Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /storage/content/61/1004561/batug.org/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /storage/content/61/1004561/batug.org/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3 Utah Jazz 2005-2006
Welcome, Guest. Please login or register.
25 Jun 2021 - 12:54:23
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takým Forumlarý  |  Utah Jazz  |  Topic: Utah Jazz 2005-2006 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 [2]  All
Author Topic: Utah Jazz 2005-2006  (Read 13222 times)
mc
Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #15 on: 26 Oct 2005 - 16:43:56 »

benim de annamadýým amerikalý oyuncular çok mu embesil de, senelerdir alan savunmasýna hücum etmeyi öörenemediler. post'a topu indir - top çevir - adam geçersen potaya kadar gitme, boþ adama pasý çýkar...bunnarý öörenemiyorlar mý yani?
the mechanic
WILLIAM "BILL" MUNNY
Pro. Member

Heroes Never Die. THEY RELOAD!

View Profile WWW
« Reply #16 on: 26 Oct 2005 - 22:10:30 »

ya sanýrým öðrenirler de o kadar keskin sýnýrlar içinde oynamayý sevmiyorlar.bizim memo da dediðim gibi üçlükleri atýyordu ama adamlar illa ki sen pota altýnda duracaksýn diye azarlýyorlardý.utah bu kadar net bir basketbol oynamaya çalýþtýðý için bi de doðru oyuncuyu,doðru kadroyu bulmakta zorlanýyor.bir boozer geldi,bir sene orta mesafe þut izledik.ama kimbilir belki de sloan ona bi mailman havasý vermek için bu þutlarý talep ediyordu...

"Bilimde ve güzel sanatlarda en üstün basarilar, tek baslarina çalisan kisiler tarafindan elde edilmistir. Hiçbir parkta bir kurul için dikilmis bir anit yoktur. Hayatta ya tozu dumana katar birinci olursun, ya da tozu dumani yutan kalabaligin arasinda olursun."

ALDOUS HUXLEY
berdush
Newbie
*

View Profile
« Reply #17 on: 29 Oct 2005 - 03:35:16 »

Boozer'ýn geçen sezon ki jump shot a dayalý oyunu Sloan'ýn iþi ise yaþlý kurtun sonu gelmiþ derim ben... Memo gibi þutör ve vasat üzeri yetenekli bi pivotun yanýnda daha önce Cleveland'da yaptýklarýný (ribaund+savunma+pota altý oyunu) yapsaydý Utah daha baþarýlý olurdu diye düþünmeden edemiyorum.  Tabi sakatlýðýnýn izin verdiði ölçüde...

büyük kaptan
Guest
« Reply #18 on: 31 Oct 2005 - 13:39:25 »

kim ne derse desin utah kirlenkoyla sama kaydedemez,adam sut atamýo,rebauntu memoda alýr,kendini gelistirmesi de cok zaor
Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #19 on: 1 Nov 2005 - 10:42:08 »

iþte bu sezon kadromuz
yeni sezon gecen seneye benzemez sakatlýk falan olmazsa playoff yaparýz diyorum
hade hayýrlýsý !

2005-06 Utah Jazz Roster

No.  Player          Pos  HT      

5    Carlos Boozer    F   6-9   
23   Devin Brown    G   6-5   
31   Jarron Collins   F/C  6-11
10   Gordon Giricek  G   6-5 
15   Matt Harpring    F   6-7 
43   Kris Humphries   F   6-9 
47   Andrei Kirilenko  F   6-9 
25   Keith McLeod    G   6-2 
34   C.J. Miles          G   6-6 
13   Mehmet Okur    F   6-11
00   Greg Ostertag   C   7-2 
30   Andre Owens    G   6-4 
3    Milt Palacio         G   6-3 
54   Robert Whaley   C   6-10
8    Deron Williams    G   6-3 

Head Coach: Jerry Sloan, Evansville 
Assistant Coaches: Phil Johnson, Utah State 
                   Tyrone Corbin, DePaul 
                   Scott Layden, St. Francis
Assistant Coach, Player Development: Mark McKown, South Carolina
Upstate
Althetic Trainer: Gary Briggs, Morehead State 
Assistant Athletic Trainer: Brian Zettler, Texas A&M

Numerical Roster

00 Greg Ostertag   25 Keith McLeod
3  Milt Palacio         30 Andre Owens
5  Carlos Boozer     31 Jarron Collins
8  Deron Williams   34 C.J. Miles
10 Gordan Giricek  43 Kris Humphries
13 Mehmet Okur   47 Andrei Kirilenko
15 Matt Harpring   54 Robert Whaley
23 Devin Brown

Projected Starting Lineup:

C  - Mehmet Okur (Jarron Collins / Greg Ostertag)
PF - Carlos Boozer (Kris Humphries / Robert Whaley)
SF - Andrei Kirilenko (Matt Harpring)
SG - Gordan Giricek (Devin Brown / C.J. Miles / Andre Owens)
PG - Deron Williams (Milt Palacio / Keith McLeod)
« Last Edit: 1 Nov 2005 - 10:44:04 by Hornacek » Logged
Manu
Guest
« Reply #20 on: 1 Nov 2005 - 14:57:47 »

utah bence beklenenin aksine sezonun süpriz takýmý olcak
bu takýmda hic bellli bi skorer yok deniyor,fakat illa olmasý gereken bisi degil aksine kirlenko-boozer-deron williams kýsaca kadronun cogunlugu skorer özellik tasýyor
basarýlý olcaklarýný düsünmemin temel nedeni bu sene basarýsýzlýk olursa koc sloanýn kovulacak olmasý,o takýma bu sene cok seyler kazandýracaktýr yada elinden gelenin en iyisi yapacaktýr
ve kirilenko bu sene artýk kariyer sezonunu yakalayabilir
jazzbrothers
Newbie
*

You cannot pass!!!

View Profile
« Reply #21 on: 2 Nov 2005 - 16:27:07 »

Geçen gün NBA TVde Fred Carterýn dedikleri baya gaza getirdi Northwest birincisi falan bakalým açýlýþý yapýyoruz bu gece. Ayý 9-6 civarý bir skorla kapatmamýzý bekliyorum. Ýnþallah bu sene sakatlýk falan olmaz.
turkoglu_nbamusti
Newbie
*

6 championluk daha ne olsun...

View Profile
« Reply #22 on: 27 Jan 2006 - 01:12:28 »

Ruslar niye? Krilenko'yu yalnýz býraktýlar anlamadým.Bu seneki oylamada düþünsenize 150 milyondan fazla insan yaþýyor Rusya' da bu durum bence Krilenko'nunda hoþuna gitmemiþtir.Mehmet az çok sahip çýktýk 300 bini geçti All Star olmasa bile saygý göreceði kesin.Utah'ýn bu seneki playoff maçlarýný merakla bekliyorum  Smiley
turkoglu_nbamusti
Newbie
*

6 championluk daha ne olsun...

View Profile
« Reply #23 on: 30 Mar 2006 - 01:23:07 »

aceb Play off oynama þansýmýz varmý  düþünceleriniz neler? Ben karamsar düþünüyorum ama bir ufak bir þans var gibi
Pages: 1 [2]  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takým Forumlarý  |  Utah Jazz  |  Topic: Utah Jazz 2005-2006 « previous next »
    Jump to: