Welcome, Guest. Please login or register.
20 Oct 2020 - 19:34:27
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Charlotte Hornets  |  Topic: Haberler 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 17 18 19 [20]
Author Topic: Haberler  (Read 75847 times)
Mustaine
Sr. Member

View Profile
« Reply #285 on: 13 Jul 2014 - 23:47:28 »

yok orda corbin'in ısrarından kastım, utah'ın başındayken marvin'e hakettiğinden fazla süre ve sorumluluk vermesi ve bu konuda ısrar etmesiydi. bence son 2 sezonda ligin en kötü koçuydu, bi daha head coach olabileceğini de sanmıyorum.
Anladım, orası doğru. Bence de çok kötü koç, Sloan gittiğinde 31-23 olan takımı 39-43'e getirdiğinden beri kendisini beğenmiyorum; her ne kadar D-Will takası vb. ile takım karışmış olsa da. Takımın potansiyelli gençlerine pek katkı da yapamadı.
WADE#3
Pro. Member

adam olacak çocuk #30

View Profile
« Reply #286 on: 16 Jul 2014 - 18:05:19 »

Stephenson 3-27lik kontratla gelmiş diyorlar sources.
Hayward sonrası abay'ın dediği gibi ilk hedef olması gereken isimdi.Çok iyi bir kontratla bağlamışlar.Tabi bu kontratı bağlamalarında piyasanın olumsuzluğu da etken.

Hornets güzel işler yaptı bu sene(Marvin'in aldığı kontrat hariç)Kadro şu anda bile iyi görünüyor birde ufaktan Bayless, Crawford gibi bir bench skoreri ile W.Johnson ,J.Hamilton gibi MKG arkası bir isim alırlarsa Cavs ve Pistons'ın dahil olduğu bir doğuda yine playoff görebilirler.Bu sene çok yatan yok.

abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #287 on: 16 Jul 2014 - 19:50:21 »

Mükemmel hamle.Hem daha önce bahsettiğim sebeplerle hem de kontrat rakamları ile,abartmıyorum,LeBron'dan sonra bu yazın en başarılı hamlesi.İnsanlar Lance'i turnike ve ya smaçları sonrası yaptığı antikalar ve ya LeBron'a üflemesi ile hatırlıyor sürekli nedense.Fiziksel özelliklerini,oyunu iki yönlü oynamasını,pas özellikleri ve saha görüşünü,hırsını ve sürekli herkese kendini ispatlama güdüsünün sürüklediği her geçen yıl oyununun üstüne koyuşunu,yaşını ve henüz prime oyununa ulaşmadığını hatırlamıyor kimse.Olsun,kendisini herkese olması gerektiği şekilde hatırlatacak.

Al-Jeff/Biyombo
Vonleh/Zeller
MKG/Marvin
Lance/Henderson/Hairston
Kemba

Bu kadroda yapılması gereken belli : gençlerin yanına bir de biten-bitmekte olan kontrat ekleyip gözden düşmüş superstar kovalamak.
« Last Edit: 16 Jul 2014 - 23:46:23 by abay » Logged

Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #288 on: 16 Jul 2014 - 20:14:14 »

Lance hamlesi baya iyi hatta underpaid olmuş, mcroberts'ın bıraktığı top dağıtma işini de kat kat iyi yapacak bi adam, kemba'nın yükünü de hafifletecektir, vonleh de övüldüğü gibi çıkarsa güzel bi ilk 5 çıkıyor ortaya.

Mustaine
Sr. Member

View Profile
« Reply #289 on: 16 Jul 2014 - 23:07:43 »

Indiana bu parayı veremez miydi ya? Gayet uygun fiyat. Hele Turner'a falan güveniyorlarsa yazık.
« Last Edit: 16 Jul 2014 - 23:09:07 by Mustaine » Logged
WADE#3
Pro. Member

adam olacak çocuk #30

View Profile
« Reply #290 on: 17 Jul 2014 - 00:38:19 »

M.Williams'ı 3 numara oynatacaklarını zannetmiyorum.Yine Vonleh hemen ilk 5 çıkmayacaktır muhtemelen.Muhtemel depth chart şu şekilde olur herhalde.
Kemba-....
Lance-Henderson-Hairston-Neal
MKG-....
Marvin-Vonleh-Zeller
Al-Jeff-Zeller-Biyombo

2deki fazlalık Kemba oyunda yokken Lance'le beraber oynayabilir veya MKG çıkınca yine yerine Lance oynatılarak süre verilebilir.

abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #291 on: 17 Jul 2014 - 02:26:29 »

Bence Al-Jeff ve 4 numarada Marwin ile savunmada yolgeçen hanı olacak bir potaalrı olurlar.Evet Al-Jeff reboundlaeı topluyor ama blok tehtidi olmadığı,atletizmi yetersiz olduğu için yanına onu tamamlayabilecek savunma özellikleri olan,hücumda da "right block" ta sanatı ı icra ederken,orta mesafe şut tehtidi ile ona alan açacak bir uzun lazım.Vonleh bu oyuncu gibi duruyor yaz ligi maçlarına bakarak.

Mustaine
Sr. Member

View Profile
« Reply #292 on: 1 Jul 2016 - 13:55:01 »

https://twitter.com/ShamsCharania/status/748788000763490304

Batum 5 yıl 120 milyona kalıyor.
Pages: 1 ... 17 18 19 [20]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Charlotte Hornets  |  Topic: Haberler « previous next »
    Jump to: