Welcome, Guest. Please login or register.
16 Jan 2021 - 00:51:00
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: Winning Eleven 7-8 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. « previous next »
Pages: 1 2 3 4 5 [All]
Author Topic: Winning Eleven 7-8  (Read 36085 times)
ovunc10
Forum Rahatsızı
Veteran
Pro. Member

Askerden de olsa play-off görmüş insan...

View Profile
« on: 10 Aug 2004 - 05:29:54 »

konunun cm ile alakası yok ama futbol ile alakası oldugu için buraya açmak istedim.Öncelikle oyunu japonca da olsa 8. si çıktı haberiniz ola.Beşiktaş ve galatasaray var türkiyeden.
onun dışında topigi açmamın asıl amacı benim hala yapmayı beceremedigim verkçaların fln nasıl yapıldıgı ,özel hareketler ,oyunla ilgili patchler nerden bulunur,version updateler gibi şeyleri birbirimizle paylaşmak.
Ayrıca ayarlayabilirsek aramızda turnuvalar çevirmek tabiki...
ilk soru benden şu üçgene ve left 1 e basıp yapılıyor denen verkaç nasıl yapılıyor be kardeşim.bi türlü beceremiyorum...

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #1 on: 10 Aug 2004 - 11:30:57 »

bildigim kadarıyla bu winning 11 oyunu pes oyununun japonyada felan satıldıgı hal avrupaya pes adı altında satıyo  pek bi farkı yok (japonca olması dısında)

bu arada pes4 cıkıyo esas onu bekleyin

Son Turnuva Şampiyonu
Keane
Newbie
*

View Profile
« Reply #2 on: 10 Aug 2004 - 18:29:25 »

klup takimlarindaki oyunculari milli takimlara eklemenin bir yolu var mi pes 3te ben bulamadim sadece yarattigim oyunculari takimlara ekleyebiliyorum.

Form is temporary,class is permanent...
FliPtiKal3
Guest
« Reply #3 on: 10 Aug 2004 - 19:15:25 »

pes3 te transfer olayını bir  türlü beceremedim(ne adam satabiliyorum nede adam alabiliyorum Roll Eyes) yardımlarınızı bekliorum...
piston'r
eye in the sky
Veteran
Pro. Member

R.I.P

View Profile
« Reply #4 on: 10 Aug 2004 - 20:12:16 »

pes3 te transfer olayını bir  türlü beceremedim(ne adam satabiliyorum nede adam alabiliyorum Roll Eyes) yardımlarınızı bekliorum...

takiminin ismini galatasaray'dan fenerbahçe'ye çevir.... Grin

Form a Fuckin\\\' Wall
Keane
Newbie
*

View Profile
« Reply #5 on: 10 Aug 2004 - 20:22:45 »

ya yenisinde takim ve futbolcu isimleri gercek mi yoksa yine uydurma mi? butun oyun zevkim kaciyor eger uydurmaysa berbat bi olay...

Form is temporary,class is permanent...
ovunc10
Forum Rahatsızı
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #6 on: 10 Aug 2004 - 21:17:44 »

ya oyun 5 agustosta çıktı ve biz direk internetten çektigimiz için oyun full japonca...
ondan gerçek mi degil mi bizde bilemiyoruz Grin

ama we 8 inanılmaz gerçekçi olmuş,daha mantıklı fakat oyunun birkaç sorunu var.Kornerler de fln yavaşlayabiliyor ama bu sorun pes 4 te olmayacakmış.
ayrıca ahmet transfer işi de ben masetr league oynarken gayet rahat yapıyordum bir sorun olmadan.hatta beşiktaşa(türk ligi versiyonunda) roberto carlos owen gibi dünya yıldızlarını getirdim.
sendeki sorun nedir transfer olayında para mı yok yoksa para oldugu halde mi gelmiyolla?

Flagrant
Newbie
*

RAPPER

View Profile
« Reply #7 on: 11 Aug 2004 - 03:48:13 »

ilk soru benden şu üçgene ve left 1 e basıp yapılıyor denen verkaç nasıl yapılıyor be kardeşim.bi türlü beceremiyorum...

L1'e basili tutarken kisapas at, pas atan adam normalin aksine, top ayagindan ciktiktan sonra ileri dogru kosmaya baslayacak.. top, pasi attigin adamin ayagina geldiginde kendi istedigin sekil pasla (ucgen,x,o) kosan adamin onune pasi atacaksin.. yani otomatik olmuyor.

ayrica L1'e basili tutup ucgen'e basarsan verkac degilde oyunun vazgecilmezlerinden olan oyuncunun onune yuksekten pas atar. (cok ise yarar)

daha bi cok kombinasyon, ozel haraket var.
suraya bi goz at. http://www.pesfan.com
...

we8'i dun oynadim. acikcasi pek hoslanmadim ama hep oyle olur. zamanla guzel gelir.
oyun ana menu haric japonca.. ingilizce cikan pes4. onun dagitimina daha baslanmadi..

CD out Nov23
_TheANSWER_
Jr. Member
**

Göztepe

View Profile
« Reply #8 on: 2 Sep 2004 - 01:25:53 »

Bu oyun PC için de var mı? Yoksa sadece konsol için mi yapmışlar?

Tek kurşun bitirebilse gari bu hayatı, bari bin kurşun atın da gönlüm doysun ahali..
Gameover3
Sr. Member

You can't find an ateist in a war ...

View Profile
« Reply #9 on: 2 Sep 2004 - 03:00:45 »

oyunun sırf iniglizce olanı da war

1.000.000=Number of people whose life changed after the Tsunamı in South Asia
2= Number of people whom you can change their lives by your help.

BE A PART OF IT !!!
wildboy
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #10 on: 2 Sep 2004 - 13:05:06 »

arkadaşlar bu winning elevenın tüm versiyonlarını 95den beri oyanayan bir ainsan olarak bu son versiyonun oynabilirliğinin en iysi olduğunu söyleyebilirim bunun kadar iyi olan winning eleven 2000(yeşil cd) de bile en azından ceza sahasının dışından gol atmak oldukça kolaydı buarada ayar iyi yapılmış ancak grfik uyumu bence 7 de daha iyiydi ayrıca japon olan commentaryi fazla beğenmedim ilk versiyon olan winning eleven 3 de japonca döktürüyodu adeta yorumcu burada oldukça sade ve eski komikliğinden uzak ama oyun kalitesi iyi
bu arada pc versiyonu olan pes3 versiyonu we 7 ile aynıdır, yalnız bu oyunda oyunun zaman zaman hızlı çalıştığı olur bunu ancak optionsdan çözünürlük ayarıyla düzeltebilirsiniz ama bence en düşük versiyon oynamak en iyisi çünkü ekran kartını aşırı ısıtıyo bi de mesela oyun hızlı diyelim kapatıp bi daha açınca normal hızına ulaşıyo bu oyunu oyanayanlara benim de bi sorum olacak maça girmeden formation settings yapılırken adam gibi çalışmıyo oyun bunu düzeltmenin yolu nedir? we'in kendim için enlerini de seçiyim yaw
en iyi spiker: we3( japoncadan döktürüyo ve oyuncu adları çok komik mesela abdullah yerine abdalla arif yerine arüfüü)
en durdurulamaz adam: bütün versiyonlarını oynamış bir insan olarak we4'de anelka ayağına ya da kafasına dokunan topların büyük çounlğu gol
ünü en az,gücü en çok olan takım: we2000'de UAE kesinlikle acayip bir takım 168 ve 175'lik tarık ve faruk forvet ikilisyle bütün takımların canını yakıyolar, bu adamlar fransız defansının üstünden kaç tane kafa golü attılar.
en iyi oyuncular: we3-ronaldo,amokahci we4-owen,anelka we5-6(2000) faruk,anelka we7- ronaldinho,ronaldo,rivaldo
hadi bakalım herkeslere iyi winning elevenlar
angry wizkid
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #11 on: 2 Sep 2004 - 13:46:53 »

ya oyun 5 agustosta çıktı ve biz direk internetten çektigimiz için oyun full japonca...
ondan gerçek mi degil mi bizde bilemiyoruz Grin

ama we 8 inanılmaz gerçekçi olmuş,daha mantıklı fakat oyunun birkaç sorunu var.Kornerler de fln yavaşlayabiliyor ama bu sorun pes 4 te olmayacakmış.ayrıca ahmet transfer işi de ben masetr league oynarken gayet rahat yapıyordum bir sorun olmadan.hatta beşiktaşa(türk ligi versiyonunda) roberto carlos owen gibi dünya yıldızlarını getirdim.
sendeki sorun nedir transfer olayında para mı yok yoksa para oldugu halde mi gelmiyolla?
Oyunu düşük hızla kaliteli medyaya yazarsanız takılmalar oldukça azalıyor.Ayarlardan seyirci sayısının azaltınca ve belli başlı stadlarda oynamayıncada azalıyormuş.Bende takılma olmuyor 4 x le Verbatime çektim.
Ayrıca yavaşlama problemi "Winning Eleven 8 International" da giderilir.WE6 dada yavaşlama vardı , We6 Final Evolution çıktı bütün sorunların düzeldiğini gördük.

ovunc10
Forum Rahatsızı
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #12 on: 2 Sep 2004 - 14:42:24 »

peki pes 4 ne zaman çıkacak haberi olan var mı?

Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #13 on: 3 Sep 2004 - 03:48:28 »

beyler (özgün dışındakiler), bu we8'in ingilizcesini gören var mı, varsa satıldığı yer neresidir?

bi de güzel patchler hakkında (şimdi değil tabii ama 1 ay sonra falan, çıkınca) birbirimizi bilgilendirelim, mühim mevzu çünkü. bu ilk çıkanda formalar falan uyduruktan oluyor, bazı kadrolar da eski...
Gameover3
Sr. Member

View Profile
« Reply #14 on: 3 Sep 2004 - 04:25:09 »

başta orkun olmak üzere özür diliorum benim oynadıım oyun we8 diil we7 international mış ama büyük ihtimalle patchli olacakki man utd. saha transferinden bjkye kadar bütün takımlar vardı. Hatta izmir Atatürk stadı bilem wardı.

BE A PART OF IT !!!
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #15 on: 3 Sep 2004 - 05:05:38 »

özgün, arkadaşından alabilirsen o oyunu bi ara bana getirsene. olmazsa arda'da falan kopyalarız.
angry wizkid
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #16 on: 3 Sep 2004 - 23:01:28 »

beyler (özgün dışındakiler), bu we8'in ingilizcesini gören var mı, varsa satıldığı yer neresidir?

bi de güzel patchler hakkında (şimdi değil tabii ama 1 ay sonra falan, çıkınca) birbirimizi bilgilendirelim, mühim mevzu çünkü. bu ilk çıkanda formalar falan uyduruktan oluyor, bazı kadrolar da eski...
we 8 ingilizce patch var ama sadece dvd  için.Oyuncularda japonca.

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #17 on: 4 Sep 2004 - 11:01:43 »

ahahaha
oyuncular japonca ne demek yaw 

Son Turnuva Şampiyonu
angry wizkid
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #18 on: 20 Sep 2004 - 15:18:14 »

http://www.iol.ie/~linux/misc/we/Evo-Web_WE8_Option_File_v1_0.bin
http://www.iol.ie/~linux/misc/we/Evo-Web_WE8_Option_File_v1_0.cue
adreslerinden we8 için çıkan memory card patchini indirebilirsiniz.
Patch sayesinde ,
Japonca karakterli olan oyuncu isimleri latin alfabesi ile karşımızda (inş. bu olmuştur)
Son transferlerin %90 ı yapılmış.
WE Shop daki herşey full açılmış.
Takım isimleri gerçek..
Aynı WeGameOpt veya buna benzeri birşey olması lazım (WWE8 ile biten bir klasör)
oraya girin.
ÜÇGEN e basın , dosya oraya kopyalanacak..
Sonra WE'yi açın açılırken option file ı yükleyin.

ovunc10
Forum Rahatsızı
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #19 on: 20 Sep 2004 - 17:17:56 »

oh anıl ellerine sağlık...
müthiş bir hizmet yapmışsın...

Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #20 on: 21 Sep 2004 - 15:11:18 »

Oyunun İngilizcesi çıkalı iki hafta oldu.Kadıköy'de PS2 cafelerin(mesela ALF'in olduğu yer)ordaki pasajda satılıyor.15 milyon olması lazım.

angry wizkid
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #21 on: 21 Sep 2004 - 16:46:55 »

sadece menüler ingilizce ama oyunda ve dvd.Yeni çıkacak patchleri uygulayamazsın ..

Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #22 on: 21 Sep 2004 - 17:11:20 »

Hadi ya ilginç aslında bana arkadaşım tamamının İngilizce olduğunu söylemişti seninkini uygulamak daha mantıklı o zaman

ovunc10
Forum Rahatsızı
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #23 on: 21 Sep 2004 - 18:05:07 »

anıl dediklerini yaptım we8opt dosyasını değiştirdi hatta hepsi oldu ç
ama oyunu açarken option file ı yükleyin demişsin de o nasıl olacak??
oyun normal açılırken yine japonca menuler çıkıp bişey yüklüyor sonra da direk oyuna giriyor ama herşey japonca...
bunun nnasıl yapıldıgını anlatan linki b i yazar mısın?

angry wizkid
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #24 on: 21 Sep 2004 - 21:06:06 »

önce japonca bir menü gelecek Yuvarlakla geç , sonra alttaki seçeneğe gel tekrar yuvarlağa bas.
İşlem tamam ..

Demokritos
Yalnız Adam...
Jr. Member
**

Why...

View Profile
« Reply #25 on: 22 Sep 2004 - 00:42:30 »

arkadaşlar biraz konu dışı olcak ama allah aşkın içinizden biri bana nasıl aşırtma gol atabileceğimi söylesin....  Huh

angry wizkid
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #26 on: 22 Sep 2004 - 01:30:13 »

L1+KARE training  modunda biraz alıştırma  yap çok işe yarayan bir hareket.

Demokritos
Yalnız Adam...
Jr. Member
**

Why...

View Profile
« Reply #27 on: 22 Sep 2004 - 01:38:09 »

Eyvallah çok makbüle geçti , arkadışımı fıtık ederim artık...  Grin

Gameover3
Sr. Member

View Profile
« Reply #28 on: 23 Sep 2004 - 14:47:00 »

bugün we8 ingilizceyi oynadım spiker hariç herşey ing süper olmuş liglerin lisansınıda almışlar baya bi lig koymuşlar transferler son dk transferleri (zlatan to juve,mido to roma ) hariç mevcut ve bence çok iyi olmuş.

BE A PART OF IT !!!
ovunc10
Forum Rahatsızı
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #29 on: 24 Sep 2004 - 02:03:03 »

özgün nerde oynadın lan hemen al getir bi tane

jason
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #30 on: 24 Sep 2004 - 02:25:25 »

bugun bende oynadim ve we7 ye gore baya bi gelistirilmis.. adamlarin elleri kollari inanilmaz gercekci oynuo, oyun gercege daha da yakinlasmis.. eskiden faulu avantaja birakinca hicbisi olmuodu artik bunda avantaja birakilan topta eer topu kaybedersen faulu verio.. ama bu sadece bi kere oldu basta soora 5 kere ustuste olmadi ve gene kafayi yedirtti.. gene hakem eline gelen kart hangisiyse onu gosterio.. gole giden adami indirip sari aliosun, obur kalede yaptigin tackling faule kirmizi kart aliosun.. onun disinda dedigim gibi daha da hercekci olmus, yere dusurulen adam itiraz edio, ofsayt warsa heme tum defans elini kaldirio ofsayt die, hakem faullerde fln uyario oyuncuyu..

ha bi de takim sayisi acaip artmis, ve kadrolar guncellenmis ama mesela porto nun bi ay once transfer ettigi diego porto da diil.. bi de mesela henrik larson barca da tek forvet baslio ve etoo dan daha ii ozellikleri war.. milan baya bi ii olmus hele forvetleri abartmislar.. porto da hic ismen tanidik bi adam olmamasina ragmen cok iyi oynuo, kiyak gecmisler cl sampyonu oldular die..

oh jason!! -gila
« Last Edit: 24 Sep 2004 - 02:55:55 by gilamaniac » Logged

Richard Hammond
Majere
Yazar
Pro. Member

Ben acı yazıyorum

View Profile
« Reply #31 on: 2 Oct 2004 - 03:14:45 »

millet, bu ceza sahası içindeki bazı pozisyonlarda oyunun yavaşlaması problemi için ekşi sözlük'te okuduğum bir çözüm: seyirci detaylarını kapatırsanız sorun ortadan kalkıyormuş. ama tabii 3. anonsun cezasıyla oynamak ne derece hoş olur, o da ayrı mevzu...
Marbury#3
Newbie
*

Stojakovic!!The 3 Point! (resimle alakası yok ama)

View Profile
« Reply #32 on: 2 Oct 2004 - 18:00:34 »

Yenisini çok beğendim..Gol atiyosun,ama yan hakem ofsayt bayragini kaldirmis oluyo ya orada oyuncularin verdigi tepkiler falan çok gerçekçi ve etkileyici..Biz 2 gündür kopuyoruz bu oyunla..Smiley
angry wizkid
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #33 on: 2 Oct 2004 - 19:39:49 »

biz 3 aydır kopuyoruz valla..
yavaşlama problemini düşük hızda tdk boş cd ye çekerek çözdüm.Ayrıca dvd de sorun yok..

Hornacek
Bjk6thman
Pro. Member

View Profile
« Reply #34 on: 5 Oct 2004 - 16:49:58 »

ben ilk kez haftasonu oynama fırsatı buldum
ilk oynayış itibariyle fena sayılmazdım

özgünle süper bir 2li oluşturduk  Wink
özgünün asistinde bi uçan kafa gol atmışım ki öf be

oyuna biraz daha alışırsam dynamic duoyu oluşturabiliriz  Smiley

Gorky
Forum Kobe'si
Pro. Member

View Profile
« Reply #35 on: 5 Oct 2004 - 18:00:39 »

PES 4 çıktı bilginize.

BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #36 on: 5 Oct 2004 - 20:43:35 »

PES 4 çıktı bilginize.
PC versiyonu da çıktı mı Huh
WC
Veteran
Pro. Member

nokta

View Profile
« Reply #37 on: 5 Oct 2004 - 21:07:45 »

PC versiyonu da çıktı mı Huh

peki Winning Eleven ın pc ye uyarlaması varmı emu yla filan Huh
BabyShaq
Yönetici
Pro. Member

View Profile
« Reply #38 on: 5 Oct 2004 - 21:37:09 »

Winning Eleven'ı bilmiyorum ama PES 3'ün PC versiyonu var.Zaten ikisi de aynı oyunmuş Wink
angry wizkid
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #39 on: 6 Oct 2004 - 00:52:54 »

winning eleven 7 international var pc için ama geforce fx 5200 ekran kartı olması lazım adam hibi oynamak için..

mason
Guest
« Reply #40 on: 6 Oct 2004 - 02:50:57 »

winning eleven 7 international var pc için ama geforce fx 5200 ekran kartı olması lazım adam hibi oynamak için..
8 i pc için çıkmadı dimi
revenant
Full Member

View Profile
« Reply #41 on: 6 Oct 2004 - 03:16:22 »

8 i pc için çıkmadı dimi
henüz çıkmadı...

Alıntı sorununu düzelttim - BabyShaq
« Last Edit: 6 Oct 2004 - 03:21:16 by BabyShaq » Logged
Riff
Guest
« Reply #42 on: 14 Oct 2004 - 01:37:18 »

we8'i pek sevmedim alışamadım da.en iyisi we7 türkiye ligi. bi şekilde artık random oynamaktan acayip bi zevk alıyorum denemeyen herkese tavsiye ediyorum. millet real madrid'i alır  ne biliyim brezilya'yı alır halbuki bu takımlarla oynunuza hiç bi şey katamıyosunuz hep yerinde sayıyosunuz. en iyisi random acayip geliştirdim kendimi!
mason
Guest
« Reply #43 on: 22 Oct 2004 - 02:17:46 »

we8'i pek sevmedim alışamadım da.en iyisi we7 türkiye ligi. bi şekilde artık random oynamaktan acayip bi zevk alıyorum denemeyen herkese tavsiye ediyorum. millet real madrid'i alır  ne biliyim brezilya'yı alır halbuki bu takımlarla oynunuza hiç bi şey katamıyosunuz hep yerinde sayıyosunuz. en iyisi random acayip geliştirdim kendimi!
abi bence 8 serinin en iyi oyunu olmuş fln arapasla dah çok pozisyona girebiliosunuz
bugun 2 e 2 tam 5 saat oynadık zmn nası geçti anlamadık valla yaran tekrar yapcaz
wininig rulaz
ovunc10
Forum Rahatsızı
Veteran
Pro. Member

View Profile
« Reply #44 on: 22 Oct 2004 - 14:56:11 »

yanlız geçen oyunda arapası attığında geçmiyordu.bu oyunda da ne atsan geçiyor....

angry wizkid
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #45 on: 22 Oct 2004 - 15:23:06 »

yok abi defansda ustalasirsan gecirmezsin pratik yapmak lazim biraz.

mason
Guest
« Reply #46 on: 22 Oct 2004 - 16:47:50 »

yanlız geçen oyunda arapası attığında geçmiyordu.bu oyunda da ne atsan geçiyor....
yok be hepsi geçmiyo ..defans yerindeyken her top geçmiyo hatta çounlukla ofsayt oluyo yada hmn öne çıkan defans oyuncusu alıyo topu ama kontra ataklarda yada 2 ye 2 3 e3 oldugunda arapaslarla çok güzel pozisyonlara giriliyo ama karşı taraf iyi savunma yapıosa onları geçirtmiyo mesela biz multitapdan 2 e 2 oynıyınca arapasdan öle gol pek olmuyo çogunlukla kanatlardan gol atıyoruz bide ceza sahasın içinde takılıyo o olaya uyuz oldum çok gol kaçırdım onun yüzünden galiba sadece multi oynayınca ouluyo bu takılma teke tek oynadıımızda hiç olmadı
 evde olmadığı için kadıköyde oynuyoruz önder abi var orda tanıdık 12 1 e kadar oynadıımız oluyo. işallah iddaadan parayı vurup bi ps2 alıcam sorada evi ps cafeye çevircez...
wildboy
Jr. Member
**

View Profile
« Reply #47 on: 22 Oct 2004 - 17:30:07 »

yok hakkaten de sık gecmiyo ama defansdaki kayma efektleri birazz sacma olmus gibi geldi we7de daha iyiydi ama hücum futbolunu gelistirmeleri muazzam
AnnL
Newbie
*

DENVER NUGGETS fan

View Profile
« Reply #48 on: 31 Oct 2004 - 02:18:30 »

Bence PES3'de  yani Winning 7'de ara paslar süperdi.. Tam normaline uygundu.. Ne kadar iyi atarsanız o kadar pozisyon oluyodu.. Çalımın biraz abartı olduğu söylenebilir ama özellikle Zidane veya Henry'le mesela kimse topu alamıyodu benden falan.. Ama bu 8'i de bi kere oynadım ama sanki çalım biraz abartı zor olmuş, Fifa'ya dönmüş gibi geldi bana.. Yanlış mıyım?

AI to Melo !!
manofsteel
Jr. Member
**

..j'aime mon iPod..

View Profile
« Reply #49 on: 2 Nov 2004 - 03:06:16 »

winning eleven japoncaydı spikerler fln ama guzeldi oynadık sora pes4 cıktı aldık ama spikerler olmamıs adamlarda ne bi canlılık var ne bisi anlatıyolar öle. bide winning elevende takım adları yazıodu arsenal chelsea falan ama pes4 de north londan south londan west london fln war?? neyseki oyuncu isimleri doru. ama biz beklerdikki trabzonspor olsun veya gine milli takımı olsunda ibrahima yattara yı alıp oynuyalım!!
morcayl
Newbie
*

Only God Can Judge Me

View Profile
« Reply #50 on: 4 Nov 2004 - 19:48:43 »

gerek pes3 gerekse pes4 olsun ingiltere klüplerinin isimleri yazmıyor zaten ayrıca bazı oyuncular isim haklarını vermemişler mesela classic braziyada pele pile diye yazıyor ancak 4,3 ten daha güzel çok ofsayta kalıyorsun ancak ara pasları dogru zamanda atarsan ataklar daha güzel ve 3 te aşırtma gölü kendin tuşları kullanarak atıyordun bunda uygun pozisyonda olursa sen yapmadanda aşırtma atıyor onu güzel yapmışlar

Mj MoRcAyL  Only god can judge ME...
AnnL
Newbie
*

DENVER NUGGETS fan

View Profile
« Reply #51 on: 7 Nov 2004 - 02:55:02 »

gerek pes3 gerekse pes4 olsun ingiltere klüplerinin isimleri yazmıyor zaten ayrıca bazı oyuncular isim haklarını vermemişler mesela classic braziyada pele pile diye yazıyor ancak 4,3 ten daha güzel çok ofsayta kalıyorsun ancak ara pasları dogru zamanda atarsan ataklar daha güzel ve 3 te aşırtma gölü kendin tuşları kullanarak atıyordun bunda uygun pozisyonda olursa sen yapmadanda aşırtma atıyor onu güzel yapmışlar
Bence otomatik aşırtma o kadar hoş bi seçenek olmaz ama görmedim, yorum yapmim.. Ben oyunda otomatik olan şeylere karşıyım..

AI to Melo !!
Lethal
forum Vinsanity'si
Sr. Member

The World is a Vampire!

View Profile WWW
« Reply #52 on: 7 Nov 2004 - 03:43:44 »

sevdim PES4ü.. master league olayını çok şekil yapmışlar, hoş olmuş.. yıllık maaş olması çok güzel gerçekten..
oyunda ise çalım şekillerinin çoğaltılmış olması çok güzel.. ve artık kare+x çalımı çok daha rahat işliyor hayvan çalım atıyorum öyle 4 yıldıza.. tabi ben o kadar usta bi pes oyuncusu değilim mazur görün  Smiley
angry wizkid
Jr. Member
**

View Profile WWW
« Reply #53 on: 9 Nov 2004 - 00:31:33 »

copy/paste : weturkey.com
SON DURUMLAR

Sitenin ana sayfa güncellemesine yine uzun bir süre ara verdim.Ama forum son derece aktif olarak tam gaz devam ediyor.Lig çalışmaları da sürüyor.Özür dileyerek eski görüntüleri kaldırıyorum.Çünkü Evren kardeşimin yaptığı profesyonel arkaplanlar eskilerinin yüzüne bile bakmaz.Scorpion yani Can formaları bitirme aşamasına geldi. kanaryagücü ve rai cooper arkadaşlarımızn desteğiyle de çeviri işini düzenliyoruz.Şimdilik isimlerini saymakta zorlandığım onca arkadaşım en ufak yardımları dahi esirgemiyorlar.Herkesin ismini kendi ismimin yanına, credits bölümüne yazmaktan mutluluk duyacağım. Yamanın Aralığın sonuna kadar bitebileceğinin müjdesini vermek istiyorum.Tek istediğim beklediğinize değmesi. Yapacağım bir işle ilgili beklenti oluşturmak kıvanç veriyor.Bu hırsla uğraşıyorum.

chilavertin calismasi daha bitmemis , piyasadaki we8 tr ligi we7 dir.Aldanmayin!!!

AnnL
Newbie
*

DENVER NUGGETS fan

View Profile
« Reply #54 on: 13 Nov 2004 - 03:13:43 »

sevdim PES4ü.. master league olayını çok şekil yapmışlar, hoş olmuş.. yıllık maaş olması çok güzel gerçekten..
oyunda ise çalım şekillerinin çoğaltılmış olması çok güzel.. ve artık kare+x çalımı çok daha rahat işliyor hayvan çalım atıyorum öyle 4 yıldıza.. tabi ben o kadar usta bi pes oyuncusu değilim mazur görün Smiley
Sen PS2'den bahsediyosun değil mi... Ayrıca arkadaşlar Konami'nin açıklamasına göre PES4 bilgisayar ve Xbox için 19 Kasım günü çıkıyor hayırlı olsun Cheesy

AI to Melo !!
Lethal
forum Vinsanity'si
Sr. Member

The World is a Vampire!

View Profile WWW
« Reply #55 on: 21 Nov 2004 - 19:28:01 »

e kare+x dediğime göre heralde PS2'den bahsediyorum neden bahsedicem..
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #56 on: 11 Dec 2004 - 22:54:41 »

yaw bu pes4ü aldım oynıcam  ama o danglakca isgrenc takım adları yuzunden oynayasım gelmiyo oyunu yok mudur bunun patchi zartı zurtu

yaw pes pes die millet oluyo ama bi takım isimlerini almaya güçleri bile yetmiyo yuh

Son Turnuva Şampiyonu
Uğur
Guest
« Reply #57 on: 11 Dec 2004 - 23:06:08 »

Buyur gila  Cheesy

http://www.soccergaming.tv/showthread.php?s=&threadid=115386&perpage=15&highlight=sound&pagenumber=1

Bu sırada patchin yenisi çıkmış yeni farkettim en son 1.9 vardı.2 ile birlikte (yeni okudum) bütün formalar logolar yenilenmiş.bende indireyim şunu. (option files+5 parça  kaç mb bu böyle?!)

gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #58 on: 11 Dec 2004 - 23:15:22 »

oo saol eywallah

peki bu dosyaların sadece 1.si ceksek yetiyomu (malum her dosya icin 10 dakka beklemek gerekiyo Tongue

Son Turnuva Şampiyonu
Uğur
Guest
« Reply #59 on: 11 Dec 2004 - 23:20:05 »

5 parçaya bölmüşler.5'inide çekecen. ayrı olarak option file'ıda çekecen.

Ama eğer dersenki forma logo istemem sadece option file'ı çek. kadrolar yamalansın.(öyle çalışır herhalde  Huh)
gilamaniac
Kiwi
Pro. Member

Iker Casillas

View Profile WWW
« Reply #60 on: 12 Dec 2004 - 17:46:18 »

sadece optionu indirince de duzeliyo isimler renkler vs ki yeter simdilik

gs ve bjk de var

Son Turnuva Şampiyonu
RentoN
Newbie
*

batug.com

View Profile
« Reply #61 on: 10 Jun 2005 - 07:49:09 »

bir de bu oyunun fiyatı hakkında bilgisi olan varsa çok iyi olur...we8
Pages: 1 2 3 4 5 [All]
batug.com forum sayfalari  |  Pano  |  Arşiv  |  Championship Manager  |  Topic: Winning Eleven 7-8 « previous next »
    Jump to: