Welcome, Guest. Please login or register.
29 Nov 2020 - 21:01:10
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Utah Jazz  |  Topic: Haberler 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 31
Author Topic: Haberler  (Read 117371 times)
muyu
baba
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #45 on: 7 Jul 2005 - 01:30:27 »

http://www.turkbasket.com/haberanasayfa.asp?hid=33687

scott layden utah'a asistan coach oluyormus. eglence basliyor mu ?
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #46 on: 7 Jul 2005 - 03:25:48 »

kac kurtar kendini memooooooooooooooooooooo!!!!!!!!

ote yandan stockton i malone draft eden adam acaba gecmisine doner yine can alici pickler bulur mu? keske ama knicks deki resume si facia otesi.. bi de neden draft oncesi ise alinmadi layden onu da annamadim...

Richard Hammond
Tspark
Forum Bücürü
Pro. Member

TNT Yorumcusu!

View Profile
« Reply #47 on: 7 Jul 2005 - 03:33:27 »

http://www.turkbasket.com/haberanasayfa.asp?hid=33687

scott layden utah'a asistan coach oluyormus. eglence basliyor mu ?

GM'liği skandaldı ama koçluğunu bilmem. Jordan da efsane bir oyuncuydu ama rezalet ötesi bir GM oldu. Adamı hemen yargılayıp idam etmemek lazım.

PETER NAUMOSKI-UFUK SARICA-VOLKAN AYDIN-LARRY RICHARD-TAMER OYGUÇ
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #48 on: 7 Jul 2005 - 03:34:27 »

ote yandan stockton i malone draft eden adam acaba gecmisine doner yine can alici pickler bulur mu? keske ama knicks deki resume si facia otesi.. bi de neden draft oncesi ise alinmadi layden onu da annamadim...

o hamleleri yapan adam scott layden'ın babası, yani frank layden.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #49 on: 7 Jul 2005 - 03:40:59 »

http://www.realgm.com/src_wiretap_archives/36521/20050706/scott_layden_joins_utahs_bench_as_an_assistant/

walla real gm in yalancisiyim...

"It was Scott Layden who convinced his father in 1984 to use the 16th overall pick in the draft to select an unknown point guard out of Gonzaga -- John Stockton.

A year later, Scott Layden directed the draft again and Utah selected Karl Malone at No. 13, setting the foundation for the franchise until 2003."

Richard Hammond
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #50 on: 7 Jul 2005 - 03:52:42 »

http://www.realgm.com/src_wiretap_archives/36521/20050706/scott_layden_joins_utahs_bench_as_an_assistant/

walla real gm in yalancisiyim...

"It was Scott Layden who convinced his father in 1984 to use the 16th overall pick in the draft to select an unknown point guard out of Gonzaga -- John Stockton.

A year later, Scott Layden directed the draft again and Utah selected Karl Malone at No. 13, setting the foundation for the franchise until 2003."

ben bu 2 oyuncunun hakkında robert schnakenberg tarafından yazılmış "teammates" adında bi kitap okumuştum, şimdi postunu görünce tekrar baktım, hiç adı geçmiyo scott layden'ın. frank layden araştırdı, seçti, vs. vs.

ben de kitabın yalancısıyım yani.

layden hamlesine gelince, new york'taki gibi bütün gözler üzerinde olmayacak, sloan gibi çok tecrübeli bi adamın yanında takılıcak, o yüzden endişelenicek bi durum yok kanımca. koçluk ve gm'lik çok farklı tecrübeler..

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #51 on: 13 Jul 2005 - 14:10:37 »

çaylaklarımız deron ve cj miles ile imzaladık şu deron guard sorununu çözer umarım
öbürü de şutör zaten,gecen yıl takıldığımız alan savunmasına çözüm olacak mı bakalım

adam inanılmaz sekilde ray allena benziyo bakın bi hatta forma nosu da aynı
« Last Edit: 13 Jul 2005 - 14:11:59 by Hornacek » Logged
infernalmajesty
Newbie
*

batug.com

View Profile
« Reply #52 on: 23 Jul 2005 - 16:20:14 »

abi bu gmin napmaya çalıştını bilen warmı lopezle syderı yolladı ostertag  akzmasını aldı napmaya çalışıo bari memo tarde olsun kurtarsın kendini
sarp
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #53 on: 23 Jul 2005 - 16:47:51 »

Gm şimdi iyice fazlalasmaya baslayan kadrodaki oyuncu sayısını düşürmeyi planlıo heralde,yanılmıosan oyuncu sayısı 11 oldu şimdi oralara free agentlarla takviye yapıcak
Sarevok
Newbie
*

Death Bringer

View Profile
« Reply #54 on: 23 Jul 2005 - 22:29:21 »

aslında utah'ın yolladığı adamlardan sadece snyder işe yarar görünüyo, o da geçen sene bi maçta bastığı bi smaçtan sonra rakip bençe hareket yapınca Sloan'la arası bozulmuştu. ostertag kazma olabilir ama borchard'dan iyidir, en azından sürekli sakatlanmaz

What's so civil about civil engineering, anyway?
nowitzki41
Pro. Member

Sen benim her gece efkarım.....

View Profile
« Reply #55 on: 23 Jul 2005 - 23:48:56 »

utah vala bir garip takım snyder lopez dursa bence ostertagın 2 katı eder ostertag kazmasını yine aldılar

bence bu utahın aldığı mills rodmanın detroitteki haline daha çok benziyo benceı
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #56 on: 24 Jul 2005 - 00:18:38 »

lopez'in dizi sakatlanıp duruyo. snyder'i pek dikkatli takip etmedim sezon içinde ama en son olarak yaz ligi'nde epey batırmış. borchardt'ı da pek beğenmiyolardı bildiğim kadarıyla, kurtulmak istediklerini okuyodum. ostertag kazma mazma ama utah sever onu. o sisteme de alışık.
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #57 on: 24 Jul 2005 - 00:21:18 »

lopez'in ispanya'ya geri donecegi soyleniyor. kaldiramadi cocukcagiz nba'i

Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #58 on: 24 Jul 2005 - 02:25:10 »

içimden bi ses kazık yedi diodu ama orkun'un yazdıkları mantıklı geldi, 3'ündende bi hayır göremedik şu ana dek sonuçta. eğer yanlış okumadıysam raul lopez'in avrupada bi takımla anlaştıını yazıyodu fanatik basket. çok sewmiştim kendisini ama sakatlıklar bırkmadı çocuu yolu açık olsun..

Jazz6th
Guest
« Reply #59 on: 24 Jul 2005 - 05:13:38 »

Hoşgeldin Ostertag.

Çok güzel oldu, çok.

Borchardt ve Snyder-man'e de elveda diyoruz. Utah Jazz'a verdikleri hizmetler için teşekkür ederiz.
« Last Edit: 24 Jul 2005 - 05:20:30 by Oytun » Logged
Pages: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 31
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Utah Jazz  |  Topic: Haberler « previous next »
    Jump to: