Welcome, Guest. Please login or register.
16 Oct 2019 - 01:01:13
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Gecenin Maçı 2004-2007 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 ... 37 38 39 [40] 41
Author Topic: Gecenin Maçı 2004-2007  (Read 111149 times)
RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #585 on: 12 Feb 2007 - 05:53:07 »

ah be, çok yaklaşılmıştı..

m.sinan
Iroquois
Sr. Member

View Profile WWW
« Reply #586 on: 12 Feb 2007 - 18:30:43 »

Blount ve Ricky'yi sarmaş dolaş sahada dansederken gördükten sonra bir kez daha bu paçoz herifleri takımdan yolladığımız için Allah'a şükrettim.
Pierce'ın maç sonundaki surat ifadesi umarım malubiyet sersisinin Bucks karşısında sona ereceğine haberdir.

Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #587 on: 12 Feb 2007 - 20:28:01 »

Tabi takim olarak ikisini de mumla ariyor olmaniz bi kenara..

El C3m0
Guest
« Reply #588 on: 12 Feb 2007 - 21:14:26 »

Ewt bencede şimdi Sczerbiak yerine Ricky Davis olsaydı belki o 18 maçtan en az birini kazanırdınız.
MVP
mine mine mine...
Veteran
Pro. Member

MVP

View Profile
« Reply #589 on: 12 Feb 2007 - 22:01:38 »

Blount'la alakamız olmaz, aramam etmem. Geberebilir. Ayrıca Rickycan ii çocuk ama huzursuz. Zaten ikisi bizde olsa bide Wally olsa bu takım yine kurtulmaz. 18 maçın 2sini bilemedik 5ini alalım. Doc-Danny ikilisi durdurulamadıkça ne Blount ne Rciky ne Oden bizi kurtarır. Belki Walker..
m.sinan
Iroquois
Sr. Member

View Profile WWW
« Reply #590 on: 12 Feb 2007 - 22:17:42 »

Bu sezon Ricky'li Blount'lu bir şekilde şu ankinden 20 galibiyet fazla almak bizim için birşey ifade etmez. Sonuçta hala re-building'i tamamlamış sayılmayız, gençlerin olgunlaşmasını bekliyoruz. İddialı bir takım olabilmek için hala önemli parçalarımız eksik. Tabi ki 18lik seri bir hayli iç burkuyor ama en azından şansımız da yardım ederse çok önemli bir draftta en çok pinpon topuna sahip takım olacağız.

blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #591 on: 12 Feb 2007 - 22:19:56 »

97 drafti geldi de birden aklima, neyse yaralari desmeyelim Kiss

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
NYK
Guest
« Reply #592 on: 14 Feb 2007 - 04:24:32 »

Bu sezon Ricky'li Blount'lu bir şekilde şu ankinden 20 galibiyet fazla almak bizim için birşey ifade etmez. Sonuçta hala re-building'i tamamlamış sayılmayız, gençlerin olgunlaşmasını bekliyoruz. İddialı bir takım olabilmek için hala önemli parçalarımız eksik. Tabi ki 18lik seri bir hayli iç burkuyor ama en azından şansımız da yardım ederse çok önemli bir draftta en çok pinpon topuna sahip takım olacağız.
Ne zaman bitecek bu re-building acep? Doğru-dürüst hiçbir şey yapılmadığı iiçin sürüp gidecek mi? Bi de Davis'in varlığı (eğer koç ya da Pierce ile dalaşmamışsa) her daim Wally'den iyidir.Cleveland'daki halini de,Boston'daki halini de biliyoruz.Daha da törpülenmesi mümkündü bence.
memir
Yellow Mamba
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #593 on: 14 Feb 2007 - 05:29:47 »

Ne zaman bitecek bu re-building acep? Doğru-dürüst hiçbir şey yapılmadığı iiçin sürüp gidecek mi? Bi de Davis'in varlığı (eğer koç ya da Pierce ile dalaşmamışsa) her daim Wally'den iyidir.Cleveland'daki halini de,Boston'daki halini de biliyoruz.Daha da törpülenmesi mümkündü bence.

Valla ölüsezonda çeksinler Greg Oden'i o zaman biter gibime geliyor , ama tabi oden denilen yaratığın NBA'e alışma süreci olurmu yada bi  Olowakandi bi Milicic gibi herkese espri yaparmı bilemicem , yaparsa Boston bi 5-6 sene daha belini doğrultamaz onu bilirim (gerçi ben seviyorum celtics'deki gencoları green olsun delonte olsun ama biraz sağı solu olmayan adamlar sanki ) ...

#memircagan
seko
Medeniyetten Nasibini Almamış Medeniyet Mühendisi
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #594 on: 14 Feb 2007 - 17:10:50 »

Valla ölüsezonda çeksinler Greg Oden'i o zaman biter gibime geliyor , ama tabi oden denilen yaratığın NBA'e alışma süreci olurmu yada bi  Olowakandi bi Milicic gibi herkese espri yaparmı bilemicem , yaparsa Boston bi 5-6 sene daha belini doğrultamaz onu bilirim (gerçi ben seviyorum celtics'deki gencoları green olsun delonte olsun ama biraz sağı solu olmayan adamlar sanki ) ...

Oden'ı, Milicic ya da Olowokandi ile karşılaştırmayı gereksiz buluyorum. Olowokandi, zaten çok kısır olan bir draftta boyu dolayısıyla seçilmişti ve yıldız bir oyuncu olması beklenmiyordu, ha bu kadar kötü olması da beklenmiyordu o ayrı.  Milicic ise NBA'e küçük yaşta gelmesinin sıkıntısını çekti, daha Avrupa da kalıp birçok özelliğini geliştirmesi gerekiyordu. NBA'de fundementalini geliştirmesi, Avrupa'ya göre daha zor. Kısacası Milicic hazır değildi, bir de contender bir takıma gidince, süre bulamadı, kendini geliştiremedi.   
blastrula
Forum Amirali
Pro. Member

Respect My Authoritaaaahh

View Profile
« Reply #595 on: 14 Feb 2007 - 17:45:47 »

Olowokandi, zaten çok kısır olan bir draftta boyu dolayısıyla seçilmişti ve yıldız bir oyuncu olması beklenmiyordu, ha bu kadar kötü olması da beklenmiyordu o ayrı.
seko dayanamadım login oldum bu postunu görünce. olowokandi 98 draftında seçildi, hani şu carterların, jamisonların, piercelerin, nowitzkilerin geldiği draft. olowonkandinin birden gitmesi tamamen clippersıın mallığı

tamam abi hatırladım şimdi, 2000 senesi ile karıştırdım sanırım -seko
« Last Edit: 14 Feb 2007 - 18:59:10 by seko » Logged

Run, live to fly, fly to live, do or die
Run, live to fly, fly to live. Aces high.
fraksiyon
Guest
« Reply #596 on: 15 Feb 2007 - 08:24:42 »

Green ve Pierce' ın üçlük bombardımanı sayesinde all-star arasına daha rahat gireceğiz. İlk çeyrek 32 - 19 olmasına rağmen kazanmayı başarmışlar.
fraksiyon
Guest
« Reply #597 on: 25 Feb 2007 - 08:30:01 »

Bizim çocuklar yine. 3. çeyrekte farkı bire indirip ardarda top kaybederek rakiplerine yardım ettiler. ARtık kabak tadı vermeye başladı bu iş. Öyle bir takım olmuş ki artık maç kazanacağına kimse inanmıyor. Paul Pierce bugüne kadar izlediğim en kötü maçlarından birini çıkardı. Yüzü yine asık ve keyifsiz. Bu takımda olup da gülmesini bekleyemeyiz zaten. Sonuç olarak Lottery için en büyük aday olarak önümüzdeki seneye bakıyoruz.
m.sinan
Iroquois
Sr. Member

View Profile WWW
« Reply #598 on: 5 Mar 2007 - 19:21:52 »

BOSTON (AP) -- Before the game against Minnesota on Sunday, somebody in the Celtics locker room posted a photo of Ricky Davis and Mark Blount, former Celtics now with the Timberwolves, embracing after Davis' shot beat Boston last month.

Celtics coach Doc Rivers wouldn't reveal who posted the bulletin-board material, but before the game said he hoped it would motivate his young team.

Grin

O değil de, çok fena aldık rövanşı. no

khazad
Sr. Member

View Profile
« Reply #599 on: 5 Mar 2007 - 23:22:07 »

pierce döndükten sonra takımın nasıl değiştiğini gördük.pierce gerçekten bu takım için çok şey ifade ediyor.onun sakatlanmaması için ellerinden geleni yapsınlar ewden filan dışarı çıkarmasınlar, hoca çağırıp okuyup üfletsinler Grin
« Last Edit: 5 Mar 2007 - 23:22:39 by khazad » Logged

Pages: 1 ... 37 38 39 [40] 41
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Boston Celtics  |  Topic: Gecenin Maçı 2004-2007 « previous next »
    Jump to: