Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /storage/content/61/1004561/batug.org/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3 Haberler
Welcome, Guest. Please login or register.
25 Jun 2021 - 10:52:49
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takým Forumlarý  |  Utah Jazz  |  Topic: Haberler 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 31
Author Topic: Haberler  (Read 128481 times)
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #60 on: 24 Jul 2005 - 11:05:03 »

Bence Utah için oldukça iyi bir hamle. Takýmýt tanýyan, iyi bir uzun Ostertag. 2 yýl önce de iyi performans göstermiþti Utah'da iken. Geri dönmesi iyi oldu bence. Snyder ise benim beklediðim çýkýþý yakalayamadý, Nisan ayýnda oldukça iyi bir performans göstermiþ olsa da, bu ayýn çok da dikkate deðer olduðunu düþünmüyorum. Memphis'te de çok fazla þans bulacaðýný sanmýyorum. Uzun zor bulunan bir þey olduðundan Utah kârlý sayýlýr. Aslýnda üç takým için de iyi oldu. Roll Eyes Ama Sacramento'ya 1 numara yedeði gerekecek sanýrým...

Jazz6th
Guest
« Reply #61 on: 26 Jul 2005 - 07:42:01 »

Çok faydalý bir transfer yaptýk. Eksikliði 1 senede görülmüþtü. Çok önemli iþler yapacaðýz bu sene.

drexler
Uma Thurman
Veteran
Sr. Member

bu kalp seni unutur mu?

View Profile
« Reply #62 on: 27 Jul 2005 - 07:52:58 »

bnde bu takasta kazýk yiyen bi taraf göremedim herkeslere hayýrlý olsun

berdush
Newbie
*

View Profile
« Reply #63 on: 27 Jul 2005 - 14:53:40 »

Lopez zaten NBA defterini kapatmaya yakýn, Borchardt ise yýllardýr sakatlýk falan derken bekleneni veremedi gitti... Bu ikisi tamam da, ben Snyder gibi genç ve potansiyelli birini niye bu takasa dahil etti Utah anlam veremedim... Karþýlýðýnda aldýklarý ne olduðu belli, 2-3 sene daha ortayý kapatmaya çalýþmaktan baþka biþey yapamayacak Ostertag olunca Snyder'a yazýk etti Utah gibi geliyo bana...

jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #64 on: 27 Jul 2005 - 17:24:40 »

synder kazmaligindan gitti sanirim.. atletik ama yetenek fakiri bi eleman guya sg oynuo ama sutu hic yok, amerika da sokaktan cewricegin bi adam da assagi yukari o kadar oynar.. herhalde bi potansiyel de goremediler ki yolladilar yoksa kontrati bisi diildi..

Richard Hammond
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #65 on: 27 Jul 2005 - 21:14:50 »

Snyder öyle ahým þahým atletik bir adam deðil bildiðim ve izlediðim kadarýyla. Ama 2 numara için çok güçlü olmasý onu deðiþik bir oyuncu yapýyordu. Þutu falan da yok tabî.  Smiley Ama all-around bir oyuncu. Potansiyeli olduðunu düþünüyor(d)um.

Кириленко
Forum Postacýsý
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #66 on: 28 Jul 2005 - 00:59:37 »

eski slam dergilerini karýþtýrýrken gördüm, snyder için ülkenin sayýlý sg'lerinden filan deniyodu, bence haksýzlýk yapýyoruz biraz, boþuna yapýlmaz böyle yorumlar sonuçta. ama þu ana kadar pek bi numarasýný da görmediimiz bi gerçek, onun da yolu açýk olsun diyelim þu aNki haliyle o kadar büyük bi kayýp diil...

hamurabi
je t'aime moi non plus
Full Member

Make My F** Day.

View Profile WWW
« Reply #67 on: 30 Jul 2005 - 19:03:17 »

abi bu sene izlediğim tüm jazz maçlarında bu adam en az 1 tane 3lük attı .ee nası şutu yok bu herifin?Huh?

the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #68 on: 2 Aug 2005 - 17:40:16 »

ostertag kazma bi adam ama ne gibi bir fark yaratabileceðini bu seneki play off ilk tur ilk kings-sonics maçýnda oyuna girdikten sonra yaptýklarý ile gösterdi.kýlý kpýrdamayan kings'i tek baþýna yeniden potaya soktu ama ne yazýk ki adelman skor dendeye gelince adamý oyundan çýkardý ve maçý kaybettiler.burada ostertag senelerce çektiði underrated olma derdinin kurbaný oldu.ama sloan onu sever,çok eleþtirse de sever.zaten snyder gerçekten zýpmaktan baþka bir þey yapamayan bi adamdý.yeni gelen guardlara da bayaðý güveniyor olmalýlar.memo bu durumdan kötü etkilenir ki ben bu sene 6. adam oynamasýný jazz açýsýndan mantýklý buluyordum ama sloan artýk geçmiþin hayaletleri tarafýndan kovalandýðý için ostertag karþýsýnda dakikalarý mantýksýz þekilde azalabilir.

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
Кириленко
Forum Postacýsý
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #69 on: 2 Aug 2005 - 18:21:28 »

ostertag'in 35-40 dakika oynamayacaðý çok açýk, en fazla oynadýðý zamanýnda bile 28 dakika sahada kalýyodu, zaten geçen seneki performansýndan sonra mehmet'in yedek bile olsa 30 dakikadan az almayacaðýný düþpünüyorum ben.. ostertag hýrsý, cüssesi ve 2 final deneyimiyle hem mehmet'in geliþiminde hem de utah'ýn bu seneki performansýnda önemli rol oynýcaktýr. Deron williams'ýn uyum süreci ve c.j. miles'tan alýnýcak katký en kritik noktalar bana göre...

Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #70 on: 2 Aug 2005 - 20:24:26 »

Ostertag'in Mehmet'in gelisimine tek katkisi boks alaninda olabilir zannimca.

Кириленко
Forum Postacýsý
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #71 on: 2 Aug 2005 - 21:41:46 »

Smiley alim abi hücum eywallah ama özellikle savunma ve ribaund konusunda iddaalýyým..

FrEaK_NBA
Newbie
*

batug.com

View Profile
« Reply #72 on: 20 Aug 2005 - 03:35:45 »

3. draft Robert Whaley noldu acaba. Deron ve CJ ile imzalandi, onunla imzalanmicak mi? Yaz liginde en etkili 3 oyuncu 3 draft idi, whaleyi de begenmistim
botanik
Newbie
*

batug.com

View Profile
« Reply #73 on: 23 Aug 2005 - 19:08:51 »

Deron´a Utah formasi cok yakismis:

herþey güzel de, neyse... resmi koydum 300 metre uzunluundaki link yerine - oscar
« Last Edit: 23 Aug 2005 - 19:17:03 by OscarRE » Logged

Basari bahce gibidir, daima bakim ister
sarp
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #74 on: 2 Sep 2005 - 18:44:55 »

utah,devin brown la anlaþmýþ,spurs teki kadar katký yapamaz die duþunuorum ama belli olmaz
http://www.realgm.com/src_wiretap_archives/37199/20050902/devin_brown_signs_with_utah/
Pages: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 ... 31
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takým Forumlarý  |  Utah Jazz  |  Topic: Haberler « previous next »
    Jump to: