Welcome, Guest. Please login or register.
31 Oct 2020 - 07:32:17
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Minnesota Timberwolves  |  Topic: Haberler 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 74 75 76 [77]
Author Topic: Haberler  (Read 266140 times)
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #1140 on: 21 Apr 2016 - 18:44:13 »

Ben Kevin Durant olsam Minnesota'yi ciddi dusunurum su noktada. Wiggins'ten 3. adam olarak ne kadar randiman alinir bilmiyorum ama KAT 20 senede bir gelen bir yetenek.

Shamrock
Newbie
*

Jesus Shuttlesworthless

View Profile
« Reply #1141 on: 21 Apr 2016 - 21:50:31 »

Pistons'taki Bower'la aynı yetkilere sahip Layden. Fakat kötü tavsiyelerine kulak kabartırsa beraberinde kabarık kontratlar peşinden gelir. Thibs'in kafasında burnunu sokmayacak bir takım sahibi ve GM var. Bulls'ta Forman'la papaz olduğu gibi kimseyle papaz olmak istemiyor.

Thibs'ten alabildiklerini Izzo'dan daha iyi alırlardı ama Izzo hep dedikodu olarak yer edecek NBA'de vaziyet o yönde.

Durant'ten bahsetmeyi unutmuşum. Batıdan şansını zorlamak yerine doğudan kolaya kaçar. Warriors göz açtıracak gibi durmuyor. Celtics taraftarıyım ama içime sinmiyor ne gelişi ne de gelme ihtimali.
« Last Edit: 21 Apr 2016 - 21:54:02 by Shamrock » Logged

bu sene bu topiği açmak piksel israfından başka bişey değil.. 
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #1142 on: 21 Apr 2016 - 22:43:31 »

Forman ile Polyanna bile papaz olur bence.

Shamrock
Newbie
*

Jesus Shuttlesworthless

View Profile
« Reply #1143 on: 19 Jul 2016 - 01:52:16 »

Summer League Bracket'te son seribaşı (24. sıra) Minnesota Timberwolves hem 1 numara Toronto Raptors'ı, hem de finalde 2 numara Chicago Bulls'u mağlup etti. Üstelik Kris Dunn yoktu son maçlarda. Biraz bencil oynadı, yaratıcı olmaya çalışırken kötü tercih yapmaya itiyor. Fakat ligde çok top çalacağı belli, elleri çok aktif.

Dünkü maçla karıştırınca totem olmuş oldu. Valentine'in stepsli basketine verdiler maçı :/
« Last Edit: 19 Jul 2016 - 08:39:14 by Shamrock » Logged

bu sene bu topiği açmak piksel israfından başka bişey değil.. 
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #1144 on: 25 Sep 2016 - 19:12:37 »

Forum ne hale gelmiş bir göstergesi de burada. Garnett emekli oldu, bir cümlelik mesaj yazan dahi yok.

Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #1145 on: 29 Sep 2016 - 17:32:00 »

garnett bizim gözümüzde bi iki sezondur emekliydi belki ondandır
riversking
Pro. Member

twitter.com/EkiciHakan

View Profile
« Reply #1146 on: 30 Sep 2016 - 16:37:05 »

Pierce da bu sene bırakmış olsaydı daha şık olurdu, hep beraber emekli modu.

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #1147 on: 30 Sep 2016 - 23:44:07 »

Soyle bir baktim da Terry, Dirk, PP, Carter, Elton Brand, Ginobili gordum 90larda draft olup da hala bir takimla anlasmasi olan.

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
Teardrop
Pro. Member

Tracy McGrady

View Profile
« Reply #1148 on: 1 Oct 2016 - 04:23:41 »

Forum ne hale gelmiş bir göstergesi de burada. Garnett emekli oldu, bir cümlelik mesaj yazan dahi yok.

foruma da bir siir ile veda edebiliriz bence onumuzdeki birkac yil icinde. etmezsek de sadece burasi temsilen kalir gibime geliyor malesef
Kensai
2. En Azılı Blazers Düşmanı
Global Moderator
Pro. Member

View Profile
« Reply #1149 on: 1 Oct 2016 - 08:53:03 »

abi niye ikide bir forumu gömmeye çalışıyoruz? eskisi kadar kalabalık/aktif değil, yıllar geçti ve insanların öncelikleri değişti, yapacak bir şey yok. isteyen istediği zaman girer istediğini yazar, okuyan okur, cevap veren verir, kullanmak isteyen kullanmaya devam eder. nedir bu "nerde eski forum bea" mantığı, anlayabilmiş değilim.

berk yazdıklarım senin için değil, son zamanlarda sık sık bu tarz mesajlar okumaya başladım, ona istinaden yazdım.
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #1150 on: 1 Oct 2016 - 11:11:43 »

Gömmeye çalışmıyoruz Mert, bizimki gömüye ağıt.

abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #1151 on: 1 Jul 2017 - 11:55:29 »

Ehehehe, zamanında şutlanması için toplantılar yapılan, istenmeyen adam, iflah olmaz forumcu yazmaya devam ediyor.

Butler tkasından sonra Teague hamlesiyle birlikte Wolves all-in yaptı ama yeterli değil bence maalesef. Yeterli şutör ve wingman yok hala Warriors engelini aşmak için.

abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #1152 on: 10 Jul 2017 - 01:31:21 »

Çok yazık oldu bu takıma. KAT'in de kaderi tayin edilmiş oldu böylece. Kendinden önce kaçarak giden diğer önemli uzunlar gibi o da gidecek bu takımdan.

Teague, Gibson ve hele şimdi de Crawford gibi imzalarla tamamen hamle alanını kapattı Thibs ve bu kadaro elbette Warriors'u yenmek için yeterli değil. İkinci turu bile görebileceklerinden şüpheliyim en iyi durumlarında bile. Bu coach iken GM+coach sıfatlarını beraber götürmeye başlayanların eski oyuncu sevdalarını hiç anlamıyorum. Zaten bu ikisini aynı anda başarıyla götürebilen de yok.

mtarikc
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #1153 on: 10 Jul 2017 - 13:13:35 »

2006 Pat Riley Cheesy ligin ikinci yarısında Stan'den devralmış olsa da adam hem GM hem coach olarak şampiyon oldu.

ama katılıyorum, svg de cok iyi gitmiyor su an. thibs de yapamazsa, ilerde takımlar girismeyebilir bu yapıya.

Alibet
Newbie
*

View Profile
« Reply #1154 on: 10 Jul 2017 - 18:45:20 »

Teague parasına George Hill alınsa  daha mı iyi olurdu düşünmeden edemiyor insan ama Hill'in maç kaçırma işleri falan girdi herhalde devreye. Bu spacing ile işlerini zor görüyorum çok. Takımın en şutorü KAT herhalde.
Pages: 1 ... 74 75 76 [77]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Minnesota Timberwolves  |  Topic: Haberler « previous next »
    Jump to: