Welcome, Guest. Please login or register.
6 Aug 2020 - 17:23:51
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Haberler 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 10 11 12 [13] 14 15 16 ... 49
Author Topic: Haberler  (Read 190047 times)
Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #180 on: 25 Apr 2007 - 00:55:55 »

iyi olmus abi akillansin biraz. nedir bu silah meraki anlamiyorum bu cocuklarda? telfair'i zaten hic sevmemistim.
sut sokamayan, savruk oynayan ve savunmada kafasina göre takilan  oyun kurucu bu ligde zor is yapar. biraz burnunun sürtmesi lazim. celtics Roy'u bir hic ugruna vermis oldu böylece.
« Last Edit: 25 Apr 2007 - 00:56:41 by Mavi » Logged

The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #181 on: 25 Apr 2007 - 01:46:15 »

iyi olmus abi akillansin biraz. nedir bu silah meraki anlamiyorum bu cocuklarda? telfair'i zaten hic sevmemistim.
sut sokamayan, savruk oynayan ve savunmada kafasina göre takilan  oyun kurucu bu ligde zor is yapar. biraz burnunun sürtmesi lazim. celtics Roy'u bir hic ugruna vermis oldu böylece.
o kadar basit değil. O takası yaparken Ainge daha sonrada itiraf edeceği gibi rondo'yu 21. sırada seçebileceğini bilmiyordu.
 ikincisi ratliff'in ciddi anlamda katkı yapacağı düşüncesi vardı ve  1 yıl kısa kontratı sözkonusydu.12 milyon dolar civarı bir para demek bu.
üçüncüsü ve bilmiyorum anlam ifade ediyormu celtics royu seçmedi.Roy 6. sırada draft edildi  Grin
« Last Edit: 25 Apr 2007 - 01:47:43 by The Chief » Logged

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
FliPtiKal3
Guest
« Reply #182 on: 25 Apr 2007 - 01:49:27 »

iyide bab biz draft hakkımızı lamarcus a kullanmadık mı?(kullandık)E  sizden gelen draft hakkıylada bi nevi Roy u kapma sansını elde ettik.  Bu senenin ROY'nı Aigne'ın katkılarıyla aldık saolsun nede olsa ex blazer  Evil tabi bu arada mchale'in yardımınıda unutmamak lazım.  smitten
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #183 on: 25 Apr 2007 - 01:55:18 »

iyide bab biz draft hakkımızı lamarcus a kullanmadık mı?(kullandık)E  sizden gelen draft hakkıylada bi nevi Roy u kapma sansını elde ettik.  Bu senenin ROY'nı Aigne'ın katkılarıyla aldık saolsun nede olsa ex blazer  Evil tabi bu arada mchale'in yardımınıda unutmamak lazım.  smitten
ya tabiiki dediğin doğru bir bakıma
mesela o takası yapmamış olsak daha iyi olurdu tabi.en başından beri telfairi istemediğimi sende biliyorsun.
ha ama ne roy ne foye beni üzen seçimler değil.uzun vadede bize üzülmeyi gerektirecek oyuncular olmayacaklar kanaatimce.bilhassa royun performansı beni şaşırtsada.
o sırada gay seçebilirdik,belki o üzebilir bizi ileride.

Bence rondo her ikisindende daha baba bi proje ,ha tabi bu benim fikrim

ya ama neticede şu kadronun ne roya ne foye'a ne gay'e ihtiyacı var. kreş gibi zaten ve o pozisyonlar full dolu.

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
El C3m0
Guest
« Reply #184 on: 25 Apr 2007 - 02:10:59 »

Gay i alıp,Battier karşılığında takas etseniz fena olmazdı aslında
Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #185 on: 25 Apr 2007 - 02:39:28 »

Gay i alıp,Battier karşılığında takas etseniz fena olmazdı aslında

onu yaptilar.

roy olayini da dolambacli olarak söyledim. ha 12 milyon dolara roy transfer edebilse bi takim direk atlardi heralde. sadece telfair'i almak icin gözden cikartilan draft pick, o sirada roy, foye veya marcusu almak icin kullanilabilirdi. secilseydi bence roy cokda is yapardi celtics'de. 1 numara oynama konusunda da sorunu olmayan bir adam. neyse olmus artik, zaten phoenix'in jestiyle o kayip bi nebze kapatildi.

hamurabi
je t'aime moi non plus
Full Member

Make My F** Day.

View Profile WWW
« Reply #186 on: 27 Apr 2007 - 13:18:19 »

ha 12 milyon dolara roy transfer edebilse bi takim direk atlardi heralde.

biraderim , neyi kastettiğini anlamadım açıkçası thinking

Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #187 on: 27 Apr 2007 - 21:51:23 »

biraderim , neyi kastettiğini anlamadım açıkçası thinking

bahsedilen takasla ilgili.  lafrentz for ratliff takasinda,  lafrentz'in kontrati ratliff'e göre bir yil daha uzun. o kontratin bize mal olan degeri ise 12 milyon dolar.

Dead Heart
Guest
« Reply #188 on: 31 Jul 2007 - 16:24:51 »

çok uzun zamandır böyle bi kadro heralde kurulmuyodu nba'de.
bu üç oyuncunun oyun stillerinde birbirlerine kontrast olusturacak özellikler yok.Örnegin Pierce ve Allen cok benzer oyuncular ve kendi sutlarını kendileri yaratıyorlar ve bu üçlü ye cok daha üstün oyun anlayısı ,kontrastlıgı yaratan parker-ginobili-duncan var,sunsın üclüsü var,ayrıca seni yöneten kisi yeterince deneyimli ve düzgün degilse istersen ligde 70 mac kazan bi basarı saglayamıyorsun.
Gencay
Adana Demirspor
Sr. Member

View Profile
« Reply #189 on: 31 Jul 2007 - 16:51:10 »

bu üç oyuncunun oyun stillerinde birbirlerine kontrast olusturacak özellikler yok.Örnegin Pierce ve Allen cok benzer oyuncular ve kendi sutlarını kendileri yaratıyorlar ve bu üçlü ye cok daha üstün oyun anlayısı ,kontrastlıgı yaratan parker-ginobili-duncan var,sunsın üclüsü var,ayrıca seni yöneten kisi yeterince deneyimli ve düzgün degilse istersen ligde 70 mac kazan bi basarı saglayamıyorsun.

pierce ve allen tamamen farklı adamlar bence.sadece kendi şutlarını kendi yaratıyorlar diye mi benzettin ikisini?

birde 70 galibiyet alsanda başarı kazanamıyorsun demek çok ekstrem durumlarda söz konusu olur.mesela avery-dallas örneği.

takım güzel,iddaalı oldu dite illa eleştireceğim demeyin,mantıksız bahaneler ortaya sürmeyin yaw no
Mustafa
Multi Maniac
Pro. Member

View Profile
« Reply #190 on: 1 Aug 2007 - 02:04:14 »

Nereye yazıyım bilemedim..Yanlışsa uygun yere atarsınız...

http://www.nba.com/celtics/

Ticket falan hemen başlanmış bilet olaylarına falan..patlama yapacak gibi...

"Get Your Big Ticket" Grin
« Last Edit: 1 Aug 2007 - 02:04:36 by Mustafa » Logged

11
mvp, şampiyon
Jr. Member
**

yo butkus!

View Profile
« Reply #191 on: 16 Sep 2007 - 23:32:41 »

NBA Players Association james poseyınbir maçlık ceza almasına neden alkollu araç kullanma olayını tekrardan ıncelemek ıcın bır dosya hazırladı. zira posey savunmasında arabasına binmediğini belirtmişti.

danny ainge tony allenin 1 kasıma kadar hazır olabiliecegini belirtti. ainge'in belirttiğini göre backup-sg tony allen çalışmalarda maçta ne gerekiyorsa yapıyormuş.
« Last Edit: 20 Sep 2007 - 02:27:45 by 11 » Logged

Yo Adrian, I think we make a real sharp couple of coconuts - I'm dumb, you're shy, whaddaya think, huh?
fraksiyon
Guest
« Reply #192 on: 20 Sep 2007 - 01:52:53 »

http://sports.sina.com.cn/k/bn/2007-08-20/18463972.shtml

Paul Pierce Çin televizyonunda Smiley Bayağı komik bir söyleşi. Adam çince konuşurken pierce ın suratı çokkomik bir hal alıyor. Bu arada Houston - Boston finali bekliyor pierce ya da çin'de olduğu için yalan söylüyor... İzleyin derim.
11
mvp, şampiyon
Jr. Member
**

yo butkus!

View Profile
« Reply #193 on: 23 Sep 2007 - 21:27:38 »

uruguaylı free-agent estaban batista'nın menajeri  bir süre önce sona eren transfer görüşmelerinin tekrar başladıgını söyledi. batista boston'un ilk teklifini çarşamba günü reddetmişti.

http://www.boston.com/sports/basketball/celtics/articles/2007/09/23/celtics_resume_talks_with_batista/

batista'ya indiana ve charlotteun teklif götürdüğü biliniyor. phoneix de oyuncuyla ilgilenen kulupler arasında. görünüşe bakılırsa FIBA Americas şampiyonasında yakaladığı 20.8 sayı ve kendisine ribaund krallığı getiren 12.4 reb ortalaması oyuncuya olan ilgiyi arttırdı. yine de hangi takıma giderse gitsin çok buyuk etki yapamayacagı kesin gozukuyor

Yo Adrian, I think we make a real sharp couple of coconuts - I'm dumb, you're shy, whaddaya think, huh?
11
mvp, şampiyon
Jr. Member
**

yo butkus!

View Profile
« Reply #194 on: 27 Sep 2007 - 01:45:49 »

şampiyonluk hesapları yapan celtics'in kaptanı paul pierce, garnett ve ray allenin gelmesiyle üzerindeki hucum yukunun kalktıgını söyledi. şampiyon olmuş hiç bir takımda 3 oyuncunun 25 sayı ortalaması yakalamadıgının altını çizen oyuncu bu sene savunma başta olmak üzere oyunun diğer yönlerine agırlık vereceğini söyledi.

http://www.bostonherald.com/sports/basketball/celtics/view.bg?articleid=1034192#articleFull

Pages: 1 ... 10 11 12 [13] 14 15 16 ... 49
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Haberler « previous next »
    Jump to: