Welcome, Guest. Please login or register.
30 Nov 2020 - 00:05:54
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Utah Jazz  |  Topic: Haberler 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 10 11 12 [13] 14 15 16 ... 31
Author Topic: Haberler  (Read 117383 times)
memir
Yellow Mamba
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #180 on: 23 Sep 2007 - 01:48:26 »

Kime göre ve neye göre o takımda en çok konuşmaya hakkı olan Deron ? Deron'da çaylak sezonunda çok çalışmadığı için eleştriliyordu , geçen sene oynadı diye Krilenko gibi bi adama bunları demesi normalmi ? Krilenko'nun kişiliğinden ve çalışma ahlakından şüphesi olana şu son eurobasket denilen turnuvayı gösterir ve derin bir oha çekerim . Bir bakın überstarımız Memo nasıl canını dişine takıp(!) milli takmıyla oynadı bir de Krilenko'ya bakın . Deron'un eleştirdiği bir Boozer olsa tamam Memo olsa tamam , hadi Krilenko'yu geçen seneki performansından eleştirse yine tamam ama Krilenko gibi bir adamın iş ahlakı yok , salondan ilk çıkar , kendisine pas atacağıma babama pas atarım tarzı yorumlar yaparsa yok artık derim .Adama sorarlar sen kimsin diye , bir sene oynamakla her konuştuğunda haklı olunsaydı ne efeler yetişirdi NBA'de . Acaba Krilenko olmasaydı geçebilirlermiydi Houston'ı ilk turda ? Bana kimse şimdi gelipte Deron olmasa hiç bir .ok yapamazlardı demesin , lakin ben şuan kimin daha yararlı oyuncu olduğundan bahsetmiyorum , Deron'un yaptığı düpedüz edepsizliktir . İşte budur konu , yarın öbürgün bu yaşında Krilenkoya laf eden adam yeri geldiğinde şuan çok saydığı Sloan'a laf eder .

#memircagan
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #181 on: 23 Sep 2007 - 02:58:23 »

Bana göre en çok konuşmaya hakkı olan Deron, yazmışım oraya bak "bence" diye. Neye göre, çünkü bu takımı geçen sezon Boozer'la yükseklere taşıyan adam Deron. Boozer'ın uzuun bi yatış dönemi geçirdiğinden dolayı bu tarz konularda pek konuşmaya hakkı olmadığını düşünürsek Deron bu takımın yıldızı olarak bunları söylemeye hakkı olan adam. Dediğin gibi bi çalışmıyo..vs eleştirisini hiç duymadım ben, sadece Paul'e ilk sezonunda ezildiği için eleştirildi, onun da cevabını geçen sezon ziyadesiyle verdi kendisi. Eurobasket'in gazıyla düşünürsek AK-47, Nowitzki ayarında bir oyuncu sonucu bile çıkar. Deron'un idman konusunda anında ortaya çıkacak bi yalan söyleyecek kadar aptal olmadığını düşünürsek AK-47'nin milli takımda başka, Utah'ta başka olduğunu rahatlıkla anlayabiliriz. AK-47 salondan ilk çıkan adamsa, ben Deron'un yerinde olsam ben de screenden o ve Harpring aynı anda çıktığında Harpring'e atarım pası. Bunda da yanlış bi nokta görmüyorum. Eğer sen Kirilenko olmasaydı Houston'ı geçemezlerdi diyosan ben de Deron olmasa bırak Houston'ı, play-off'a kalamazlardı derim. Bu söylediğin kimin yararlı olduğundan bahsetmek değil de nedir? Sadece Houston serisinden bahsediyosak, Deron olmasa da geçemezlerdi o seriyi. Ayrıca Deron'un yaptığı edepsizlik falan değil, bu işler öyle yaşa bakmıyor. Yaşa baksa LBJ, Carmelo, Wade gibi tonla adamın sus pus oturması gerekirdi. Zaten Kirilenko takımdan ayrılmak istediğini söylemiş, o yüzden takımdaki pozisyonla alakalı bi çekişme de yok. Geçen sezon sonunda da bu tarz bir karmaşa olmuş ama kimse isim vererek bi açıklama yapmamıştı, adam açıklık getirdi işte sözlerine. Üstelik hala da açık kapı bırakıyor: "Eğer takımda kalırsa güvenini yeniden kazanması için oyun kurucu olarak elimden geleni yaparım" sözleriyle.
11
mvp, şampiyon
Jr. Member
**

yo butkus!

View Profile
« Reply #182 on: 23 Sep 2007 - 21:36:41 »

forumda daha önce belirtildi ama buraya da yazalım.

dee brown yazdığı blogda önümüzdeki sezon Türkiye'de oynayacağını ifade etti. esas hedefinin nba'de oynamak ve ailesinin yanında kalmak oldugunu söyleyen genç guard :"bazen grururunuzu ezip gerekeni yapmak zorundasınızdır işte bu da öyle bir durum." dedi.

http://www.deebrown11.com/blog/
« Last Edit: 23 Sep 2007 - 21:37:15 by 11 » Logged

Yo Adrian, I think we make a real sharp couple of coconuts - I'm dumb, you're shy, whaddaya think, huh?
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #183 on: 24 Sep 2007 - 15:58:53 »

...Deron'un idman konusunda anında ortaya çıkacak bi yalan söyleyecek kadar aptal olmadığını düşünürsek AK-47'nin milli takımda başka, Utah'ta başka olduğunu rahatlıkla anlayabiliriz. AK-47 salondan ilk çıkan adamsa, ben Deron'un yerinde olsam ben de screenden o ve Harpring aynı anda çıktığında Harpring'e atarım pası. Bunda da yanlış bi nokta görmüyorum...

bence milli takımda ve kendi takımında farklı gazla oynaması gayet normal. ama screenden çıkan adam verilecek pası seçerken "ulan bu idmanda çok çalışıyor, ona vereyim" gibi garip bir şeyi ilk defa duydum... ha bende Harpring e veririm pası çünkü Krilenko ya göre şutu daha güvenilir...

deron un konuşması hakkında ise; adam süper konuşmuş, sene içinde olanları söylemiş ve takımda kalırsa yine sorunsuz çalışırım demiş, süper... benim konuşmam yanlış filan demesindense süper bir cevap olmuş bence...
The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #184 on: 24 Sep 2007 - 22:06:10 »

Krilenko malone-stockton döneminden kaldı bu takıma ve ben pek öyle görmesem de takımın go-to-guy'ı gibiydi.. Ardından gelen carlos-memo'ya verilen yüksek kontratlar,takımın lideri olmasına tek engel yaşı olan bi oyun kurucu gelince krilenko triplere girmiş ve utahtan bana ekmek çıkmaz bu saatten sonra demiş olabilir ki sonuç da bunu gösteriyor.Deronun açıklamaları doğruysa(ki yalan olması pek ihtimal dahilinde gözükmüyor)ve ardı ardına bunlar oluyorsa Krilenko yolcu olabilir bence ama yerine getirilmesi gereken oyuncu kesinlikle matrix değil ..

...
KHAN
Jr. Member
**

Sıcak...

View Profile
« Reply #185 on: 25 Sep 2007 - 16:54:16 »

zaten matrix işi yattı galiba ak-47 nin şut problemi vardır doğru ama bir insna sırf şutu kötü diye nasıl takım arkadaşı tarafından bu kadar aşağılanır anlamıyorum basket bir tek hücumla oynanan oyun mudur? o zaman ona şu soruyu soralım içeride duncan varken üstüne krilenkoyu mu yollarsın matt'i mi? yada hızlı hücumda içeride krilenkodan başkasını görür mü gözün diye soralım.(hadi boozerda açıldı bu sene onuda sayalım)  Bence deron üstüne düşmeyen bir konuşma yapmış ayrıca wade-lebron-melo kim olursa olun takımındaki kendisinden sonraki 2. yıldıza(maden deron yıldız ak-47 2. yıldız oldu bu sene) böyle ağır laflar edemez. Onlara düşmez bu. En başta takımdaki birliği bozar. Örneğin LeBron pota altındaki yarım beyinli ve krilenkonun yarısı kadar bile hücum yeteneğine sahip olmayan hatta antremanlarda sorun çıkartan drew gooden'a bu güne kadar asla bu kadar ağır şekilde yüklenmemiştir. Yarın birgünde memo çıkar krilenkoyu öven deronu kötüleyen bir konuşma yapar bu böyle uzar gider. Deronun yaptığı tek şey saçmalamak olmuş ister doğruyu söylesin ister yanlışı bence bu konu uzarsa sloanın kellesinide götürür.

FOREVER HEAT

gica
Alessandra Ambrosio
Sr. Member

View Profile
« Reply #186 on: 25 Sep 2007 - 18:24:14 »

zaten matrix işi yattı galiba ak-47 nin şut problemi vardır doğru ama bir insna sırf şutu kötü diye nasıl takım arkadaşı tarafından bu kadar aşağılanır anlamıyorum basket bir tek hücumla oynanan oyun mudur? o zaman ona şu soruyu soralım içeride duncan varken üstüne krilenkoyu mu yollarsın matt'i mi? yada hızlı hücumda içeride krilenkodan başkasını görür mü gözün diye soralım.(hadi boozerda açıldı bu sene onuda sayalım)  Bence deron üstüne düşmeyen bir konuşma yapmış ayrıca wade-lebron-melo kim olursa olun takımındaki kendisinden sonraki 2. yıldıza(maden deron yıldız ak-47 2. yıldız oldu bu sene) böyle ağır laflar edemez. Onlara düşmez bu. En başta takımdaki birliği bozar. Örneğin LeBron pota altındaki yarım beyinli ve krilenkonun yarısı kadar bile hücum yeteneğine sahip olmayan hatta antremanlarda sorun çıkartan drew gooden'a bu güne kadar asla bu kadar ağır şekilde yüklenmemiştir. Yarın birgünde memo çıkar krilenkoyu öven deronu kötüleyen bir konuşma yapar bu böyle uzar gider. Deronun yaptığı tek şey saçmalamak olmuş ister doğruyu söylesin ister yanlışı bence bu konu uzarsa sloanın kellesinide götürür.
Bak bakim Deron,Kirilenko'yu şutu kötü diye mi yoksa çalışmadığı için mi eleştirmiş?Gooden'ın sorun çıkardığını ne zaman duydun ve en önemlisi neden Sloan'ın kellesini götürsün ki bu tartışma Huh?
11
mvp, şampiyon
Jr. Member
**

yo butkus!

View Profile
« Reply #187 on: 27 Sep 2007 - 01:13:35 »

memo'dan krilenko'ya destek.
mehmet okur kendi internet sitesinde herkesin krilenkoya karşı anlayışlı olması ve oyuncunun kararına saygı göstermesi gerektiğini söyledi.

http://deseretnews.com/dn/view/0,5143,695213389,00.html

Yo Adrian, I think we make a real sharp couple of coconuts - I'm dumb, you're shy, whaddaya think, huh?
KHAN
Jr. Member
**

Sıcak...

View Profile
« Reply #188 on: 27 Sep 2007 - 19:52:40 »

derona kalmamış sonuçta şuna buna şutu kötü çok çalışmıyo kıçı kırık eli yamuk demek çalışmayanı guardlar değil KOÇlar eleştirir drew goodenın sorun çıkardığını tüm maçlarda gördüm sloanın neden gideceğini burda sana açıklamak zorunda değilim benim yorumum bu deron böyle açıklamalara devam etsin yada bu tür şeyler devam etsin bakalım takımda neler oluyor no
« Last Edit: 27 Sep 2007 - 19:54:43 by KHAN » Logged

FOREVER HEAT

Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #189 on: 4 Dec 2007 - 13:11:34 »

jerry sloan'la olan sözleşme uzatılıyor
2008-2009 sezonu sonuna kadar utahta Cheesy

bu arada carlos boozer da ilk ayın batı konferansında en iyi oyuncusu oldu Afro
mariburnu
Sr. Member

View Profile
« Reply #190 on: 7 Dec 2007 - 03:30:25 »

Jazz Assigns Morris Almond and Kyrylo Fesenko To Utah Flash
Utah Jazz general manager Kevin O’Connor announced today that the team has assigned rookie guard Morris Almond and rookie center Kyrylo Fesenko to the Utah Flash of the NBA Development League.

http://www.nba.com/dleague/utah/almond_071206.html
The Alp
Antipatik Senfoni
Pro. Member

rises?

View Profile
« Reply #191 on: 9 Dec 2007 - 20:40:56 »

memo 4-4 fg ile oynarken neden 20 dakika süre almış hem de boozerın 6 faul aldığı bi maçta ..

...
yangchonchoi
Full Member

View Profile
« Reply #192 on: 10 Dec 2007 - 05:17:24 »

Erken faul problemine girdiği için olabilir,aynı sürede Millsap'ın 1/3 ü kadar ribaund alabildiği için olabilir,Dampier(!)'ın karşısında duramadığı için de olabilir.
 Not:Bunlar tahmindir,maçı izlemedim.
 2.not:Bu kadar formsuz ve şut atmaktan başka bir şey yapmayan bir oyuncunun 20dk oynamasını da normal karşılıyorum.

mariburnu
Sr. Member

View Profile
« Reply #193 on: 10 Dec 2007 - 19:30:47 »

memo 4-4 fg ile oynarken neden 20 dakika süre almış hem de boozerın 6 faul aldığı bi maçta ..

Üçüncü çeyreğin ortalarıydı galiba üst üste iki faul yaptı, çıktı. Millsap ve Harpring oyuna girince pota altı sertliği arttı, Memo oyundayken 10 sayı civarında olan fark giderek azaldı. Daha iyiydi takım. Bu sezon pota altında hiç takılmıyor zaten. Yeni bir pozisyon yarattı kendine, şutör pivot oynuyor.
mariburnu
Sr. Member

View Profile
« Reply #194 on: 16 Dec 2007 - 06:07:38 »

Okur having an MRI today
Jazz center Mehmet Okur missed his second straight game Friday and will undergo an MRI exam on his injured left shoulder today in Salt Lake City.

http://www.sltrib.com/jazz/ci_7729928
Pages: 1 ... 10 11 12 [13] 14 15 16 ... 31
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Utah Jazz  |  Topic: Haberler « previous next »
    Jump to: