Welcome, Guest. Please login or register.
27 Oct 2020 - 01:16:30
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Charlotte Hornets  |  Topic: Gecenin Maçı 2004-2007 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2  All
Author Topic: Gecenin Maçı 2004-2007  (Read 16728 times)
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« on: 15 Oct 2004 - 17:21:55 »

Gecenin maçı ile alakalı yorum ve görüşler. Maç öncesi ve maç sonrası tartışmaları...
« Last Edit: 30 Oct 2007 - 18:15:39 by BabyShaq » Logged
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #1 on: 15 Oct 2004 - 23:57:05 »

wizards ile yaptıkları maç gerçekten enteresan...bu arada beni okafor 4 ribaundla az (ilk maçı daha galiba) , brezec iyi oyunuyla çok fazla şaşırttı..en iyileri de wallace'tı bu arada...

istanBULL
Jr. Member
**

www.batug.com

View Profile
« Reply #2 on: 29 Nov 2004 - 22:11:17 »

Takım fena gitmiyor. En azından adam gibi oynuyor. Mücadele ediyor.. ama son saniyede kaybediyor. Şampiyonu devirdiler, hawks zaten dişelerine göreydi. şimdilik 3 galibiyet hiç fena değil. Ama Hawks'tan farklı olarak oynadıkları oyunda gelecek için ümit veriyor.

No more tears
istanBULL
Jr. Member
**

www.batug.com

View Profile
« Reply #3 on: 15 Feb 2005 - 18:01:52 »

Takım son 20 maç itibariyle 2-18 ve Okafor olmadanda kolay kolay maç kazzanamayacak gibi... Yinede gerek mücadele, gerek idare ediliş açısından (Draftte ikinci sırayı almak için yapılan manevra, Sezon içi kadroya Kareem Rush'un katılışı vs) gelecek için ümit veriyor. G-Wall'ın beklenen çıkışı yapamaması, Brezec'in hazırlık maçları ve sezon başındaki oyunundan uzak olması, Rush'un gelişinin özellikle Bogans ve Capono'yu etkilemesi gibi olumsuzluklar takımın 10 galibiyette kalmasının başlıca sebebi. G wall ve Brezec biraz istikrar sağlasa, Knight, Rush, G-Wall,Okafor ve Brezec beşinde ısrar edilirse yarınlardan ümit var

No more tears
istanBULL
Jr. Member
**

www.batug.com

View Profile
« Reply #4 on: 18 Nov 2005 - 20:27:02 »

Kilit adam zaten Rush... Bu takımda istikrarlı bir biçimde maç başına 20 sayı atabilecek kapasidede bir o var... O da kendine güvenini kazanıp biraz ritim bulduğunda olan görüldü... Zaten takım başından beri iyi yönetiliyor... He ne kadar May alındığında hayıflananlar  ve takımda yer alamayacağını iddia edenler olmuşsada May oynadığı maçlarla "Charlotte pota altında benim koca dötüme her zaman yer vardır" mesajını vermiştir.

No more tears
PunkBoyTimmy
Guest
« Reply #5 on: 20 Nov 2005 - 23:19:22 »

sean may'in dün gece kevin garnett'e koyduğu o muhteşem bloğu hayatım boyunca unutamam...

bi de adama atletik değil diyolardı.. garnett gibi adamı havada sabitlemiş ""dur daha fazla ileri gidemezsin" demiş resmen muhterem...
freshman
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #6 on: 20 Nov 2005 - 23:22:25 »

sean may'in dün gece kevin garnett'e koyduğu o muhteşem bloğu hayatım boyunca unutamam...

bi de adama atletik değil diyolardı.. garnett gibi adamı havada sabitlemiş ""dur daha fazla ileri gidemezsin" demiş resmen muhterem...
o bloğu ronald dupree ye koymadı mı yaw?

PunkBoyTimmy
Guest
« Reply #7 on: 20 Nov 2005 - 23:24:50 »

hehehe olabilir uzaktan garnett'e manyak benzettim de sesi kapalıydı tv'nin Smiley

ama garnett gibiydi yaws adam kolda beyaz bant falan Smiley Smiley Cheesy
freshman
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #8 on: 20 Nov 2005 - 23:27:05 »

hehehe olabilir uzaktan garnett'e manyak benzettim de sesi kapalıydı tv'nin Smiley

ama garnett gibiydi yaws adam kolda beyaz bant falan Smiley Smiley Cheesy
kime olursa olsun gerçekten manyak bloktu ama hele sean may den gelmesi Shocked Smiley

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #9 on: 21 Nov 2005 - 00:38:12 »

dupree-   12 numara
k.garnett 21 numara Wink

Son Turnuva Şampiyonu
freshman
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #10 on: 21 Nov 2005 - 01:02:59 »

niye ki? sean may blok yapamaz mı yani? Smiley
yapar da abi o dötle smaca gelen adama blok yapması gayet şaşırtıcı olmuş Smiley Smiley

Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #11 on: 27 Nov 2005 - 23:45:58 »

bu gerald wallace yahoo'da herhalde 2. oldu sıralamada. her haltı yapıyo  Smiley
istanBULL
Jr. Member
**

www.batug.com

View Profile
« Reply #12 on: 20 Dec 2005 - 18:25:27 »

Rush sakatlandı mı bu gece? Onunla ilgili birşey duymadım?

No more tears
khamog
Jr. Member
**

76'ers

View Profile
« Reply #13 on: 9 Feb 2006 - 18:45:13 »

bobcats tarihinde ilk defa 3 maçlık bir galibiyet serisi yakalamış... hayırlı uğurlu olsun...

BİZ BİR GÜNDE KRAL OLMADIK BİR GÜNDE DE TAHTTAN İNMEYİZ...
KHAMOG VE DOSTLARI...
istanBULL
Jr. Member
**

www.batug.com

View Profile
« Reply #14 on: 18 Feb 2006 - 20:15:55 »

Bobcats'in pota altı sakatlıklar dolayısıyla Hawks'ınkinden beter oldu.....   Bu derde ilaç olması için Lonny Baxter alındı ama bence kendisinde daha çok bir  TBL oyuncusu havası var... Ama bir aralar Chicagoda iyi oynadığı günleri hatırlıyorum. Umarım beni uatndırır

No more tears
Pages: [1] 2  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Charlotte Hornets  |  Topic: Gecenin Maçı 2004-2007 « previous next »
    Jump to: