Welcome, Guest. Please login or register.
9 Jul 2020 - 22:19:32
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Orlando Magic  |  Topic: Haberler 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 41 42 43 [44]
Author Topic: Haberler  (Read 145776 times)
kedi
Full Member

Hakiki tosun paşa benim!

View Profile
« Reply #645 on: 4 Jul 2016 - 13:42:27 »

Valla ben Vucevic'i etmezdim, Biyombo ve Ibaka ile ne kadar hucum uretebileceksin ki

ne oynayacağına bağlı derim.

mVy
keeper
Jr. Member
*

View Profile
« Reply #646 on: 4 Jul 2016 - 17:14:09 »

Valla her durumda uretme konusunda sikinti yasayacagin asikar, hucumda kazandirdiklari savunmada goturduklerinden daha fazla.
mtarikc
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #647 on: 4 Jul 2016 - 17:55:10 »

Ben direk Vucevic'i yollardim, ki Magic de oyle yapacak zaten muhtemelen. NBA su anda etrafina takim kurulabilecek Davis, KAT, Cousins gibi istisnalar haricinde ureten uzunlara uygun bir lig degil, olaylar iyice ball handler'larin etrafinda donuyor artik. Uzunlarin fonksiyonu savunmada arkayi toplamak ve hucum ve savunma ribaundlarini domine etmeye dogru kayiyor. Vooch karsiliginda Oladipo'nun boslugunu birazcik da olsa doldurabilen bir wingman bulurlarsa direk yollarlar diye dusunuyorum. Yanina bir de ikinci tur draft hakki falan alirlarsa onlar icin kaymagi olur o da.

Pages: 1 ... 41 42 43 [44]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Orlando Magic  |  Topic: Haberler « previous next »
    Jump to: