Welcome, Guest. Please login or register.
16 Jan 2021 - 01:20:00
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: Winning Eleven 7-8 0 Members and 2 Guests are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 [3] 4 5  All
Author Topic: Winning Eleven 7-8  (Read 36088 times)
jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #30 on: 24 Sep 2004 - 02:25:25 »

bugun bende oynadim ve we7 ye gore baya bi gelistirilmis.. adamlarin elleri kollari inanilmaz gercekci oynuo, oyun gercege daha da yakinlasmis.. eskiden faulu avantaja birakinca hicbisi olmuodu artik bunda avantaja birakilan topta eer topu kaybedersen faulu verio.. ama bu sadece bi kere oldu basta soora 5 kere ustuste olmadi ve gene kafayi yedirtti.. gene hakem eline gelen kart hangisiyse onu gosterio.. gole giden adami indirip sari aliosun, obur kalede yaptigin tackling faule kirmizi kart aliosun.. onun disinda dedigim gibi daha da hercekci olmus, yere dusurulen adam itiraz edio, ofsayt warsa heme tum defans elini kaldirio ofsayt die, hakem faullerde fln uyario oyuncuyu..

ha bi de takim sayisi acaip artmis, ve kadrolar guncellenmis ama mesela porto nun bi ay once transfer ettigi diego porto da diil.. bi de mesela henrik larson barca da tek forvet baslio ve etoo dan daha ii ozellikleri war.. milan baya bi ii olmus hele forvetleri abartmislar.. porto da hic ismen tanidik bi adam olmamasina ragmen cok iyi oynuo, kiyak gecmisler cl sampyonu oldular die..

oh jason!! -gila
« Last Edit: 24 Sep 2004 - 02:55:55 by gilamaniac » Logged

Richard Hammond
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #31 on: 2 Oct 2004 - 03:14:45 »

millet, bu ceza sahası içindeki bazı pozisyonlarda oyunun yavaşlaması problemi için ekşi sözlük'te okuduğum bir çözüm: seyirci detaylarını kapatırsanız sorun ortadan kalkıyormuş. ama tabii 3. anonsun cezasıyla oynamak ne derece hoş olur, o da ayrı mevzu...
Marbury#3
Newbie
*

Stojakovic!!The 3 Point! (resimle alakası yok ama)

View Profile
« Reply #32 on: 2 Oct 2004 - 18:00:34 »

Yenisini çok beğendim..Gol atiyosun,ama yan hakem ofsayt bayragini kaldirmis oluyo ya orada oyuncularin verdigi tepkiler falan çok gerçekçi ve etkileyici..Biz 2 gündür kopuyoruz bu oyunla..Smiley
angry wizkid
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #33 on: 2 Oct 2004 - 19:39:49 »

biz 3 aydır kopuyoruz valla..
yavaşlama problemini düşük hızda tdk boş cd ye çekerek çözdüm.Ayrıca dvd de sorun yok..

Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #34 on: 5 Oct 2004 - 16:49:58 »

ben ilk kez haftasonu oynama fırsatı buldum
ilk oynayış itibariyle fena sayılmazdım

özgünle süper bir 2li oluşturduk  Wink
özgünün asistinde bi uçan kafa gol atmışım ki öf be

oyuna biraz daha alışırsam dynamic duoyu oluşturabiliriz  Smiley

Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #35 on: 5 Oct 2004 - 18:00:39 »

PES 4 çıktı bilginize.

BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #36 on: 5 Oct 2004 - 20:43:35 »

PES 4 çıktı bilginize.
PC versiyonu da çıktı mı Huh
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #37 on: 5 Oct 2004 - 21:07:45 »

PC versiyonu da çıktı mı Huh

peki Winning Eleven ın pc ye uyarlaması varmı emu yla filan Huh
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #38 on: 5 Oct 2004 - 21:37:09 »

Winning Eleven'ı bilmiyorum ama PES 3'ün PC versiyonu var.Zaten ikisi de aynı oyunmuş Wink
angry wizkid
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #39 on: 6 Oct 2004 - 00:52:54 »

winning eleven 7 international var pc için ama geforce fx 5200 ekran kartı olması lazım adam hibi oynamak için..

mason
Guest
« Reply #40 on: 6 Oct 2004 - 02:50:57 »

winning eleven 7 international var pc için ama geforce fx 5200 ekran kartı olması lazım adam hibi oynamak için..
8 i pc için çıkmadı dimi
revenant
Full Member

View Profile
« Reply #41 on: 6 Oct 2004 - 03:16:22 »

8 i pc için çıkmadı dimi
henüz çıkmadı...

Alıntı sorununu düzelttim - BabyShaq
« Last Edit: 6 Oct 2004 - 03:21:16 by BabyShaq » Logged
Riff
Guest
« Reply #42 on: 14 Oct 2004 - 01:37:18 »

we8'i pek sevmedim alışamadım da.en iyisi we7 türkiye ligi. bi şekilde artık random oynamaktan acayip bi zevk alıyorum denemeyen herkese tavsiye ediyorum. millet real madrid'i alır  ne biliyim brezilya'yı alır halbuki bu takımlarla oynunuza hiç bi şey katamıyosunuz hep yerinde sayıyosunuz. en iyisi random acayip geliştirdim kendimi!
mason
Guest
« Reply #43 on: 22 Oct 2004 - 02:17:46 »

we8'i pek sevmedim alışamadım da.en iyisi we7 türkiye ligi. bi şekilde artık random oynamaktan acayip bi zevk alıyorum denemeyen herkese tavsiye ediyorum. millet real madrid'i alır  ne biliyim brezilya'yı alır halbuki bu takımlarla oynunuza hiç bi şey katamıyosunuz hep yerinde sayıyosunuz. en iyisi random acayip geliştirdim kendimi!
abi bence 8 serinin en iyi oyunu olmuş fln arapasla dah çok pozisyona girebiliosunuz
bugun 2 e 2 tam 5 saat oynadık zmn nası geçti anlamadık valla yaran tekrar yapcaz
wininig rulaz
ovunc10
Forum Rahatsızı
Veteran
Pro. Member

Askerden de olsa play-off görmüş insan...

View Profile
« Reply #44 on: 22 Oct 2004 - 14:56:11 »

yanlız geçen oyunda arapası attığında geçmiyordu.bu oyunda da ne atsan geçiyor....

Pages: 1 2 [3] 4 5  All
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: Winning Eleven 7-8 « previous next »
    Jump to: