Welcome, Guest. Please login or register.
19 Aug 2019 - 08:23:52
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: Video Linkleri 0 Members and 3 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 343
Author Topic: Video Linkleri  (Read 1133447 times)
jordan23
Forum Föyü
Full Member

bir varım bir yokum

View Profile WWW
« on: 10 Sep 2002 - 15:21:39 »

beyler çeşitli video bulma konusunda bir kolaylık olsun diye ve babyshaq a kulak vererek bunu açtım bütün video linklerini buraya yazabilirsiniz
« Last Edit: 1 Aug 2003 - 21:55:25 by MuYu » Logged
jordan23
Forum Föyü
Full Member

bir varım bir yokum

View Profile WWW
« Reply #1 on: 10 Sep 2002 - 16:20:30 »

beyler bu arada video sayfası veriyorsunuz millet burdan nasıl indirecem diye bakıp duruyor nere tıklanır ne yapılır siteyi kısaca anlatın
şefin tavsiyesi biçiminde en güzeli söyleyin de bizde internetin karanlık dünyasında çırpınmayalım
« Last Edit: 10 Sep 2002 - 17:11:11 by jordan23 » Logged
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #2 on: 10 Sep 2002 - 16:49:29 »

Kg biladerim (kilogram değil Kevin Garnett) buraya streetballer.co.uk yazmadan ben http://www.peterjun.com u yazayım. Bu sadece NBA ile ilgili bir site değil, eleman biraz kızlara da düşkün (Britney, Jennifer videoları da bulabilirsiniz) kolej liglerinden görüntüler, bazı tanınmamış elemanların smaçları, And 1, Nike gibi firmaların reklam filmleri, güzel NBA hareketleri (MJ bloğu vs) elemanın arkadaş çevresinden rapper tarzı videolar vs. Anasayfada ilk 5 video var (öyleydi en son) Download kısmında bahsettiğim şeyleri de bulabilirsiniz. (Kobe ve VC reklamları kalkmadıysa mutlaka indirin, çok iyi)
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #3 on: 10 Sep 2002 - 21:28:43 »

Eskiden Carter ile ilgili süper siteler mevcuttu.Galiba resmi sitesi açıldıktan sonra hepsi kapandı.Şimdi hiçbir link çalışmıyor.Resmi sitesinde ise nir şey yok.
http://www.vincecarter15.com
Download için altavista.com'dan video kısmında arama yaptırabilirsiniz.Ben size imesh türü programları tavsiye ediyorum.Orada 50-60MB'lık downloadlar çok kaliteli oluyor.Özellikle 2000 yılı smaç şampiyonası ile ilgili güzel klipler mevcut(Bond Mix'i tavsiye ederim).
Özellikle istediğiniz smaçlar veya hareketler varsa söyleyin.Arşivinde olan birbirine gönderebilsin.
Ben Miliç'in potayı kıran smacını ve Shaq'ın potayı kırdığı bir smacı arıyorum(Potanın hidroliği kırılınca pota yavaş yavaş çökmüştü).
Bir de bazı takımların resmi sayfalarından da download yapabilirsiniz.
Кириленко
Forum Postacısı
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #4 on: 11 Sep 2002 - 05:17:50 »

walla aklıma site glmio ama kazaa warsa bilg'inizde ksinlikle babyshaq'ın dedii 200 slamdunk contest bond mix'i tavsiye ediorm 3-4 dk flndı snrm 30 mb civarı mpeg dosyası çok kaliteli vince carter bütün smaçlarının 5-6 açısını fln gösterio şimdiye kdr gördüüm top 5 videodan biri kesinlikle..!

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #5 on: 12 Sep 2002 - 01:39:42 »

way şerefsiz gökhan gene yazmışın benim kaynakları.ewet millet şu an çektiğim and 1 mixtpae volume 5 (789 mb) www.peterjun.com dan.ayrıca streetball.co.uk,streetballaz.net gibi adreslerde oldukça sağlam sokak videoları bulabilirsiniz.diğerlerininde dediği gibi bende imesh i kullanıom we and1 mixtape lerden smaç yarışmalarına kadar her türlü video mevcuttur

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #6 on: 12 Sep 2002 - 01:54:50 »

Lam inek sen söylemedin ki peter jun'u ben internette salakça dolanırken bulduydum. sana söledim "hee biliyom" dedin. Ah siz KG'ciler yok musunuz  Grin

Ayrıca kahrolası nba.com videoları saklama konusunda uzmanlaştı. Bulamıyom adamlar hiçbi yere link vermiyo.

HotSauce21
Yalçın Şeker Fanatiği
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #7 on: 12 Sep 2002 - 02:23:02 »

olm walla ben sana söledim diye hatırlıom ama neyse demek sende benim gibi araştırmacı video cu olduğundan buldun o siteyi.dediğimiz kadar war walla o site.helal yani weledin teki yapmış ama .aşşaklı bi site yanii.bu arada nba videolarını ne arıon be olm.hala o wasat görüntüleri mi izlion.bırak şunlarıda sokak videolarına bak.en kral ları orda walla

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #8 on: 13 Sep 2002 - 01:26:56 »

Daha önce yazmıştım bulamadım diye yine yazıyorum.Aşağıdaki resmin videosunu arıyorum.

Ayrıca Shaq'ın attığı tek üçlüğün videosunu da arıyorum.

Az önce imesh'ten "Kobe Bryant Amazing Dunks Adidas Commercial" isimli bir dosya indirdim(11,04MB).İçinde süper smaçlar mevcut.Arşivinde olmayanlar hemen indirisin.(Galiba pota nizami değil)
Ayrıca http://www.peterjun.com adresinden "kobecommercial" isimli dosyayı da indirin(5.13MB).
Jordan hayranları http://players.nba.com/jordan/mjfinals.html sayfasından güzel videolar indirebilirler.Şimdi tam linkini bulamadım ama orada D.Wilkıns ile olan smaç yarışmasından görüntüler de mevcut.
« Last Edit: 31 Jul 2003 - 02:41:28 by BabyShaq » Logged
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #9 on: 13 Sep 2002 - 22:27:46 »

(Kobe ve VC reklamları kalkmadıysa mutlaka indirin, çok iyi)

VC'ın reklam filmi hangi firmanın reklamı,dosyanın tam ismi ne ve kaç MB?Sitenin download bölümü şu an aktif değil.Ona göre başka yerden download etmeye çalışacağım.
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #10 on: 13 Sep 2002 - 22:57:06 »

Nike'ın ama reklam içinde hiçbi biçimde Nike vs. geçmiyor, sitede de VC Nike Commercial şeklinde geçiyordu adı. Reklamı anlatayım, sokak basketbolu maçı var bi zenci mahallesinde, bi takım geride, sonra grup birden bire bağırmaya başlıyor (ingilizcem süper olduğu için anlayamadım) ortaya VC çıkıyor, eleman üçlük atmaya vs. başlıyor. Hatırladıklarım bunlar, bir de herkesin kafa Afro, koca koca kafalar, VC de dahil Smiley
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #11 on: 14 Sep 2002 - 00:39:01 »

Dr.Funk diye mi bağırıyorlar.Bendeki dosyada o reklamın adı "Dr.Funk" Wink
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #12 on: 14 Sep 2002 - 01:56:42 »

Sanırım evet. Eğer dediğim reklamı indirdiysen bayaa hoşuna gitmiş olmalı...

Kobe ineğinin reklamı da güzeldi, hoş biraz bilgisayar hilesi gibi olmuş ama güzel.
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #13 on: 15 Sep 2002 - 19:27:59 »

Jordan,Carter ve Shawn Kemp'in güzel videolarının bulunduğu bir link veriyorum.
http://air2333.free.fr/basket/Basket.html
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #14 on: 15 Sep 2002 - 19:33:35 »

Ehuheh yazarken bile yarılıyom ya, imesh'te "Kobe fight" diye arama yaptığınızda yaklaşık 800 kb'lık bi dosya çıkcak, Kobe ile C Childs'ın kavgası var. Kobe sıkı bi yumruk yemiş Grin o atana kadar araya hakem ve Shaq giriyo, Childs da tüyüyo. Heuhheh çok komikti yav...
Pages: [1] 2 3 4 ... 343
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diğer  |  Topic: Video Linkleri « previous next »
    Jump to: