Welcome, Guest. Please login or register.
28 Feb 2020 - 02:04:22
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Milwaukee Bucks  |  Topic: Haberler 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 22 23 24 [25]
Author Topic: Haberler  (Read 90191 times)
Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #360 on: 24 Jun 2015 - 08:52:20 »

Formanin yan tarafindaki detaylar da guzel. Ya bu digerlerini gordukce Clippersa daha da uyuz oluyorum bir Lakers taraftari olmama ragmen

Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #361 on: 3 Oct 2015 - 22:50:31 »

http://www.nba.com/bucks/FearTheDeer

muthis bir yeniden yapilanma. (senede sadece 4 kere oynanailacak feer the deer konseptli hardwood floor)

bu da fear the dear uniformu

« Last Edit: 3 Oct 2015 - 22:53:30 by Gorky » Logged

R#9
Jr. Member
**

Live and Die by the 3

View Profile
« Reply #362 on: 30 Nov 2015 - 21:54:11 »

Brandon Knight'i yollayip MCW'yi almak, Bucks icin attan inip esege binmek deyimine guzel bir ornek.
« Last Edit: 30 Nov 2015 - 21:59:53 by Reignor » Logged

R#9
Jr. Member
**

Live and Die by the 3

View Profile
« Reply #363 on: 17 Dec 2015 - 08:50:41 »

Yine Brandon Knight bu takimin en onemli oyuncusuymus tarzinda birsey yazacaktim ki, zaten yukariya yazmisim.
Jason Kidd'in rotasyonlari da zaytung.com'a haber olur rahatlikla
« Last Edit: 17 Dec 2015 - 08:51:25 by Reignor » Logged

Mustaine
Sr. Member

View Profile
« Reply #364 on: 18 Dec 2015 - 00:25:53 »

Knight yerine MCW aldıkları takas da öyle saçma ki, neredeyse kimseye faydası olmadı. Bucks hem yeni kontratta yüksek paralar vermekten kaçmak için, hem de Kidd'in uzun oyuncu ve savunma düşüncesi ile MCW'yi aldı sanırım ama Sixers'taki oyununun göz boyadığı ortaya çıktı, şimdi Knight'ın etkisini Mayo'dan bekliyorlar. Suns Knight'ı aldı ama Dragic'i ucuza kaptırmanın paniğiyle bunu yaparken Isaiah Thomas'tan ve Lakers'tan gelecek pickten de oldu. Philly elindeki top oynayabilen ender oyunculardan birini muhtemelen ışık görmediği için postaladı ancak en karlı çıkan takım da olabilir aldığı pickten dolayı. Ancak bu pick murdar da olabilir çünkü Lakers bu yıl da fecaat, top 3 protected picki lottery kazası olmazsa bırakmamaları olası, gelecek yıl da yazın yapılacak bir sıçrama ile çok değersiz bir şeye dönüşebilir. Kısacası pick'in durumuna göre Suns veya Sixers'tan birisi pişman olacak, Bucks zaten muhtemelen olmuştur. Bucks'tan koptuk bu arada, bu yaz yapılan Monroe hamlesi güzel ancak Knight'tan esirgenen paranın Khris Middleton'a verilmesi de enteresan. Tabii MCW kendine gelirse bu lafları yedirme olasılığı da halen mevcut.
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #365 on: 2 Jul 2016 - 04:42:15 »

Delly 4 yıl 38 milyon dolar yeni capte makul ama Bucks'ın derdine derman olacak bir hamle değil.Teletovic hiç değil,hele 3 yıl 30 milyon dolara.
« Last Edit: 2 Jul 2016 - 04:55:36 by abay » Logged

tricktir
Pro. Member

View Profile
« Reply #366 on: 2 Jul 2016 - 21:25:00 »

Benim en anlamadığım kontrat Dellavedova'nın kontratı Mozgov'u apayrı bir yere koyarsak tabi. Herhangi vasfı yok bana göre ve piyasada kesinlikle kapış kapış gitmeyecek bir adamdı, şampiyonlukta payı vs. olsa diyeceğim ki oradan parladı da öyle aldı bu parayı ama yok oynamadı bile. Herhalde Kyrie kötü oynasa iki düzgün top atsa 4 yıl 60'ı görecekti. Bu yeni salary cap bence yeni olgunlaşacak takımlar için büyük sıkıntı, aksine çekirdeği olan takımlar içinse büyük avantaj. Kimse ne yapacağını tam olarak kestiremediği için serseri mayın gibi her yere saldırıyor, yaz boyunca müthiş hamleler olsa da 'Durant dışında' ligin şampiyonluk adına geleceğini etkilemeyeceğini düşünüyorum.
« Last Edit: 2 Jul 2016 - 21:27:51 by tricktir » Logged

başarılar gelir geçer asaletin bize yeter
http://twitter.com/tricktir
http://astrakhanatoly.blogspot.com/
The Hunter
Newbie
*

View Profile WWW
« Reply #367 on: 2 Jul 2017 - 01:05:08 »

Sınırlı serbest Tony Snell ile 4 Yıl 46 Milyon Dolar vermişler.Gereğinden fazla.
mVy
keeper
Jr. Member
*

View Profile
« Reply #368 on: 2 Jul 2017 - 13:53:59 »

Kidd"in has adami ama ne buluyor ben de hic anlamiyorum
mtarikc
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #369 on: 2 Jul 2017 - 14:06:46 »

playoffları izlemediniz mi? hala 2 sene onceki halinde zannediyor herhalde insanlar. 1-2 sene sonra ne kadar ucuz kontrat dersiniz.

senelik 11 milyon (yani cap'in %11'i), rakibin en iyi skorerini mac boyu savunabilecek ve %38-%40 ile mac basına 2 ucluk sokabilecek bi adam icin gayet makul.

Pages: 1 ... 22 23 24 [25]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Milwaukee Bucks  |  Topic: Haberler « previous next »
    Jump to: