Welcome, Guest. Please login or register.
16 Aug 2017 - 18:06:24
Google
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Portland Trailblazers  |  Topic: Haberler 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 96 97 98 [99]
Author Topic: Haberler  (Read 206624 times)
tricktir
Pro. Member

View Profile
« Reply #1470 on: 1 Jul 2016 - 22:48:56 »

Düzeltme geldi 4 yıllık 70 verecekmişiz. Neyse en azından sağlıklı bi wingman aldık. Bazemore için bu paradan fazlasını ödemeyi düşünen 4-5 takım varmış, piyasa çok acayip.
Valla paraları akıl almıyor sadece hamleleri idrak edebiliyorum ben de. Portland adına mükemmel ekleme Lillard ve McCollum yedekleme açısından daha iyi bir seçenek piyasada yok, bir de 5 numara alırsa Portland çok güzel takım olacak. Howard deniyor olmaz inşallah bir Horford mesela tertemiz olur hakikaten

başarılar gelir geçer asaletin bize yeter
http://twitter.com/tricktir
http://astrakhanatoly.blogspot.com/
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #1471 on: 2 Jul 2016 - 02:07:50 »

Parsons'ı alsaydınız hageden daha iyiydi. Turner top elinde olmadan hiç bir varlık gösteremiyor, üstelik 3 sayı atamıyor resmen, yani "elveda spacing" diyebiliriz.Olshey diye birini tanımıyorum şu saatten sonra.Pau Gasol ile de ciddi şekilde ilgilieniyormuşsunuz.Çok yanlış işler oluyor,çok.

judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #1472 on: 2 Jul 2016 - 13:45:54 »

mozgov'dan sonra gönül rahatlığıyla overpaid diyebileceğimiz ikinci kontrat bu oldu bence.

mVy
keeper
Jr. Member
*

View Profile
« Reply #1473 on: 2 Jul 2016 - 17:56:40 »

Turner hamlesini ben gercekten cok ama cok sevdim, olur da Gasol da gelirse  Portland bu senenin ustune seneye de cok acayip isler yapacaktir demektir. Crabbe'e gelecek her teklifi karsilayacaklarini soylemislerdi zaten. Harkless'i da tutacaklarini varsayarak cok hos bir takim olma yolundalar.
Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #1474 on: 8 Jul 2016 - 12:03:31 »

Ezeliyi hem 2 yıllık 15 milyona hem de 2. yılında team option olan bi kontrata kapatarak sevinmişken nets bizi epey zorlayacak bi hamle yaptı. Crabbe'ye 4 yıllık 75 milyonluk bi kontrat önerdiler. Match etsek ayrı match etmesek ayrı bi dert olacak bizim için. 3&d, yada güncel adıyla Defense and Space dedikleri bu tarz oyunculara yüksek paralar dökülüyor. Geçen yıl da matthews'ı bu yüksek kontrat bedeli yüzünden kaybetmiştik.

Crabbe özel bi oyuncu olabilir, bizim de henderson'u kaybettikten sonra cap de dolduğu için başka atıcı alma şansımız yok. Öte yandan bu kontratın patlama riski hiç de az değil. Finansal olarak ve ilerideki hamleler içinde bizi soracak bi kontrat ayrıca. İlk başta bırakın nets alsın demiştim ama şimdi kararsızım.

« Last Edit: 8 Jul 2016 - 12:05:07 by Mavi » Logged

BLAZERSEVER
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #1475 on: 21 Sep 2016 - 22:30:47 »

Off sezonda genç oyuncuların takımda tutulmasına sevindim. E.Turner da değişik yetenekleri olan bir oyuncu, dış şutu konusunda tereddütler olsa da bence yeterince dış şut tehditimiz var. Ezeli fena hamle değil ama dizleri soru işareti. Şu kadroyla yine batının tehlikeli takımları arasında olacağız, takımda görülen ilerleme doğrultusunda da tepedekilere sürprizler yaparız.
BLAZERSEVER
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #1476 on: 12 Feb 2017 - 21:56:01 »

Plumlee-Nurkiç takasıyla GM sezonu yatırdı herhalde, 2017 draftında 3 ilk tur seçim, zaten çok yaşlı takımdı, genç yetenek lazım!!!
mtarikc
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #1477 on: 13 Feb 2017 - 16:42:35 »

takım bosu bosuna plumlee yuzunden luks vergisi odeyecekti onumuzdeki sezon. ona kontrat vermeden boşa salmaktansa nurkic'in yanında bi de birinci tur hakkı aldılar ki süper iş. plumlee-nurkic dengesi de ne tarafa agır basıyor bilemiyorum su an, blazers simdiden daha iyi bi takım olmus bile olabilir.

BLAZERSEVER
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #1478 on: 13 Feb 2017 - 22:56:20 »

Gelecek sene de ucuz kontrata oynayacak pivot buldular ama maddi açıdan hesap peşinde değildik ki zaten. Blazersın oyun stili Plumlee' daha uygun, üstelik iki garda bağımlıyken Plumlee'nin pas yeteneği çok önemliydi, dahası parkede veya soyunma odasında iyi bir karakterdi Plumlee.
BLAZERSEVER
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #1479 on: 2 Apr 2017 - 00:43:23 »

Tam Denver ve Houston galibiyetleriyle playof öncesi kıvama geliyorken Nurkiç'in sakatlığıyla yeni bir mücadele gerekiyor...
mtk
Pro. Member

I'll kill you

View Profile
« Reply #1480 on: 3 May 2017 - 18:14:50 »

Bu adamın hayatı yükselişinden sakatlığına, koç olarak yeniden doğuşundan şimdi de bu olaya tam kitaplık hikaye oluyor

Brandon Roy shot in the leg after shielding children from gunfire

BLAZERSEVER
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #1481 on: 3 May 2017 - 23:16:49 »

Acil şifalar... bari koçluk kariyeri sakatlıksız sürseydi ... Şanssızlık yakasını bırakmıyor.
Pages: 1 ... 96 97 98 [99]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Portland Trailblazers  |  Topic: Haberler « previous next »
    Jump to: