Welcome, Guest. Please login or register.
13 Dec 2019 - 02:19:27
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Durant to Boston? wtf dude??? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 6 7 8 [9]
Author Topic: Durant to Boston? wtf dude???  (Read 18345 times)
kedi
Full Member

Hakiki tosun paşa benim!

View Profile
« Reply #120 on: 14 Jul 2016 - 14:28:46 »

İdeal bir takas senaryosu nasıl olurdu Westbrook için ? İki Brooklyn picki + ?

mVy
keeper
Jr. Member
*

View Profile
« Reply #121 on: 14 Jul 2016 - 16:55:58 »

Acaba okuyup anlayarak mi yazdin yoksa kendi oksijen suzgecinden gecirerek mi emin degilim gercekten.

Boston'in bu zamana kadar draft pickleriyle kadro kurmamasi bundan sonra kuramayacagi anlamina mi gelir? Bu zamana kadar kac kere arka arkaya lotterry'de secme hakkini kazandi bu takim? FA ve takasla adamlarin gelmis olmasi da yine keza birseyi degistirmez. Bu yil secilen J.Brown'un yada Yabusele'nin nasil adamlara donusecegine yada donusemeyecegine ait kahin gucler varsa soyleyin bilelim. Keza bu yil icin kullanilacak bir Brooklyn picki daha var ve yine diger draft pickleri keza. Daha birsey bitmedi, basliyor aslinda. Horford'in bile onunde 3-4 yili var daha.

Dogu'da 3. dereceye de sahip olmasi nasil birsey degistirmiyor acaba? Herkes gecen yilki kadrolarinin ustune koydu ve en fazla katki verecek eklemeyi Boston yapti su anda kagit ustunde, nasil Alanta ve Charlotte seviyesinde olabiliyor?

Neyse zaten gorunen o ki takimi bir mentale emanet edecekler bir takasla, Allah sonlarini hayir etsin.
judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #122 on: 14 Jul 2016 - 18:44:27 »

benim yazdığıma ters düşen hiçbir şey yokki şu entryde.

j. brown ve yabusele gibi adamlar 3-4 sene sonra en erken önemli oyuncuya dönüşecekler, bu seneki pick de muhtemelen önemli bir oyuncu olacak ama horford'un o zaman kontratı bitiyor olacak. yani draftten adam toplayarak contender yaratma gibi bir formül varsa al horford bu formüle uymuyor.

doğuda 3.lüğün birşeyi değiştirmemesi cleveland'dan uzak oldukları anlamına geliyor. yani clevelandı zorlayacak bir kadro kuramadıkları sürece kaçıncı olduklarının bir önemi yok. boston, playoffa kaldığı için sevinecek bir camia değil, şampiyonluk hedefiyle rebuilding yapılıyor ve şu anda da o hedefe ulaşmak için daha yapılması gereken hamleler var, draft'ten adam seçmekle kısa vadede olacak bir iş değil.

ayrıca ben de daha trenin kaçmadığını elde pick, oyuncu ve yeterli zaman olduğunu belirttim, aynı şeyi söyleyip karşı düşüyoruz dikkat edersen.

lotaryadan seçmek gerekmiyor ayrıca iyi oyuncu bulmak için, gsw ve okc'nin bütün ana parçaları lotaryadan gelmedi.

böyle oksijenli moksijenli laf sokma girişimlerine de gerek yok, efendi gibi bir şey konuşuyoruz.

Sheed
Yönetici
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #123 on: 14 Jul 2016 - 19:02:14 »

2 mental guard ile izlemesi cidden cok keyifli olur ozaman.

Neyse zaten gorunen o ki takimi bir mentale emanet edecekler bir takasla, Allah sonlarini hayir etsin.

nedir bu mental mental dediğin? "akıl hastası westbrook" mu demek istiyorsun? türkçeye o şekilde geçmedi de o kelime, gerçekten açıklık getirmek için soruyorum..

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #124 on: 14 Jul 2016 - 20:39:25 »

westbrook bu takıma gelirse uçar, kafada sıkıntılar var ama kesinlikle ligin en iyi 5 oyuncusundan biridir benim gözümde.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #125 on: 14 Jul 2016 - 20:43:23 »

bu arada ben westbrook takasının olmasını beklemiyorum, okc büyük ihtimal brooklyn picki artı it+bir prospect daha ister, sene sonunda fa olacak adama ainge bunları vermez. bu arada benim kaynaklarım "westbrook takas edilecek" şeklinde bir ibare kullanmasa da takas edilirse en büyük ihtimalin boston olduğunu söylüyorlar, sebep de elde çok malzeme olması. ben daha bugün blake griffin dedikodusu okudum, ilginç bir tercih olur, daha da ucuza gelir ve seneye bir fa daha ekleme şansımız olur.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #126 on: 14 Jul 2016 - 21:51:07 »

Olsun bi takas, görüşürüz. Ha takas olmazsa ben de gıdınızda hıyar yemek istiyorum.
« Last Edit: 14 Jul 2016 - 21:52:01 by abay » Logged

Luinir
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #127 on: 14 Jul 2016 - 22:29:24 »

abay, takas yapamazsak draft picklerini alıp götürmeyecekler. onla oyuncu falan seçiyoruz, hıyar değil.
abay
Pro. Member

View Profile
« Reply #128 on: 15 Jul 2016 - 01:11:51 »

Belli ki hıyar seçiyorsunuz. Yaz Ligi kadromuzda benchten first-rounder garanti kontratlı adam geliyordu, üstelik seçilen adamlar ciddi sorgulanan ve eldeki kadroyla baya ağır logjam yaratan adamlar. İşte elde patlıyor derken anlatmak istediğim buydu.

Shamrock
Newbie
*

Jesus Shuttlesworthless

View Profile
« Reply #129 on: 15 Jul 2016 - 03:12:30 »

Garanti kontratlı first-rounder hiç fayda etmese rookie scale'den ötürü genişleyen cap için büyük fayda sağlayabiliyor. Sullinger'ın kontratı bitti QO bile vermeyip direk serbest bıraktı mesela. Bu sene takımla birlikte adı anılan Griffin, Westbrook gibileri gelmese bile seneye devasa bir cap olacak yine. Assetleri bütünleme yönüyle de dezavantaj şimdilik. Avantaja dönüşebilmesi için en erken cap'in sabitleşmesi ve bazı kontratların inceden capfiller statüsüne gelmesi gerekiyor.

bu sene bu topiği açmak piksel israfından başka bişey değil.. 
mVy
keeper
Jr. Member
*

View Profile
« Reply #130 on: 15 Jul 2016 - 10:22:18 »

Abi Horford henuz 30 yasinda, zaten oyun yapisi itibariyle atletizmi ile yada ucani kacani yakalamasi ile bilinmiyor bu adam, post-up oyunu, sutu ve pas yetenegi ile prim yapiyor zaten. Hani 33-34'une geldiginde defektleri cok olmayacaktir.

Benim asil belirtmek istedigim diger takimlarla ayni seviyede olmasiydi. Ama sen bunlari kadro itibariyle degil hicbiri sampiyonluk kazanamayacak olarak degerlendirdiysen ona diyecek birseyim yok zaten. Ligteki 28 takimin bu yil sampiyonluk sansini %40'tan otede gordugunu sanmiyorum, bir tanesi de bu yil aldigi sampiyonluk neticesinde %50'de tutuyordur kendisini, ceza olmasa o da yoktu..

GSW ve OKC lottery'den secmedi haklisin ama lottery'den secmek zaten basli basina bir ayricalik. Sonuk gelen draftlar haricinde beklentinin bu yil gibi oldugu draftlardan nasil adamlarin gelebilecegini gorduk. Zaten ortalama ustu bir takimi olan ve harika bir kocu bulunan bu takima bu tarz bir adam gelmesiyle contender olmanin 3-4 yil olmayabilecegini dusunuyorum ben.

mVy
keeper
Jr. Member
*

View Profile
« Reply #131 on: 15 Jul 2016 - 10:30:29 »

nedir bu mental mental dediğin? "akıl hastası westbrook" mu demek istiyorsun? türkçeye o şekilde geçmedi de o kelime, gerçekten açıklık getirmek için soruyorum..

Aynen abi demek istedigim aynen o. Aussieler cok kullaniyor, dilime bulasti benimde.

westbrook bu takıma gelirse uçar, kafada sıkıntılar var ama kesinlikle ligin en iyi 5 oyuncusundan biridir benim gözümde.

Benim icin akli ve kafasiyla oynayan her oyuncu ozeldir. Bird zamanini goremedim ama sonradan izlediklerime bakarak konusuyorum benim icin efsane. Duncan, Olajuwon, Bodiroga  ve Ender Arslan(!)vs gibi adamlar ben de cok ayri yeri var. Westbrook ucani kacani yakalasa, belki de guc ve hiziyla gecemeyecegi adam olsa da en kritik yerlerde yada cok sacma yerlerde elini yuzune bulastirip batiracagina dair hicbir suphem yok. Akliyla diil gozu kapali oynuyor cunku.
Kayrakli
keeper
Pro. Member
*

View Profile
« Reply #132 on: 15 Jul 2016 - 12:04:19 »

çok sıcak burası ender mi yazıyor orada?
mVy
keeper
Jr. Member
*

View Profile
« Reply #133 on: 15 Jul 2016 - 18:39:01 »

çok sıcak burası ender mi yazıyor orada?

Cheesy  Grin
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #134 on: 15 Jul 2016 - 18:42:44 »

Bazi arizalari oldugu dogruama gelirse acik ara en iyi savunma takimi oluruz.

Pages: 1 ... 6 7 8 [9]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Durant to Boston? wtf dude??? « previous next »
    Jump to: