Welcome, Guest. Please login or register.
13 Dec 2019 - 01:08:08
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Haberler 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 49
Author Topic: Haberler  (Read 175518 times)
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« on: 15 Oct 2004 - 16:19:00 »

Celtics'ten en son haberler, gelişmeler dedikodular ve daha neler neler.. oh oh.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
Larry Legend
Ağır Abi
Veteran
Newbie

It's more than a game

View Profile
« Reply #1 on: 1 Nov 2004 - 20:49:13 »

GP'nin sağ el başparmağı maalesef kırılmış. Ancak işin ilginç tarafı bunun saptanmasından sonra ortaya çıktı. Elemanın durumu ciddi sanılıyordu ama dün sabah idmana giden Doc Rivers "I was shocked to see him there" diyerek olayın kendisini nasıl yamulttuğunu ifade etmiş. İdman da yapmış GP. Şimdi böyle başparmağına atel gibi bişiy takıyolar. İçi böyle sert süngerli falanmış. Anlatıyodu detaylı detaylı ama tıp bilgim yetmedi. Ama anladığım kadarıyla alçı olmayan bir sistemle başparmak sabitlenecek ve oynayacak GP. Malum NBA kuralları bildiğiniz sert alçı ile oynamaya izin vermiyo.

Valla GP oynar oynamaz bence o kadar önemli değil. Batı kıyısı çocuğu olduğu için önce bize gelmeye çok soğuk bakmasına karşın delikanlı ve gerçek profesyonel olduğunu gösteriyor. Bu daha önemli.

He can't run, he can't jump, he is not fast but he is the best
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #2 on: 2 Nov 2004 - 14:05:34 »

paytonın ilk takas olduu anda, gelmicei söylentileri çıktıında gelip aslanlar gibi oynayacaını biliyordum. daha doorusu hissediyordum. lakersın rezalet, bunaltıcı, insanı hayattan bezdirici ortamı, paytonın bütün moralini altüst etti normal olarak. şimdi bizim takım cennet gibi geliyo haliyle.

payton halen ligin kiddin arkasından en elit pointguardı, bu gerçek deişmedi. belki eski payton deil ama daha 2 sene önce neler yaptıını hepimiz biliyoruz. bu sene bu kadar underdog gözükmesi de hoşuma gitmiyo deil. ben beklentilerin çok üstünde bi oyun oynayacaını düşünüyorum.

ne demiş bi düşünür; i love the fact that people think we're going to suck this season.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #3 on: 9 Feb 2005 - 02:46:58 »

Walter "Moment 4 Love" McCarty'i 2. tur draft hakkı ve cash karşılığı Suns'a gönderdik.Draft hakkı şartlı imiş.Şartlar ne daha bilmiyorum ama 2. turada şart konulduğuna pek tanık olmadım,belkide hiç.
 Yanlız draft hakkı GSW'ın draft hakkı,yani 1. turun dibiyle eş gibi bir şey.Belki şart bu yüzdendir.Sanırım bir süre kullanamayacağız.
  Takas ile ilgili düşüncelerimi dedikodular ilk çıktığında ncaa kısmında takas dedikoları topicinde  belirtmiştim.Değişen birşey yok.

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
byabya
Guest
« Reply #4 on: 15 Feb 2005 - 17:53:53 »

Walter "Moment 4 Love" McCarty'i 2. tur draft hakkı ve cash karşılığı Suns'a gönderdik.

Keşke kalsaydı Walter, bence 2. tur draft hakkı ve bi miktar keş McCarty nin yerini asla dolduramaz(tamam skora müthiş katkı yapmıyor genelde; ama kesinlikle yeri doldurulamaz bir celtics'liydi.-dile kolay 7.5 sene). 2. tura da şart koşmak acayipmiş.
« Last Edit: 16 Feb 2005 - 17:30:19 by byabya » Logged
The Chief
Red in Green
Yönetici
Pro. Member

Celtic Pride

View Profile WWW
« Reply #5 on: 18 Feb 2005 - 01:57:44 »

Al Jefferson sakatlanan Okfor'un yerine çaylak All-Star takımına seçildi.Açıkçası sakatlıktan henüz dönüp  dünde sadece 2 dakika oynayan Big Al'in alınmasına çok sevinmedim.Neyse onun için güzel bir eğlence  olur.Sakatlanmadan dönsünde başka birşey istemiyorum.
 Aslında Okafor'un sakatlığından ziyade bence öncesinde seçilmeyi haketmişti.Enteresan bir şekilde onu değilde Allen'ı almışlardı bizden.Neyse şimdi 2 çaylak bir de Pierce'la 3 kişi olduk.Çaylak maçı şimdi nasıl izlenir varya.

http://twitter.com/umitcanilhan

"The Celtics aren't a team,they're a way of life." Red Auerbach.
MVP
mine mine mine...
Veteran
Pro. Member

MVP

View Profile
« Reply #6 on: 18 Feb 2005 - 21:48:40 »

Al Jeff ile bi başka güzel olcek rookie challenge bu gece.. Bu arada yeni bi kelt bitmiş sitemizde.. hayırlara vesile olsun..
istanBULL
Jr. Member
**

www.batug.com

View Profile
« Reply #7 on: 21 Feb 2005 - 18:59:20 »

Rookie maçında genç keltikler cidden iyiydi... Zaten gençlerin performanslarına bakıldığında Doğuda Bulls ve Philly ile birlikte gelecek için umut veren üç dört takımdan biri de Boston.. Okaforda olsaydı, ancak Al Jeff'in yaptığını yapardı kanaatindeyim.

No more tears
capfiller
Full Member

View Profile
« Reply #8 on: 24 Feb 2005 - 22:02:25 »

The Cleveland Cavaliers addressed their need for an outside shooter Thursday by acquiring guard Jiri Welsch from the Boston Celtics for a 2007 first-round draft pick.

Bu da en yeni haberdir. Hayırlı olsun Keltlerin artık ihtiyacı kalmamıştı Welsch'e.
Cleveland'a da iki numara gelmiş oldu. İki takım içinde iyi oldu.
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #9 on: 25 Feb 2005 - 01:02:15 »

The Celtics and Hawks agreed to a blockbuster trade that sends Antoine Walker back to Boston in exchange for Gary Payton, Michael Stewart, and Tom Gugliotta.

This reunites the dynamic duo of Paul Pierce and Antoine Walker.

ağır abi geri döndü. hayırlı olsun. değerlendirmeler daha sonra.

piston'r
eye in the sky
Veteran
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #10 on: 25 Feb 2005 - 12:12:37 »

ben anlamadımki bu işi, sen göreve geldiğinde ilk iş adamı gönder, dahası gönderdikten sonra da arkasından atıp tut sonra da daha 1,5 sene geçmeden adamı geri al.

hani, hızlı, koşan atletik bir takım yaratmak istiyordun da Walker hantal yapısı ve kullandığı acele şutlarla buna engeldi? Walker mı değişti Ainge mi?

Ahmet Kaya'nın dediği gibi "nerden baksan tutarsızlık, nerden baksan ahmakça"

kendi kişisel fikrimi sorarsanız, Walker'ın dönüşü Boston için çok faydalı olacaktır. Walker her ne kadar normal sezon ölü balık gibi olsa da play-off zamanı gelince mutasyon geçirir ve takıma ihtiyacı olan hırsı kazandırır.

Form a Fuckin\\\' Wall
xabafaruk
Full Member

you will never walk alone!

View Profile
« Reply #11 on: 25 Feb 2005 - 14:43:05 »

Yahu bu takımnın su ankı halı eskı kadrtodan bıle beter durumda,bence cok sacma bır stratejı belırlıyolar.BAkalım hayırlısı...!

YOU WiLL NEVER WALK ALONE!
m.sinan
Iroquois
Sr. Member

View Profile WWW
« Reply #12 on: 25 Feb 2005 - 21:58:42 »

Walker'ın gelmesi direk olarak PP'nin perormansına ve moraline etki edeceği için ben de gayet mantıklı bir takas olarak görüyorum ilk bakışta. Hele ki "Hawks GP'i buy-out (bu muydu bunun terimi!) edecek ve GP tekrar Boston'la imzalayacak" şeklinde çıkan dedikodulardan sonra Ainge'nin dengesiz de olsa bu hareketinin takıma çok yarar sağlayabileceğini düşünüyorum..
Sinirimi tek bozan şey ise Perkins ve Big-Al'in sürelerinin ne olacağı ?

OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #13 on: 25 Feb 2005 - 23:12:02 »

"boston büyük kazık yedi" diyenlere gülüyorum. takas, şu anki hali ile bile karlı bir takastır, muhtemelen 20+ bir sıradan olacak draft pick, ve biten kontratlara karşı yine kontratı sezon sonu bitecek antoine walker alındı. cap açısından bir problem yok yani. oyuncu bazında bakıldıında da, iki tane backup ı olan veteran bir point guard, ve rotasyona giremeyen iki tane gereksiz uzuna karşı, ligin en elit forvetlerinden biri olan walker'ı aldık.

bir de işin şu anlık kesin olmayan bir yanı daha var, gp atlanta tarafından buyout edilir ve takıma geri gelirse, ki olacaı konuşuluyo her tarafta, takas yogi+googs for walker oluyor ki, o zaman an itibariyle en can alıcı takası yapmış oluruz. bir süre beklicez.

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #14 on: 26 Feb 2005 - 00:50:58 »

Hepsine tamam da, draft pick'in nasıl 20+ olduğunu merak ediyorum.

Pages: [1] 2 3 4 ... 49
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Haberler « previous next »
    Jump to: