Welcome, Guest. Please login or register.
18 Jan 2021 - 04:59:53
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: Winning Eleven 7-8 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 [4] 5  All
Author Topic: Winning Eleven 7-8  (Read 36106 times)
angry wizkid
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #45 on: 22 Oct 2004 - 15:23:06 »

yok abi defansda ustalasirsan gecirmezsin pratik yapmak lazim biraz.

mason
Guest
« Reply #46 on: 22 Oct 2004 - 16:47:50 »

yanlız geçen oyunda arapası attığında geçmiyordu.bu oyunda da ne atsan geçiyor....
yok be hepsi geçmiyo ..defans yerindeyken her top geçmiyo hatta çounlukla ofsayt oluyo yada hmn öne çıkan defans oyuncusu alıyo topu ama kontra ataklarda yada 2 ye 2 3 e3 oldugunda arapaslarla çok güzel pozisyonlara giriliyo ama karşı taraf iyi savunma yapıosa onları geçirtmiyo mesela biz multitapdan 2 e 2 oynıyınca arapasdan öle gol pek olmuyo çogunlukla kanatlardan gol atıyoruz bide ceza sahasın içinde takılıyo o olaya uyuz oldum çok gol kaçırdım onun yüzünden galiba sadece multi oynayınca ouluyo bu takılma teke tek oynadıımızda hiç olmadı
 evde olmadığı için kadıköyde oynuyoruz önder abi var orda tanıdık 12 1 e kadar oynadıımız oluyo. işallah iddaadan parayı vurup bi ps2 alıcam sorada evi ps cafeye çevircez...
wildboy
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #47 on: 22 Oct 2004 - 17:30:07 »

yok hakkaten de sık gecmiyo ama defansdaki kayma efektleri birazz sacma olmus gibi geldi we7de daha iyiydi ama hücum futbolunu gelistirmeleri muazzam
AnnL
Newbie
*

DENVER NUGGETS fan

View Profile
« Reply #48 on: 31 Oct 2004 - 02:18:30 »

Bence PES3'de  yani Winning 7'de ara paslar süperdi.. Tam normaline uygundu.. Ne kadar iyi atarsanız o kadar pozisyon oluyodu.. Çalımın biraz abartı olduğu söylenebilir ama özellikle Zidane veya Henry'le mesela kimse topu alamıyodu benden falan.. Ama bu 8'i de bi kere oynadım ama sanki çalım biraz abartı zor olmuş, Fifa'ya dönmüş gibi geldi bana.. Yanlış mıyım?

AI to Melo !!
manofsteel
Jr. Member
**

..j'aime mon iPod..

View Profile
« Reply #49 on: 2 Nov 2004 - 03:06:16 »

winning eleven japoncaydı spikerler fln ama guzeldi oynadık sora pes4 cıktı aldık ama spikerler olmamıs adamlarda ne bi canlılık var ne bisi anlatıyolar öle. bide winning elevende takım adları yazıodu arsenal chelsea falan ama pes4 de north londan south londan west london fln war?? neyseki oyuncu isimleri doru. ama biz beklerdikki trabzonspor olsun veya gine milli takımı olsunda ibrahima yattara yı alıp oynuyalım!!
morcayl
Newbie
*

Only God Can Judge Me

View Profile
« Reply #50 on: 4 Nov 2004 - 19:48:43 »

gerek pes3 gerekse pes4 olsun ingiltere klüplerinin isimleri yazmıyor zaten ayrıca bazı oyuncular isim haklarını vermemişler mesela classic braziyada pele pile diye yazıyor ancak 4,3 ten daha güzel çok ofsayta kalıyorsun ancak ara pasları dogru zamanda atarsan ataklar daha güzel ve 3 te aşırtma gölü kendin tuşları kullanarak atıyordun bunda uygun pozisyonda olursa sen yapmadanda aşırtma atıyor onu güzel yapmışlar

Mj MoRcAyL  Only god can judge ME...
AnnL
Newbie
*

DENVER NUGGETS fan

View Profile
« Reply #51 on: 7 Nov 2004 - 02:55:02 »

gerek pes3 gerekse pes4 olsun ingiltere klüplerinin isimleri yazmıyor zaten ayrıca bazı oyuncular isim haklarını vermemişler mesela classic braziyada pele pile diye yazıyor ancak 4,3 ten daha güzel çok ofsayta kalıyorsun ancak ara pasları dogru zamanda atarsan ataklar daha güzel ve 3 te aşırtma gölü kendin tuşları kullanarak atıyordun bunda uygun pozisyonda olursa sen yapmadanda aşırtma atıyor onu güzel yapmışlar
Bence otomatik aşırtma o kadar hoş bi seçenek olmaz ama görmedim, yorum yapmim.. Ben oyunda otomatik olan şeylere karşıyım..

AI to Melo !!
Lethal
forum Vinsanity'si
Sr. Member

The World is a Vampire!

View Profile WWW
« Reply #52 on: 7 Nov 2004 - 03:43:44 »

sevdim PES4ü.. master league olayını çok şekil yapmışlar, hoş olmuş.. yıllık maaş olması çok güzel gerçekten..
oyunda ise çalım şekillerinin çoğaltılmış olması çok güzel.. ve artık kare+x çalımı çok daha rahat işliyor hayvan çalım atıyorum öyle 4 yıldıza.. tabi ben o kadar usta bi pes oyuncusu değilim mazur görün  Smiley
angry wizkid
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #53 on: 9 Nov 2004 - 00:31:33 »

copy/paste : weturkey.com
SON DURUMLAR

Sitenin ana sayfa güncellemesine yine uzun bir süre ara verdim.Ama forum son derece aktif olarak tam gaz devam ediyor.Lig çalışmaları da sürüyor.Özür dileyerek eski görüntüleri kaldırıyorum.Çünkü Evren kardeşimin yaptığı profesyonel arkaplanlar eskilerinin yüzüne bile bakmaz.Scorpion yani Can formaları bitirme aşamasına geldi. kanaryagücü ve rai cooper arkadaşlarımızn desteğiyle de çeviri işini düzenliyoruz.Şimdilik isimlerini saymakta zorlandığım onca arkadaşım en ufak yardımları dahi esirgemiyorlar.Herkesin ismini kendi ismimin yanına, credits bölümüne yazmaktan mutluluk duyacağım. Yamanın Aralığın sonuna kadar bitebileceğinin müjdesini vermek istiyorum.Tek istediğim beklediğinize değmesi. Yapacağım bir işle ilgili beklenti oluşturmak kıvanç veriyor.Bu hırsla uğraşıyorum.

chilavertin calismasi daha bitmemis , piyasadaki we8 tr ligi we7 dir.Aldanmayin!!!

AnnL
Newbie
*

DENVER NUGGETS fan

View Profile
« Reply #54 on: 13 Nov 2004 - 03:13:43 »

sevdim PES4ü.. master league olayını çok şekil yapmışlar, hoş olmuş.. yıllık maaş olması çok güzel gerçekten..
oyunda ise çalım şekillerinin çoğaltılmış olması çok güzel.. ve artık kare+x çalımı çok daha rahat işliyor hayvan çalım atıyorum öyle 4 yıldıza.. tabi ben o kadar usta bi pes oyuncusu değilim mazur görün Smiley
Sen PS2'den bahsediyosun değil mi... Ayrıca arkadaşlar Konami'nin açıklamasına göre PES4 bilgisayar ve Xbox için 19 Kasım günü çıkıyor hayırlı olsun Cheesy

AI to Melo !!
Lethal
forum Vinsanity'si
Sr. Member

The World is a Vampire!

View Profile WWW
« Reply #55 on: 21 Nov 2004 - 19:28:01 »

e kare+x dediğime göre heralde PS2'den bahsediyorum neden bahsedicem..
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #56 on: 11 Dec 2004 - 22:54:41 »

yaw bu pes4ü aldım oynıcam  ama o danglakca isgrenc takım adları yuzunden oynayasım gelmiyo oyunu yok mudur bunun patchi zartı zurtu

yaw pes pes die millet oluyo ama bi takım isimlerini almaya güçleri bile yetmiyo yuh

Son Turnuva Şampiyonu
Uğur
Guest
« Reply #57 on: 11 Dec 2004 - 23:06:08 »

Buyur gila  Cheesy

http://www.soccergaming.tv/showthread.php?s=&threadid=115386&perpage=15&highlight=sound&pagenumber=1

Bu sırada patchin yenisi çıkmış yeni farkettim en son 1.9 vardı.2 ile birlikte (yeni okudum) bütün formalar logolar yenilenmiş.bende indireyim şunu. (option files+5 parça  kaç mb bu böyle?!)

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #58 on: 11 Dec 2004 - 23:15:22 »

oo saol eywallah

peki bu dosyaların sadece 1.si ceksek yetiyomu (malum her dosya icin 10 dakka beklemek gerekiyo Tongue

Son Turnuva Şampiyonu
Uğur
Guest
« Reply #59 on: 11 Dec 2004 - 23:20:05 »

5 parçaya bölmüşler.5'inide çekecen. ayrı olarak option file'ıda çekecen.

Ama eğer dersenki forma logo istemem sadece option file'ı çek. kadrolar yamalansın.(öyle çalışır herhalde  Huh)
Pages: 1 2 3 [4] 5  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: Winning Eleven 7-8 « previous next »
    Jump to: