Welcome, Guest. Please login or register.
24 Sep 2020 - 01:00:18
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  New Orleans Pelicans  |  Topic: Haberler 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 26 27 28 [29] 30 31
Author Topic: Haberler  (Read 110612 times)
judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #420 on: 2 Jul 2016 - 15:32:42 »

ben açıkçası new orleans'ın etwaun moore ve solomon hill hamlelerini beğendim. ikisi de beğendiğim oyuncular. nihayet sağlam kalabilecek, savunma yapan, şut atabilen adamlar aldılar.

bir tane de 4 numara bulabilirlerse eli yüzü düzgün bir takım oluyorlar. jrue'nun sakatlanmadan oynayacağını varsayıyorum tabi.

riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #421 on: 2 Jul 2016 - 15:52:54 »

Başka hamleler olmazsa Hill, Moore eklemeleri ile playoff yapabilecekler mi? Davis muhtemel sezon başarısızlığının faturasını bu hamlelere çıkartabilir. Seneye çekip giderse şaşırmam.

judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #422 on: 2 Jul 2016 - 16:06:37 »

yapamayabilirler, ama kesin playoff yaptıracak bir hamle de yok sonuçta. daha yapılması gereken işler var tabi. ömer'in kontratı var, evans kontrat yılındayken takas edilebilir. en azından doğru yolda ilerliyorlar.

davis takas isterse gidebilir tabi ama kendine de baksa iyi olur bence biraz. geçen sene top oynamadı, bu sene beklenen mvp seviyesine geri dönmesi lazım öncelikle playoff için.
« Last Edit: 2 Jul 2016 - 16:29:25 by judas » Logged

mVy
keeper
Jr. Member
*

View Profile
« Reply #423 on: 2 Jul 2016 - 19:50:32 »

Su kontratlar altinda 4 yila 52 milyonun nesi cok acaba? 3-4 oynayabilen, ortalama ustu bir savunmaci ve acayip isler yapabiliyor ve en onemlisi genc.
judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #424 on: 15 Jul 2016 - 13:23:36 »

new orleans sessiz sedasız güzel hamleler yapmaya devam ediyor. galloway'den sonra terrence jones'u da almışlar. geçen sene hiçbir şey oynamasa da iyi bir deneme bence.

holiday/galloway
hield/moore
solomon hill/evans/dante
jones/diallo
davis/ömer/ajinca

davis'i yine ömerle falan yan yana oynatmaya devam eder mi bilmiyorum ama bu saçmalığın duracağını varsayarak böyle bir depth chart yaptım. holiday, evans gibi adamların sakatlıklarında yerlerini doldurabilecek adamlar var şu an, ben playoff'a kalmalarını bekliyorum şahsen. ama zor olacak tabi minnesota, utah gibi playoffu zorlayacak takımlar da geliyor.

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #425 on: 15 Jul 2016 - 14:26:39 »

Su kadroya bakınca davis ve evans dısında Euroleague'e bile gelse heyecan yaratacak bir oyuncu göremiyorum
O yüzden playoff falan cok iddialı bir hedef bence

Son Turnuva Şampiyonu
mVy
keeper
Jr. Member
*

View Profile
« Reply #426 on: 15 Jul 2016 - 18:41:52 »

Gentry aciklama yapmisti gecenlerde, pace olarak lige ilk 5'te olmayi planliyormus. Bu sebeple Omer'i uzun sure sahada tutacagini sanmiyorum, Jones hamlesi de bu sebeple daha mantikli gelmeye basladi bana.

Yine de play-off cok iddiali bir hedef bence de
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #427 on: 15 Jul 2016 - 19:09:52 »

Bence 8.sıradan play-off yapar bu kadro. Sağlıklı bir Jrue ile dışardan, Brow ile içerden harika bir savunma takımı olabilirler. Hield zaten efsane şutör ve senior, hemen katkı verecektir. Adamım Jones da bu yılki performansı ile Morey kekosuna tırnak yedirtecektir eminim zira çok iyi bir ortamda, çok uyumlu parçalarla beraber olacak. Galloway de çok iyi bir backup her iki guard pozisyonu için.Pahalı da olsa 3&d parçalar da buldular.  Tek sıkıntı Tyreke yüzünden çıkabilir ama olmadı release ederler.

riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #428 on: 15 Jul 2016 - 19:28:06 »

Valla Salih Batı'da Pelicans'dan daha çok galibiyet alacak kimler var diye bakınca bir sürü takım giriyor insanın aklına. Ha yaparlar mı ihtimal tabi ama 2 sene önceki gibi epey iyi bir Brow görmek lazım. Geçen sene de Blazers'ı hiç saymıyorum (muhtemelen bir çok kişi de) ama adamlar nerdeyse saha avantajı alarak playoff yapıyorlardı ki tur da geçtiler. Önümüzdeki sene de yaparlar muhtemelen.

Ben Jazz veya Kings'ın o yarışın yine içinde olacağını ve bu senekilerden biri yapamayacaksa bu takımların şansının daha çok olduğunu düşünüyorum. Zaten Kings bu sezon da playoff yapamazsa Kazıns beni takas edin türküsünü söyler.

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #429 on: 15 Jul 2016 - 19:36:19 »

Son 5 yilda lottery pick'lerini eh iste veteranlar icin cope atan New Orleans bu sefer de artan cap'e reaksiyon olarak bence vasat parcalarla donatti Davis'in etrafini. Ligin en yetenekli oyuncularindan birine sahip olup hicbir sekilde bati finali potansiyeli olamayan bir kadro kurmak ciddi bir basarisizlik. Davis 5. sezonuna giriyor ve hala takim konferansta 8. olur mu'yu konusuyoruz nitekim.
« Last Edit: 15 Jul 2016 - 19:43:31 by Cagatay » Logged

judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #430 on: 15 Jul 2016 - 19:42:29 »

valla anthony davis biraz unutuldu gibime geliyor. 2 sene önceki halinin üzerine koyacağını düşünüyorum bu sene. yanında ilk defa dirençli, savunma yapıp şut atabilen bir oyuncu grubu geldi. holiday büyük bir sakatlık geçirmez umarım.

tyreke bu arada bence de fazlalık. bench skoreri/lideri olmayı kabul edecekse eyvallah ama karşılığında pick falan alabilirlerse hiç düşünmeden yollasınlar.

ama çağatay'ın son dediğine katılıyorum tabi. davis'in olduğu takım playoffa girer mi girmez mi tartışmasında olmamalı. ryan anderson, tyreke evans, eric gordon gibi, isimleri büyük ama oyununda önemli eksikler olan adamlarla bu hale geldiler.

nyk
Newbie
*

View Profile
« Reply #431 on: 4 Oct 2016 - 23:55:37 »

abi davis 5 numara değilde 4 numarada oynayacaksa, bu olay yılın değil, asrın gerizekalılığı olur.
aynı şekilde başlayacaklar sanırım bu sezona da. ya ayıptır yazıktır be kardeşim. cıdden rezalet ya bu cocuga bu yetenege goz gore gore ıhanet edıyolar, yuh
Palin
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #432 on: 20 Feb 2017 - 08:50:22 »

Adrian Wojnarowski ‏@WojVerticalNBA  5 dk.5 dakika önce
Sacramento has agreed to trade DeMarcus Cousins to the New Orleans Pelicans, league source tells @TheVertical.

Adrian Wojnarowski ‏@WojVerticalNBA  4 dk.4 dakika önce
 Deal with the Pels includes guard Buddy Hield, and a 2017 first-round pick to the Kings for Cousins, league sources tell @TheVertical.

Şaka gibi takas, Davis ve Cousins yan yana acaip ama
BlackandWhite
Pro. Member

Sefasini surduk;cefasini cekeriz

View Profile
« Reply #433 on: 20 Feb 2017 - 12:42:29 »

Pelican yılın bombasını patlattı büyük ihtimal kaset falan ile tehdit etti Divacı.Yoksa cousins için Celtics bu teklifi çok rahat karşılar ve her takım bir şekide girebilirdi.Kensai nin dediği tekliif bunun çok üstünde zaten
Günümüz basketbolunda uzuna biraz burun kıvrılsada;uzun uzundur.Günümüzün twin towersı;uzun olsun taştan olsun diyerek Spurs ten sonra;tüm sempatim onlarda
8 den de bence girecekler.Seneyede kalbur üstü bir kısa ile çok daha tehlikeli olurlar

<br /><br /><br />
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #434 on: 20 Feb 2017 - 12:48:12 »

Yazacak o kadar çok şey var ki.

Öncelikle Kings organizasyonuna kayyum atansın, vallahi atansın, yeter amk. Millet twiter'da boy boy resimler koymuş, bu takası 2K'de bile yaptırmıyor yapay zeka. Allah akıl-fikir vermesin şu saatten sonra da.

Hornets bugün "Eyvah Davis'i kaçıracağız" havasına girmelerine sebep olan, yanlış ve agresif hamle hastalığına geri dönmüşe benziyor. Davis ve Cousins beraber nasıl var olacak büyük soru işareti. Şut sokacak adam yok, nasıl spacing sağlanacak? En iyi şutörler olduklarına göre Davis 2, Cousins 3 numara çaıkacak galiba. Ömer ve Ajinca da 4 ve 5 numara oynasın, why not? Şu açıdan başarı var yalnız, benzer teklifi Philly'e Okafor karşılığında yapmışlar ama sonra vazgeçmişler. Philly de kaybedenlerden bu durumda.

Burada en büyük kaybeden Celtics. Çok değerli Nets picklerini vermek istemediği için arayıp bulamayacağı superstarı kaptıran Ainge, pickleri götüne soksun şu saatten sonra. Başka bir superstar alabilirse her an söylediğim bu lafı yutma hakkımı saklı tuttuğumu şimdiden beyan ederim.

Pages: 1 ... 26 27 28 [29] 30 31
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  New Orleans Pelicans  |  Topic: Haberler « previous next »
    Jump to: