Welcome, Guest. Please login or register.
13 Dec 2019 - 02:05:24
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Playoff 2005 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 6 7 8 [9]
Author Topic: Playoff 2005  (Read 31846 times)
fReeMaN
Forum T-Mac'i
Sr. Member

View Profile
« Reply #120 on: 8 May 2005 - 23:30:18 »

iyi olan kazansın Tongue mantığım boston çıksın diyor çünkü detroit'i daha fazla zorlayabileceklerine inanıyorum...kalbimse indiana diyor ama sırf sezon içindeki olaydan değil...jermaine favori oyuncularımdan biridir...ama galiba mantığımın sözünü dinleyip boston'ı tutucam Cool

sonuçta çok kafa kafaya bir maç bekliyorum ama boston fark atarsa da şaşırmam Roll Eyes bunlar sadece içimden geçenler...neden pacers atamaz falan filan demeyin Undecided
hehe...fena çuvallamışım...ama boston'dan bu kadar ruhsuz bi oyun beklemiyordum...bi tek walker savaştı...pierce'tan da çok daha fazla şeyler bekliyordum özellikle indiana farkı açarken...ama daha fazla inanan taraf indiana'ydı...şu oyundan sonra indiana'nın detroit için daha zor bi takım olduğuna kanaat getirdim...ama jo'nun eski jo olması lazım bir an önce...

boston kadro olarak iyi taraf olmasına rağmen seriyi kaybetti...ama önü açık...allen,west,jefferson çaylak üçlüsünün geleceği parlak...bu yazki en önemli soruları walker'ın kalıp kalmayacağı...ben kalmasından yanayım...jefferson'ın pişmesine daha var...c olarak da kullanılabilir...kısacası hem boston'sız walker,hem de walker'sız boston daha yavandı...walker'ın da başka bi takıma gitmek istemediğine eminim...tahminim kalacağı yönünde...

MVP
mine mine mine...
Veteran
Pro. Member

MVP

View Profile
« Reply #121 on: 8 May 2005 - 23:43:11 »

Hala gözlerimin şişliği inmemiş durumda.. Cry Ağlamak bize hiç yakışmıo,ağlatmakta sana Boston..
Tiax
Newbie
*

batug.com

View Profile
« Reply #122 on: 8 May 2005 - 23:59:42 »

AW Ainge'in sistemine cuk oturan bir oyuncu aslında ball handling'i kendi klasmanındaki diger oyunculardan katlarca üstün. Walker'ın Celtics'de oynadığı ilk dönem Ümit Can abinin Walker'ı PG oynatırım dediğini bile hatırlarım =)
Bence takım oyunu hızlandıramadığı zaman sorun yaşamıyor. Ben buna farklı yaklaşıyorum. "Takım oyunu hızlandıramıyor". Neden ? Basit.. Rebound çeken yok. Rakibe verilen ofansif reb'ların sayısını tutmaya istatistikçi dayanmıyor.
Doc sevgisine de katılamıyorum. Sonuçta verdiğimiz maçlarda son maç dışında gayet güzel hatalar yaptı. Takımın coaching ile kazandığı maçlar aynı sebeple kaybettiklerimizin yarısı kadar bile değildir, bahse varım.
Saçmaladığım şeyler olabilir. Daha düşüncelerim tam şekillenmedi kafamda. Hala adam gibi oturup bir fikir yürütemiyorum.
  de AW nin handling inin iyi olması işe yarar bişey değil. Lakin AW tipinde hiçbi oyuncu bu işten anlamadığı için fazla top sektirmez. orta-kısa mesafe şut hedefler. ama AW , hiçte iyi olmayan handlingi ile top sektirmeye kalkıyo.hoş değil. Hele çocuk tarzı hookları tam komedi......

DA ya uyduğunu da söleyemicem. DA ve Doc hızlı bir fastbreak takımı istiyo.günden güne de AW iyice yaşlanıyo. 29 olması lazım şu anda. zaten iyi bi fastbreak koşucusu değil.

Peki neden AW geldi?
PP ve takıma olan olumlu etkisi bi yana. Ne kadar saçma sapan şeyler yapabiliyo olsa da bi star. HErşeyi yapabilecek , sorumluluk almaktan korkmayacak biri.
komplo teorileri ;
bu konudaki en ilginç komplo teorisi şöle ; AW , PP nin performansını yükseltcektir ve bundan sonraki yıllarda bu kadar iyi perf veremeyeceği iddia edilen PP nin zirvesindeyken takas edileceği. Yani hem AW nin hemde PP nin bidahaki sezona yollanması........
daha çok var böle gerçi.......

Doc hakkında bişey diyemem , tabi ki haklısın. Ama doc dışında biri gelse de Fastbreak takımı yaratmaya çalışmayabilir ve playoffları bile zor sokmuş olabilirdik.yani doc iyi bi planla geldi ama uygulamada sorunları var. Genede sempatim var o adama. özellikle son maçtaki halini gördükten sonra.

Şu an zaten biçok celtic fanı kafası karışmış durumda. kimse ne ne olcak bilmiyo ve her kafadan bi plan çıkıyo. Yabancı forumları takip ediyosanız zaten bilirsiniz , iki topicten biri "şunu yollayıp bunu alsak iyi olur mu?" şeklinde. iyi bi yaz dönemi geçirirsek , harika bi takımımız var. En büyük isteğimde , PP'yi Celtics forması ve elinde yüzükle görmek...... umarım gerçekleşir.
m.sinan
Iroquois
Sr. Member

View Profile WWW
« Reply #123 on: 9 May 2005 - 01:34:02 »

Ya onu diyorum ben de.. Bu yaz çaylaklarımız dışında kimsenin takımdaki yeri garanti değil. Tabi Blount veya LaFrentz gibileri kakalayacak enayi bulamadıkça bu sayı yükselecektir.
Walker'ın ball handling'in kendi sınıfında pek çok diğer oyuncudan kat kat daha iyi olduğunu iddia ediyorum, öyle de (araba karşılaştırır gibi oldu!) Yarı sahayı Walker gibi geçebilecek kaç tane o tip oyuncu var nba'de. Düşüncem yanlış da olabilir sonuçta bir basketbol dahisi falan da değilim, 15 20 senedir basketbol da takip etmiyorum. Ama AW'nin Ainge'in Hit&Run oyun sistemine uyabilecek tipte bir oyuncu. Kimse ondan Banks gibi koşmasını Payton gibi boş adamı görmesini Allen gibi topu potaya zımbalamasını beklemiyor zaten. Bilemiyorum yine de her ne kadar  bunları söylesem de seneye Walker'ı takımda görmek istemiyorum. Hatta bu Indiana serisinden sonra GP ve çaylaklar (genç tayfa yani banks falan dahil) dışında takımda görmek istediğim biri var mı (pp dahil) ona bile emin değilim...
Bir ah çeksem karşı ki dağlar yıkılır misali...

Gurkan
Orange
Global Moderator
Pro. Member

Bu fasulya 7.5 lira

View Profile WWW
« Reply #124 on: 10 May 2005 - 19:06:29 »

indiana bizi elesin avatarımı bütün off season boyunca ben affleck yapıcam. evet yanlış duymadınız ben affleck.

Katılıorum.. Ulan bu seride elenelim bende avatarı değiştircem.. Haydar Dümen koymzsam..
Her mevkide üstünlük bizde..

öhöö öhhöö  wishtling
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #125 on: 10 May 2005 - 19:25:42 »

ee öle taraftara bole takım  Wink

Son Turnuva Şampiyonu
Toni Kukoc
Forum Fordçusu
Administrator
Pro. Member

View Profile
« Reply #126 on: 10 May 2005 - 19:34:34 »

öhöö öhhöö  wishtling

ben hallettim bile arkadaslara zahmet olmasin diye...

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #127 on: 10 May 2005 - 21:27:27 »

ben hallettim bile arkadaslara zahmet olmasin diye...
Bu forumun işleyiş mekanizmasını seviyorum smitten

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #128 on: 11 May 2005 - 02:52:16 »

şaka maka elenmemiz ii oldu. yeni avatarımla pek şekil oldum.

fazla bakmayın, çizerim.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
MVP
mine mine mine...
Veteran
Pro. Member

MVP

View Profile
« Reply #129 on: 11 May 2005 - 14:46:11 »

Ben zaten yapıcaktım haydar abiyi aynı bu resmi ama malum öğrenci adamız uğraşamıoruz.. Lips Sealed
Neyse bi süre böle idare ederiz celtics için.. smitten
Pages: 1 ... 6 7 8 [9]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Playoff 2005 « previous next »
    Jump to: