16740 times)
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« on: 15 Oct 2004 - 17:21:55 »

Gecenin maçı ile alakalı yorum ve görüşler. Maç öncesi ve maç sonrası tartışmaları...
« Last Edit: 30 Oct 2007 - 18:15:39 by BabyShaq » Logged
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #1 on: 15 Oct 2004 - 23:57:05 »

wizards ile yaptıkları maç gerçekten enteresan...bu arada beni okafor 4 ribaundla az (ilk maçı daha galiba) , brezec iyi oyunuyla çok fazla şaşırttı..en iyileri de wallace'tı bu arada...

istanBULL
Jr. Member
**

www.batug.com

View Profile
« Reply #2 on: 29 Nov 2004 - 22:11:17 »

Takım fena gitmiyor. En azından adam gibi oynuyor. Mücadele ediyor.. ama son saniyede kaybediyor. Şampiyonu devirdiler, hawks zaten dişelerine göreydi. şimdilik 3 galibiyet hiç fena değil. Ama Hawks'tan farklı olarak oynadıkları oyunda gelecek için ümit veriyor.

No more tears
istanBULL
Jr. Member
**

www.batug.com

View Profile
« Reply #3 on: 15 Feb 2005 - 18:01:52 »

Takım son 20 maç itibariyle 2-18 ve Okafor olmadanda kolay kolay maç kazzanamayacak gibi... Yinede gerek mücadele, gerek idare ediliş açısından (Draftte ikinci sırayı almak için yapılan manevra, Sezon içi kadroya Kareem Rush'un katılışı vs) gelecek için ümit veriyor. G-Wall'ın beklenen çıkışı yapamaması, Brezec'in hazırlık maçları ve sezon başındaki oyunundan uzak olması, Rush'un gelişinin özellikle Bogans ve Capono'yu etkilemesi gibi olumsuzluklar takımın 10 galibiyette kalmasının başlıca sebebi. G wall ve Brezec biraz istikrar sağlasa, Knight, Rush, G-Wall,Okafor ve Brezec beşinde ısrar edilirse yarınlardan ümit var

No more tears
istanBULL
Jr. Member
**

www.batug.com

View Profile
« Reply #4 on: 18 Nov 2005 - 20:27:02 »

Kilit adam zaten Rush... Bu takımda istikrarlı bir biçimde maç başına 20 sayı atabilecek kapasidede bir o var... O da kendine güvenini kazanıp biraz ritim bulduğunda olan görüldü... Zaten takım başından beri iyi yönetiliyor... He ne kadar May alındığında hayıflananlar  ve takımda yer alamayacağını iddia edenler olmuşsada May oynadığı maçlarla "Charlotte pota altında benim koca dötüme her zaman yer vardır" mesajını vermiştir.

No more tears
PunkBoyTimmy
Guest
« Reply #5 on: 20 Nov 2005 - 23:19:22 »

sean may'in dün gece kevin garnett'e koyduğu o muhteşem bloğu hayatım boyunca unutamam...

bi de adama atletik değil diyolardı.. garnett gibi adamı havada sabitlemiş ""dur daha fazla ileri gidemezsin" demiş resmen muhterem...
freshman
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #6 on: 20 Nov 2005 - 23:22:25 »

sean may'in dün gece kevin garnett'e koyduğu o muhteşem bloğu hayatım boyunca unutamam...

bi de adama atletik değil diyolardı.. garnett gibi adamı havada sabitlemiş ""dur daha fazla ileri gidemezsin" demiş resmen muhterem...
o bloğu ronald dupree ye koymadı mı yaw?

PunkBoyTimmy
Guest
« Reply #7 on: 20 Nov 2005 - 23:24:50 »

hehehe olabilir uzaktan garnett'e manyak benzettim de sesi kapalıydı tv'nin Smiley

ama garnett gibiydi yaws adam kolda beyaz bant falan Smiley Smiley Cheesy
freshman
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #8 on: 20 Nov 2005 - 23:27:05 »

hehehe olabilir uzaktan garnett'e manyak benzettim de sesi kapalıydı tv'nin Smiley

ama garnett gibiydi yaws adam kolda beyaz bant falan Smiley Smiley Cheesy
kime olursa olsun gerçekten manyak bloktu ama hele sean may den gelmesi Shocked Smiley

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #9 on: 21 Nov 2005 - 00:38:12 »

dupree-   12 numara
k.garnett 21 numara Wink

Son Turnuva Şampiyonu
freshman
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #10 on: 21 Nov 2005 - 01:02:59 »

niye ki? sean may blok yapamaz mı yani? Smiley
yapar da abi o dötle smaca gelen adama blok yapması gayet şaşırtıcı olmuş Smiley Smiley

Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #11 on: 27 Nov 2005 - 23:45:58 »

bu gerald wallace yahoo'da herhalde 2. oldu sıralamada. her haltı yapıyo  Smiley
istanBULL
Jr. Member
**

www.batug.com

View Profile
« Reply #12 on: 20 Dec 2005 - 18:25:27 »

Rush sakatlandı mı bu gece? Onunla ilgili birşey duymadım?

No more tears
khamog
Jr. Member
**

76'ers

View Profile
« Reply #13 on: 9 Feb 2006 - 18:45:13 »

bobcats tarihinde ilk defa 3 maçlık bir galibiyet serisi yakalamış... hayırlı uğurlu olsun...

BİZ BİR GÜNDE KRAL OLMADIK BİR GÜNDE DE TAHTTAN İNMEYİZ...
KHAMOG VE DOSTLARI...
istanBULL
Jr. Member
**

www.batug.com

View Profile
« Reply #14 on: 18 Feb 2006 - 20:15:55 »

Bobcats'in pota altı sakatlıklar dolayısıyla Hawks'ınkinden beter oldu.....   Bu derde ilaç olması için Lonny Baxter alındı ama bence kendisinde daha çok bir  TBL oyuncusu havası var... Ama bir aralar Chicagoda iyi oynadığı günleri hatırlıyorum. Umarım beni uatndırır

No more tears
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #15 on: 19 Feb 2006 - 02:58:28 »

kendisi kolejde canavar gibi oynardı juan dixonla. şampiyon felan yapmışlardı maryland'i. ben pek bi severim kendisini. mücadelecidir ama ncaa'deki gibi kullandırtmıyolar tabii vücudunu. battier ve gooden gibi oldu o da(yani kolejdeki performansını nba'ye yansıtamadı).

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Parma
Newbie
*

Sihirle bakıyım evladım

View Profile WWW
« Reply #16 on: 23 Mar 2006 - 03:19:11 »

Raymond Felton'ın gelişimi oldukça umut verici.. ki çok şeyler bekliyordum ben kendisinden.. Bernie Bickerstaff gibi rotasyoncu ve biraz eski kafalı sayılabilecek bir adama kendisini ispat etmesi çok önemli.. (Bernie amcaya kötü bir şey demek için söylemedim bunu, Allah taş yapar zira)

ebru destan
Guest
« Reply #17 on: 28 Mar 2006 - 00:58:25 »

keske bu sezonu okafor sakat gecirmeseydi nba icinde bir kayıp olur bence,çünkü malum uuzn eksikliği var,hem takım hem lig icin yılın caylagının bu sezon neredeyse hic oynamaması kötü oldu.peki ne zaman döncek
mc
Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #18 on: 28 Mar 2006 - 01:29:28 »

dayı, bilindik nba siteleri var, diyelim ki bilmiyorsun ya da aklına gelmedi yazıver google'a okafor injured, ne biliyim okafor will be back gibi keywordlerle. ansiklopedi miyiz, aç bul işte kendin.
The DieseL
FoRuM SHaQ'ı
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #19 on: 21 Nov 2006 - 06:42:20 »

Emake daha ne yapsın?? Dallas karşısında 22 sayı,13 riband,8 blok,3 asist ve % 57 şut yüzdesi..Howard için geleceğin en büyük uzunu diyolarda Okafor'uda asla unutmamak lazım..

ThE WoRLd is YoURs!!
kekler3000
Guest
« Reply #20 on: 23 Nov 2006 - 01:06:38 »

Okafor'u bide Bobcats "lotarya takımı" konumundan çıktıktan sonra yani etrafında iyi oyuncular olduğu zaman ve daha üst seviyede oynaması gereken zamanlarda,örneğin play-off'ta bi görmek lazım.Ben de çok beğeniyorum ama hala soru işaretleri var.
kekler3000
Guest
« Reply #21 on: 23 Nov 2006 - 21:12:58 »

Çok komik... Grin  Nereden buldun bu kalite espiriyi? 3 saat düşünmedin inşallah???
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #22 on: 11 Dec 2006 - 12:15:03 »

morrison is on strike!

son 4 macta 4/34 sut orani ki kenidisi %11,76'ya tekabül ediyor. oh my oh

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
CunCun
Pro. Member

View Profile
« Reply #23 on: 13 Jan 2007 - 16:39:03 »

Üzüldüm ya 1 ribaundla triple double ı kaçırmış Okafor.Uzun süredir bi gözüken bir durum değildi uzun oyuncu triple double ı.Zaten 29 takım uzunları arasında yarışma var N York a kim daha fazla blok yapacak diye Okafor birinci sırada.
The Glove
Jr. Member
**

batug.com

View Profile
« Reply #24 on: 14 Jan 2007 - 03:21:20 »

vay be 10 blok gerçekten mükemmel.acaba en çok bloğu kime koyduki
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #25 on: 14 Jan 2007 - 12:45:52 »

A rare scorekeeping error caused Charlotte guard Jeff McInnis to be ejected in the first quarter of the Bobcats' game against Philadelphia on Saturday.

A Bobcats employee turned in an official roster before the game that did not include McInnis as an active player. McInnis was acquired in a trade from New Jersey on Jan. 4 and Saturday was Charlotte's first home game since the deal.

McInnis entered the game with 3:15 left in the first quarter. The 76ers called attention to the error eight seconds later during a break in play after a foul was called.

Referee Dick Bavetta called an official timeout and players from both teams went to the bench for several minutes before it was announced the Bobcats were called for a technical foul and McInnis was ejected.

Bobcats coach Bernie Bickerstaff looked at the incorrect roster before slamming it to the table and walking back to the bench.

makinist'in yakasını şanssızlıklar bırakmıyo anlaşılan.

mertoglumc
Forum Akhisarlısı
Pro. Member

View Profile
« Reply #26 on: 24 Mar 2007 - 17:39:16 »

Bickerstaff nihayet Herrmann'ı hatırladı da adamın beklenen performansını görebildik son günlerde.
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #27 on: 24 Mar 2007 - 18:40:21 »

aynen katılıyorum, en azından neler yapabileceğini görüyoruz...
Pages: 1 2 [All]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Charlotte Hornets  |  Topic: Gecenin Maçı 2004-2007 « previous next »
    Jump to: