Welcome, Guest. Please login or register.
9 Jul 2020 - 23:00:45
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Orlando Magic  |  Topic: Haberler 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 40 41 42 [43] 44
Author Topic: Haberler  (Read 145784 times)
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #630 on: 8 Jul 2014 - 15:30:43 »

Gordon'ı small-ball 4 numarası gibi yani Shawn Marion gibi değil,3 numarada Krilenko gibi kullanmayı planlıyorlar herhalde.Bu durumda Harris gibi gençlere yazık hageden.

demirersinn23
Newbie
*

View Profile
« Reply #631 on: 8 Jul 2014 - 17:35:08 »

2 yaz ligi maçında da Gordon'ı 3 numarada denediler,bana çok iç açıcı bir karar gibi gelmedi çünkü hem Gordon'ın nba'de eşleşme sorunu olacaktır hem de dış oyuncu özellikler(şut,dripling vb,)zayıf.Oladipo,Payton ikilisini de yan yana çok az denediler.Genelde ikisinden biri oyunda olup tüm sorumluluğu aldı.Bence Orlando yaz ligi maçlarında oyunculardan ne alıp alamayacağını test ediyor,sezona Payton,Oladıpo,Harrıs,Gordon,Vucevıc beşiyle başlarlar.Yanlarına bu parçalar gerekli miydi orası tartışılır.
Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #632 on: 8 Jul 2014 - 17:40:24 »

harris'in o fizikle 3 numara oynaması ligde bu kadar takım 3 kısayla 4 kısayla oynarken çok zor. durantla mı eşleşecek bu adam, yada bizim takımı örnek vereyim batumla mı? zor işler

Mustaine
Sr. Member

View Profile
« Reply #633 on: 16 Jul 2014 - 23:45:42 »

https://twitter.com/ESPNSteinLine/status/489479209832939520

Ridnour ile anlaşılmış, Frye ve Ben Gordon'dan iyi transfer.
major
Forum Cobain'i
Sr. Member

bellick bunu okuyosan topsun olm...

View Profile WWW
« Reply #634 on: 6 Oct 2014 - 19:51:06 »

Channing Frye, idmanda zaten problemli olan dizinden sakatlanmış. Sözde yıllardır rebuilding yapıyoruz, 31 yaşında, dört yıllığına, yıllık sekiz milyon vereceğimiz yıldızımızın sakatlığı yüreklerimizi ağzımıza getiriyor. Bekle bizi 21 galibiyet..
« Last Edit: 6 Oct 2014 - 19:52:15 by major » Logged

koBi
Newbie
*

View Profile
« Reply #635 on: 15 Nov 2014 - 22:01:08 »

Ben bu sene Orlando'yu izlerken keyif aliyorum ve gayet mücadeleci ve umut verici bi basketbol oynuyorlar. Üstelik vucevicle birlikte en önemli oyuncu diyebileceğimiz oladipo daha dün ilk kez oynadı. Belki play-off zor ama en azindan o yarışta olabilirler.
jose
Newbie
*

View Profile
« Reply #636 on: 16 Nov 2014 - 01:23:13 »

Orlando'yu izlemek pek keyifli hakikaten. Yeni iki çaylağının neler yapabileceğinden tutta Vucevic'in kaliteli ve Fournier'in akıllı basketbolu ile seyredilecek güzel şeyler vaadediyorlar.
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #637 on: 30 May 2015 - 15:42:19 »

Hayırlı olsun.Çavuş Skiles müfrezeyi hizaya sokmaya gelmiş.Çok çok doğru bir tercih bence.Hem organizasyon ile geçmişi olan hem de disiplinli ve savunmacı oyun kimliğiyle takıma karakter kazandıracak,eldeki malzemeye de uygun bir coach.Oladipo,Gordon gibi joker savunmacılarla gelecek sezon kabus gibi bir takım olabilir Orlando,doğru spacing sağlanabilirse.

abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #638 on: 20 May 2016 - 01:26:01 »

Yukarıdaki mesajdan "Çavuş Skiles" ve "Organizasyon ile geçmişi" kısımlarını çıkarıp "Vogel" ve "Çok daha iyi oldu" ekleyebiliriz.

Burada asıl sorun Payton-Oladipo sorunu. Hezonja ve Fournier mutlaka ilk 5 çıkmalı Gordon şut kabızı olduğu için. Payton daha iyi bir "facilitator" ve Oladipo'nun daha çok albenisi var. Bence takas gelebilir.

mtarikc
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #639 on: 20 May 2016 - 15:46:21 »

Bildigim kadariyla Magic yonetimi Payton'a franchise'in gelecekteki oyun kurucusu olarak bakiyor. Hatta Hennigan'in sezon ortasinda Skiles ile bu konuda tartistigi dedikodulari cikti Skiles ayrildiktan sonra. Payton'i takas ederlerse sasiririm.

abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #640 on: 3 Jul 2016 - 02:26:43 »

Hannigan yine ilginç bir hamle yaptı. Frye hamlesini de anlayamamıştım, mevcut kadroda Biyombo hamlesini de anlamak mümkün değil. Ibaka için alternatif olamaz gidişine karşı sigorta olarak görülüyorsa zira oyun stilleri çok farklı, Vucevic zaten her maç 30-35 dakikayı görecek, e daha Gordon süre alacak. İlginç...

mVy
keeper
Jr. Member
*

View Profile
« Reply #641 on: 3 Jul 2016 - 07:41:43 »

Kendimi bu takas icin ikna etmeye calisiyorum mantikli olduguna dair zira kafam almiyor bench icin 18 milyonluk bir adami. Hadi diyelim 3'u arasinda dagitacak sureleri, Ibaka-Biyombo ve Vuc-Biyombo ikilileri sahadayken nasil olur isler gozumde canlandiramadim.
judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #642 on: 3 Jul 2016 - 12:49:55 »

vucevic takas edilecek işte abi, çok bariz değil mi?

kedi
Full Member

Hakiki tosun paşa benim!

View Profile
« Reply #643 on: 3 Jul 2016 - 13:33:28 »

aynen. vucevic'i güzel bozdururlarsa; X, Fournier, Hezonja, Ibaka, Biyombo yürür gider. Guard pazarlayan, uzun arayan kim var acaba ? Biz de Jarret Jack'i salızlamıştık, ona da sulanabilirler. Sağlıklı dönecek diyordu Jack için.

mVy
keeper
Jr. Member
*

View Profile
« Reply #644 on: 3 Jul 2016 - 19:07:14 »

Valla ben Vucevic'i etmezdim, Biyombo ve Ibaka ile ne kadar hucum uretebileceksin ki hele burada Payton gibi sut ozurlusunden bahsediyoruz, ha onu da pakete koyarlarsa isler degisir ama hala Biyombo-Ibaka ikilisi hos diil benim icin
Pages: 1 ... 40 41 42 [43] 44
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Orlando Magic  |  Topic: Haberler « previous next »
    Jump to: