Welcome, Guest. Please login or register.
28 Oct 2020 - 17:37:43
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Utah Jazz  |  Topic: Salary 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [All]
Author Topic: Salary  (Read 10574 times)
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« on: 14 Oct 2004 - 17:19:44 »

Kaynak: shamsports.com
Team Option
Player Option
Qualifying Offer
unguaranteed
Early Termination
* not on roster
« Last Edit: 28 Oct 2008 - 03:04:26 by flip » Logged
FliPtiKal3
Guest
« Reply #1 on: 20 Nov 2008 - 18:42:14 »

bu millsap acaip faydalı bir adam. Başarı için gerekli müthiş bir bench katkısı. Utah su kontratlarla millsap a en fazla mid level verebilecek gibi duruyor. Umarım Bizim Pritchard ın planları arasında millsap in frye out tarzı bir hamle vardır.
mariburnu
Sr. Member

View Profile
« Reply #2 on: 20 Nov 2008 - 23:39:17 »

Eyvah önce Deron sonra Millsap, Portland cephesi boşluk kolluyor  Roll Eyes Ayık ol O'Connor...
FliPtiKal3
Guest
« Reply #3 on: 21 Nov 2008 - 02:20:44 »

deron fanteziydi. millsap oyle değil . 2. tur seçimi olduğu için kontratında hiçbir opsiyon yok. boozer la tekrardan imzalanırsa (su an aldığı paradan aşağı imza atacağını sanmıyorum) garanti kontratlarla birlikte cap i aşacaksınız. millsap birçok takımın radarında olacaktır.Ama  az parayı tercih edip utah ta kalır mı yoksa farklı seçimler mi yapar sezon sonu belli olur herşey.

http://members.cox.net/lmcoon/salarycap.htm#Q37  ( CBA rule 37 Gilbert arenas Provision )
« Last Edit: 21 Nov 2008 - 02:55:12 by flip » Logged
Svetlin
Pro. Member

View Profile
« Reply #4 on: 21 Nov 2008 - 03:36:28 »

Portland CP3'ü almıyo muydu ya Deron'u napcaklar?
Mavi
" seyyah "
Pro. Member

View Profile
« Reply #5 on: 21 Nov 2008 - 03:43:34 »

Portland CP3'ü almıyo muydu ya Deron'u napcaklar?

2side extension imzaladı ismail. gözünden kaçmış.

Svetlin
Pro. Member

View Profile
« Reply #6 on: 21 Nov 2008 - 03:48:41 »

Sen diyodun abi CP3'ü alabiliriz, New Orleans küçük şehir, Portland spora daha çok önem veren bi şehir, ikibin bilmem kaç planı, kafasını çelebiliriz falan diye.

Kontrat olaylarını ve kuralları bilmiyorum doğrudur, daha önce CP3 Portland muhabbetleri geçtiğinden aklımda öyle kalmış.
FliPtiKal3
Guest
« Reply #7 on: 21 Nov 2008 - 04:00:14 »

new orleans kucuk bir şehir demedim. portland  belki daha kucuk bir şehir.Paul Allen faktoru belki birşeyler değiştirebilir dedim. NOH bizden daha fazla para verme imkanına sahipti verdi.zaten sayfalarca konusulan birşeyde değildi. en son e smile birşeyler yazmıştı ve konu fantezi olarak kalmıştı.

Millsap 2. tur seçimi olduğu için sadece portland değil cap i uygun her takm tarafından utah'tan çok daha kolay kopartılabilir.

birde 2000 bilmem kaç planları bana değil sizin yazarlara aittir. hani kobe nin çakıp diğerlerinin yattığı zamanlarda "sunun kontratıda  bitiyor ,çer çöp verip sunuda alabilirmiyiz acaba" tarzı kurguları olmustursiznkilerin.tomjanovic zamanları falan... Karıştırdın sanırım.

Ben sadece kendi takımım için yetenekli genc kadroya sahibiz   iyi eklerle 3-4 sene sonra  batının başa güreşen takımlarından biri olacazdedim. Bunu zaten portland a karşı ön yargısı  olmayan akl başında herkes soyluyor.

« Last Edit: 21 Nov 2008 - 04:01:48 by flip » Logged
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #8 on: 21 Nov 2008 - 04:24:31 »

chris paul - portland senaryosundaki bakış açısının çelişkisini ahmet'in dediği gibi sayfalar önce konuşmuştuk. alttaki linkteki topic'te var ismail.
http://www.batug.org/forum/index.php/topic,14677.msg1922657289.html

bu arada portland'ın elinde extension bekleyen bu kadar oyuncusu ve olası oyun kurucu ekleme ihtimali varken, millsap'e mle'dan fazlasını vermesi bana çok mantıklı gelmedi.
« Last Edit: 21 Nov 2008 - 04:25:37 by Brooklyn » Logged

Svetlin
Pro. Member

View Profile
« Reply #9 on: 21 Nov 2008 - 04:29:25 »

Deron'u alamayacağımızı biliyorum.  Ama chris için o kadar umutsuz diilim. 2 sene sonrasını konuşmak aslında pekte mantıklı birşey diil. Bu köprünün altından daha çok sular akar.

**
Hornets , new orleans kenti daha küçük bir pazar ,  chris paul'ün aklını çelmek daha kolay olabilr.Belkide bi çok oyuncu örneğinde gördüğümüz gibi  2 sene sonra oden - lamarcus - roy'lu bir kadronun saha içi lideri olmak ona daha cazip gelebilir ve bu yüzden bizim teklifimizi kabul edebilirr.Kimbilir?

**

New orleans ın bir müzik şehri , bunun dışında farklı zevklerin mekanı olduğu ayrı konu  ,basketol için küçük bir pazar olması gerçeği başka bir konu. Portland'ta nüfus , şehir itibariyle küçük bir pazar lakin daha önceki postlarda da belirttim. Bizde bok gibi zengin bir Paul Allen var. Adam takım için para harcamaktan çekinmiyor.Bu takım geçmişte parayı bastırıp bir sürü iyi oyuncuyu bünyesine katmıştır. Ha adamlar sorunluydu vs. Ama olayın para kısmı bir çok yerde problem olurken , bazı yönetimler sadece 1.2 m tasarruf edebilmek için oyuncularını elden çıkartırken bizde böyle şeyler olmaz.

zamanında baya bi demiştin abi new orleans küçük şehir, portland daha cazip oyuncular için, sahibimiz var çok zengin bok gibi para saçıyo her tarafa diye yanlışlık olmasın.

ben millsap konusunda bişey demedim, doğrudur her takım peşinden koşabilir, en zengin sahip sizde olduğundan en şanslı takımlardan birisiniz.

portland'ın gençlerine, ilerleyen yıllarda başarılı olma ihtimaline de bişey demedim zaten, biz de zevkle izliyoruz roy'u, rudy'i, yolunuz açık olsun. başarılar.

edit: eyvallah sedat başkan, ben de baya aradım ama buldum sonunda.
« Last Edit: 21 Nov 2008 - 04:30:25 by eomer » Logged
Brooklyn
Benicio
Yazar
Pro. Member

View Profile WWW
« Reply #10 on: 21 Nov 2008 - 13:10:40 »

cap space'i uygun değil demedim zaten. seneye extension bekleyen oyuncuları da var demedim. portland kontrat veremez de demedim. planlanan takımın 4 ve 5 numaraları hali hazırda varken, yedek uzun rolü için millsap'e mle'dan fazlasının verilmesi çok mantıklı değil diye düşünüyorum.

FliPtiKal3
Guest
« Reply #11 on: 21 Nov 2008 - 13:20:23 »

miles donmezse  36 milyonmuş bizim pay roll.  Düzelteyim hemen. Neyse back up ları karşılaştırdığımzda her şekilde millsap >>>>>>>> frye.

oden-lamarcus  ,bench pryz- millsap. yukarılara çıkmak istiyorsan benchininde iyi olması gerek.Bence gereksiz bir hamle olmaz. Guarda 7-8 milyon(kirk hinrich?) ve back up sf-pf yede aynı miktarda para verilebilir diye dusunuyorum.

Kevin pritchard ın tek bir oyuncuya 12-13 bağlayacağına ihitmal vermiyorum. utah topiğinde portland a donduk gene. Roll Eyes
Gri Gandalf
audere est facere
Veteran
Pro. Member

I battle with monsters.

View Profile WWW
« Reply #12 on: 21 Nov 2008 - 13:24:36 »

Tekrar Utah'a dönersek, Boozer'ın bu takımda geleceği olduğunu sanmıyorum açıkçası. Deron-AK-Boozer-Memo dörtlüsü gayet allstar, all around, genç etc. olmasına rağmen anca bi konferans finali oynadı ki çok fena. Bence önce Boozer "Burada şampiyonluk zor" diyerek opisiyonunu kullanarak kaçar. Jazz da 'Çok da tınn' düşüncesiyle -ki bence haklı olurlar- elleşmez. Bu bağlamda Millsap kalır, Jazz güzel, winner bi SG peşine düşer; Roy gibin.

mariburnu
Sr. Member

View Profile
« Reply #13 on: 21 Nov 2008 - 13:44:47 »

Bu bağlamda Millsap kalır, Jazz güzel, winner bi SG peşine düşer; Roy gibin.

Hadi buyrun  Cool
FliPtiKal3
Guest
« Reply #14 on: 21 Nov 2008 - 13:47:49 »

deron  her fırsatta boozer la ne kadar iyi bir 2li olduklarndan bahsediyor. Jerry Sloan  gibi efsane stockton-malone 2li sine sahip olmus bir koçun aynı sistemle devam edeceğini düşünüyorum.bzır- deron devam ederler.

Tahminim bir sonraki sene memo yu gözden çıkartacaklar.
Js12
Yazar
Newbie

View Profile
« Reply #15 on: 22 Nov 2008 - 16:20:09 »

paul millsap da boş kontrata imza atmayacaksa bırakalım biz bu işleri..

giderse de gider ayrıca, herkes gider biz kalırız..

saygılarımnan..
The GodFather
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #16 on: 23 Nov 2008 - 21:03:52 »

Yalnız Kirilenko nun kontratıda çok sıkıymış,ben bilmiyordum bu kadar olduğunu, seneye 16.5 sonra, 17.8  yahu...
Pages: 1 2 [All]
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Utah Jazz  |  Topic: Salary « previous next »
    Jump to: