Welcome, Guest. Please login or register.
16 Jan 2021 - 22:27:07
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Utah Jazz  |  Topic: Haberler 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 ... 31
Author Topic: Haberler  (Read 119728 times)
Eric
Geçerli
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #75 on: 3 Sep 2005 - 13:12:04 »

orjinal san antonio çocuğuydu finleyin gelişi onu bozmuş olabilir utaha katkıda bulunabilir  sevimli şeker bir insandır

Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #76 on: 3 Sep 2005 - 13:15:48 »

çok önemli bi hamle oldu bence 2 numarada ne kadar büyük problmlerin olduğu çok açıktı, çok faydalı olucak inşallah..

Tim
Guest
« Reply #77 on: 3 Sep 2005 - 13:16:02 »

utah,devin brown la anlaşmış,spurs teki kadar katkı yapamaz die duşunuorum ama belli olmaz
http://www.realgm.com/src_wiretap_archives/37199/20050902/devin_brown_signs_with_utah/
Devin Brown la anlaştılarsa bence çok iyi yapmışlar.Spurstekinden fazla katkı yapacağını düşünüyorum ben aksine. Utah'a lazımdı  bi 2 numara raja bell'den sonra.Utah seneye inşalah başarılı olur,sakatlık da yok guardları da var.Bekleyelim görelim
cantstandya
Timberwolf
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #78 on: 3 Sep 2005 - 14:56:52 »

devin brown hayırlı olsun özverili sorunsuz atletik adam da, jazz ın hala istikrarlı güven veren bi dış şutörü yokken esas takviyenin bu bölgeye yapılması daha olumlu olurdu...
Tim
Guest
« Reply #79 on: 3 Sep 2005 - 17:52:32 »

devin brown hayırlı olsun özverili sorunsuz atletik adam da, jazz ın hala istikrarlı güven veren bi dış şutörü yokken esas takviyenin bu bölgeye yapılması daha olumlu olurdu...
abi elde yokken buna razı olmak zorundalar bence.Şutör adam yok ki piyasada gönül ister ray allen'ı alsaydı utah ama .. Cry Cry
cantstandya
Timberwolf
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #80 on: 3 Sep 2005 - 19:43:34 »

abi elde yokken buna razı olmak zorundalar bence.Şutör adam yok ki piyasada gönül ister ray allen'ı alsaydı utah ama .. Cry Cry

ne ray allenı salary belli kadro belli..yanılmıosam cap in üstündesiniz, bu palacio devin brown da exceptionla geliyo..hem nba da ray allen dışında şutör mü yok.. fa liste bakmak lazım şutör yok demeden önce..

bu takıma ısrar ediyorum istikrarlı bi 3 sayı tehdidi olan oyuncu lazım..exceptionla git damon jones u al deron williams la değişmeli oynat, hem birbirini tamamlayan bi tarzdalar..gelmedi mi git veteran oyuncular var az paraya bağlarsın bi peeler bi walter mccarty..yada gençlerden kapono, blake var..tamam kabul ediyorum saydıklarımın hiçbiri devin brown atletizminde değil geçen seneki backcourt oyuncuların savunma eksiğini kapayamazlar ama exception ın da tamamını gidip brownla palacio ya vermezler herhalde, kalanıyla birisini alabilirler..piyasada şutör yok buna da şükür bunu da bulamayanlar var demekten iyidir..

« Last Edit: 3 Sep 2005 - 19:46:55 by cantstandya » Logged
Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #81 on: 3 Sep 2005 - 20:45:54 »

sırf şut atıyolar die mccarty'e peeler'a mı umut bağlıyalım yani? şut atarak iş ypılsaydı giricek sorununumuzu çoktan çözerdi.. bu saydıklarından hiçbirinin "2 numaralı pozisyon"da devin brown'dan faydalı olacağına inanmıyorum, ewet hala büyük bi şutör sorunumuz war ama en azından 2 numarayı bi şekilde doldurmayı başarıcak birini kadroya dahil etmiş olduk, sorunumuzun bi ölçüde azaldığını iddia edebiliriz..

cantstandya
Timberwolf
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #82 on: 3 Sep 2005 - 22:14:40 »

giricek hiç bi sorun çözemez öncelikle..geçen sene izlemedik mi bu adamın savunmasını, ayrıca hücumu desen orlando günlerinden beri gittikçe zayıflıyor..iddia edildiği gibi bi sharpshooter değil bence..

ayrıca peeler' a mccarty' e umut bağlama ama brown' a exceptionın tamamı kullanılmayacaksa bi tane şutör backup guard al...eldeki kuş kadar parayla bu saydığım adamlar gelip ihtiyacı bi ölçüde kaparlar..bak kapono fena şutör değil mesela thinking
Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #83 on: 3 Sep 2005 - 22:17:46 »

abi işte demek istediim bu saydıın adamların giricek'ten ne kadar artısı war sonuç olarak? yoksa sewerim bende kapono'yu gelsin isterim..

Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #84 on: 3 Sep 2005 - 22:36:04 »

Daha Cj Miles var taş gibi. McCarty'i neresine soksun Utah 2 mi oynatcakksn adamı.
Giricekin savunmasına laf sölerken önerdiğin opsiyonlarınınkini de göz önüne al, ayrıca bu opsiyonlarda 5 çıkacak değil. 6.adam bile değil.

Tim
Guest
« Reply #85 on: 3 Sep 2005 - 23:02:50 »

ne ray allenı salary belli kadro belli..yanılmıosam cap in üstündesiniz, bu palacio devin brown da exceptionla geliyo..hem nba da ray allen dışında şutör mü yok.. fa liste bakmak lazım şutör yok demeden önce..

bu takıma ısrar ediyorum istikrarlı bi 3 sayı tehdidi olan oyuncu lazım..exceptionla git damon jones u al deron williams la değişmeli oynat, hem birbirini tamamlayan bi tarzdalar..gelmedi mi git veteran oyuncular var az paraya bağlarsın bi peeler bi walter mccarty..yada gençlerden kapono, blake var..tamam kabul ediyorum saydıklarımın hiçbiri devin brown atletizminde değil geçen seneki backcourt oyuncuların savunma eksiğini kapayamazlar ama exception ın da tamamını gidip brownla palacio ya vermezler herhalde, kalanıyla birisini alabilirler..piyasada şutör yok buna da şükür bunu da bulamayanlar var demekten iyidir..

abi heralde utah gm i de bunu düşünüyodur yani.Piyasada şütor yok demedim ama devin brown'dan daha iyi bi 2 numara bulmak zor dedim sadece.Damon jones'u bağlamak onların da aklından geçiyodur tabiki.Ayrıca  şunu anlamıyorum illa çok iyi bi üçlükçü şart mı.Utah sakatlıklardan arınsın başarılı olacaktır kötü takım değil çünkü.3lükçü gelirse iyi olur tabiki de adamlar imkanlarının en iyisini kullnacaktır heralde.devin brown da kötü seçim değilda bence.Çünkü atletzmi ,enerjisiyle saydığın veteranlardan daha yararlıdır.Bu arada foruma yeni üyeyim san antoıno luyum ama utah da sevdiğim bi camiadır. arkads kızmana gerek yok. Afro
Kaldı ki çok acil bi üçlük ihtiyacı olursa giricek de karşılar.Saydığın veteranlara bel bağlamak yanlış olur bence.Utah genç bi takım o veteran ihtiyaçlarını da ostertag kazmasını alarak doldurdular.

Arka arkaya mesaj yazmak yerine seçeneğini kullanın - BabyShaq
« Last Edit: 4 Sep 2005 - 03:50:29 by BabyShaq » Logged
cantstandya
Timberwolf
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #86 on: 3 Sep 2005 - 23:49:17 »

Cj miles’ ı Sloan’ ın ilk sene çok kullanacağını sanmıyorum, liseden gelen ilk yılı olan bir oyuncu. Yani taş mı değil mi yorum yapmak için acele etmemek lazım.

Ayrıca ben kenardan gelicek bir adam diyorum.. Zaten Devin Brown gelecek kesin, Spurs match etmiyecek, kalan parayla da bi tane ucuz şutör bulunabilir. Şutör şart mı diyosun, rakip içeriğe kapandığında  içerde ikili sıkıştırmalara üstünlük sağlayacak uzunların yoksa evet şutör şart..üç kuruşa gelecek bi yedek oyuncu fikrine bu kadar karşı çıkılması da ayrı bi ilginçlik..

Şutör adam yok ki piyasada gönül ister ray allen'ı alsaydı utah ama .. Cry Cry

abi heralde utah gm i de bunu düşünüyodur yani.Piyasada şütor yok demedim ama devin brown'dan daha iyi bi 2 numara bulmak zor dedim sadece.

Bunları Utah GM i düşünüyordur lafını da hiç sevmiyorum, herkes fikrini tartışıyor sonuçta.. Yoksa Dumars yaptıysa doğrudur , Kupchak en iyisini bilir, Petrie ver dese veririm zihniyetiyle burda iki çift laf edemeyiz..
AK47isBack
Guest
« Reply #87 on: 3 Sep 2005 - 23:58:48 »

Eğer Salary Cap'imiz müsait olsaydı Joe Johnson'ı bağlamamız komple bir takviye olurdu ama en azından bu sene önceki seneye nazaran daha iyi kadromuz var adam gibi guard ve savunma üstadı(!)bir pivot ekledik kadromuza
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #88 on: 4 Sep 2005 - 00:37:53 »

senin deyiminle bu 3kuruşluk adamları lottery pick gibi gösterirsen haliyle biraz ilginç oluyo. Ayrıca şu 3lük mevzu için Milwaukee bölümüne bi göz atalım, yararı olur.

ps: cj'i takip edin.

Tim
Guest
« Reply #89 on: 4 Sep 2005 - 01:01:35 »

Cj miles’ ı Sloan’ ın ilk sene çok kullanacağını sanmıyorum, liseden gelen ilk yılı olan bir oyuncu. Yani taş mı değil mi yorum yapmak için acele etmemek lazım.

Ayrıca ben kenardan gelicek bir adam diyorum.. Zaten Devin Brown gelecek kesin, Spurs match etmiyecek, kalan parayla da bi tane ucuz şutör bulunabilir. Şutör şart mı diyosun, rakip içeriğe kapandığında  içerde ikili sıkıştırmalara üstünlük sağlayacak uzunların yoksa evet şutör şart..üç kuruşa gelecek bi yedek oyuncu fikrine bu kadar karşı çıkılması da ayrı bi ilginçlik..

Bunları Utah GM i düşünüyordur lafını da hiç sevmiyorum, herkes fikrini tartışıyor sonuçta.. Yoksa Dumars yaptıysa doğrudur , Kupchak en iyisini bilir, Petrie ver dese veririm zihniyetiyle burda iki çift laf edemeyiz..
arkadasım ben sadece senin bu veteran düşüncen herkesin ilk başta aklına gelebilir ,onu savunuyorum.Çünkü utah genç bi takım ve veteranlar en doğal ihtayaçları.Ama benim demek istediğim sadece devin brown'un şu an bulabilecekleri en iyi adamlardan biri olduğu.Buna katılmıyorsan uyuşmuyoruz demektir.Ama gmler en iyisini düşünürler,ya da düsündüklerini zannederler tüm mesele bu. Wink biz de yorum yapıoruz sakin ol..,relaxx
Pages: 1 ... 3 4 5 [6] 7 8 9 ... 31
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Utah Jazz  |  Topic: Haberler « previous next »
    Jump to: