Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /storage/content/61/1004561/batug.org/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3 Video Linkleri
Welcome, Guest. Please login or register.
22 Oct 2021 - 20:15:55
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diðer  |  Topic: Video Linkleri 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1] 2 3 4 ... 343
Author Topic: Video Linkleri  (Read 1365939 times)
jordan23
Forum Föyü
Full Member

bir varým bir yokum

View Profile WWW
« on: 10 Sep 2002 - 15:21:39 »

beyler çeþitli video bulma konusunda bir kolaylýk olsun diye ve babyshaq a kulak vererek bunu açtým bütün video linklerini buraya yazabilirsiniz
« Last Edit: 1 Aug 2003 - 21:55:25 by MuYu » Logged
jordan23
Forum Föyü
Full Member

bir varým bir yokum

View Profile WWW
« Reply #1 on: 10 Sep 2002 - 16:20:30 »

beyler bu arada video sayfasý veriyorsunuz millet burdan nasýl indirecem diye bakýp duruyor nere týklanýr ne yapýlýr siteyi kýsaca anlatýn
þefin tavsiyesi biçiminde en güzeli söyleyin de bizde internetin karanlýk dünyasýnda çýrpýnmayalým
« Last Edit: 10 Sep 2002 - 17:11:11 by jordan23 » Logged
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #2 on: 10 Sep 2002 - 16:49:29 »

Kg biladerim (kilogram deðil Kevin Garnett) buraya streetballer.co.uk yazmadan ben http://www.peterjun.com u yazayým. Bu sadece NBA ile ilgili bir site deðil, eleman biraz kýzlara da düþkün (Britney, Jennifer videolarý da bulabilirsiniz) kolej liglerinden görüntüler, bazý tanýnmamýþ elemanlarýn smaçlarý, And 1, Nike gibi firmalarýn reklam filmleri, güzel NBA hareketleri (MJ bloðu vs) elemanýn arkadaþ çevresinden rapper tarzý videolar vs. Anasayfada ilk 5 video var (öyleydi en son) Download kýsmýnda bahsettiðim þeyleri de bulabilirsiniz. (Kobe ve VC reklamlarý kalkmadýysa mutlaka indirin, çok iyi)
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #3 on: 10 Sep 2002 - 21:28:43 »

Eskiden Carter ile ilgili süper siteler mevcuttu.Galiba resmi sitesi açýldýktan sonra hepsi kapandý.Þimdi hiçbir link çalýþmýyor.Resmi sitesinde ise nir þey yok.
http://www.vincecarter15.com
Download için altavista.com'dan video kýsmýnda arama yaptýrabilirsiniz.Ben size imesh türü programlarý tavsiye ediyorum.Orada 50-60MB'lýk downloadlar çok kaliteli oluyor.Özellikle 2000 yýlý smaç þampiyonasý ile ilgili güzel klipler mevcut(Bond Mix'i tavsiye ederim).
Özellikle istediðiniz smaçlar veya hareketler varsa söyleyin.Arþivinde olan birbirine gönderebilsin.
Ben Miliç'in potayý kýran smacýný ve Shaq'ýn potayý kýrdýðý bir smacý arýyorum(Potanýn hidroliði kýrýlýnca pota yavaþ yavaþ çökmüþtü).
Bir de bazý takýmlarýn resmi sayfalarýndan da download yapabilirsiniz.
Кириленко
Forum Postacýsý
Yazar
Pro. Member

View Profile
« Reply #4 on: 11 Sep 2002 - 05:17:50 »

walla aklýma site glmio ama kazaa warsa bilg'inizde ksinlikle babyshaq'ýn dedii 200 slamdunk contest bond mix'i tavsiye ediorm 3-4 dk flndý snrm 30 mb civarý mpeg dosyasý çok kaliteli vince carter bütün smaçlarýnýn 5-6 açýsýný fln gösterio þimdiye kdr gördüüm top 5 videodan biri kesinlikle..!

HotSauce21
Yalçýn Þeker Fanatiði
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #5 on: 12 Sep 2002 - 01:39:42 »

way þerefsiz gökhan gene yazmýþýn benim kaynaklarý.ewet millet þu an çektiðim and 1 mixtpae volume 5 (789 mb) www.peterjun.com dan.ayrýca streetball.co.uk,streetballaz.net gibi adreslerde oldukça saðlam sokak videolarý bulabilirsiniz.diðerlerininde dediði gibi bende imesh i kullanýom we and1 mixtape lerden smaç yarýþmalarýna kadar her türlü video mevcuttur

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #6 on: 12 Sep 2002 - 01:54:50 »

Lam inek sen söylemedin ki peter jun'u ben internette salakça dolanýrken bulduydum. sana söledim "hee biliyom" dedin. Ah siz KG'ciler yok musunuz  Grin

Ayrýca kahrolasý nba.com videolarý saklama konusunda uzmanlaþtý. Bulamýyom adamlar hiçbi yere link vermiyo.

HotSauce21
Yalçýn Þeker Fanatiði
Pro. Member

4 touchdown one game Polk High -- all city

View Profile WWW
« Reply #7 on: 12 Sep 2002 - 02:23:02 »

olm walla ben sana söledim diye hatýrlýom ama neyse demek sende benim gibi araþtýrmacý video cu olduðundan buldun o siteyi.dediðimiz kadar war walla o site.helal yani weledin teki yapmýþ ama .aþþaklý bi site yanii.bu arada nba videolarýný ne arýon be olm.hala o wasat görüntüleri mi izlion.býrak þunlarýda sokak videolarýna bak.en kral larý orda walla

Reflector
1. Do the Sauce2k except when you catch it, catch it on the outer side of the ball like your hitting/reflecting it back to you
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #8 on: 13 Sep 2002 - 01:26:56 »

Daha önce yazmýþtým bulamadým diye yine yazýyorum.Aþaðýdaki resmin videosunu arýyorum.

Ayrýca Shaq'ýn attýðý tek üçlüðün videosunu da arýyorum.

Az önce imesh'ten "Kobe Bryant Amazing Dunks Adidas Commercial" isimli bir dosya indirdim(11,04MB).Ýçinde süper smaçlar mevcut.Arþivinde olmayanlar hemen indirisin.(Galiba pota nizami deðil)
Ayrýca http://www.peterjun.com adresinden "kobecommercial" isimli dosyayý da indirin(5.13MB).
Jordan hayranlarý http://players.nba.com/jordan/mjfinals.html sayfasýndan güzel videolar indirebilirler.Þimdi tam linkini bulamadým ama orada D.Wilkýns ile olan smaç yarýþmasýndan görüntüler de mevcut.
« Last Edit: 31 Jul 2003 - 02:41:28 by BabyShaq » Logged
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #9 on: 13 Sep 2002 - 22:27:46 »

(Kobe ve VC reklamlarý kalkmadýysa mutlaka indirin, çok iyi)

VC'ýn reklam filmi hangi firmanýn reklamý,dosyanýn tam ismi ne ve kaç MB?Sitenin download bölümü þu an aktif deðil.Ona göre baþka yerden download etmeye çalýþacaðým.
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #10 on: 13 Sep 2002 - 22:57:06 »

Nike'ýn ama reklam içinde hiçbi biçimde Nike vs. geçmiyor, sitede de VC Nike Commercial þeklinde geçiyordu adý. Reklamý anlatayým, sokak basketbolu maçý var bi zenci mahallesinde, bi takým geride, sonra grup birden bire baðýrmaya baþlýyor (ingilizcem süper olduðu için anlayamadým) ortaya VC çýkýyor, eleman üçlük atmaya vs. baþlýyor. Hatýrladýklarým bunlar, bir de herkesin kafa Afro, koca koca kafalar, VC de dahil Smiley
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #11 on: 14 Sep 2002 - 00:39:01 »

Dr.Funk diye mi baðýrýyorlar.Bendeki dosyada o reklamýn adý "Dr.Funk" Wink
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #12 on: 14 Sep 2002 - 01:56:42 »

Sanýrým evet. Eðer dediðim reklamý indirdiysen bayaa hoþuna gitmiþ olmalý...

Kobe ineðinin reklamý da güzeldi, hoþ biraz bilgisayar hilesi gibi olmuþ ama güzel.
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #13 on: 15 Sep 2002 - 19:27:59 »

Jordan,Carter ve Shawn Kemp'in güzel videolarýnýn bulunduðu bir link veriyorum.
http://air2333.free.fr/basket/Basket.html
Gökhan
Global Moderator
Pro. Member

Poop on them Oliver

View Profile
« Reply #14 on: 15 Sep 2002 - 19:33:35 »

Ehuheh yazarken bile yarýlýyom ya, imesh'te "Kobe fight" diye arama yaptýðýnýzda yaklaþýk 800 kb'lýk bi dosya çýkcak, Kobe ile C Childs'ýn kavgasý var. Kobe sýký bi yumruk yemiþ Grin o atana kadar araya hakem ve Shaq giriyo, Childs da tüyüyo. Heuhheh çok komikti yav...
Pages: [1] 2 3 4 ... 343
batug.com forum sayfalari  |  Basketbol  |  Basketbol Diðer  |  Topic: Video Linkleri « previous next »
    Jump to: