Welcome, Guest. Please login or register.
28 Feb 2020 - 01:50:39
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Los Angeles Clippers  |  Topic: Salary 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2  All
Author Topic: Salary  (Read 10068 times)
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« on: 14 Oct 2004 - 17:17:08 »

Kaynak: shamsports.com
Team Option
Player Option
Qualifying Offer
unguaranteed
Early Termination
* not on roster
« Last Edit: 28 Oct 2008 - 02:55:41 by flip » Logged
berdush
Newbie
*

View Profile
« Reply #1 on: 16 Apr 2005 - 20:49:06 »

Sezon sonu Kittles ve Zhi-Zhi sayesinde, Jaric ve Simmons a istediklerini verebilecek capleri mevcut... bu iki oyuncuyu tutmaları halinde ; Livingston, Simmons, Maggette, Brand, Kaman 5 i ve benchteki Jaric, Ross, Wilcox ve Rebreca ile daha tecrübeli ve geleceği parlak bi takım olmaları kuvvetle muhtemel görünüyor...

Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #2 on: 16 Apr 2005 - 20:53:41 »

muhtemelen mobley'e asılacak clippers. joe johnson da hedefleri arasında. jaric'i tutmayabilirler.
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #3 on: 16 Apr 2005 - 22:07:14 »

bence jaric i tutmamaları hata olur her ne kadar nba e tam olarak alışamasada bu yapı ile nba de her takımda backup pg olur bazılarında ilk 5 bile olur üstelik sıkışınca sg bile oynar...

2.1 milyon a tutulmıcak adam deil demek istediğim Smiley
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #4 on: 17 Apr 2005 - 00:43:37 »

Simmons'ı MLE'a ikna edebilirler, fazlasını vermek zaten ağır olur. Aynı şekilde Brunson da çok fazla bir para istemez, Jaric'i hayli hayli ellerinde tutacak rahatlıktalar, üstüne bir paket çamaşır leğeni bile alabilirler hatta. Rebreca da Avrupa'ya dönebilir.
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #5 on: 17 Apr 2005 - 00:48:04 »

Brunson'la tecrübe ayağına falan yeniden anlaşabilirler belki ama Livingston da gayet iyi  götürebileceğini göstermişken Jaric'in pek bir lüzumu yok kanımca. Mobley gibi bir combo guard iyi gelebilir, onun dışında zaten ciddi bir eksikleri yok.
« Last Edit: 17 Apr 2005 - 00:49:38 by Tobias » Logged

WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #6 on: 18 Apr 2005 - 11:41:45 »

brunson kim ya yandan yemiş bir guard jaric le kıyaslanamaz bile, ayrıca bu sene pek takip edemesemde brunson un tecrübesini merak ettim ne tecrübesi varmış havlu sallama filan mı Huh
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #7 on: 18 Apr 2005 - 11:46:14 »

Tecrübe diye bahsettiğim şey 50 playoff maçı 3 nba finali değil, sonuçta Livingston çaylak ve Brunson da öyle ya da böyle 8-9 yıldır ligde. Adettendir genç gardları veteranlarla yedeklemek...

Ayrıca brunson ile jaric'i kıyasladığımı nasıl çıkarttın ordan çok merak ediyorum.

WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #8 on: 18 Apr 2005 - 16:31:16 »

Brunson'la tecrübe ayağına falan yeniden anlaşabilirler belki ama Livingston da gayet iyi  götürebileceğini göstermişken Jaric'in pek bir lüzumu yok kanımca. Mobley gibi bir combo guard iyi gelebilir, onun dışında zaten ciddi bir eksikleri yok.

kıyaslama yapmasanda brunson u jaric e tercih etmişsin...
adetlere uymak için 8-9 yıldır ligde seyyah olan bir veteran oyuncuyu tutmak ilginç geldi bana...

sadece istatistiki olsa bile bu veteranın 10+ senede yaptıklarını 3 senede erişmiş bir oyuncuya ki avrupa tecrübesi 2-3 brunson eder, hiç düşünmeden jaric i tercih ederim...
xabafaruk
Full Member

you will never walk alone!

View Profile
« Reply #9 on: 18 Apr 2005 - 16:36:17 »

BU konusa Wc ye katılıyorum,benımde tercıhım herzaman ıcın jarıc olacaktır,sanırım jarıc'ın avrupadakı basarılı yılları ve Mıllı formayla katıldıgı turnuvalardakı basarılar sanırı yeterlı bır tecrubedır.

YOU WiLL NEVER WALK ALONE!
Cagatay
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #10 on: 18 Apr 2005 - 18:30:43 »

Kayhan çok güzel koyu renkle alıntı da yapmışsın, orda olsa olsa Livingston'ı Jaric'e tercih etmiş olabilirim. Brunson'ın dahil olduğu hiçbir kıyas vs. yok.

8-9 yıldır seyah olmasının konuyla ne alakası var? Aldığı süre içinde takımın ihtiyacını görüyorsa ne gibi bi problem olabilir ki...

WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #11 on: 20 Apr 2005 - 15:05:51 »

tamam işte gülüm, sonuçta jaric i takımdan kesiyosun ve pg lerin livingston -ki doğru seçim- ve brunson...

yanlış mı anlamışım Huh
OscarRE
Stern'ün Çiftliği
Administrator
Pro. Member

ne bakıyon lan?

View Profile WWW
« Reply #12 on: 20 Apr 2005 - 16:55:35 »

kanımca senin anlamadıın bi nokta var kayahan, ki brunson'ı tutmak jaric'i tutmaktan çok daha kolay, ucuz, ayrıca jaric clippers gibi bi takımda backup guard olarak biraz lüks.

“With the caliber of guys on the team,’’ Wallace said, “with Paul, Kevin, Ray, Big Baby, a whole lot of guys, it’s going to be fun. We’re pretty much tired of beating up on each other and we’re looking forward to that first game against Houston"
http://torinolu.blogspot.com
judas
Yönetici
Pro. Member

The Great Danton

View Profile
« Reply #13 on: 20 Apr 2005 - 23:16:08 »

clippers'ın playoffa kalmak gibi bi hedefi varsa şayet, jaric'i kesinlikle tutmalılar. livingston ilk 5 başlasın ona lafım yok ancak iyi oyniicanın garantisi yok. arkasına brunson koyarsan, olası bi livingston kazasında tepe taklak düşersin. bu durumda 1-2-3 no backuplayabilicek kalibrede bi adam olan jaric 6. adam olarak bu takımda kalmalı diye düşünüyorum. ama yok clippers sallapati bi sezon daha istiyorsa o zmn brunson'la da olur mateen cleaves'le de olur.

WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #14 on: 21 Apr 2005 - 11:48:14 »

clippers'ın playoffa kalmak gibi bi hedefi varsa şayet, jaric'i kesinlikle tutmalılar. livingston ilk 5 başlasın ona lafım yok ancak iyi oyniicanın garantisi yok. arkasına brunson koyarsan, olası bi livingston kazasında tepe taklak düşersin. bu durumda 1-2-3 no backuplayabilicek kalibrede bi adam olan jaric 6. adam olarak bu takımda kalmalı diye düşünüyorum. ama yok clippers sallapati bi sezon daha istiyorsa o zmn brunson'la da olur mateen cleaves'le de olur.

demek istediğim tamamen bu...

ozan lüküs olayını anlamadım bu adam 2M alıyor ki üç aşağı beş yukarı avrupada da bunu alır... abarttım mı acaba Huh

kontrat bitiyor ve kaç paralık bir kontrat imzalayabilir min bilmiyorum sen lüks dediğine göre biliyon bizimle paylaşırsan sevinirim Wink
Pages: [1] 2  All
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Takım Forumları  |  Los Angeles Clippers  |  Topic: Salary « previous next »
    Jump to: