Welcome, Guest. Please login or register.
14 Nov 2018 - 14:39:30
Google
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: cm 03/04 en guclu takım hangisi? 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: [1]
Author Topic: cm 03/04 en guclu takım hangisi?  (Read 13523 times)
iverson_3
Guest
« on: 15 Aug 2004 - 03:58:07 »

arkadaslar sizce en guclu takım hangisi bence arsenal cunku henry yetiyo neyse sizde goruslarinizi belirtin
the_alorak
Newbie
*

NukleER

View Profile WWW
« Reply #1 on: 2 Sep 2004 - 13:26:00 »

Manchester United'i alıyorum sempatim var.Orta sahayı çok seviyorum.Bir de genç oyuncu alırsan orta alana ok.Sorun yok o zman.

Jermaine, Randolph, Darious, Derek ve Sebastian.
Seni unutmayacağız RaSheed.
Göko
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #2 on: 2 Sep 2004 - 14:22:47 »

en güçlü takım diye birşey yok..uygulayacağın taktiğe göre değişir bu..ama eldeki oyuncularla Real Madrid abartı bi takım.. Ben Altay ile başlamıştım CM 03-04 macerama... Ayrıca güçlü takımları alıp şampiyon yapmak benden geçti..Zamanında çok şampiyon yaptık M. Utd'leri - Roma'ları...Roma dedim de Cm 01-02 nin en iyi takımı ROMA'dır bence...
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #3 on: 2 Sep 2004 - 14:23:39 »

evet cm03/04 te bariz cok cok guclu bi takım yok
ama o1/02 de kesinkez ROMA idi

Son Turnuva Şampiyonu
the laker
Newbie
*

www.batug.com

View Profile
« Reply #4 on: 8 Sep 2004 - 18:33:25 »

En güçlüyü bilmem ama en çok para kazanan takımlardan biri Galatasaray.Maç başına 60.000 kişiye oynuyorum.Kulübün bütçesi yarım sezonda 60 milyon doları buldu!

jazzbrothers
Newbie
*

You cannot pass!!!

View Profile
« Reply #5 on: 8 Sep 2004 - 18:46:56 »

En güçlüyü bilmem ama en çok para kazanan takımlardan biri Galatasaray.Maç başına 60.000 kişiye oynuyorum.Kulübün bütçesi yarım sezonda 60 milyon doları buldu!
Ah be gerçek sezonda da böyle olsaydı her sene şampiyon olurduk süper olurdu.Her maç 60000 kişiyi nasıl getiriyorsun hala Olimpiyat stadında mısın?Canaydın'a anlat o da aynısını yapsın.
alvin maker
Pro. Member

josé

View Profile
« Reply #6 on: 8 Sep 2004 - 18:52:16 »

Ah be gerçek sezonda da böyle olsaydı her sene şampiyon olurduk süper olurdu.Her maç 60000 kişiyi nasıl getiriyorsun hala Olimpiyat stadında mısın?Canaydın'a anlat o da aynısını yapsın.
özel bir şeye gerek yok...
4.1.1de maximum attandance falan ayarlayamadığın için (editor v1.0.0) her maça 80000 kişi de gelir.stadium state'i de very good sanırım olimpiyat stadının oyunda.
ama 4.1.5'te falan ben giriyorum editöre max attendanceyi azaltıp average attandance'yi de 20000~e getirincee sorun kalmıyo...  Tongue

gokTurk
Jr. Member
**

bir deli coşku insanı..

View Profile
« Reply #7 on: 9 Sep 2004 - 12:17:39 »

son oyunda güçlü olan takımların içinden diğerlerini ezicek kadar güçlü bitakım yok. eski oyunda roma vardı delirtiodu beni ama neyse geçmiş vakit işte.  Cheesy

RuSTeDSouL
Pro. Member

View Profile
« Reply #8 on: 9 Sep 2004 - 14:25:12 »

arsenal.. birincisi henry ,2.si viera , 3. sü gençlerin mükemmel ve  hızlı gelişebilmesi ve tabiikide kulübün para basması.. arsenal beni 2 sene sonra baydı, bırakmak zorunda kaldım..
nowitzki41
Pro. Member

Sen benim her gece efkarım.....

View Profile
« Reply #9 on: 19 Sep 2004 - 22:03:05 »

arsenal.. birincisi henry ,2.si viera , 3. sü gençlerin mükemmel ve  hızlı gelişebilmesi ve tabiikide kulübün para basması.. arsenal beni 2 sene sonra baydı, bırakmak zorunda kaldım..

benim ligimde 97 puan aldılar sadece 17 puan kaybettiler henry ile viera gerçekten çok iyi bazen arsenalle oynadığımda onların kadrosuna bakıyorum tanımadığım oyuncular görüyorum seviniyorum gençler oynuyo diye bir bakıyorum maç sonuna 8le veya 9 la oynuyorlar Wink
bagginz
Newbie
*

View Profile
« Reply #10 on: 18 Oct 2004 - 21:33:34 »

büyük takımlarla bi süre oynayınca bayağı bi bayıyo..ben chelsea ile başlamıştım,2 sene sonra transfer bütçesi 600 trilyona çıktı,oyunu sildim Grin
mertoglumc
Forum Akhisarlısı
Pro. Member

View Profile
« Reply #11 on: 23 May 2005 - 23:08:38 »

CM 03/04 en beğendiğim ikinci Cm oyunudur.(01/02 tabii ki önce gelir)
Bu oyunda güçlü takım denilince benim aklıma hemen PSV gelir.Hoş sadece bu oyunda değil PSV genelde bütün CM'lerde en iyi takım bence.Her mevkiide inanılmaz alternatifler var öncelikle.(Ayrıca Van Bommel ve Vogel gibi iki harika DMC.Daha ne olsun)
Ayrıca iki Ukrayna temsilcisi Dinamo Kiev ve Shakhtar Donetsk de kullanabilen için en güçlü takımlardır diyebilirim.Hiç transfer yapmadan bile Şampiyonlar Ligi rahatça kazanılabiliyor...
maruL
Heyvönsi Cözibe
Jr. Member
**

Bu Oyunu Seviyorum...

View Profile WWW
« Reply #12 on: 29 May 2005 - 11:51:51 »

eeeeee ligden lige degisiyor tabi ingilterede m. united , birazilya corinthias (umarim dogru yazmisimdir:) ) türkiye ligi tabikide bursa Smiley

Peki Zeki Müren'de bizi görebilecek mi?
Pages: [1]
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: cm 03/04 en guclu takım hangisi? « previous next »
    Jump to: